Román Kupa - Románia
kedd, 03.03.2020
18:00
Acad. Clinceni
Din. Bukarest
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Clinceni |
| Vendég: |
Bukarest |
| Távolság: |
14.4 km |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
18:00 (20:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 7.00 |
4.00 |
1.45 |
2 |
|
|
|
2.62 |
1.08 |
| 23% |
34% |
43% |
1.45 |
|
|
|
20% |
80% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.30 |
3.40 |
|
|
|
2.00 |
1.80 |
|
|
|
3.40 |
1.30 |
| 70% |
30% |
|
|
|
46% |
54% |
|
|
|
26% |
74% |
Utolsó 3 közvetlen mérkőzések
|
2020-02-28 |
Din. Bukarest
|
0 - 1 |
Acad. Clinceni
|
|
2019-11-24 |
Acad. Clinceni
|
2 - 2 |
Din. Bukarest
|
|
2019-08-02 |
Din. Bukarest
|
4 - 2 |
Acad. Clinceni
|
Acad. Clinceni utolsó 12 mérkőzések
|
2020-02-28 |
Din. Bukarest
|
0 - 1 |
Acad. Clinceni
|
|
2020-02-23 |
Viitorul
|
0 - 0 |
Acad. Clinceni
|
|
2020-02-15 |
Acad. Clinceni
|
2 - 3 |
Gaz Metan
|
|
2020-02-10 |
FC FCSB
|
0 - 0 |
Acad. Clinceni
|
|
2020-02-01 |
Acad. Clinceni
|
1 - 2 |
Voluntari
|
|
2019-12-20 |
Astra Giurgiu
|
3 - 1 |
Acad. Clinceni
|
|
2019-12-14 |
Acad. Clinceni
|
1 - 1 |
Botosani
|
|
2019-12-10 |
Sepsi OSK
|
4 - 0 |
Acad. Clinceni
|
|
2019-12-04 |
Acad. Clinceni
|
1 - 1 |
Hermannstadt
|
|
2019-12-01 |
Chindia
|
2 - 5 |
Acad. Clinceni
|
|
2019-11-24 |
Acad. Clinceni
|
2 - 2 |
Din. Bukarest
|
|
2019-11-16 |
Acad. Clinceni
|
2 - 5 |
Viitorul
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
5 |
5 |
|
9 |
7 |
6 |
| 17% |
42% |
42% |
|
75% |
58% |
50% |
Din. Bukarest utolsó 12 mérkőzések
|
2020-02-28 |
Din. Bukarest
|
0 - 1 |
Acad. Clinceni
|
|
2020-02-23 |
Gaz Metan
|
1 - 0 |
Din. Bukarest
|
|
2020-02-16 |
Din. Bukarest
|
2 - 1 |
FC FCSB
|
|
2020-02-09 |
Voluntari
|
2 - 1 |
Din. Bukarest
|
|
2020-02-01 |
Din. Bukarest
|
2 - 0 |
Astra Giurgiu
|
|
2020-01-22 |
Din. Bukarest
|
1 - 2 |
Krasznodar
|
|
2020-01-18 |
Din. Bukarest
|
1 - 1 |
Bochum
|
|
2019-12-19 |
Botosani
|
1 - 0 |
Din. Bukarest
|
|
2019-12-13 |
Din. Bukarest
|
1 - 2 |
Sepsi OSK
|
|
2019-12-07 |
Hermannstadt
|
4 - 2 |
Din. Bukarest
|
|
2019-12-04 |
Din. Bukarest
|
4 - 1 |
Chindia
|
|
2019-11-29 |
Din. Bukarest
|
1 - 0 |
Poli Iasi
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
1 |
7 |
|
8 |
6 |
2 |
| 33% |
8% |
58% |
|
67% |
50% |
17% |
Tabella Acad. Clinceni
Nincsenek adatok a rendszerben
Tabella Liga I
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
CFR Cluj |
26 |
15 |
7 |
4 |
51 |
16 |
+35 |
52 |
| 2 |
U. Craiova |
26 |
14 |
4 |
8 |
41 |
28 |
+13 |
46 |
| 3 |
Botosani |
26 |
12 |
9 |
5 |
36 |
30 |
+6 |
45 |
| 4 |
FC FCSB |
26 |
13 |
5 |
8 |
37 |
29 |
+8 |
44 |
| 5 |
Gaz Metan |
26 |
12 |
7 |
7 |
34 |
30 |
+4 |
43 |
| 6 |
Astra Giurgiu |
26 |
13 |
6 |
7 |
38 |
29 |
+9 |
42 |
| 7 |
Viitorul |
26 |
11 |
7 |
8 |
44 |
29 |
+15 |
40 |
| 8 |
Din. Bukarest |
26 |
10 |
4 |
12 |
37 |
41 |
-4 |
34 |
| 9 |
Sepsi OSK |
26 |
7 |
12 |
7 |
30 |
26 |
+4 |
33 |
| 10 |
Hermannstadt |
26 |
5 |
10 |
11 |
26 |
44 |
-18 |
25 |
| 11 |
Chindia |
26 |
6 |
7 |
13 |
29 |
47 |
-18 |
25 |
| 12 |
Poli Iasi |
26 |
5 |
7 |
14 |
26 |
40 |
-14 |
22 |
| 13 |
Acad. Clinceni |
26 |
4 |
10 |
12 |
30 |
47 |
-17 |
22 |
| 14 |
Voluntari |
26 |
5 |
5 |
16 |
22 |
45 |
-23 |
20 |
Acad. Clinceni következő 6 mérkőzések
|
2020-03-07 |
Acad. Clinceni
|
- |
Viitorul
|
|
2020-06-13 |
Voluntari
|
- |
Acad. Clinceni
|
|
2020-06-18 |
Poli Iasi
|
- |
Acad. Clinceni
|
|
2020-06-22 |
Acad. Clinceni
|
- |
Chindia
|
|
2020-06-26 |
Hermannstadt
|
- |
Acad. Clinceni
|
|
2020-07-01 |
Acad. Clinceni
|
- |
Sepsi OSK
|
Din. Bukarest következő 6 mérkőzések
|
2020-03-07 |
Poli Iasi
|
- |
Din. Bukarest
|
|
2020-06-04 |
Din. Bukarest
|
- |
Rapid Bucuresti
|
|
2020-06-13 |
Din. Bukarest
|
- |
Chindia
|
|
2020-06-21 |
Din. Bukarest
|
- |
Sepsi OSK
|
|
2020-06-25 |
Din. Bukarest
|
- |
FC FCSB
|
|
2020-06-28 |
Din. Bukarest
|
- |
Voluntari
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
7.00 |
4.00 |
1.45 |
| Valószínűség |
23% |
34% |
43% |
|
2 @ 1.45 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
2.62 |
1.08 |
| Valószínűség |
20% |
80% |
|
X2 @ 1.08 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.30 |
3.40 |
| Valószínűség |
|
70% |
30% |
|
Felett 1.5 @ 1.30 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.00 |
1.80 |
| Valószínűség |
|
46% |
54% |
|
Alatt 2.5 @ 1.80 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
3.40 |
1.30 |
| Valószínűség |
|
26% |
74% |
|
Alatt 3.5 @ 1.30 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
2.10 |
1.66 |
| Valószínűség |
|
45% |
55% |
|
Nem @ 1.66 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2020-03-03 16:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!