Stars League - Katar
péntek, 06.11.2026
14:15
Al-Arabi Doha
Al-Ahli Doha
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Doha |
| Vendég: |
Doha |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
14:15 (17:15 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.90 |
3.82 |
3.15 |
1X |
|
|
|
1.29 |
1.75 |
| 25% |
55% |
20% |
1.29 |
|
|
|
55% |
45% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.10 |
5.72 |
|
|
|
1.38 |
2.72 |
|
|
|
2.01 |
1.70 |
| 81% |
19% |
|
|
|
68% |
32% |
|
|
|
51% |
49% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
|
2026-03-13 |
Al-Ahli Doha
|
1 - 1 |
Al-Arabi Doha
|
|
2025-11-09 |
Al-Arabi Doha
|
1 - 0 |
Al-Ahli Doha
|
|
2025-02-23 |
Al-Arabi Doha
|
4 - 2 |
Al-Ahli Doha
|
|
2024-09-22 |
Al-Ahli Doha
|
3 - 3 |
Al-Arabi Doha
|
|
2024-08-30 |
Al-Arabi Doha
|
1 - 0 |
Al-Ahli Doha
|
|
2024-03-16 |
Al-Ahli Doha
|
1 - 1 |
Al-Arabi Doha
|
|
2023-11-11 |
Al-Arabi Doha
|
0 - 6 |
Al-Ahli Doha
|
|
2023-10-29 |
Al-Arabi Doha
|
2 - 3 |
Al-Ahli Doha
|
|
2023-04-13 |
Al-Arabi Doha
|
4 - 3 |
Al-Ahli Doha
|
|
2023-01-05 |
Al-Ahli Doha
|
1 - 2 |
Al-Arabi Doha
|
|
2022-02-10 |
Al-Arabi Doha
|
2 - 3 |
Al-Ahli Doha
|
|
2021-10-25 |
Al-Ahli Doha
|
1 - 1 |
Al-Arabi Doha
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
10 |
7 |
6 |
| 42% |
33% |
25% |
|
83% |
58% |
50% |
Al-Arabi Doha utolsó 12 mérkőzések
|
2026-10-31 |
Al-Arabi Doha
|
0 - 0 |
Al-Rayyan
|
|
2026-10-24 |
Al-Wakrah SC
|
3 - 2 |
Al-Arabi Doha
|
|
2026-10-16 |
Al-Shahania SC
|
0 - 6 |
Al-Arabi Doha
|
|
2026-10-09 |
Al-Sadd
|
2 - 3 |
Al-Arabi Doha
|
|
2026-09-21 |
Al-Duhail
|
2 - 0 |
Al-Arabi Doha
|
|
2026-09-12 |
Al-Arabi Doha
|
0 - 0 |
Qatar SC
|
|
2026-09-03 |
Al-Sailiya
|
0 - 2 |
Al-Arabi Doha
|
|
2026-08-29 |
Al-Duhail
|
1 - 1 |
Al-Arabi Doha
|
|
2026-08-21 |
Al-Arabi Doha
|
2 - 2 |
Al-Shamal SC
|
|
2026-08-06 |
Malaga
|
4 - 2 |
Al-Arabi Doha
|
|
2026-07-27 |
Neom SC
|
4 - 1 |
Al-Arabi Doha
|
|
2026-05-01 |
Al-Duhail
|
4 - 0 |
Al-Arabi Doha
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
4 |
5 |
|
10 |
7 |
7 |
| 25% |
33% |
42% |
|
83% |
58% |
58% |
Al-Ahli Doha utolsó 12 mérkőzések
|
2026-10-30 |
Al-Shahania SC
|
1 - 2 |
Al-Ahli Doha
|
|
2026-10-22 |
Al-Gharafa
|
2 - 2 |
Al-Ahli Doha
|
|
2026-10-16 |
Al-Ahli Doha
|
0 - 3 |
Al-Wakrah SC
|
|
2026-10-10 |
Al-Ahli Doha
|
5 - 0 |
Al-Sailiya
|
|
2026-09-29 |
Al-Markhiya
|
1 - 1 |
Al-Ahli Doha
|
|
2026-09-20 |
Al-Ahli Doha
|
0 - 1 |
Al-Shahania SC
|
|
2026-09-11 |
Al-Rayyan
|
3 - 0 |
Al-Ahli Doha
|
|
2026-09-03 |
Al-Ahli Doha
|
1 - 0 |
Qatar SC
|
|
2026-08-28 |
Al-Ahli Doha
|
3 - 3 |
Lusail SC
|
|
2026-08-22 |
Al-Sadd
|
3 - 1 |
Al-Ahli Doha
|
|
2026-08-03 |
Al-Hilal Riyadh
|
3 - 3 |
Al-Ahli Doha
|
|
2026-07-30 |
Al-Shabab
|
3 - 0 |
Al-Ahli Doha
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
4 |
5 |
|
10 |
9 |
5 |
| 25% |
33% |
42% |
|
83% |
75% |
42% |
Tabella Stars League
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Al-Sadd |
8 |
6 |
0 |
2 |
31 |
14 |
+17 |
18 |
| 2 |
Al-Rayyan |
8 |
5 |
3 |
0 |
16 |
3 |
+13 |
18 |
| 3 |
Al-Duhail |
8 |
5 |
3 |
0 |
18 |
7 |
+11 |
18 |
| 4 |
Al-Arabi Doha |
8 |
3 |
4 |
1 |
16 |
8 |
+8 |
13 |
| 5 |
Al-Ahli Doha |
8 |
3 |
2 |
3 |
14 |
15 |
-1 |
11 |
| 6 |
Al-Wakrah SC |
8 |
3 |
2 |
3 |
14 |
16 |
-2 |
11 |
| 7 |
Lusail SC |
8 |
2 |
3 |
3 |
10 |
9 |
+1 |
9 |
| 8 |
Al-Gharafa |
8 |
2 |
3 |
3 |
10 |
13 |
-3 |
9 |
| 9 |
Al-Shamal SC |
8 |
2 |
3 |
3 |
13 |
17 |
-4 |
9 |
| 10 |
Al-Shahania SC |
8 |
2 |
1 |
5 |
9 |
21 |
-12 |
7 |
| 11 |
Qatar SC |
8 |
1 |
3 |
4 |
9 |
18 |
-9 |
6 |
| 12 |
Al-Sailiya |
8 |
0 |
1 |
7 |
9 |
28 |
-19 |
1 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Al-Arabi Doha |
|
| Al-Ahli Doha |
|
| Hazai |
|
| Vendég |
|
Mérkőzések hazai/vendég
| H |
Csapat |
Al-Arabi Doha |
Al-Ahli Doha |
| 1 |
Al-Sadd |
|
3 - 1 |
| 2 |
Al-Rayyan |
0 - 0 |
3 - 0 |
| 3 |
Al-Duhail |
|
|
| 4 |
Al-Arabi Doha |
- |
|
| 5 |
Al-Ahli Doha |
|
- |
| 6 |
Al-Wakrah SC |
|
|
| 7 |
Lusail SC |
|
|
| 8 |
Al-Gharafa |
|
2 - 2 |
| 9 |
Al-Shamal SC |
2 - 2 |
|
| 10 |
Al-Shahania SC |
|
1 - 2 |
| 11 |
Qatar SC |
0 - 0 |
|
| 12 |
Al-Sailiya |
|
|
Csapat statisztika
| |
Al-Arabi Doha |
Al-Ahli Doha |
| Győzelmek |
3 |
3 |
| Döntetlenek |
4 |
2 |
| Vereségek |
1 |
3 |
| Szerzett gólok |
16 |
14 |
| Kapott gólok |
8 |
15 |
| Átlagos lőtt gólok |
2.00 |
1.75 |
| Átlagos kapott gólok |
1.00 |
1.88 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
75% |
75% |
| Mérkőzések kapott gólok |
50% |
75% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
50% |
50% |
| Felett 1.5 |
75% |
88% |
| Felett 2.5 |
50% |
88% |
| Felett 3.5 |
50% |
50% |
| |
Hazai |
Vendég |
| Győzelmek |
0 |
1 |
| Döntetlenek |
3 |
1 |
| Vereségek |
0 |
2 |
| Szerzett gólok |
2 |
5 |
| Kapott gólok |
2 |
9 |
| Átlagos lőtt gólok |
0.67 |
1.25 |
| Átlagos kapott gólok |
0.67 |
2.25 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
33% |
75% |
| Mérkőzések kapott gólok |
33% |
100% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
33% |
75% |
| Felett 1.5 |
33% |
100% |
| Felett 2.5 |
33% |
100% |
| Felett 3.5 |
33% |
50% |
Teljes statisztika Stars League
| Mérkőzések (48) |
| Hazai győzelmek |
38% |
| Döntetlenek |
29% |
| Vendég győzelmek |
33% |
| Lejátszott mérkőzések |
36% |
| Gólok (169) |
| Meccsenkénti gólok |
3.52 |
| Meccsenkénti hazai gólok |
1.71 |
| Meccsenkénti vendég gólok |
1.81 |
| Hazai csapat lőtt gólok |
77% |
| Vendég csapatok lőtt gólok |
73% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
60% |
| Felett 1.5 |
83% |
| Felett 2.5 |
69% |
| Felett 3.5 |
54% |
Al-Arabi Doha következő 2 mérkőzések
|
2026-11-19 |
Al-Gharafa
|
- |
Al-Arabi Doha
|
|
2026-11-27 |
Lusail SC
|
- |
Al-Arabi Doha
|
Al-Ahli Doha következő 2 mérkőzések
|
2026-11-19 |
Al-Ahli Doha
|
- |
Al-Shamal SC
|
|
2026-11-28 |
Al-Ahli Doha
|
- |
Al-Duhail
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
1.90 |
3.82 |
3.15 |
| Valószínűség |
25% |
55% |
20% |
|
1X @ 1.29 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.29 |
1.75 |
| Valószínűség |
55% |
45% |
|
1X @ 1.29 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.10 |
5.72 |
| Valószínűség |
|
81% |
19% |
|
Felett 1.5 @ 1.10 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.38 |
2.72 |
| Valószínűség |
|
68% |
32% |
|
Felett 2.5 @ 1.38 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.01 |
1.70 |
| Valószínűség |
|
51% |
49% |
|
Felett 3.5 @ 2.01 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.38 |
2.77 |
| Valószínűség |
|
53% |
47% |
|
Igen @ 1.38 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2026-11-04 08:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!