EAE Football League
péntek, 16.10.2026
14:05
Al Dhafra Club
Dubai United
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Madinat Zayed |
| Vendég: |
Dubai |
| Távolság: |
243.2 km |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
14:05 (17:05 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.32 |
3.48 |
2.60 |
2 |
|
|
|
1.42 |
1.53 |
| 33% |
5% |
62% |
2.60 |
|
|
|
34% |
66% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.20 |
4.20 |
|
|
|
1.64 |
2.15 |
|
|
|
2.65 |
1.42 |
| 87% |
13% |
|
|
|
60% |
40% |
|
|
|
46% |
54% |
Közvetlen mérkőzések
Nincsenek adatok a rendszerben
Al Dhafra Club utolsó 12 mérkőzések
|
2026-10-09 |
Al-Wahda
|
2 - 0 |
Al Dhafra Club
|
|
2026-10-01 |
Al Sharjah
|
2 - 1 |
Al Dhafra Club
|
|
2026-09-20 |
Al Dhafra Club
|
1 - 3 |
Baniyas SC
|
|
2026-09-11 |
Hatta Club
|
1 - 2 |
Al Dhafra Club
|
|
2026-09-06 |
Al Dhafra Club
|
0 - 1 |
Al-Wahda
|
|
2026-08-29 |
Khor Fakkan
|
2 - 0 |
Al Dhafra Club
|
|
2026-08-22 |
Shabab Al-Ahli
|
2 - 0 |
Al Dhafra Club
|
|
2026-08-15 |
Al Dhafra Club
|
1 - 3 |
Al Sharjah
|
|
2026-07-19 |
Göztepe
|
2 - 1 |
Al Dhafra Club
|
|
2026-05-16 |
Al Dhafra Club
|
1 - 0 |
Al-Wahda
|
|
2026-05-10 |
Al-Ain
|
5 - 0 |
Al Dhafra Club
|
|
2026-05-05 |
Baniyas SC
|
2 - 2 |
Al Dhafra Club
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
1 |
9 |
|
10 |
7 |
4 |
| 17% |
8% |
75% |
|
83% |
58% |
33% |
Dubai United utolsó 8 mérkőzések
|
2026-10-08 |
Shabab Al-Ahli
|
2 - 1 |
Dubai United
|
|
2026-10-01 |
Dubai United
|
3 - 2 |
Hatta Club
|
|
2026-09-20 |
Al-Nasr Dubai
|
3 - 1 |
Dubai United
|
|
2026-09-10 |
Dubai United
|
1 - 1 |
Shabab Al-Ahli
|
|
2026-09-05 |
Al Sharjah
|
4 - 3 |
Dubai United
|
|
2026-08-28 |
Dubai United
|
4 - 1 |
Al Ittihad Kalba
|
|
2026-08-23 |
Baniyas SC
|
2 - 3 |
Dubai United
|
|
2026-08-15 |
Al-Wasl Dubai
|
5 - 1 |
Dubai United
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
1 |
4 |
|
8 |
7 |
6 |
| 38% |
12% |
50% |
|
100% |
88% |
75% |
Tabella EAE Football League
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Al-Jazira |
5 |
4 |
1 |
0 |
11 |
2 |
+9 |
13 |
| 2 |
Al-Ain |
5 |
4 |
1 |
0 |
12 |
5 |
+7 |
13 |
| 3 |
Shabab Al-Ahli |
5 |
3 |
1 |
1 |
10 |
5 |
+5 |
10 |
| 4 |
Al-Wasl Dubai |
5 |
3 |
1 |
1 |
15 |
6 |
+9 |
10 |
| 5 |
Ajman Club |
5 |
3 |
0 |
2 |
11 |
12 |
-1 |
9 |
| 6 |
Al-Wahda |
5 |
3 |
0 |
2 |
6 |
5 |
+1 |
9 |
| 7 |
Al Sharjah |
5 |
3 |
0 |
2 |
10 |
7 |
+3 |
9 |
| 8 |
Dubai United |
5 |
2 |
1 |
2 |
12 |
13 |
-1 |
7 |
| 9 |
Al-Nasr Dubai |
5 |
1 |
2 |
2 |
6 |
7 |
-1 |
5 |
| 10 |
Al Ittihad Kalba |
5 |
1 |
1 |
3 |
6 |
13 |
-7 |
4 |
| 11 |
Khor Fakkan |
5 |
1 |
1 |
3 |
5 |
12 |
-7 |
4 |
| 12 |
Al Dhafra Club |
5 |
1 |
0 |
4 |
3 |
9 |
-6 |
3 |
| 13 |
Hatta Club |
5 |
1 |
0 |
4 |
5 |
11 |
-6 |
3 |
| 14 |
Baniyas SC |
5 |
0 |
1 |
4 |
5 |
10 |
-5 |
1 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Al Dhafra Club |
|
| Dubai United |
|
| Hazai |
|
| Vendég |
|
Mérkőzések hazai/vendég
| H |
Csapat |
Al Dhafra Club |
Dubai United |
| 1 |
Al-Jazira |
|
|
| 2 |
Al-Ain |
|
|
| 3 |
Shabab Al-Ahli |
|
|
| 4 |
Al-Wasl Dubai |
|
5 - 1 |
| 5 |
Ajman Club |
|
|
| 6 |
Al-Wahda |
0 - 1 |
|
| 7 |
Al Sharjah |
1 - 3 |
4 - 3 |
| 8 |
Dubai United |
|
- |
| 9 |
Al-Nasr Dubai |
|
|
| 10 |
Al Ittihad Kalba |
|
|
| 11 |
Khor Fakkan |
|
|
| 12 |
Al Dhafra Club |
- |
|
| 13 |
Hatta Club |
|
|
| 14 |
Baniyas SC |
|
2 - 3 |
Csapat statisztika
| |
Al Dhafra Club |
Dubai United |
| Győzelmek |
1 |
2 |
| Döntetlenek |
0 |
1 |
| Vereségek |
4 |
2 |
| Szerzett gólok |
3 |
12 |
| Kapott gólok |
9 |
13 |
| Átlagos lőtt gólok |
0.60 |
2.40 |
| Átlagos kapott gólok |
1.80 |
2.60 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
40% |
100% |
| Mérkőzések kapott gólok |
100% |
100% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
40% |
100% |
| Felett 1.5 |
80% |
100% |
| Felett 2.5 |
40% |
80% |
| Felett 3.5 |
20% |
80% |
| |
Hazai |
Vendég |
| Győzelmek |
0 |
1 |
| Döntetlenek |
0 |
0 |
| Vereségek |
2 |
2 |
| Szerzett gólok |
1 |
7 |
| Kapott gólok |
4 |
11 |
| Átlagos lőtt gólok |
0.50 |
2.33 |
| Átlagos kapott gólok |
2.00 |
3.67 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
50% |
100% |
| Mérkőzések kapott gólok |
100% |
100% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
50% |
100% |
| Felett 1.5 |
50% |
100% |
| Felett 2.5 |
50% |
100% |
| Felett 3.5 |
50% |
100% |
Teljes statisztika EAE Football League
| Mérkőzések (35) |
| Hazai győzelmek |
37% |
| Döntetlenek |
14% |
| Vendég győzelmek |
49% |
| Lejátszott mérkőzések |
19% |
| Gólok (117) |
| Meccsenkénti gólok |
3.34 |
| Meccsenkénti hazai gólok |
1.60 |
| Meccsenkénti vendég gólok |
1.74 |
| Hazai csapat lőtt gólok |
74% |
| Vendég csapatok lőtt gólok |
80% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
57% |
| Felett 1.5 |
83% |
| Felett 2.5 |
60% |
| Felett 3.5 |
40% |
Al Dhafra Club következő 6 mérkőzések
|
2026-10-30 |
Al-Wasl Dubai
|
- |
Al Dhafra Club
|
|
2026-11-07 |
Al Dhafra Club
|
- |
Al Ittihad Kalba
|
|
2026-11-19 |
Al-Ain
|
- |
Al Dhafra Club
|
|
2026-12-05 |
Al Dhafra Club
|
- |
Baniyas SC
|
|
2026-12-13 |
Al Dhafra Club
|
- |
Al-Nasr Dubai
|
|
2026-12-25 |
Al-Jazira
|
- |
Al Dhafra Club
|
Dubai United következő 6 mérkőzések
|
2026-10-30 |
Dubai United
|
- |
Khor Fakkan
|
|
2026-11-08 |
Al-Nasr Dubai
|
- |
Dubai United
|
|
2026-11-21 |
Dubai United
|
- |
Al-Wahda
|
|
2026-12-04 |
Ajman Club
|
- |
Dubai United
|
|
2026-12-13 |
Dubai United
|
- |
Al-Jazira
|
|
2026-12-24 |
Hatta Club
|
- |
Dubai United
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
2.32 |
3.48 |
2.60 |
| Valószínűség |
33% |
5% |
62% |
|
2 @ 2.60 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.42 |
1.53 |
| Valószínűség |
34% |
66% |
|
X2 @ 1.53 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.20 |
4.20 |
| Valószínűség |
|
87% |
13% |
|
Felett 1.5 @ 1.20 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.64 |
2.15 |
| Valószínűség |
|
60% |
40% |
|
Felett 2.5 @ 1.64 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.65 |
1.42 |
| Valószínűség |
|
46% |
54% |
|
Alatt 3.5 @ 1.42 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.54 |
2.30 |
| Valószínűség |
|
65% |
35% |
|
Igen @ 1.54 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2026-10-14 00:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!