Premier Division - Írország
péntek, 15.05.2026
19:45
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Dublin |
| Vendég: |
Drogheda |
| Távolság: |
43.4 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Dalymount Park
|
| Befogadóképesség: |
4 300 |
| Méretek: |
114 x 68 m |
| Fotók: |
Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
19:45 (19:45 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.48 |
4.10 |
6.00 |
1X |
|
|
|
1.13 |
2.63 |
| 32% |
43% |
25% |
1.13 |
|
|
|
55% |
45% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.29 |
3.50 |
|
|
|
1.90 |
1.90 |
|
|
|
3.25 |
1.33 |
| 66% |
34% |
|
|
|
48% |
52% |
|
|
|
35% |
65% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
|
2026-04-03 |
Drogheda Utd
|
0 - 0 |
Bohemians
|
|
2026-01-09 |
Drogheda Utd
|
1 - 1 |
Bohemians
|
|
2025-11-01 |
Drogheda Utd
|
1 - 4 |
Bohemians
|
|
2025-08-01 |
Bohemians
|
0 - 1 |
Drogheda Utd
|
|
2025-05-23 |
Drogheda Utd
|
1 - 0 |
Bohemians
|
|
2025-03-03 |
Bohemians
|
0 - 1 |
Drogheda Utd
|
|
2025-01-28 |
Bohemians
|
4 - 2 |
Drogheda Utd
|
|
2024-09-20 |
Bohemians
|
0 - 1 |
Drogheda Utd
|
|
2024-08-02 |
Drogheda Utd
|
2 - 2 |
Bohemians
|
|
2024-04-19 |
Bohemians
|
1 - 0 |
Drogheda Utd
|
|
2024-03-04 |
Drogheda Utd
|
2 - 1 |
Bohemians
|
|
2024-01-22 |
Drogheda Utd
|
3 - 1 |
Bohemians
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
6 |
|
6 |
5 |
4 |
| 25% |
25% |
50% |
|
50% |
42% |
33% |
Bohemians utolsó 12 mérkőzések
|
2026-05-08 |
Dundalk
|
1 - 3 |
Bohemians
|
|
2026-05-04 |
Bohemians
|
2 - 2 |
Shelbourne
|
|
2026-05-01 |
Bohemians
|
1 - 1 |
Derry City
|
|
2026-04-24 |
St. Patricks
|
3 - 1 |
Bohemians
|
|
2026-04-17 |
Shamrock Rovers
|
2 - 1 |
Bohemians
|
|
2026-04-10 |
Bohemians
|
1 - 2 |
Sligo Rovers
|
|
2026-04-06 |
Bohemians
|
1 - 1 |
Waterford
|
|
2026-04-03 |
Drogheda Utd
|
0 - 0 |
Bohemians
|
|
2026-03-20 |
Bohemians
|
1 - 1 |
Dundalk
|
|
2026-03-16 |
Shelbourne
|
0 - 0 |
Bohemians
|
|
2026-03-13 |
Bohemians
|
1 - 0 |
Galway
|
|
2026-03-06 |
Waterford
|
0 - 1 |
Bohemians
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
6 |
3 |
|
8 |
5 |
3 |
| 25% |
50% |
25% |
|
67% |
42% |
25% |
Drogheda Utd utolsó 12 mérkőzések
|
2026-05-08 |
Drogheda Utd
|
1 - 0 |
Derry City
|
|
2026-05-04 |
Shamrock Rovers
|
4 - 1 |
Drogheda Utd
|
|
2026-05-01 |
Drogheda Utd
|
1 - 0 |
Sligo Rovers
|
|
2026-04-24 |
Shelbourne
|
3 - 4 |
Drogheda Utd
|
|
2026-04-17 |
Drogheda Utd
|
1 - 3 |
St. Patricks
|
|
2026-04-06 |
Drogheda Utd
|
2 - 3 |
Galway
|
|
2026-04-03 |
Drogheda Utd
|
0 - 0 |
Bohemians
|
|
2026-03-20 |
Derry City
|
2 - 2 |
Drogheda Utd
|
|
2026-03-16 |
Drogheda Utd
|
0 - 0 |
Shamrock Rovers
|
|
2026-03-13 |
St. Patricks
|
4 - 1 |
Drogheda Utd
|
|
2026-03-07 |
Sligo Rovers
|
2 - 1 |
Drogheda Utd
|
|
2026-02-27 |
Drogheda Utd
|
1 - 2 |
Shelbourne
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
6 |
|
8 |
8 |
6 |
| 25% |
25% |
50% |
|
67% |
67% |
50% |
Tabella Premier Division
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Shamrock Rovers |
16 |
10 |
4 |
2 |
27 |
13 |
+14 |
34 |
| 2 |
St. Patricks |
16 |
9 |
4 |
3 |
31 |
15 |
+16 |
31 |
| 3 |
Bohemians |
16 |
6 |
7 |
3 |
21 |
15 |
+6 |
25 |
| 4 |
Dundalk |
16 |
5 |
7 |
4 |
27 |
26 |
+1 |
22 |
| 5 |
Derry City |
16 |
4 |
7 |
5 |
19 |
19 |
0 |
19 |
| 6 |
Drogheda Utd |
15 |
5 |
4 |
6 |
19 |
24 |
-5 |
19 |
| 7 |
Shelbourne |
15 |
4 |
6 |
5 |
23 |
24 |
-1 |
18 |
| 8 |
Galway |
15 |
4 |
5 |
6 |
19 |
23 |
-4 |
17 |
| 9 |
Sligo Rovers |
16 |
4 |
4 |
8 |
11 |
19 |
-8 |
16 |
| 10 |
Waterford |
15 |
0 |
6 |
9 |
13 |
32 |
-19 |
6 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Bohemians |
|
| Drogheda Utd |
|
| Hazai |
|
| Vendég |
|
Mérkőzések hazai/vendég
| H |
Csapat |
Bohemians |
Drogheda Utd |
| 1 |
Shamrock Rovers |
3 - 2 |
4 - 1 |
| 2 |
St. Patricks |
0 - 0 |
4 - 1 |
| 3 |
Bohemians |
- |
|
| 4 |
Dundalk |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 5 |
Derry City |
1 - 1 |
2 - 2 |
| 6 |
Drogheda Utd |
|
- |
| 7 |
Shelbourne |
2 - 2 |
3 - 4 |
| 8 |
Galway |
1 - 0 |
0 - 1 |
| 9 |
Sligo Rovers |
1 - 2 |
2 - 1 |
| 10 |
Waterford |
1 - 1 |
|
Csapat statisztika
| |
Bohemians |
Drogheda Utd |
| Győzelmek |
6 |
5 |
| Döntetlenek |
7 |
4 |
| Vereségek |
3 |
6 |
| Szerzett gólok |
21 |
19 |
| Kapott gólok |
15 |
24 |
| Átlagos lőtt gólok |
1.31 |
1.27 |
| Átlagos kapott gólok |
0.94 |
1.60 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
81% |
87% |
| Mérkőzések kapott gólok |
56% |
60% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
56% |
60% |
| Felett 1.5 |
62% |
67% |
| Felett 2.5 |
44% |
53% |
| Felett 3.5 |
31% |
40% |
| |
Hazai |
Vendég |
| Győzelmek |
2 |
2 |
| Döntetlenek |
5 |
2 |
| Vereségek |
1 |
3 |
| Szerzett gólok |
10 |
11 |
| Kapott gólok |
9 |
16 |
| Átlagos lőtt gólok |
1.25 |
1.57 |
| Átlagos kapott gólok |
1.12 |
2.29 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
88% |
100% |
| Mérkőzések kapott gólok |
75% |
86% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
75% |
86% |
| Felett 1.5 |
75% |
86% |
| Felett 2.5 |
38% |
71% |
| Felett 3.5 |
25% |
57% |
Teljes statisztika Premier Division
| Mérkőzések (78) |
| Hazai győzelmek |
40% |
| Döntetlenek |
35% |
| Vendég győzelmek |
26% |
| Lejátszott mérkőzések |
43% |
| Gólok (210) |
| Meccsenkénti gólok |
2.69 |
| Meccsenkénti hazai gólok |
1.51 |
| Meccsenkénti vendég gólok |
1.18 |
| Hazai csapat lőtt gólok |
79% |
| Vendég csapatok lőtt gólok |
68% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
58% |
| Felett 1.5 |
72% |
| Felett 2.5 |
47% |
| Felett 3.5 |
35% |
Bohemians következő 6 mérkőzések
|
2026-05-22 |
Galway
|
- |
Bohemians
|
|
2026-05-25 |
Bohemians
|
- |
Shamrock Rovers
|
|
2026-05-29 |
Sligo Rovers
|
- |
Bohemians
|
|
2026-06-12 |
Derry City
|
- |
Bohemians
|
|
2026-06-19 |
Bohemians
|
- |
Dundalk
|
|
2026-06-22 |
Shelbourne
|
- |
Bohemians
|
Drogheda Utd következő 6 mérkőzések
|
2026-05-18 |
Waterford
|
- |
Drogheda Utd
|
|
2026-05-22 |
Drogheda Utd
|
- |
Dundalk
|
|
2026-05-29 |
Drogheda Utd
|
- |
Waterford
|
|
2026-06-12 |
St. Patricks
|
- |
Drogheda Utd
|
|
2026-06-19 |
Drogheda Utd
|
- |
Shelbourne
|
|
2026-06-26 |
Derry City
|
- |
Drogheda Utd
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
1.48 |
4.10 |
6.00 |
| Valószínűség |
32% |
43% |
25% |
|
1X @ 1.13 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.13 |
2.63 |
| Valószínűség |
55% |
45% |
|
1X @ 1.13 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.29 |
3.50 |
| Valószínűség |
|
66% |
34% |
|
Felett 1.5 @ 1.29 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.90 |
1.90 |
| Valószínűség |
|
48% |
52% |
|
Alatt 2.5 @ 1.90 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
3.25 |
1.33 |
| Valószínűség |
|
35% |
65% |
|
Alatt 3.5 @ 1.33 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
2.00 |
1.75 |
| Valószínűség |
|
57% |
43% |
|
Igen @ 2.00 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2026-05-13 04:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!