Thai Premier League - Thaiföld
vasárnap, 18.10.2026
12:00
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Bangkok |
| Vendég: |
Bangkok |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
12:00 (18:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.99 |
3.16 |
3.46 |
1 |
|
|
|
1.25 |
1.70 |
| 38% |
32% |
30% |
1.99 |
|
|
|
63% |
37% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.21 |
3.98 |
|
|
|
1.67 |
2.07 |
|
|
|
2.64 |
1.42 |
| 83% |
17% |
|
|
|
69% |
31% |
|
|
|
35% |
65% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
|
2026-03-15 |
Bangkok Utd
|
1 - 1 |
Port Bangkok
|
|
2025-12-21 |
Port Bangkok
|
2 - 0 |
Bangkok Utd
|
|
2025-11-09 |
Port Bangkok
|
0 - 0 |
Bangkok Utd
|
|
2025-03-16 |
Port Bangkok
|
0 - 0 |
Bangkok Utd
|
|
2024-11-02 |
Bangkok Utd
|
2 - 0 |
Port Bangkok
|
|
2024-04-07 |
Bangkok Utd
|
2 - 2 |
Port Bangkok
|
|
2023-11-04 |
Port Bangkok
|
0 - 2 |
Bangkok Utd
|
|
2023-02-26 |
Bangkok Utd
|
1 - 2 |
Port Bangkok
|
|
2022-10-02 |
Port Bangkok
|
1 - 1 |
Bangkok Utd
|
|
2022-01-09 |
Port Bangkok
|
1 - 1 |
Bangkok Utd
|
|
2021-09-12 |
Bangkok Utd
|
1 - 1 |
Port Bangkok
|
|
2021-03-07 |
Port Bangkok
|
2 - 2 |
Bangkok Utd
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
8 |
2 |
|
10 |
3 |
2 |
| 17% |
67% |
17% |
|
83% |
25% |
17% |
Bangkok Utd utolsó 12 mérkőzések
|
2026-10-11 |
Lamphun Warriors
|
0 - 2 |
Bangkok Utd
|
|
2026-09-20 |
Bangkok Utd
|
3 - 2 |
BG Pathum Utd
|
|
2026-09-11 |
Ratchaburi
|
1 - 0 |
Bangkok Utd
|
|
2026-09-05 |
Bangkok Utd
|
3 - 1 |
Sisaket United
|
|
2026-05-10 |
Rayong
|
1 - 1 |
Bangkok Utd
|
|
2026-05-02 |
Bangkok Utd
|
4 - 1 |
Ayutthaya Utd
|
|
2026-04-29 |
Uthai Thani
|
1 - 1 |
Bangkok Utd
|
|
2026-04-25 |
Chiangrai Utd
|
2 - 0 |
Bangkok Utd
|
|
2026-04-18 |
Bangkok Utd
|
1 - 4 |
Ratchaburi
|
|
2026-04-15 |
Bangkok Utd
|
0 - 3 |
Gamba Osaka
|
|
2026-04-11 |
Nakhon Ratch.
|
1 - 0 |
Bangkok Utd
|
|
2026-04-08 |
Gamba Osaka
|
0 - 1 |
Bangkok Utd
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
9 |
5 |
4 |
| 42% |
17% |
42% |
|
75% |
42% |
33% |
Port Bangkok utolsó 12 mérkőzések
|
2026-10-14 |
Kashiwa Reysol
|
5 - 1 |
Port Bangkok
|
|
2026-10-11 |
Port Bangkok
|
3 - 2 |
Pattani FC
|
|
2026-10-08 |
Port Bangkok
|
1 - 3 |
Persib Bandung
|
|
2026-09-20 |
Sukhothai
|
2 - 1 |
Port Bangkok
|
|
2026-09-16 |
Port Bangkok
|
1 - 2 |
Vissel Kobe
|
|
2026-09-11 |
Port Bangkok
|
2 - 1 |
Lamphun Warriors
|
|
2026-09-05 |
Rasisalai Utd
|
1 - 2 |
Port Bangkok
|
|
2026-08-29 |
Buriram Utd
|
2 - 1 |
Port Bangkok
|
|
2026-08-01 |
Persebaya
|
2 - 1 |
Port Bangkok
|
|
2026-07-29 |
Port Bangkok
|
2 - 2 |
Persija Jakarta
|
|
2026-07-26 |
PSMS Medan
|
0 - 2 |
Port Bangkok
|
|
2026-05-24 |
BG Pathum Utd
|
0 - 1 |
Port Bangkok
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
1 |
6 |
|
11 |
10 |
4 |
| 42% |
8% |
50% |
|
92% |
83% |
33% |
Tabella Thai Premier League
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Buriram Utd |
4 |
3 |
1 |
0 |
8 |
4 |
+4 |
10 |
| 2 |
Uthai Thani |
4 |
3 |
0 |
1 |
11 |
6 |
+5 |
9 |
| 3 |
Bangkok Utd |
4 |
3 |
0 |
1 |
8 |
4 |
+4 |
9 |
| 4 |
PT Prachuap |
4 |
3 |
0 |
1 |
6 |
2 |
+4 |
9 |
| 5 |
Port Bangkok |
4 |
3 |
0 |
1 |
8 |
6 |
+2 |
9 |
| 6 |
Ratchaburi |
4 |
2 |
1 |
1 |
9 |
3 |
+6 |
7 |
| 7 |
Rayong |
4 |
2 |
1 |
1 |
7 |
6 |
+1 |
7 |
| 8 |
Ayutthaya Utd |
5 |
2 |
1 |
2 |
5 |
6 |
-1 |
7 |
| 9 |
Sisaket United |
4 |
2 |
0 |
2 |
4 |
5 |
-1 |
6 |
| 10 |
BG Pathum Utd |
4 |
1 |
2 |
1 |
6 |
6 |
0 |
5 |
| 11 |
Chiangrai Utd |
4 |
1 |
1 |
2 |
3 |
4 |
-1 |
4 |
| 12 |
Pattani FC |
4 |
1 |
1 |
2 |
4 |
7 |
-3 |
4 |
| 13 |
Lamphun Warriors |
5 |
1 |
1 |
3 |
5 |
9 |
-4 |
4 |
| 14 |
Sukhothai |
4 |
1 |
0 |
3 |
3 |
11 |
-8 |
3 |
| 15 |
Rasisalai Utd |
4 |
0 |
1 |
3 |
6 |
10 |
-4 |
1 |
| 16 |
Chonburi |
4 |
0 |
0 |
4 |
3 |
7 |
-4 |
0 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Bangkok Utd |
|
| Port Bangkok |
|
| Hazai |
|
| Vendég |
|
Mérkőzések hazai/vendég
| H |
Csapat |
Bangkok Utd |
Port Bangkok |
| 1 |
Buriram Utd |
|
|
| 2 |
Uthai Thani |
|
|
| 3 |
Bangkok Utd |
- |
|
| 4 |
PT Prachuap |
|
|
| 5 |
Port Bangkok |
|
- |
| 6 |
Ratchaburi |
|
|
| 7 |
Rayong |
|
|
| 8 |
Ayutthaya Utd |
|
|
| 9 |
Sisaket United |
3 - 1 |
|
| 10 |
BG Pathum Utd |
3 - 2 |
|
| 11 |
Chiangrai Utd |
|
|
| 12 |
Pattani FC |
|
|
| 13 |
Lamphun Warriors |
|
|
| 14 |
Sukhothai |
|
2 - 1 |
| 15 |
Rasisalai Utd |
|
1 - 2 |
| 16 |
Chonburi |
|
|
Csapat statisztika
| |
Bangkok Utd |
Port Bangkok |
| Győzelmek |
3 |
3 |
| Döntetlenek |
0 |
0 |
| Vereségek |
1 |
1 |
| Szerzett gólok |
8 |
8 |
| Kapott gólok |
4 |
6 |
| Átlagos lőtt gólok |
2.00 |
2.00 |
| Átlagos kapott gólok |
1.00 |
1.50 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
75% |
100% |
| Mérkőzések kapott gólok |
75% |
100% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
50% |
100% |
| Felett 1.5 |
75% |
100% |
| Felett 2.5 |
50% |
100% |
| Felett 3.5 |
50% |
25% |
| |
Hazai |
Vendég |
| Győzelmek |
2 |
1 |
| Döntetlenek |
0 |
0 |
| Vereségek |
0 |
1 |
| Szerzett gólok |
6 |
3 |
| Kapott gólok |
3 |
3 |
| Átlagos lőtt gólok |
3.00 |
1.50 |
| Átlagos kapott gólok |
1.50 |
1.50 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
100% |
100% |
| Mérkőzések kapott gólok |
100% |
100% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
100% |
100% |
| Felett 1.5 |
100% |
100% |
| Felett 2.5 |
100% |
100% |
| Felett 3.5 |
100% |
0% |
Teljes statisztika Thai Premier League
| Mérkőzések (33) |
| Hazai győzelmek |
48% |
| Döntetlenek |
15% |
| Vendég győzelmek |
36% |
| Lejátszott mérkőzések |
14% |
| Gólok (96) |
| Meccsenkénti gólok |
2.91 |
| Meccsenkénti hazai gólok |
1.52 |
| Meccsenkénti vendég gólok |
1.39 |
| Hazai csapat lőtt gólok |
79% |
| Vendég csapatok lőtt gólok |
82% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
64% |
| Felett 1.5 |
76% |
| Felett 2.5 |
58% |
| Felett 3.5 |
30% |
Bangkok Utd következő 6 mérkőzések
|
2026-10-25 |
PT Prachuap
|
- |
Bangkok Utd
|
|
2026-10-30 |
Bangkok Utd
|
- |
Uthai Thani
|
|
2026-11-08 |
Rasisalai Utd
|
- |
Bangkok Utd
|
|
2026-11-22 |
Bangkok Utd
|
- |
Ayutthaya Utd
|
|
2026-11-27 |
Sukhothai
|
- |
Bangkok Utd
|
|
2026-12-05 |
Bangkok Utd
|
- |
Pattani FC
|
Port Bangkok következő 6 mérkőzések
|
2026-10-24 |
Port Bangkok
|
- |
Rayong
|
|
2026-10-30 |
Chiangrai Utd
|
- |
Port Bangkok
|
|
2026-11-07 |
Port Bangkok
|
- |
Chonburi
|
|
2026-11-22 |
Sisaket United
|
- |
Port Bangkok
|
|
2026-11-27 |
Port Bangkok
|
- |
PT Prachuap
|
|
2026-12-06 |
Buriram Utd
|
- |
Port Bangkok
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
1.99 |
3.16 |
3.46 |
| Valószínűség |
38% |
32% |
30% |
|
1 @ 1.99 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.25 |
1.70 |
| Valószínűség |
63% |
37% |
|
1X @ 1.25 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.21 |
3.98 |
| Valószínűség |
|
83% |
17% |
|
Felett 1.5 @ 1.21 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.67 |
2.07 |
| Valószínűség |
|
69% |
31% |
|
Felett 2.5 @ 1.67 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.64 |
1.42 |
| Valószínűség |
|
35% |
65% |
|
Alatt 3.5 @ 1.42 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.54 |
2.28 |
| Valószínűség |
|
71% |
29% |
|
Igen @ 1.54 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2026-10-17 00:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!