IFA Premiership - Észak-Írország

szombat, 17.10.2026
15:00
Ballymena Utd

Ballymena Utd

Crusaders

Crusaders

Információ
Város
Hazai: Ballymena
Vendég: Belfast
Távolság: 38.2 km
Stadion
Stadion: Ballymena Showgrounds
Befogadóképesség: 4 100 (3 050)
Fotók: Google maps (térkép)
Kezdési időpont
Óra: 15:00 (15:00 helyi idő)
Reklám

Oddsok

1 X 2 E/O 1X X2
1.59 3.99 4.34 X2 1.16 2.12
36% 17% 47% 2.12 43% 57%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.15 4.64 1.55 2.26 2.43 1.50
86% 14% 64% 36% 28% 72%

Utolsó 12 közvetlen mérkőzések

2026-08-15 Crusaders 2 - 1 Ballymena Utd
2026-04-25 Crusaders 3 - 2 Ballymena Utd
2026-02-17 Ballymena Utd 2 - 0 Crusaders
2025-11-22 Ballymena Utd 2 - 2 Crusaders
2025-09-20 Crusaders 1 - 1 Ballymena Utd
2025-02-15 Crusaders 3 - 1 Ballymena Utd
2024-10-26 Crusaders 1 - 0 Ballymena Utd
2024-08-20 Ballymena Utd 0 - 1 Crusaders
2024-03-09 Ballymena Utd 2 - 4 Crusaders
2023-10-13 Crusaders 1 - 0 Ballymena Utd
2023-08-11 Ballymena Utd 1 - 2 Crusaders
2023-05-07 Ballymena Utd 0 - 4 Crusaders
G D V +1.5 +2.5 +3.5
1 2 9 9 7 5
8% 17% 75% 75% 58% 42%

Ballymena Utd utolsó 12 mérkőzések

2026-10-10 Limavady Utd 3 - 2 Ballymena Utd
2026-10-03 Cliftonville 0 - 1 Ballymena Utd
2026-09-26 Ballymena Utd 2 - 0 Portadown
2026-09-19 Dungannon 1 - 1 Ballymena Utd
2026-09-15 Ballymena Utd 1 - 1 Carrick Rangers
2026-09-11 Coleraine 3 - 2 Ballymena Utd
2026-09-05 Bangor 2 - 2 Ballymena Utd
2026-08-21 Ballymena Utd 0 - 2 Glentoran
2026-08-15 Crusaders 2 - 1 Ballymena Utd
2026-08-08 Linfield 0 - 3 Ballymena Utd
2026-08-01 Glenavon 1 - 1 Ballymena Utd
2026-07-24 Carrick Rangers 0 - 3 Ballymena Utd
G D V +1.5 +2.5 +3.5
4 4 4 11 6 3
33% 33% 33% 92% 50% 25%

Crusaders utolsó 12 mérkőzések

2026-10-10 Crusaders 0 - 3 Larne
2026-10-03 Carrick Rangers 4 - 0 Crusaders
2026-09-26 Crusaders 2 - 1 Bangor
2026-09-19 Linfield 1 - 0 Crusaders
2026-09-15 Crusaders 3 - 0 Dungannon
2026-09-12 Crusaders 1 - 2 Limavady Utd
2026-09-05 Coleraine 4 - 1 Crusaders
2026-08-29 Glentoran 1 - 2 Crusaders
2026-08-22 Crusaders 3 - 2 Portadown
2026-08-15 Crusaders 2 - 1 Ballymena Utd
2026-08-07 Cliftonville 2 - 1 Crusaders
2026-07-21 Crusaders 2 - 0 Glenavon
G D V +1.5 +2.5 +3.5
6 0 6 11 10 3
50% 0% 50% 92% 83% 25%
Reklám

Tabella IFA Premiership

H Csapat M G D V SG KG GK P
1 Coleraine 11 9 1 1 23 10 +13 28
2 Linfield 10 8 1 1 14 6 +8 25
3 Larne 7 6 1 0 15 3 +12 19
4 Glentoran 11 5 2 4 15 10 +5 17
5 Carrick Rangers 11 5 1 5 19 17 +2 16
6 Crusaders 11 5 0 6 15 21 -6 15
7 Dungannon 10 4 1 5 11 14 -3 13
8 Ballymena Utd 10 3 3 4 15 14 +1 12
9 Cliftonville 11 4 0 7 12 13 -1 12
10 Limavady Utd 10 4 0 6 11 16 -5 12
11 Portadown 11 1 2 8 8 20 -12 5
12 Bangor 11 1 2 8 10 24 -14 5

Mérkőzések kronológiája a ligában

Ballymena Utd           
Crusaders            
Hazai           
Vendég            

Mérkőzések hazai/vendég

H Csapat Ballymena Utd Crusaders
1 Coleraine   4 - 1
2 Linfield   1 - 0
3 Larne    
4 Glentoran 0 - 2 1 - 2
5 Carrick Rangers 1 - 1 4 - 0
6 Crusaders   -
7 Dungannon    
8 Ballymena Utd -  
9 Cliftonville   2 - 1
10 Limavady Utd    
11 Portadown 2 - 0  
12 Bangor    

Csapat statisztika

  Ballymena Utd Crusaders
Győzelmek 3 5
Döntetlenek 3 0
Vereségek 4 6
Szerzett gólok 15 15
Kapott gólok 14 21
Átlagos lőtt gólok 1.50 1.36
Átlagos kapott gólok 1.40 1.91
Mérkőzések lőtt gólok 90% 73%
Mérkőzések kapott gólok 70% 91%
Mindkét Csapat gólt Szerez 60% 64%
Felett 1.5 90% 91%
Felett 2.5 50% 91%
Felett 3.5 30% 27%
  Hazai Vendég
Győzelmek 1 1
Döntetlenek 1 0
Vereségek 1 4
Szerzett gólok 3 4
Kapott gólok 3 12
Átlagos lőtt gólok 1.00 0.80
Átlagos kapott gólok 1.00 2.40
Mérkőzések lőtt gólok 67% 60%
Mérkőzések kapott gólok 67% 100%
Mindkét Csapat gólt Szerez 33% 60%
Felett 1.5 100% 80%
Felett 2.5 0% 80%
Felett 3.5 0% 40%

Teljes statisztika IFA Premiership

Mérkőzések   (62)
Hazai győzelmek 48%
Döntetlenek 11%
Vendég győzelmek 40%
Lejátszott mérkőzések 31%
Gólok   (168)
Meccsenkénti gólok 2.71
Meccsenkénti hazai gólok 1.35
Meccsenkénti vendég gólok 1.35
Hazai csapat lőtt gólok 74%
Vendég csapatok lőtt gólok 69%
Mindkét Csapat gólt Szerez 47%
Felett 1.5 79%
Felett 2.5 52%
Felett 3.5 27%

Ballymena Utd következő 6 mérkőzések

2026-10-24 Glentoran - Ballymena Utd
2026-10-31 Ballymena Utd - Bangor
2026-11-07 Portadown - Ballymena Utd
2026-11-13 Ballymena Utd - Linfield
2026-11-21 Larne - Ballymena Utd
2026-11-28 Ballymena Utd - Cliftonville

Crusaders következő 6 mérkőzések

2026-10-24 Crusaders - Coleraine
2026-10-31 Limavady Utd - Crusaders
2026-11-07 Bangor - Crusaders
2026-11-13 Crusaders - Carrick Rangers
2026-11-21 Dungannon - Crusaders
2026-11-28 Crusaders - Linfield

Oddsok és valószínűségek

Normál 1X2 1 X 2
Oddsok 1.59 3.99 4.34
Valószínűség 36% 17% 47%
X2 @ 2.12
Dupla esély 1X X2
Oddsok 1.16 2.12
Valószínűség 43% 57%
X2 @ 2.12
Felett/Alatt 1.5 Flt Alt
Oddsok   1.15 4.64
Valószínűség   86% 14%
Felett 1.5 @ 1.15
Felett/Alatt 2.5 Flt Alt
Oddsok   1.55 2.26
Valószínűség   64% 36%
Felett 2.5 @ 1.55
Felett/Alatt 3.5 Flt Alt
Oddsok   2.43 1.50
Valószínűség   28% 72%
Alatt 3.5 @ 1.50
Mindkét Csapat gólt Szerez Igen Nem
Oddsok   1.59 2.21
Valószínűség   56% 44%
Igen @ 1.59

*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2026-10-14 04:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!