Primeira Liga - Portugália
szombat, 08.02.2020
15:30
15:30

B-SAD

Santa Clara
0 - 2
(0 - 2, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Lisszabon |
| Vendég: | Ponta Delgada |
| Távolság: | 1 446.4 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Estadio do Restelo |
| Befogadóképesség: | 30 000 |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:30 (15:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.50 | 2.90 | 3.10 | X2 | 1.36 | 1.50 | |||
| 32% | 23% | 45% | 1.50 | 41% | 59% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.25 | 1.61 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 64% | 36% | 36% | 64% | 21% | 79% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2019-08-25 | Santa Clara | 0 - 0 | B-SAD |
| 2019-08-03 | B-SAD | 0 - 1 | Santa Clara |
| 2019-04-06 | B-SAD | 1 - 1 | Santa Clara |
| 2018-11-30 | Santa Clara | 2 - 3 | B-SAD |
| 2017-10-15 | Santa Clara | 2 - 1 | B-SAD |
| 2013-10-30 | B-SAD | 1 - 0 | Santa Clara |
| 2013-09-25 | Santa Clara | 0 - 0 | B-SAD |
| 2013-01-20 | B-SAD | 0 - 0 | Santa Clara |
| 2012-08-19 | Santa Clara | 1 - 4 | B-SAD |
| 2012-04-22 | Santa Clara | 1 - 1 | B-SAD |
| 2011-12-18 | B-SAD | 2 - 1 | Santa Clara |
| 2011-03-13 | B-SAD | 0 - 0 | Santa Clara |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 6 | 2 | 6 | 4 | 2 | |
| 33% | 50% | 17% | 50% | 33% | 17% |
B-SAD utolsó 12 mérkőzések
| 2020-01-31 | Benfica | 3 - 2 | B-SAD |
| 2020-01-26 | B-SAD | 2 - 1 | Portimonense |
| 2020-01-18 | B-SAD | 0 - 1 | Vitoria Setubal |
| 2020-01-12 | Gil Vicente | 2 - 0 | B-SAD |
| 2020-01-04 | B-SAD | 1 - 7 | SC Braga |
| 2019-12-15 | Moreirense | 2 - 1 | B-SAD |
| 2019-12-08 | B-SAD | 1 - 1 | Porto |
| 2019-12-01 | Tondela | 0 - 1 | B-SAD |
| 2019-11-24 | Chaves | 1 - 0 | B-SAD |
| 2019-11-10 | Sporting CP | 2 - 0 | B-SAD |
| 2019-11-04 | B-SAD | 1 - 0 | Pacos Ferreira |
| 2019-10-30 | V. Guimaraes | 5 - 0 | B-SAD |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 8 | 8 | 5 | 3 | |
| 25% | 8% | 67% | 67% | 42% | 25% |
Santa Clara utolsó 12 mérkőzések
| 2020-02-02 | Santa Clara | 2 - 1 | Pacos Ferreira |
| 2020-01-26 | Famalicao | 0 - 1 | Santa Clara |
| 2020-01-18 | V. Guimaraes | 1 - 0 | Santa Clara |
| 2020-01-10 | Santa Clara | 0 - 1 | Rio Ave |
| 2020-01-04 | Aves | 0 - 1 | Santa Clara |
| 2019-12-22 | Santa Clara | 1 - 2 | Casa Pia |
| 2019-12-19 | Porto | 1 - 0 | Santa Clara |
| 2019-12-16 | Santa Clara | 0 - 4 | Sporting CP |
| 2019-12-07 | Maritimo | 2 - 2 | Santa Clara |
| 2019-11-29 | Santa Clara | 1 - 2 | Boavista |
| 2019-11-22 | Leixoes | 1 - 4 | Santa Clara |
| 2019-11-09 | Santa Clara | 1 - 2 | Benfica |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 7 | 7 | 3 | |
| 33% | 8% | 58% | 58% | 58% | 25% |
Tabella Primeira Liga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Benfica | 19 | +39 | 54 |
| 2 | Porto | 19 | +29 | 47 |
| 3 | SC Braga | 19 | +9 | 33 |
| 4 | Sporting CP | 19 | +8 | 32 |
| 5 | Famalicao | 19 | +4 | 32 |
| 6 | Rio Ave | 19 | +4 | 29 |
| 7 | Boavista | 20 | 0 | 28 |
| 8 | V. Guimaraes | 19 | +4 | 25 |
| 9 | Vitoria Setubal | 19 | -7 | 25 |
| 10 | Tondela | 19 | -6 | 23 |
| 11 | Santa Clara | 19 | -7 | 23 |
| 12 | Gil Vicente | 19 | -5 | 22 |
| 13 | Moreirense | 19 | -1 | 21 |
| 14 | Maritimo | 19 | -9 | 20 |
| 15 | B-SAD | 19 | -19 | 18 |
| 16 | Pacos Ferreira | 20 | -15 | 16 |
| 17 | Portimonense | 19 | -14 | 14 |
| 18 | Aves | 19 | -14 | 12 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| B-SAD | |
| Santa Clara | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | B-SAD | Santa Clara |
|---|---|---|---|
| 1 | Benfica | 0 - 2 | |
| 2 | Porto | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 3 | SC Braga | 1 - 7 | 2 - 0 |
| 4 | Sporting CP | ||
| 5 | Famalicao | 0 - 1 | |
| 6 | Rio Ave | 0 - 2 | |
| 7 | Boavista | 0 - 1 | |
| 8 | V. Guimaraes | 1 - 0 | |
| 9 | Vitoria Setubal | 0 - 1 | |
| 10 | Tondela | 0 - 0 | |
| 11 | Santa Clara | - | |
| 12 | Gil Vicente | ||
| 13 | Moreirense | ||
| 14 | Maritimo | 2 - 2 | |
| 15 | B-SAD | - | |
| 16 | Pacos Ferreira | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 17 | Portimonense | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 18 | Aves | 3 - 2 | 0 - 1 |
Liga pozíció
| B-SAD | Santa Clara | |
| Pozíció | 15 | 11 |
| Pontok | 18 | 23 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 15 | 9 |
| Pontok | 10 | 12 |
Liga forma
| B-SAD | Santa Clara | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
3 11 |
6
5 8 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
1 5 |
3
3 3 |
Liga gólok
| B-SAD | Santa Clara | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
16
35 |
14
21 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
8
17 |
6
8 |
Teljes statisztika Primeira Liga
| Mérkőzések (172) | |
| Hazai győzelmek | 41% |
| Döntetlenek | 24% |
| Vendég győzelmek | 34% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (418) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.43 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.32 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.11 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 73% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 65% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 46% |
| Felett 1.5 | 67% |
| Felett 2.5 | 42% |
| Felett 3.5 | 24% |
B-SAD következő 6 mérkőzések
| 2020-02-16 | Boavista | - | B-SAD |
| 2020-02-22 | B-SAD | - | Maritimo |
| 2020-02-29 | Rio Ave | - | B-SAD |
| 2020-03-08 | B-SAD | - | Famalicao |
| 2020-03-15 | Aves | - | B-SAD |
| 2020-06-05 | Aves | - | B-SAD |
Santa Clara következő 6 mérkőzések
| 2020-02-15 | Santa Clara | - | Tondela |
| 2020-02-23 | Moreirense | - | Santa Clara |
| 2020-03-02 | Santa Clara | - | Porto |
| 2020-03-08 | Gil Vicente | - | Santa Clara |
| 2020-03-15 | Santa Clara | - | SC Braga |
| 2020-06-05 | Santa Clara | - | SC Braga |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.50 | 2.90 | 3.10 |
| Valószínűség | 32% | 23% | 45% |
| X2 @ 1.50 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 1.50 |
| Valószínűség | 41% | 59% |
| X2 @ 1.50 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 3.00 | |
| Valószínűség | 64% | 36% | |
| Felett 1.5 @ 1.36 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.25 | 1.61 | |
| Valószínűség | 36% | 64% | |
| Alatt 2.5 @ 1.61 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.00 | 1.22 | |
| Valószínűség | 21% | 79% | |
| Alatt 3.5 @ 1.22 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 1.90 | |
| Valószínűség | 39% | 61% | |
| Nem @ 1.90 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2020-02-08 12:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!