Primeira Liga - Portugália
szombat, 07.11.2026
18:00
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Alverca do Ribatejo |
| Vendég: |
Lisszabon |
| Távolság: |
20.9 km |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
18:00 (18:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.66 |
3.80 |
4.75 |
1 |
|
|
|
1.18 |
2.10 |
| 47% |
27% |
26% |
1.66 |
|
|
|
64% |
36% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.29 |
3.50 |
|
|
|
1.93 |
1.93 |
|
|
|
3.25 |
1.33 |
| 67% |
33% |
|
|
|
44% |
56% |
|
|
|
31% |
69% |
Utolsó 2 közvetlen mérkőzések
|
2026-04-12 |
Alverca
|
3 - 1 |
Casa Pia
|
|
2025-11-29 |
Casa Pia
|
0 - 2 |
Alverca
|
Alverca utolsó 12 mérkőzések
|
2026-11-02 |
Benfica
|
1 - 0 |
Alverca
|
|
2026-10-24 |
Alverca
|
0 - 1 |
Arouca
|
|
2026-10-18 |
Tondela
|
0 - 0 |
Alverca
|
|
2026-10-12 |
Famalicao
|
1 - 4 |
Alverca
|
|
2026-09-19 |
Alverca
|
1 - 0 |
Rio Ave
|
|
2026-09-12 |
Nacional Madeira
|
1 - 3 |
Alverca
|
|
2026-09-05 |
Alverca
|
1 - 2 |
SC Braga
|
|
2026-08-29 |
Alverca
|
1 - 1 |
Santa Clara
|
|
2026-08-22 |
Sporting CP
|
3 - 1 |
Alverca
|
|
2026-08-15 |
Alverca
|
2 - 2 |
Estrela Amadora
|
|
2026-08-09 |
Porto
|
2 - 0 |
Alverca
|
|
2026-07-25 |
Mafra
|
1 - 0 |
Alverca
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
6 |
|
7 |
5 |
4 |
| 25% |
25% |
50% |
|
58% |
42% |
33% |
Casa Pia utolsó 12 mérkőzések
|
2026-10-30 |
Casa Pia
|
0 - 2 |
Sporting CP
|
|
2026-10-24 |
Estrela Amadora
|
0 - 2 |
Casa Pia
|
|
2026-10-10 |
Casa Pia
|
0 - 1 |
Santa Clara
|
|
2026-09-20 |
Estoril Praia
|
1 - 2 |
Casa Pia
|
|
2026-09-12 |
Casa Pia
|
1 - 4 |
Porto
|
|
2026-09-06 |
V. Guimaraes
|
0 - 0 |
Casa Pia
|
|
2026-08-30 |
Casa Pia
|
0 - 1 |
Moreirense
|
|
2026-08-24 |
Gil Vicente
|
2 - 0 |
Casa Pia
|
|
2026-08-17 |
Casa Pia
|
0 - 7 |
Benfica
|
|
2026-08-08 |
Maritimo
|
1 - 0 |
Casa Pia
|
|
2026-07-18 |
Estrela Amadora
|
1 - 2 |
Casa Pia
|
|
2026-05-28 |
Casa Pia
|
2 - 0 |
Torreense
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
1 |
7 |
|
8 |
4 |
2 |
| 33% |
8% |
58% |
|
67% |
33% |
17% |
Tabella Primeira Liga
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Porto |
10 |
10 |
0 |
0 |
25 |
4 |
+21 |
30 |
| 2 |
Benfica |
10 |
8 |
1 |
1 |
27 |
8 |
+19 |
25 |
| 3 |
Sporting CP |
10 |
6 |
3 |
1 |
23 |
11 |
+12 |
21 |
| 4 |
Santa Clara |
10 |
6 |
3 |
1 |
15 |
6 |
+9 |
21 |
| 5 |
Arouca |
10 |
6 |
2 |
2 |
13 |
7 |
+6 |
20 |
| 6 |
Academico Viseu |
10 |
6 |
2 |
2 |
15 |
12 |
+3 |
20 |
| 7 |
Gil Vicente |
10 |
4 |
3 |
3 |
8 |
7 |
+1 |
15 |
| 8 |
SC Braga |
10 |
4 |
2 |
4 |
12 |
11 |
+1 |
14 |
| 9 |
Moreirense |
10 |
4 |
2 |
4 |
13 |
17 |
-4 |
14 |
| 10 |
Alverca |
10 |
3 |
2 |
5 |
13 |
14 |
-1 |
11 |
| 11 |
Famalicao |
10 |
2 |
4 |
4 |
14 |
14 |
0 |
10 |
| 12 |
Estrela Amadora |
10 |
2 |
4 |
4 |
15 |
19 |
-4 |
10 |
| 13 |
V. Guimaraes |
10 |
2 |
3 |
5 |
10 |
10 |
0 |
9 |
| 14 |
Maritimo |
10 |
2 |
2 |
6 |
9 |
21 |
-12 |
8 |
| 15 |
Nacional Madeira |
10 |
2 |
1 |
7 |
10 |
19 |
-9 |
7 |
| 16 |
Rio Ave |
10 |
2 |
1 |
7 |
9 |
23 |
-14 |
7 |
| 17 |
Casa Pia |
10 |
2 |
1 |
7 |
5 |
19 |
-14 |
7 |
| 18 |
Estoril Praia |
10 |
0 |
2 |
8 |
5 |
19 |
-14 |
2 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Alverca |
|
| Casa Pia |
|
| Hazai |
|
| Vendég |
|
Mérkőzések hazai/vendég
| H |
Csapat |
Alverca |
Casa Pia |
| 1 |
Porto |
|
|
| 2 |
Benfica |
|
|
| 3 |
Sporting CP |
|
|
| 4 |
Santa Clara |
1 - 1 |
|
| 5 |
Arouca |
0 - 1 |
|
| 6 |
Academico Viseu |
|
|
| 7 |
Gil Vicente |
|
2 - 0 |
| 8 |
SC Braga |
1 - 2 |
|
| 9 |
Moreirense |
|
|
| 10 |
Alverca |
- |
|
| 11 |
Famalicao |
|
|
| 12 |
Estrela Amadora |
2 - 2 |
0 - 2 |
| 13 |
V. Guimaraes |
|
0 - 0 |
| 14 |
Maritimo |
|
1 - 0 |
| 15 |
Nacional Madeira |
|
|
| 16 |
Rio Ave |
1 - 0 |
|
| 17 |
Casa Pia |
|
- |
| 18 |
Estoril Praia |
|
1 - 2 |
Csapat statisztika
| |
Alverca |
Casa Pia |
| Győzelmek |
3 |
2 |
| Döntetlenek |
2 |
1 |
| Vereségek |
5 |
7 |
| Szerzett gólok |
13 |
5 |
| Kapott gólok |
14 |
19 |
| Átlagos lőtt gólok |
1.30 |
0.50 |
| Átlagos kapott gólok |
1.40 |
1.90 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
70% |
30% |
| Mérkőzések kapott gólok |
90% |
80% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
60% |
20% |
| Felett 1.5 |
70% |
60% |
| Felett 2.5 |
50% |
30% |
| Felett 3.5 |
40% |
20% |
| |
Hazai |
Vendég |
| Győzelmek |
1 |
2 |
| Döntetlenek |
2 |
1 |
| Vereségek |
2 |
2 |
| Szerzett gólok |
5 |
4 |
| Kapott gólok |
6 |
4 |
| Átlagos lőtt gólok |
1.00 |
0.80 |
| Átlagos kapott gólok |
1.20 |
0.80 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
80% |
40% |
| Mérkőzések kapott gólok |
80% |
60% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
60% |
20% |
| Felett 1.5 |
60% |
60% |
| Felett 2.5 |
40% |
20% |
| Felett 3.5 |
20% |
0% |
Teljes statisztika Primeira Liga
| Mérkőzések (90) |
| Hazai győzelmek |
40% |
| Döntetlenek |
21% |
| Vendég győzelmek |
39% |
| Lejátszott mérkőzések |
29% |
| Gólok (241) |
| Meccsenkénti gólok |
2.68 |
| Meccsenkénti hazai gólok |
1.29 |
| Meccsenkénti vendég gólok |
1.39 |
| Hazai csapat lőtt gólok |
71% |
| Vendég csapatok lőtt gólok |
70% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
47% |
| Felett 1.5 |
73% |
| Felett 2.5 |
54% |
| Felett 3.5 |
33% |
Alverca következő 6 mérkőzések
|
2026-11-28 |
Academico Viseu
|
- |
Alverca
|
|
2026-12-06 |
Alverca
|
- |
Moreirense
|
|
2026-12-13 |
V. Guimaraes
|
- |
Alverca
|
|
2026-12-20 |
Alverca
|
- |
Gil Vicente
|
|
2026-12-27 |
Estoril Praia
|
- |
Alverca
|
|
2027-01-10 |
Alverca
|
- |
Maritimo
|
Casa Pia következő 6 mérkőzések
|
2026-11-30 |
Casa Pia
|
- |
SC Braga
|
|
2026-12-06 |
Rio Ave
|
- |
Casa Pia
|
|
2026-12-13 |
Casa Pia
|
- |
Nacional Madeira
|
|
2026-12-20 |
Arouca
|
- |
Casa Pia
|
|
2026-12-27 |
Casa Pia
|
- |
Famalicao
|
|
2027-01-10 |
Academico Viseu
|
- |
Casa Pia
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
1.66 |
3.80 |
4.75 |
| Valószínűség |
47% |
27% |
26% |
|
1 @ 1.66 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.18 |
2.10 |
| Valószínűség |
64% |
36% |
|
1X @ 1.18 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.29 |
3.50 |
| Valószínűség |
|
67% |
33% |
|
Felett 1.5 @ 1.29 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.93 |
1.93 |
| Valószínűség |
|
44% |
56% |
|
Alatt 2.5 @ 1.93 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
3.25 |
1.33 |
| Valószínűség |
|
31% |
69% |
|
Alatt 3.5 @ 1.33 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.91 |
1.91 |
| Valószínűség |
|
42% |
58% |
|
Nem @ 1.91 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2026-11-04 12:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!