Copa Libertadores - Csoportkör
szerda, 11.03.2020
00:30
Boca Juniors
(Argentína)
Ind. Medellin
(Kolumbia)
3 - 0
(1 - 0, 2 - 0)
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Buenos Aires (Arg) |
| Vendég: |
Medellin (Kol) |
| Távolság: |
4 889.1 km |
| Stadion |
| Stadion: |
La Bombonera
(Buenos Aires / Arg)
|
| Befogadóképesség: |
49 000 |
| Méretek: |
105 x 68 m |
| Fotók: |
Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
00:30 (21:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.25 |
4.75 |
11.00 |
1 |
|
|
|
1.04 |
3.50 |
| 45% |
36% |
19% |
1.25 |
|
|
|
87% |
13% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.33 |
3.25 |
|
|
|
2.00 |
1.80 |
|
|
|
3.50 |
1.28 |
| 71% |
29% |
|
|
|
47% |
53% |
|
|
|
27% |
73% |
Utolsó 2 közvetlen mérkőzések
|
2003-03-26 |
Ind. Medellin
|
1 - 0 |
Boca Juniors
|
|
2003-02-20 |
Boca Juniors
|
2 - 0 |
Ind. Medellin
|
Boca Juniors utolsó 12 mérkőzések
|
2020-03-08 |
Boca Juniors
|
1 - 0 |
Gimnasia LP
|
|
2020-03-04 |
Caracas
|
1 - 1 |
Boca Juniors
|
|
2020-02-29 |
Colon Santa Fe
|
0 - 4 |
Boca Juniors
|
|
2020-02-23 |
Boca Juniors
|
3 - 0 |
Godoy Cruz
|
|
2020-02-17 |
Central Cordoba
|
0 - 4 |
Boca Juniors
|
|
2020-02-09 |
Boca Juniors
|
2 - 0 |
Atl. Tucuman
|
|
2020-02-03 |
Talleres
|
1 - 2 |
Boca Juniors
|
|
2020-01-27 |
Boca Juniors
|
0 - 0 |
Independiente
|
|
2020-01-20 |
Boca Juniors
|
3 - 1 |
Atletico PR
|
|
2020-01-17 |
Boca Juniors
|
2 - 0 |
U. de Deportes
|
|
2019-12-08 |
Rosario Central
|
1 - 0 |
Boca Juniors
|
|
2019-11-30 |
Boca Juniors
|
1 - 1 |
Argentinos Jrs
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
3 |
1 |
|
9 |
5 |
3 |
| 67% |
25% |
8% |
|
75% |
42% |
25% |
Ind. Medellin utolsó 12 mérkőzések
|
2020-03-07 |
Ind. Medellin
|
1 - 0 |
Millonarios
|
|
2020-03-04 |
Ind. Medellin
|
1 - 2 |
Libertad
|
|
2020-02-29 |
Atl. Nacional
|
1 - 1 |
Ind. Medellin
|
|
2020-02-26 |
Atl. Tucuman
|
1 - 0 |
Ind. Medellin
|
|
2020-02-22 |
Ind. Medellin
|
1 - 3 |
Atl. Nacional
|
|
2020-02-19 |
Ind. Medellin
|
1 - 0 |
Atl. Tucuman
|
|
2020-02-15 |
America de Cali
|
2 - 0 |
Ind. Medellin
|
|
2020-02-11 |
Dep. Tachira
|
2 - 0 |
Ind. Medellin
|
|
2020-02-07 |
Ind. Medellin
|
3 - 1 |
Patriotas
|
|
2020-02-05 |
Ind. Medellin
|
4 - 0 |
Dep. Tachira
|
|
2020-02-01 |
J. Barranquilla
|
1 - 0 |
Ind. Medellin
|
|
2020-01-28 |
Ind. Medellin
|
2 - 1 |
Aguilas Doradas
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
1 |
6 |
|
8 |
5 |
3 |
| 42% |
8% |
50% |
|
67% |
42% |
25% |
Tabella Liga Profesional (Argentína)
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Boca Juniors |
23 |
14 |
6 |
3 |
35 |
8 |
+27 |
48 |
| 2 |
River Plate |
23 |
14 |
5 |
4 |
41 |
18 |
+23 |
47 |
| 3 |
Velez Sarsfield |
23 |
11 |
6 |
6 |
27 |
14 |
+13 |
39 |
| 4 |
Racing Club |
23 |
9 |
12 |
2 |
28 |
23 |
+5 |
39 |
| 5 |
Argentinos Jrs |
23 |
10 |
9 |
4 |
22 |
17 |
+5 |
39 |
| 6 |
Def. Y Justicia |
23 |
10 |
6 |
7 |
26 |
18 |
+8 |
36 |
| 7 |
Lanus |
23 |
9 |
9 |
5 |
32 |
29 |
+3 |
36 |
| 8 |
San Lorenzo |
23 |
11 |
3 |
9 |
32 |
30 |
+2 |
36 |
| 9 |
Rosario Central |
23 |
9 |
9 |
5 |
31 |
29 |
+2 |
36 |
| 10 |
Newells Old Boys |
23 |
9 |
8 |
6 |
33 |
25 |
+8 |
35 |
| 11 |
Arsenal Sarandi |
23 |
9 |
7 |
7 |
37 |
32 |
+5 |
34 |
| 12 |
Talleres |
23 |
10 |
4 |
9 |
34 |
30 |
+4 |
34 |
| 13 |
Estudiantes LP |
23 |
8 |
6 |
9 |
23 |
22 |
+1 |
30 |
| 14 |
Independiente |
23 |
8 |
5 |
10 |
27 |
25 |
+2 |
29 |
| 15 |
Atl. Tucuman |
23 |
7 |
8 |
8 |
22 |
25 |
-3 |
29 |
| 16 |
Union Santa Fe |
23 |
7 |
6 |
10 |
21 |
30 |
-9 |
27 |
| 17 |
Banfield |
23 |
6 |
8 |
9 |
19 |
23 |
-4 |
26 |
| 18 |
Central Cordoba |
23 |
6 |
8 |
9 |
21 |
29 |
-8 |
26 |
| 19 |
Gimnasia LP |
23 |
6 |
5 |
12 |
22 |
23 |
-1 |
23 |
| 20 |
Patronato Parana |
23 |
5 |
8 |
10 |
22 |
34 |
-12 |
23 |
| 21 |
Atl. Huracan |
23 |
5 |
7 |
11 |
17 |
27 |
-10 |
22 |
| 22 |
Aldosivi |
23 |
6 |
4 |
13 |
20 |
35 |
-15 |
22 |
| 23 |
Colon Santa Fe |
23 |
5 |
3 |
15 |
17 |
39 |
-22 |
18 |
| 24 |
Godoy Cruz |
23 |
6 |
0 |
17 |
22 |
46 |
-24 |
18 |
Tabella Liga Aguila (Kolumbia)
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Atl. Nacional |
8 |
4 |
3 |
1 |
18 |
11 |
+7 |
15 |
| 2 |
Dep. Pasto |
6 |
4 |
1 |
1 |
9 |
3 |
+6 |
13 |
| 3 |
Santa Fe Bogota |
8 |
3 |
4 |
1 |
10 |
5 |
+5 |
13 |
| 4 |
Deportes Tolima |
7 |
3 |
4 |
0 |
8 |
3 |
+5 |
13 |
| 5 |
Alianza Valledupar |
8 |
4 |
1 |
3 |
10 |
8 |
+2 |
13 |
| 6 |
J. Barranquilla |
8 |
3 |
4 |
1 |
8 |
6 |
+2 |
13 |
| 7 |
Once Caldas |
8 |
2 |
6 |
0 |
7 |
4 |
+3 |
12 |
| 8 |
America de Cali |
8 |
3 |
3 |
2 |
11 |
9 |
+2 |
12 |
| 9 |
Deportivo Cali |
7 |
2 |
5 |
0 |
9 |
6 |
+3 |
11 |
| 10 |
Dep. Pereira |
8 |
3 |
2 |
3 |
10 |
11 |
-1 |
11 |
| 10 |
Ind. Medellin |
8 |
3 |
2 |
3 |
10 |
11 |
-1 |
11 |
| 12 |
Aguilas Doradas |
8 |
2 |
4 |
2 |
9 |
9 |
0 |
10 |
| 13 |
Envigado |
8 |
2 |
3 |
3 |
9 |
9 |
0 |
9 |
| 14 |
CA Bucaramanga |
8 |
2 |
3 |
3 |
5 |
12 |
-7 |
9 |
| 15 |
Inter Bogota |
7 |
2 |
2 |
3 |
14 |
14 |
0 |
8 |
| 16 |
Jaguares Cordoba |
7 |
2 |
1 |
4 |
11 |
13 |
-2 |
7 |
| 17 |
Millonarios |
7 |
1 |
3 |
3 |
7 |
11 |
-4 |
6 |
| 18 |
Boyaca Chico |
8 |
1 |
2 |
5 |
5 |
11 |
-6 |
5 |
| 19 |
Patriotas |
8 |
0 |
4 |
4 |
3 |
9 |
-6 |
4 |
| 20 |
Cucuta Dep. |
7 |
0 |
3 |
4 |
3 |
11 |
-8 |
3 |
Boca Juniors következő 6 mérkőzések
|
2020-03-14 |
Godoy Cruz
|
- |
Boca Juniors
|
|
2020-09-18 |
Libertad
|
- |
Boca Juniors
|
|
2020-09-25 |
Ind. Medellin
|
- |
Boca Juniors
|
|
2020-09-30 |
Boca Juniors
|
- |
Libertad
|
|
2020-10-23 |
Boca Juniors
|
- |
Caracas
|
|
2020-11-01 |
Lanus
|
- |
Boca Juniors
|
Ind. Medellin következő 6 mérkőzések
|
2020-03-14 |
Alianza Valledupar
|
- |
Ind. Medellin
|
|
2020-09-17 |
Ind. Medellin
|
- |
Caracas
|
|
2020-09-20 |
Alianza Valledupar
|
- |
Ind. Medellin
|
|
2020-09-25 |
Ind. Medellin
|
- |
Boca Juniors
|
|
2020-09-28 |
Ind. Medellin
|
- |
Dep. Pereira
|
|
2020-09-30 |
Caracas
|
- |
Ind. Medellin
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
1.25 |
4.75 |
11.00 |
| Valószínűség |
45% |
36% |
19% |
|
1 @ 1.25 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.04 |
3.50 |
| Valószínűség |
87% |
13% |
|
1X @ 1.04 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.33 |
3.25 |
| Valószínűség |
|
71% |
29% |
|
Felett 1.5 @ 1.33 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.00 |
1.80 |
| Valószínűség |
|
47% |
53% |
|
Alatt 2.5 @ 1.80 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
3.50 |
1.28 |
| Valószínűség |
|
27% |
73% |
|
Alatt 3.5 @ 1.28 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
2.62 |
1.44 |
| Valószínűség |
|
37% |
63% |
|
Nem @ 1.44 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2020-03-10 20:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!