Liga Portugal 2 - Portugália
vasárnap, 08.03.2020
17:15
17:15

Chaves

Varzim
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Chaves |
| Vendég: | Povoa de Varzim |
| Távolság: | 114.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Estádio Municipal de Chaves |
| Befogadóképesség: | 12 000 |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 17:15 (17:15 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.80 | 3.30 | 4.20 | 12 | 1.20 | 1.83 | |||
| 34% | 27% | 39% | 1.30 | 47% | 53% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 | 2.25 | 1.61 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 74% | 26% | 49% | 51% | 18% | 82% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2019-10-27 | Varzim | 2 - 1 | Chaves |
| 2018-12-30 | Chaves | 3 - 1 | Varzim |
| 2016-03-13 | Chaves | 1 - 0 | Varzim |
| 2015-10-25 | Varzim | 3 - 0 | Chaves |
| 2015-08-02 | Chaves | 0 - 2 | Varzim |
| 2009-09-19 | Varzim | 1 - 0 | Chaves |
| 2007-04-07 | Chaves | 1 - 3 | Varzim |
| 2006-11-05 | Varzim | 0 - 1 | Chaves |
| 2006-03-19 | Chaves | 2 - 0 | Varzim |
| 2005-11-06 | Varzim | 0 - 0 | Chaves |
| 2005-01-30 | Varzim | 2 - 1 | Chaves |
| 2004-09-12 | Chaves | 0 - 0 | Varzim |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 7 | 5 | 2 | |
| 33% | 17% | 50% | 58% | 42% | 17% |
Chaves utolsó 12 mérkőzések
| 2020-03-01 | Sp. Covilha | 0 - 2 | Chaves |
| 2020-02-22 | Chaves | 1 - 2 | Feirense |
| 2020-02-17 | Penafiel | 0 - 0 | Chaves |
| 2020-02-09 | Chaves | 1 - 2 | Acad. Coimbra |
| 2020-02-01 | Mafra | 1 - 0 | Chaves |
| 2020-01-26 | Chaves | 0 - 2 | Nacional Madeira |
| 2020-01-19 | Academico Viseu | 0 - 0 | Chaves |
| 2020-01-11 | Chaves | 0 - 0 | Leixoes |
| 2020-01-04 | Cova da Piedade | 0 - 2 | Chaves |
| 2019-12-29 | Chaves | 2 - 1 | Vilafranquense |
| 2019-12-22 | Chaves | 2 - 4 | Porto |
| 2019-12-17 | Academico Viseu | 1 - 0 | Chaves |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 7 | 4 | 1 | |
| 25% | 25% | 50% | 58% | 33% | 8% |
Varzim utolsó 12 mérkőzések
| 2020-03-01 | Varzim | 2 - 1 | Mafra |
| 2020-02-23 | Cova da Piedade | 1 - 2 | Varzim |
| 2020-02-15 | Varzim | 3 - 0 | Estoril Praia |
| 2020-02-08 | Leixoes | 1 - 0 | Varzim |
| 2020-02-02 | Varzim | 0 - 2 | Porto B |
| 2020-01-26 | Oliveirense | 4 - 0 | Varzim |
| 2020-01-19 | Casa Pia | 2 - 2 | Varzim |
| 2020-01-14 | Porto | 2 - 1 | Varzim |
| 2020-01-10 | Varzim | 1 - 2 | Academico Viseu |
| 2020-01-05 | Vilafranquense | 0 - 3 | Varzim |
| 2019-12-13 | Benfica B | 3 - 3 | Varzim |
| 2019-12-08 | Varzim | 1 - 0 | Sp. Covilha |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 10 | 9 | 3 | |
| 42% | 17% | 42% | 83% | 75% | 25% |
Tabella Liga Portugal 2
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Nacional Madeira | 23 | +18 | 47 |
| 2 | Farense | 23 | +13 | 47 |
| 3 | Feirense | 24 | +9 | 42 |
| 4 | Estoril Praia | 24 | +9 | 39 |
| 5 | Mafra | 24 | +9 | 39 |
| 6 | Varzim | 23 | +1 | 36 |
| 7 | Acad. Coimbra | 24 | +8 | 35 |
| 8 | Sp. Covilha | 23 | +3 | 32 |
| 9 | Oliveirense | 24 | +5 | 32 |
| 10 | Leixoes | 23 | +1 | 32 |
| 11 | Chaves | 23 | 0 | 31 |
| 12 | Academico Viseu | 23 | -4 | 31 |
| 13 | Porto B | 24 | -1 | 29 |
| 14 | Penafiel | 24 | -1 | 28 |
| 15 | Benfica B | 23 | -2 | 28 |
| 16 | Vilafranquense | 24 | -18 | 24 |
| 17 | Cova da Piedade | 23 | -23 | 14 |
| 18 | Casa Pia | 23 | -27 | 11 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Chaves | |
| Varzim | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Chaves | Varzim |
|---|---|---|---|
| 1 | Nacional Madeira | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 2 | Farense | ||
| 3 | Feirense | 1 - 2 | 1 - 2 |
| 4 | Estoril Praia | 2 - 0 | 3 - 1 |
| 5 | Mafra | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 6 | Varzim | - | |
| 7 | Acad. Coimbra | 1 - 2 | |
| 8 | Sp. Covilha | 2 - 3 | |
| 9 | Oliveirense | 0 - 2 | 4 - 0 |
| 10 | Leixoes | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 11 | Chaves | - | |
| 12 | Academico Viseu | ||
| 13 | Porto B | 1 - 1 | |
| 14 | Penafiel | 2 - 1 | |
| 15 | Benfica B | 3 - 3 | |
| 16 | Vilafranquense | 2 - 1 | 0 - 3 |
| 17 | Cova da Piedade | 1 - 2 | |
| 18 | Casa Pia | 2 - 0 | 2 - 2 |
Liga pozíció
| Chaves | Varzim | |
| Pozíció | 11 | 6 |
| Pontok | 31 | 36 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 14 | 10 |
| Pontok | 16 | 14 |
Liga forma
| Chaves | Varzim | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
9
4 10 |
10
6 7 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
1 5 |
3
5 3 |
Liga gólok
| Chaves | Varzim | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
25
25 |
31
30 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
14
14 |
16
18 |
Teljes statisztika Liga Portugal 2
| Mérkőzések (211) | |
| Hazai győzelmek | 45% |
| Döntetlenek | 27% |
| Vendég győzelmek | 28% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (510) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.42 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.36 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.06 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 76% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 65% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 51% |
| Felett 1.5 | 70% |
| Felett 2.5 | 45% |
| Felett 3.5 | 24% |
Chaves következő 6 mérkőzések
| 2020-03-14 | Estoril Praia | - | Chaves |
| 2020-09-11 | Feirense | - | Chaves |
| 2020-09-18 | Chaves | - | Varzim |
| 2020-09-23 | Benfica B | - | Chaves |
| 2020-09-27 | Chaves | - | Cova da Piedade |
| 2020-10-05 | Vizela | - | Chaves |
Varzim következő 6 mérkőzések
| 2020-03-14 | Varzim | - | Nacional Madeira |
| 2020-09-13 | Varzim | - | Porto B |
| 2020-09-18 | Chaves | - | Varzim |
| 2020-09-22 | Varzim | - | Arouca |
| 2020-09-26 | Sp. Covilha | - | Varzim |
| 2020-10-04 | Varzim | - | Acad. Coimbra |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 3.30 | 4.20 |
| Valószínűség | 34% | 27% | 39% |
| 12 @ 1.30 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.20 | 1.83 |
| Valószínűség | 47% | 53% |
| X2 @ 1.83 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.40 | 2.75 | |
| Valószínűség | 74% | 26% | |
| Felett 1.5 @ 1.40 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.25 | 1.61 | |
| Valószínűség | 49% | 51% | |
| Alatt 2.5 @ 1.61 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.00 | 1.22 | |
| Valószínűség | 18% | 82% | |
| Alatt 3.5 @ 1.22 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 1.72 | |
| Valószínűség | 51% | 49% | |
| Igen @ 2.00 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2020-03-08 16:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!