AFC-bajnokok ligája
szerda, 04.11.2026
12:15
Buriram Utd
(Thaiföld)
Kashima Antlers
(Japán)
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Buriram (Tha) |
| Vendég: |
Kashima (Jpn) |
| Távolság: |
4 389.8 km |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
12:15 (19:15 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.53 |
3.51 |
1.92 |
X2 |
|
|
|
1.79 |
1.27 |
| 30% |
32% |
38% |
1.27 |
|
|
|
36% |
64% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.24 |
3.70 |
|
|
|
1.77 |
1.96 |
|
|
|
2.94 |
1.35 |
| 74% |
26% |
|
|
|
52% |
48% |
|
|
|
31% |
69% |
Közvetlen mérkőzések
Nincsenek adatok a rendszerben
Buriram Utd utolsó 12 mérkőzések
|
2026-10-28 |
Gamba Osaka
|
1 - 1 |
Buriram Utd
|
|
2026-10-24 |
Buriram Utd
|
2 - 3 |
Sisaket United
|
|
2026-10-18 |
Pattani FC
|
0 - 1 |
Buriram Utd
|
|
2026-10-13 |
Buriram Utd
|
0 - 1 |
Beijing Guoan
|
|
2026-10-10 |
Buriram Utd
|
3 - 2 |
Rayong
|
|
2026-10-07 |
Buriram Utd
|
0 - 0 |
Borneo
|
|
2026-09-20 |
Chonburi
|
0 - 1 |
Buriram Utd
|
|
2026-09-15 |
Johor DT
|
1 - 1 |
Buriram Utd
|
|
2026-09-11 |
Buriram Utd
|
1 - 1 |
Chiangrai Utd
|
|
2026-09-06 |
Sukhothai
|
1 - 3 |
Buriram Utd
|
|
2026-08-29 |
Buriram Utd
|
2 - 1 |
Port Bangkok
|
|
2026-08-28 |
Buriram Utd
|
3 - 3 |
Sisaket United
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
5 |
2 |
|
8 |
5 |
4 |
| 42% |
42% |
17% |
|
67% |
42% |
33% |
Kashima Antlers utolsó 12 mérkőzések
|
2026-10-31 |
Kashima Antlers
|
4 - 1 |
Cerezo Osaka
|
|
2026-10-28 |
Kashima Antlers
|
3 - 0 |
Pohang Steelers
|
|
2026-10-24 |
Kashima Antlers
|
2 - 3 |
Kashiwa Reysol
|
|
2026-10-21 |
Kyoto Sanga
|
2 - 2 |
Kashima Antlers
|
|
2026-10-17 |
Kashima Antlers
|
2 - 0 |
V-Varen Nagasaki
|
|
2026-10-13 |
Cong An Ha Noi
|
0 - 1 |
Kashima Antlers
|
|
2026-10-09 |
Kashima Antlers
|
2 - 0 |
Gamba Osaka
|
|
2026-09-23 |
Kashima Antlers
|
3 - 1 |
Ventforet Kofu
|
|
2026-09-19 |
Kawasaki Front.
|
3 - 3 |
Kashima Antlers
|
|
2026-09-15 |
Kashima Antlers
|
7 - 1 |
Newcastle Jets
|
|
2026-09-11 |
Vissel Kobe
|
2 - 1 |
Kashima Antlers
|
|
2026-09-06 |
Kashima Antlers
|
0 - 1 |
Urawa Red Diam.
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
2 |
3 |
|
10 |
8 |
6 |
| 58% |
17% |
25% |
|
83% |
67% |
50% |
Tabella Thai Premier League (Thaiföld)
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Port Bangkok |
6 |
5 |
0 |
1 |
14 |
7 |
+7 |
15 |
| 2 |
Ayutthaya Utd |
7 |
4 |
1 |
2 |
12 |
7 |
+5 |
13 |
| 3 |
Ratchaburi |
7 |
4 |
1 |
2 |
17 |
8 |
+9 |
13 |
| 4 |
PT Prachuap |
6 |
4 |
1 |
1 |
8 |
3 |
+5 |
13 |
| 5 |
Bangkok Utd |
7 |
4 |
1 |
2 |
10 |
6 |
+4 |
13 |
| 6 |
Buriram Utd |
6 |
4 |
1 |
1 |
11 |
7 |
+4 |
13 |
| 7 |
Uthai Thani |
7 |
3 |
1 |
3 |
13 |
11 |
+2 |
10 |
| 8 |
Sisaket United |
7 |
3 |
1 |
3 |
10 |
13 |
-3 |
10 |
| 9 |
Lamphun Warriors |
7 |
3 |
1 |
3 |
12 |
10 |
+2 |
10 |
| 10 |
BG Pathum Utd |
7 |
2 |
3 |
2 |
9 |
8 |
+1 |
9 |
| 11 |
Sukhothai |
7 |
3 |
0 |
4 |
10 |
16 |
-6 |
9 |
| 12 |
Rayong |
7 |
2 |
2 |
3 |
9 |
15 |
-6 |
8 |
| 13 |
Pattani FC |
7 |
2 |
1 |
4 |
7 |
12 |
-5 |
7 |
| 14 |
Chonburi |
7 |
2 |
0 |
5 |
7 |
10 |
-3 |
6 |
| 15 |
Chiangrai Utd |
6 |
1 |
1 |
4 |
4 |
8 |
-4 |
4 |
| 16 |
Rasisalai Utd |
7 |
0 |
1 |
6 |
9 |
21 |
-12 |
1 |
Tabella J1 League (Japán)
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Tokyo |
13 |
9 |
3 |
1 |
31 |
8 |
+23 |
30 |
| 2 |
S. Hiroshima |
13 |
9 |
2 |
2 |
32 |
10 |
+22 |
29 |
| 3 |
Machida Zelvia |
13 |
8 |
4 |
1 |
30 |
10 |
+20 |
28 |
| 4 |
Kashiwa Reysol |
13 |
9 |
1 |
3 |
29 |
19 |
+10 |
28 |
| 5 |
Vissel Kobe |
13 |
8 |
2 |
3 |
21 |
12 |
+9 |
26 |
| 6 |
Kashima Antlers |
13 |
7 |
2 |
4 |
29 |
22 |
+7 |
23 |
| 7 |
Kawasaki Front. |
13 |
6 |
4 |
3 |
27 |
22 |
+5 |
22 |
| 8 |
Yokohama F M. |
13 |
5 |
6 |
2 |
20 |
14 |
+6 |
21 |
| 9 |
Urawa Red Diam. |
13 |
7 |
0 |
6 |
21 |
27 |
-6 |
21 |
| 10 |
Fagiano Okayama |
13 |
5 |
1 |
7 |
15 |
21 |
-6 |
16 |
| 11 |
Nagoya Grampus |
13 |
4 |
2 |
7 |
15 |
21 |
-6 |
14 |
| 12 |
Cerezo Osaka |
13 |
3 |
5 |
5 |
13 |
23 |
-10 |
14 |
| 13 |
Shimizu S-Pulse |
13 |
4 |
2 |
7 |
10 |
22 |
-12 |
14 |
| 14 |
Kyoto Sanga |
13 |
3 |
4 |
6 |
17 |
23 |
-6 |
13 |
| 15 |
V-Varen Nagasaki |
13 |
3 |
3 |
7 |
16 |
21 |
-5 |
12 |
| 16 |
Gamba Osaka |
13 |
2 |
6 |
5 |
14 |
21 |
-7 |
12 |
| 17 |
Tokyo Verdy |
13 |
2 |
5 |
6 |
11 |
22 |
-11 |
11 |
| 18 |
JEF Utd Chiba |
13 |
2 |
4 |
7 |
15 |
24 |
-9 |
10 |
| 19 |
Mito HollyHock |
13 |
2 |
3 |
8 |
12 |
25 |
-13 |
9 |
| 20 |
Avispa Fukuoka |
13 |
2 |
1 |
10 |
13 |
24 |
-11 |
7 |
Buriram Utd következő 6 mérkőzések
|
2026-11-08 |
Ratchaburi
|
- |
Buriram Utd
|
|
2026-11-27 |
Rasisalai Utd
|
- |
Buriram Utd
|
|
2026-12-06 |
Buriram Utd
|
- |
Port Bangkok
|
|
2026-12-12 |
Ayutthaya Utd
|
- |
Buriram Utd
|
|
2026-12-20 |
Buriram Utd
|
- |
Lamphun Warriors
|
|
2026-12-23 |
Uthai Thani
|
- |
Buriram Utd
|
Kashima Antlers következő 6 mérkőzések
|
2026-11-07 |
Tokyo
|
- |
Kashima Antlers
|
|
2026-11-21 |
Kashima Antlers
|
- |
Shimizu S-Pulse
|
|
2026-11-28 |
Kashima Antlers
|
- |
Fagiano Okayama
|
|
2026-12-05 |
JEF Utd Chiba
|
- |
Kashima Antlers
|
|
2026-12-13 |
S. Hiroshima
|
- |
Kashima Antlers
|
|
2026-12-16 |
Kashima Antlers
|
- |
Machida Zelvia
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
3.53 |
3.51 |
1.92 |
| Valószínűség |
30% |
32% |
38% |
|
X2 @ 1.27 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.79 |
1.27 |
| Valószínűség |
36% |
64% |
|
X2 @ 1.27 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.24 |
3.70 |
| Valószínűség |
|
74% |
26% |
|
Felett 1.5 @ 1.24 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.77 |
1.96 |
| Valószínűség |
|
52% |
48% |
|
Felett 2.5 @ 1.77 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.94 |
1.35 |
| Valószínűség |
|
31% |
69% |
|
Alatt 3.5 @ 1.35 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.66 |
2.07 |
| Valószínűség |
|
55% |
45% |
|
Igen @ 1.66 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2026-11-04 04:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!