Monza 1912

Monza 1912

Serie A
Olaszország

Információ
Város: Monza
Vezetőedző: Ivan Juric (Hor)
Stadion: Stadio Brianteo
Befogadóképesség: 18 568 (8 000)
Méretek: 105 x 68 m
Fotók: Google maps (térkép)

Mérkőzések

2026-10-28Monza 19121 - 4Napoli4.503.801.75
2026-10-19Monza 19124 - 0Cagliari2.303.203.20
2026-09-26Monza 19122 - 3Cremonese -   -   -
2026-09-18Monza 19122 - 1Sassuolo2.753.302.55
2026-08-29Monza 19122 - 3Udinese3.003.102.55
2026-08-14Monza 19123 - 0Avellino1.633.795.06
2026-08-07Monza 19123 - 3Padova1.454.185.57
2026-08-04Monza 19124 - 2Milan Futuro -   -   -
2026-07-30Monza 19121 - 3Arisz2.183.392.82
2026-05-29Monza 19120 - 2Catanzaro1.893.513.63
2026-05-19Monza 19122 - 1Juve Stabia1.803.274.38
2026-05-08Monza 19122 - 2Empoli1.653.844.50
2026-04-24Monza 19121 - 0Modena1.683.634.64
2026-04-11Monza 19122 - 0Bari1.334.698.18
2026-03-21Monza 19121 - 1Venezia2.743.092.51
2026-03-14Monza 19123 - 0Palermo2.103.153.38
2026-02-27Monza 19122 - 0Entella1.563.675.71
2026-02-15Monza 19122 - 1Juve Stabia1.703.345.04
2026-02-08Monza 19122 - 1Avellino1.543.775.74
2026-01-24Monza 19123 - 0Pescara1.374.577.27
2026-01-17Monza 19122 - 2Frosinone1.793.304.75
2025-12-20Monza 19124 - 1Carrarese1.583.715.39
2025-12-08Monza 19121 - 1Südtirol1.543.685.93
2025-11-23Monza 19121 - 0Cesena1.853.234.25
2025-11-02Monza 19121 - 0Spezia1.933.153.95

Kronológiá

                         

Csapat statisztika

Mérkőzések 25  
Győzelmek 15 60%
Döntetlenek 5 20%
Vereségek 5 20%
Gólok 82 3.28
Szerzett gólok 51 2.04
Kapott gólok 31 1.24
Mérkőzések lőtt gólok 24 96%
Mérkőzések kapott gólok 16 64%
Mindkét Csapat gólt Szerez 15 60%
Felett 1.5 22 88%
Felett 2.5 17 68%
Felett 3.5 10 40%
Eredmények
2 - 1 4 16.00%
1 - 0 3 12.00%
3 - 0 3 12.00%
2 - 0 2 8.00%
1 - 1 2 8.00%
2 - 2 2 8.00%
2 - 3 2 8.00%
4 - 0 1 4.00%
4 - 1 1 4.00%
4 - 2 1 4.00%
3 - 3 1 4.00%
0 - 2 1 4.00%
1 - 3 1 4.00%
1 - 4 1 4.00%
Gólok
3 7 28.00%
2 5 20.00%
4 4 16.00%
5 4 16.00%
1 3 12.00%
6 2 8.00%
Gólkülönbség
+1 7 28.00%
0 5 20.00%
+3 4 16.00%
+2 3 12.00%
-1 2 8.00%
-2 2 8.00%
+4 1 4.00%
-3 1 4.00%