Európa-liga - A 16 közé jutásért
csütörtök, 27.02.2020
20:00
Ajax
(Hollandia)
Getafe
(Spanyolország)
2 - 1
(1 - 1, 1 - 0)
Győztes Getafe
összesítésben 2 - 3
Az első forduló eredménye
Getafe2 - 0Ajax
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Amszterdam (Hol) |
| Vendég: |
Getafe (Spa) |
| Távolság: |
1 493.8 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Johan Cruijff Arena
(Amszterdam / Hol)
|
| Befogadóképesség: |
55 500 |
| Méretek: |
105 x 68 m |
| Fotók: |
Google maps (térkép) |
| Vezetőedző |
| Vendég: |
Jose Bordalas (Spa) |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
20:00 (21:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.80 |
3.75 |
4.33 |
1 |
|
|
|
1.20 |
1.90 |
| 40% |
32% |
28% |
1.80 |
|
|
|
69% |
31% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.25 |
4.00 |
|
|
|
1.80 |
2.00 |
|
|
|
3.00 |
1.40 |
| 73% |
27% |
|
|
|
50% |
50% |
|
|
|
29% |
71% |
Utolsó 1 közvetlen mérkőzések
|
2020-02-20 |
Getafe
|
2 - 0 |
Ajax
|
Ajax utolsó 12 mérkőzések
|
2020-02-23 |
Heracles
|
1 - 0 |
Ajax
|
|
2020-02-20 |
Getafe
|
2 - 0 |
Ajax
|
|
2020-02-16 |
Ajax
|
3 - 0 |
RKC Waalwijk
|
|
2020-02-12 |
Vitesse
|
0 - 3 |
Ajax
|
|
2020-02-02 |
Ajax
|
1 - 0 |
PSV Eindhoven
|
|
2020-01-26 |
Groningen
|
2 - 1 |
Ajax
|
|
2020-01-19 |
Ajax
|
2 - 1 |
Sparta Rotterdam
|
|
2020-01-11 |
Club Brugge
|
1 - 3 |
Ajax
|
|
2020-01-09 |
Ajax
|
2 - 0 |
Eupen
|
|
2019-12-22 |
Ajax
|
6 - 1 |
ADO Den Haag
|
|
2019-12-18 |
Telstar
|
3 - 4 |
Ajax
|
|
2019-12-15 |
AZ Alkmaar
|
1 - 0 |
Ajax
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
0 |
4 |
|
9 |
7 |
3 |
| 67% |
0% |
33% |
|
75% |
58% |
25% |
Getafe utolsó 12 mérkőzések
|
2020-02-23 |
Getafe
|
0 - 3 |
Sevilla
|
|
2020-02-20 |
Getafe
|
2 - 0 |
Ajax
|
|
2020-02-15 |
Barcelona
|
2 - 1 |
Getafe
|
|
2020-02-08 |
Getafe
|
3 - 0 |
Valencia
|
|
2020-02-02 |
Athletic Bilbao
|
0 - 2 |
Getafe
|
|
2020-01-26 |
Getafe
|
1 - 0 |
Real Betis
|
|
2020-01-17 |
Leganes
|
0 - 3 |
Getafe
|
|
2020-01-11 |
Badalona
|
2 - 0 |
Getafe
|
|
2020-01-04 |
Getafe
|
0 - 3 |
Real Madrid
|
|
2019-12-21 |
Villarreal
|
1 - 0 |
Getafe
|
|
2019-12-15 |
Getafe
|
2 - 0 |
Valladolid
|
|
2019-12-12 |
Getafe
|
3 - 0 |
Krasznodar
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
0 |
5 |
|
10 |
6 |
0 |
| 58% |
0% |
42% |
|
83% |
50% |
0% |
Tabella Eredivisie (Hollandia)
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Ajax |
23 |
17 |
2 |
4 |
65 |
20 |
+45 |
53 |
| 2 |
AZ Alkmaar |
23 |
16 |
2 |
5 |
48 |
17 |
+31 |
50 |
| 3 |
Feyenoord |
23 |
13 |
7 |
3 |
47 |
34 |
+13 |
46 |
| 4 |
PSV Eindhoven |
24 |
13 |
6 |
5 |
52 |
27 |
+25 |
45 |
| 5 |
Willem II |
24 |
12 |
5 |
7 |
34 |
31 |
+3 |
41 |
| 6 |
Utrecht |
23 |
11 |
5 |
7 |
44 |
31 |
+13 |
38 |
| 7 |
Vitesse |
24 |
11 |
5 |
8 |
41 |
31 |
+10 |
38 |
| 8 |
Groningen |
24 |
10 |
5 |
9 |
26 |
22 |
+4 |
35 |
| 9 |
Heracles |
24 |
9 |
5 |
10 |
36 |
32 |
+4 |
32 |
| 10 |
Heerenveen |
24 |
7 |
9 |
8 |
37 |
36 |
+1 |
30 |
| 11 |
Sparta Rotterdam |
24 |
8 |
6 |
10 |
35 |
39 |
-4 |
30 |
| 12 |
FC Emmen |
24 |
8 |
5 |
11 |
28 |
40 |
-12 |
29 |
| 13 |
Twente |
24 |
7 |
6 |
11 |
32 |
42 |
-10 |
27 |
| 14 |
VVV-Venlo |
24 |
8 |
3 |
13 |
24 |
48 |
-24 |
27 |
| 15 |
Fortuna Sittard |
24 |
6 |
6 |
12 |
28 |
51 |
-23 |
24 |
| 16 |
Zwolle |
24 |
6 |
4 |
14 |
32 |
51 |
-19 |
22 |
| 17 |
ADO Den Haag |
24 |
4 |
6 |
14 |
25 |
50 |
-25 |
18 |
| 18 |
RKC Waalwijk |
24 |
3 |
3 |
18 |
23 |
55 |
-32 |
12 |
Tabella La Liga (Spanyolország)
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Barcelona |
25 |
17 |
4 |
4 |
62 |
29 |
+33 |
55 |
| 2 |
Real Madrid |
25 |
15 |
8 |
2 |
46 |
17 |
+29 |
53 |
| 3 |
Atletico Madrid |
25 |
11 |
10 |
4 |
28 |
18 |
+10 |
43 |
| 4 |
Sevilla |
25 |
12 |
7 |
6 |
34 |
25 |
+9 |
43 |
| 5 |
Getafe |
25 |
12 |
6 |
7 |
36 |
25 |
+11 |
42 |
| 6 |
Real Sociedad |
24 |
12 |
4 |
8 |
42 |
31 |
+11 |
40 |
| 7 |
Villarreal |
25 |
11 |
5 |
9 |
43 |
35 |
+8 |
38 |
| 8 |
Valencia |
25 |
10 |
8 |
7 |
35 |
37 |
-2 |
38 |
| 9 |
Granada |
25 |
11 |
3 |
11 |
32 |
31 |
+1 |
36 |
| 10 |
Levante |
25 |
10 |
2 |
13 |
31 |
36 |
-5 |
32 |
| 11 |
Athletic Bilbao |
25 |
7 |
10 |
8 |
24 |
22 |
+2 |
31 |
| 12 |
Osasuna |
25 |
7 |
10 |
8 |
31 |
35 |
-4 |
31 |
| 13 |
Real Betis |
25 |
7 |
9 |
9 |
35 |
40 |
-5 |
30 |
| 14 |
Alaves |
25 |
8 |
6 |
11 |
27 |
35 |
-8 |
30 |
| 15 |
Valladolid |
25 |
6 |
11 |
8 |
22 |
28 |
-6 |
29 |
| 16 |
Eibar |
24 |
6 |
6 |
12 |
22 |
37 |
-15 |
24 |
| 17 |
Celta Vigo |
25 |
5 |
9 |
11 |
22 |
34 |
-12 |
24 |
| 18 |
Mallorca |
25 |
6 |
4 |
15 |
26 |
42 |
-16 |
22 |
| 19 |
Leganes |
25 |
4 |
7 |
14 |
18 |
37 |
-19 |
19 |
| 20 |
Espanyol |
25 |
4 |
7 |
14 |
22 |
44 |
-22 |
19 |
Ajax következő 6 mérkőzések
|
2020-03-01 |
Ajax
|
- |
AZ Alkmaar
|
|
2020-03-04 |
Utrecht
|
- |
Ajax
|
|
2020-03-07 |
Heerenveen
|
- |
Ajax
|
|
2020-03-15 |
Ajax
|
- |
Twente
|
|
2020-08-08 |
Ajax
|
- |
RKC Waalwijk
|
|
2020-08-13 |
Ajax
|
- |
Utrecht
|
Getafe következő 6 mérkőzések
|
2020-03-01 |
Mallorca
|
- |
Getafe
|
|
2020-03-07 |
Getafe
|
- |
Celta Vigo
|
|
2020-03-12 |
Inter
|
- |
Getafe
|
|
2020-03-15 |
Granada
|
- |
Getafe
|
|
2020-06-12 |
Granada
|
- |
Getafe
|
|
2020-06-16 |
Getafe
|
- |
Espanyol
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
1.80 |
3.75 |
4.33 |
| Valószínűség |
40% |
32% |
28% |
|
1 @ 1.80 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.20 |
1.90 |
| Valószínűség |
69% |
31% |
|
1X @ 1.20 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.25 |
4.00 |
| Valószínűség |
|
73% |
27% |
|
Felett 1.5 @ 1.25 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.80 |
2.00 |
| Valószínűség |
|
50% |
50% |
|
Felett 2.5 @ 1.80 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
3.00 |
1.40 |
| Valószínűség |
|
29% |
71% |
|
Alatt 3.5 @ 1.40 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.75 |
2.00 |
| Valószínűség |
|
52% |
48% |
|
Igen @ 1.75 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2020-02-27 16:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!