National League - Anglia
szombat, 15.02.2020
15:00
15:00

Aldershot

Boreham Wood
elhalasztva
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Aldershot |
| Vendég: | Borehamwood |
| Távolság: | 56.9 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Recreation Ground |
| Befogadóképesség: | 7 100 (2 000) |
| Méretek: | 107 x 69 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.80 | 3.20 | 2.37 | X2 | 1.53 | 1.40 | |||
| 30% | 31% | 39% | 1.40 | 42% | 58% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 2.00 | 1.80 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 76% | 24% | 53% | 47% | 26% | 74% |
Utolsó 9 közvetlen mérkőzések
| 2019-10-29 | Boreham Wood | 0 - 0 | Aldershot |
| 2019-03-23 | Boreham Wood | 0 - 2 | Aldershot |
| 2018-10-30 | Aldershot | 1 - 1 | Boreham Wood |
| 2018-03-24 | Aldershot | 2 - 0 | Boreham Wood |
| 2017-08-19 | Boreham Wood | 2 - 1 | Aldershot |
| 2016-12-03 | Aldershot | 2 - 0 | Boreham Wood |
| 2016-09-13 | Boreham Wood | 1 - 1 | Aldershot |
| 2016-04-16 | Aldershot | 1 - 2 | Boreham Wood |
| 2015-10-13 | Boreham Wood | 0 - 1 | Aldershot |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 2 | 7 | 2 | 0 | |
| 44% | 33% | 22% | 78% | 22% | 0% |
Aldershot utolsó 12 mérkőzések
| 2020-02-08 | Hartlepool | 2 - 0 | Aldershot |
| 2020-02-01 | Aldershot | 1 - 1 | Harrogate Town |
| 2020-01-28 | Eastleigh | 0 - 0 | Aldershot |
| 2020-01-25 | Dover Athletic | 2 - 0 | Aldershot |
| 2020-01-18 | Aldershot | 3 - 3 | Chorley |
| 2020-01-04 | Wrexham | 1 - 2 | Aldershot |
| 2020-01-01 | Aldershot | 3 - 1 | Eastleigh |
| 2019-12-28 | Aldershot | 0 - 0 | Barnet |
| 2019-12-21 | Aldershot | 2 - 1 | Stockport |
| 2019-12-14 | Torquay | 5 - 1 | Aldershot |
| 2019-12-07 | Barrow | 1 - 0 | Aldershot |
| 2019-11-30 | Aldershot | 2 - 2 | Chesterfield |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 9 | 6 | 4 | |
| 25% | 42% | 33% | 75% | 50% | 33% |
Boreham Wood utolsó 12 mérkőzések
| 2020-02-01 | Fylde | 1 - 2 | Boreham Wood |
| 2020-01-25 | Boreham Wood | 1 - 1 | Barrow |
| 2020-01-18 | Solihull Moors | 0 - 2 | Boreham Wood |
| 2020-01-04 | Stockport | 1 - 3 | Boreham Wood |
| 2020-01-01 | Boreham Wood | 0 - 0 | Barnet |
| 2019-12-28 | Boreham Wood | 2 - 2 | Eastleigh |
| 2019-12-21 | Boreham Wood | 2 - 1 | Harrogate Town |
| 2019-12-07 | Dover Athletic | 0 - 2 | Boreham Wood |
| 2019-11-30 | Boreham Wood | 1 - 0 | Woking |
| 2019-11-26 | Notts County | 2 - 2 | Boreham Wood |
| 2019-11-23 | Hartlepool | 2 - 2 | Boreham Wood |
| 2019-11-16 | Boreham Wood | 2 - 1 | Maidenhead Utd |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 5 | 0 | 10 | 7 | 4 | |
| 58% | 42% | 0% | 83% | 58% | 33% |
Tabella National League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Barrow | 33 | +29 | 63 |
| 2 | Harrogate Town | 34 | +13 | 59 |
| 3 | Halifax | 33 | +4 | 55 |
| 4 | Yeovil | 34 | +14 | 54 |
| 5 | Boreham Wood | 32 | +14 | 52 |
| 6 | Solihull Moors | 34 | +11 | 51 |
| 7 | Bromley | 34 | +9 | 51 |
| 8 | Notts County | 32 | +16 | 50 |
| 9 | Dover Athletic | 33 | +1 | 50 |
| 10 | Hartlepool | 34 | +4 | 47 |
| 11 | Stockport | 34 | -6 | 47 |
| 12 | Woking | 33 | -7 | 47 |
| 13 | Barnet | 31 | +7 | 46 |
| 14 | Sutton Utd | 33 | +3 | 42 |
| 15 | Torquay | 33 | -6 | 42 |
| 16 | Eastleigh | 33 | -6 | 42 |
| 17 | Maidenhead Utd | 33 | -7 | 41 |
| 18 | Aldershot | 34 | -10 | 40 |
| 19 | Wrexham | 34 | -2 | 39 |
| 20 | Dagenham and R. | 33 | -5 | 38 |
| 21 | Chesterfield | 34 | -14 | 37 |
| 22 | Fylde | 32 | -13 | 32 |
| 23 | Ebbsfleet Utd | 33 | -21 | 30 |
| 24 | Chorley | 33 | -28 | 26 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Aldershot | |
| Boreham Wood | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Aldershot | Boreham Wood |
|---|---|---|---|
| 1 | Barrow | 1 - 2 | 3 - 1 |
| 2 | Harrogate Town | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 3 | Halifax | 1 - 1 | 0 - 2 |
| 4 | Yeovil | 1 - 3 | 1 - 1 |
| 5 | Boreham Wood | - | |
| 6 | Solihull Moors | 0 - 2 | |
| 7 | Bromley | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 8 | Notts County | 2 - 1 | 2 - 2 |
| 9 | Dover Athletic | 4 - 0 | 0 - 2 |
| 10 | Hartlepool | 0 - 3 | 2 - 2 |
| 11 | Stockport | 2 - 1 | 1 - 3 |
| 12 | Woking | 1 - 2 | |
| 13 | Barnet | 0 - 0 | |
| 14 | Sutton Utd | 1 - 1 | |
| 15 | Torquay | 2 - 1 | |
| 16 | Eastleigh | 3 - 1 | 2 - 0 |
| 17 | Maidenhead Utd | 2 - 0 | |
| 18 | Aldershot | - | |
| 19 | Wrexham | 1 - 0 | |
| 20 | Dagenham and R. | 0 - 3 | |
| 21 | Chesterfield | 2 - 2 | |
| 22 | Fylde | 1 - 2 | 1 - 2 |
| 23 | Ebbsfleet Utd | ||
| 24 | Chorley | 3 - 3 | 1 - 3 |
Liga pozíció
| Aldershot | Boreham Wood | |
| Pozíció | 18 | 5 |
| Pontok | 40 | 52 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 16 | 3 |
| Pontok | 24 | 28 |
Liga forma
| Aldershot | Boreham Wood | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
10
10 14 |
14
10 8 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
6 5 |
8
4 4 |
Liga gólok
| Aldershot | Boreham Wood | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
37
47 |
48
34 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
25
22 |
26
17 |
Teljes statisztika National League
| Mérkőzések (398) | |
| Hazai győzelmek | 41% |
| Döntetlenek | 28% |
| Vendég győzelmek | 31% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (1093) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.75 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.48 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.27 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 78% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 72% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 57% |
| Felett 1.5 | 78% |
| Felett 2.5 | 53% |
| Felett 3.5 | 29% |
Aldershot következő 6 mérkőzések
| 2020-02-22 | Maidenhead Utd | - | Aldershot |
| 2020-02-25 | Aldershot | - | Boreham Wood |
| 2020-03-07 | Aldershot | - | Dagenham and R. |
| 2020-03-10 | Notts County | - | Aldershot |
| 2020-03-14 | Fylde | - | Aldershot |
| 2020-09-15 | Dartford | - | Aldershot |
Boreham Wood következő 6 mérkőzések
| 2020-02-22 | Boreham Wood | - | Yeovil |
| 2020-02-25 | Aldershot | - | Boreham Wood |
| 2020-02-29 | Boreham Wood | - | Hartlepool |
| 2020-03-03 | Barnet | - | Boreham Wood |
| 2020-03-07 | Maidenhead Utd | - | Boreham Wood |
| 2020-03-14 | Boreham Wood | - | Torquay |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.80 | 3.20 | 2.37 |
| Valószínűség | 30% | 31% | 39% |
| X2 @ 1.40 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.53 | 1.40 |
| Valószínűség | 42% | 58% |
| X2 @ 1.40 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.30 | 3.40 | |
| Valószínűség | 76% | 24% | |
| Felett 1.5 @ 1.30 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 1.80 | |
| Valószínűség | 53% | 47% | |
| Felett 2.5 @ 2.00 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.50 | 1.28 | |
| Valószínűség | 26% | 74% | |
| Alatt 3.5 @ 1.28 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.75 | 2.00 | |
| Valószínűség | 55% | 45% | |
| Igen @ 1.75 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2020-02-15 12:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!