Ligue 1 - Franciaország
vasárnap, 01.03.2020
16:00
16:00

Bordeaux

Nice
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Bordeaux |
| Vendég: | Nice |
| Távolság: | 637.1 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stade de Bordeaux |
| Befogadóképesség: | 42 115 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Vezetőedző | |
| Vendég: | Claude Puel (Fra) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 16:00 (17:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.95 | 3.60 | 3.80 | 12 | 1.25 | 1.80 | |||
| 37% | 29% | 34% | 1.28 | 52% | 48% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.75 | 1.90 | 1.90 | 3.40 | 1.33 | ||||||
| 78% | 22% | 51% | 49% | 27% | 73% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2019-11-08 | Nice | 1 - 1 | Bordeaux |
| 2019-01-12 | Nice | 1 - 0 | Bordeaux |
| 2018-10-28 | Bordeaux | 0 - 1 | Nice |
| 2018-02-25 | Bordeaux | 0 - 0 | Nice |
| 2017-12-17 | Nice | 1 - 0 | Bordeaux |
| 2017-04-02 | Nice | 2 - 1 | Bordeaux |
| 2016-12-21 | Bordeaux | 0 - 0 | Nice |
| 2016-12-14 | Bordeaux | 3 - 2 | Nice |
| 2016-02-19 | Bordeaux | 0 - 0 | Nice |
| 2015-09-23 | Nice | 6 - 1 | Bordeaux |
| 2015-01-16 | Bordeaux | 1 - 2 | Nice |
| 2014-08-23 | Nice | 1 - 3 | Bordeaux |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 6 | 5 | 3 | |
| 17% | 33% | 50% | 50% | 42% | 25% |
Bordeaux utolsó 12 mérkőzések
| 2020-02-23 | PSG | 4 - 3 | Bordeaux |
| 2020-02-15 | Bordeaux | 2 - 2 | Dijon |
| 2020-02-08 | Metz | 1 - 2 | Bordeaux |
| 2020-02-05 | Brest | 1 - 1 | Bordeaux |
| 2020-02-02 | Bordeaux | 0 - 0 | Marseille |
| 2020-01-26 | Nantes | 0 - 1 | Bordeaux |
| 2020-01-16 | Pau | 2 - 2 | Bordeaux |
| 2020-01-11 | Bordeaux | 1 - 2 | Lyon |
| 2020-01-03 | Bordeaux | 2 - 0 | Le Mans |
| 2019-12-21 | Rennes | 1 - 0 | Bordeaux |
| 2019-12-18 | Brest | 2 - 0 | Bordeaux |
| 2019-12-15 | Bordeaux | 0 - 1 | Strasbourg |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 8 | 5 | 3 | |
| 25% | 33% | 42% | 67% | 42% | 25% |
Nice utolsó 12 mérkőzések
| 2020-02-21 | Nice | 2 - 2 | Brest |
| 2020-02-15 | Toulouse | 0 - 2 | Nice |
| 2020-02-08 | Nice | 1 - 3 | Nimes |
| 2020-02-05 | Reims | 1 - 1 | Nice |
| 2020-02-02 | Nice | 2 - 1 | Lyon |
| 2020-01-30 | Nice | 1 - 2 | Lyon |
| 2020-01-24 | Nice | 1 - 1 | Rennes |
| 2020-01-18 | Nice | 2 - 1 | Red Star Paris |
| 2020-01-11 | Angers | 1 - 1 | Nice |
| 2020-01-05 | Nice | 2 - 0 | Frejus Saint Raphael |
| 2019-12-21 | Nice | 3 - 0 | Toulouse |
| 2019-12-14 | Brest | 0 - 0 | Nice |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 11 | 6 | 2 | |
| 42% | 42% | 17% | 92% | 50% | 17% |
Tabella Ligue 1
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PSG | 27 | +51 | 68 |
| 2 | Marseille | 27 | +12 | 55 |
| 3 | Rennes | 27 | +9 | 47 |
| 4 | Lille | 26 | +6 | 43 |
| 5 | Montpellier | 27 | +6 | 40 |
| 6 | Monaco | 27 | +1 | 40 |
| 7 | Reims | 27 | +4 | 38 |
| 8 | Strasbourg | 27 | 0 | 38 |
| 9 | Lyon | 26 | +14 | 37 |
| 10 | Nice | 26 | +2 | 37 |
| 11 | Nantes | 26 | 0 | 37 |
| 12 | Angers | 27 | -7 | 36 |
| 13 | Bordeaux | 26 | +6 | 35 |
| 14 | Brest | 27 | -2 | 34 |
| 15 | Metz | 27 | -9 | 31 |
| 16 | St. Etienne | 26 | -14 | 29 |
| 17 | Dijon | 27 | -11 | 27 |
| 18 | Nimes | 27 | -14 | 27 |
| 19 | Amiens | 27 | -19 | 22 |
| 20 | Toulouse | 27 | -35 | 13 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Bordeaux | |
| Nice | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Bordeaux | Nice |
|---|---|---|---|
| 1 | PSG | 0 - 1 | |
| 2 | Marseille | 0 - 0 | |
| 3 | Rennes | 1 - 2 | |
| 4 | Lille | ||
| 5 | Montpellier | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 6 | Monaco | 2 - 1 | 3 - 1 |
| 7 | Reims | 1 - 1 | |
| 8 | Strasbourg | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 9 | Lyon | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 10 | Nice | - | |
| 11 | Nantes | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 12 | Angers | 1 - 1 | |
| 13 | Bordeaux | - | |
| 14 | Brest | 2 - 2 | 0 - 0 |
| 15 | Metz | 2 - 0 | |
| 16 | St. Etienne | 0 - 1 | 4 - 1 |
| 17 | Dijon | 2 - 2 | |
| 18 | Nimes | 6 - 0 | 1 - 2 |
| 19 | Amiens | ||
| 20 | Toulouse | 0 - 2 |
Liga pozíció
| Bordeaux | Nice | |
| Pozíció | 13 | 10 |
| Pontok | 35 | 37 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 17 | 11 |
| Pontok | 16 | 12 |
Liga forma
| Bordeaux | Nice | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
9
8 9 |
10
7 9 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
4 4 |
3
3 6 |
Liga gólok
| Bordeaux | Nice | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
38
32 |
38
36 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
18
11 |
12
17 |
Teljes statisztika Ligue 1
| Mérkőzések (267) | |
| Hazai győzelmek | 47% |
| Döntetlenek | 25% |
| Vendég győzelmek | 28% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (675) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.53 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.48 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.04 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 76% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 64% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 48% |
| Felett 1.5 | 70% |
| Felett 2.5 | 48% |
| Felett 3.5 | 26% |
Bordeaux következő 6 mérkőzések
| 2020-03-08 | St. Etienne | - | Bordeaux |
| 2020-03-15 | Bordeaux | - | Rennes |
| 2020-07-25 | Angers | - | Bordeaux |
| 2020-08-01 | St. Etienne | - | Bordeaux |
| 2020-08-04 | Toulouse | - | Bordeaux |
| 2020-08-08 | Reims | - | Bordeaux |
Nice következő 6 mérkőzések
| 2020-03-07 | Nice | - | Monaco |
| 2020-03-15 | PSG | - | Nice |
| 2020-07-04 | Lyon | - | Nice |
| 2020-07-10 | St. Etienne | - | Nice |
| 2020-07-16 | Nice | - | Celtic |
| 2020-07-18 | Nice | - | Rangers |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.95 | 3.60 | 3.80 |
| Valószínűség | 37% | 29% | 34% |
| 12 @ 1.28 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 1.80 |
| Valószínűség | 52% | 48% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 3.75 | |
| Valószínűség | 78% | 22% | |
| Felett 1.5 @ 1.28 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 1.90 | |
| Valószínűség | 51% | 49% | |
| Felett 2.5 @ 1.90 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.40 | 1.33 | |
| Valószínűség | 27% | 73% | |
| Alatt 3.5 @ 1.33 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.75 | 2.00 | |
| Valószínűség | 60% | 40% | |
| Igen @ 1.75 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2020-03-01 12:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!