Primera División - Salvador
szombat, 17.10.2026
22:00
Cacahuatique
Alianza San S.
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Ciudad Barrios |
| Vendég: |
San Salvador |
| Távolság: |
99.4 km |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
22:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.24 |
3.15 |
2.07 |
X2 |
|
|
|
1.60 |
1.28 |
| 26% |
33% |
41% |
1.28 |
|
|
|
39% |
61% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.30 |
3.19 |
|
|
|
1.96 |
1.74 |
|
|
|
3.43 |
1.27 |
| 83% |
17% |
|
|
|
54% |
46% |
|
|
|
38% |
62% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
|
2026-08-16 |
Alianza San S.
|
0 - 0 |
Cacahuatique
|
|
2026-03-19 |
Alianza San S.
|
2 - 1 |
Cacahuatique
|
|
2026-01-21 |
Cacahuatique
|
1 - 1 |
Alianza San S.
|
|
2025-12-14 |
Alianza San S.
|
3 - 0 |
Cacahuatique
|
|
2025-12-07 |
Cacahuatique
|
1 - 2 |
Alianza San S.
|
|
2025-09-25 |
Alianza San S.
|
2 - 1 |
Cacahuatique
|
|
2025-07-23 |
Cacahuatique
|
1 - 2 |
Alianza San S.
|
|
2025-05-10 |
Alianza San S.
|
4 - 0 |
Cacahuatique
|
|
2025-05-07 |
Cacahuatique
|
1 - 2 |
Alianza San S.
|
|
2025-03-23 |
Cacahuatique
|
0 - 4 |
Alianza San S.
|
|
2025-01-26 |
Alianza San S.
|
1 - 2 |
Cacahuatique
|
|
2024-10-04 |
Alianza San S.
|
0 - 1 |
Cacahuatique
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
2 |
8 |
|
10 |
9 |
2 |
| 17% |
17% |
67% |
|
83% |
75% |
17% |
Cacahuatique utolsó 12 mérkőzések
|
2026-10-10 |
Fuerte SF
|
2 - 1 |
Cacahuatique
|
|
2026-10-03 |
Aguila
|
4 - 1 |
Cacahuatique
|
|
2026-09-29 |
Atletico Balboa
|
0 - 2 |
Cacahuatique
|
|
2026-09-27 |
Isidro Metapan
|
2 - 0 |
Cacahuatique
|
|
2026-09-24 |
Luis Angel Firpo
|
0 - 0 |
Cacahuatique
|
|
2026-09-19 |
Cacahuatique
|
0 - 2 |
FAS Santa Ana
|
|
2026-09-13 |
Cacahuatique
|
0 - 2 |
Inter Santa Tecla
|
|
2026-09-05 |
Cacahuatique
|
1 - 2 |
Platense Zac.
|
|
2026-08-29 |
INCA-Aruba
|
1 - 1 |
Cacahuatique
|
|
2026-08-22 |
Cacahuatique
|
1 - 3 |
Mun. Limeno
|
|
2026-08-16 |
Alianza San S.
|
0 - 0 |
Cacahuatique
|
|
2026-08-09 |
Cacahuatique
|
0 - 0 |
Fuerte SF
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
4 |
7 |
|
9 |
4 |
2 |
| 8% |
33% |
58% |
|
75% |
33% |
17% |
Alianza San S. utolsó 12 mérkőzések
|
2026-10-12 |
Alianza San S.
|
2 - 2 |
Inter Santa Tecla
|
|
2026-10-09 |
FAS Santa Ana
|
2 - 1 |
Alianza San S.
|
|
2026-10-04 |
Alianza San S.
|
2 - 2 |
Luis Angel Firpo
|
|
2026-10-01 |
Alianza San S.
|
2 - 1 |
Platense Zac.
|
|
2026-09-27 |
Alianza San S.
|
1 - 1 |
INCA-Aruba
|
|
2026-09-24 |
Alianza San S.
|
2 - 2 |
Fuerte SF
|
|
2026-09-20 |
Alianza San S.
|
3 - 2 |
Mun. Limeno
|
|
2026-09-17 |
Alianza San S.
|
0 - 0 |
Motagua
|
|
2026-09-10 |
Motagua
|
3 - 0 |
Alianza San S.
|
|
2026-09-06 |
Aguila
|
2 - 2 |
Alianza San S.
|
|
2026-08-30 |
Alianza San S.
|
2 - 0 |
Atletico Balboa
|
|
2026-08-26 |
Platense Zac.
|
2 - 2 |
Alianza San S.
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
7 |
2 |
|
11 |
9 |
6 |
| 25% |
58% |
17% |
|
92% |
75% |
50% |
Tabella Primera División
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
FAS Santa Ana |
14 |
9 |
3 |
2 |
25 |
12 |
+13 |
30 |
| 2 |
Luis Angel Firpo |
14 |
8 |
4 |
2 |
26 |
11 |
+15 |
28 |
| 3 |
Isidro Metapan |
14 |
8 |
2 |
4 |
20 |
15 |
+5 |
26 |
| 4 |
Aguila |
15 |
6 |
5 |
4 |
25 |
18 |
+7 |
23 |
| 5 |
Inter Santa Tecla |
15 |
5 |
8 |
2 |
21 |
14 |
+7 |
23 |
| 6 |
Alianza San S. |
14 |
4 |
7 |
3 |
22 |
21 |
+1 |
19 |
| 7 |
Platense Zac. |
15 |
5 |
4 |
6 |
19 |
20 |
-1 |
19 |
| 8 |
Mun. Limeno |
15 |
5 |
2 |
8 |
21 |
22 |
-1 |
17 |
| 9 |
INCA-Aruba |
15 |
4 |
4 |
7 |
13 |
27 |
-14 |
16 |
| 10 |
Atletico Balboa |
15 |
3 |
4 |
8 |
15 |
23 |
-8 |
13 |
| 11 |
Fuerte SF |
15 |
2 |
6 |
7 |
11 |
24 |
-13 |
12 |
| 12 |
Cacahuatique |
15 |
2 |
5 |
8 |
15 |
26 |
-11 |
11 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Cacahuatique |
|
| Alianza San S. |
|
| Hazai |
|
| Vendég |
|
Mérkőzések hazai/vendég
| H |
Csapat |
Cacahuatique |
Alianza San S. |
| 1 |
FAS Santa Ana |
0 - 2 |
2 - 1 |
| 2 |
Luis Angel Firpo |
|
|
| 3 |
Isidro Metapan |
2 - 4 |
2 - 0 |
| 4 |
Aguila |
2 - 2 |
2 - 2 |
| 5 |
Inter Santa Tecla |
0 - 2 |
2 - 0 |
| 6 |
Alianza San S. |
|
- |
| 7 |
Platense Zac. |
1 - 2 |
2 - 2 |
| 8 |
Mun. Limeno |
1 - 3 |
|
| 9 |
INCA-Aruba |
|
1 - 3 |
| 10 |
Atletico Balboa |
4 - 2 |
|
| 11 |
Fuerte SF |
0 - 0 |
|
| 12 |
Cacahuatique |
- |
|
Csapat statisztika
| |
Cacahuatique |
Alianza San S. |
| Győzelmek |
2 |
4 |
| Döntetlenek |
5 |
7 |
| Vereségek |
8 |
3 |
| Szerzett gólok |
15 |
22 |
| Kapott gólok |
26 |
21 |
| Átlagos lőtt gólok |
1.00 |
1.57 |
| Átlagos kapott gólok |
1.73 |
1.50 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
60% |
79% |
| Mérkőzések kapott gólok |
73% |
86% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
53% |
71% |
| Felett 1.5 |
80% |
93% |
| Felett 2.5 |
47% |
64% |
| Felett 3.5 |
33% |
50% |
| |
Hazai |
Vendég |
| Győzelmek |
1 |
1 |
| Döntetlenek |
2 |
2 |
| Vereségek |
5 |
3 |
| Szerzett gólok |
10 |
8 |
| Kapott gólok |
17 |
11 |
| Átlagos lőtt gólok |
1.25 |
1.33 |
| Átlagos kapott gólok |
2.12 |
1.83 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
62% |
67% |
| Mérkőzések kapott gólok |
88% |
100% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
62% |
67% |
| Felett 1.5 |
88% |
100% |
| Felett 2.5 |
62% |
67% |
| Felett 3.5 |
50% |
50% |
Teljes statisztika Primera División
| Mérkőzések (88) |
| Hazai győzelmek |
43% |
| Döntetlenek |
31% |
| Vendég győzelmek |
26% |
| Lejátszott mérkőzések |
67% |
| Gólok (233) |
| Meccsenkénti gólok |
2.65 |
| Meccsenkénti hazai gólok |
1.47 |
| Meccsenkénti vendég gólok |
1.18 |
| Hazai csapat lőtt gólok |
74% |
| Vendég csapatok lőtt gólok |
69% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
55% |
| Felett 1.5 |
77% |
| Felett 2.5 |
51% |
| Felett 3.5 |
33% |
Cacahuatique következő 6 mérkőzések
|
2026-10-25 |
Mun. Limeno
|
- |
Cacahuatique
|
|
2026-10-31 |
Cacahuatique
|
- |
INCA-Aruba
|
|
2026-11-07 |
Platense Zac.
|
- |
Cacahuatique
|
|
2026-11-10 |
Cacahuatique
|
- |
Luis Angel Firpo
|
|
2026-11-14 |
Inter Santa Tecla
|
- |
Cacahuatique
|
|
2026-11-21 |
FAS Santa Ana
|
- |
Cacahuatique
|
Alianza San S. következő 6 mérkőzések
|
2026-10-25 |
Alianza San S.
|
- |
Isidro Metapan
|
|
2026-11-01 |
Atletico Balboa
|
- |
Alianza San S.
|
|
2026-11-05 |
Luis Angel Firpo
|
- |
Alianza San S.
|
|
2026-11-08 |
Alianza San S.
|
- |
Aguila
|
|
2026-11-11 |
Fuerte SF
|
- |
Alianza San S.
|
|
2026-11-15 |
Alianza San S.
|
- |
FAS Santa Ana
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
3.24 |
3.15 |
2.07 |
| Valószínűség |
26% |
33% |
41% |
|
X2 @ 1.28 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.60 |
1.28 |
| Valószínűség |
39% |
61% |
|
X2 @ 1.28 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.30 |
3.19 |
| Valószínűség |
|
83% |
17% |
|
Felett 1.5 @ 1.30 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.96 |
1.74 |
| Valószínűség |
|
54% |
46% |
|
Felett 2.5 @ 1.96 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
3.43 |
1.27 |
| Valószínűség |
|
38% |
62% |
|
Alatt 3.5 @ 1.27 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.77 |
1.90 |
| Valószínűség |
|
59% |
41% |
|
Igen @ 1.77 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2026-10-17 00:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!