Thai Premier League - Thaiföld
szombat, 22.02.2020
11:00
11:00

Chiangrai Utd

Suphanburi
2 - 2
(0 - 2, 2 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Chiang Rai |
| Vendég: | Suphanburi |
| Távolság: | 605.8 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 11:00 (18:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.41 | 4.94 | 6.40 | 1 | 1.09 | 2.68 | |||
| 44% | 31% | 25% | 1.41 | 81% | 19% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.09 | 6.10 | 1.40 | 2.68 | 2.11 | 1.74 | ||||||
| 59% | 41% | 11% | 89% | 15% | 85% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2019-10-26 | Suphanburi | 2 - 5 | Chiangrai Utd |
| 2019-06-23 | Chiangrai Utd | 3 - 1 | Suphanburi |
| 2018-07-08 | Chiangrai Utd | 2 - 1 | Suphanburi |
| 2018-03-17 | Suphanburi | 2 - 0 | Chiangrai Utd |
| 2017-06-28 | Suphanburi | 1 - 2 | Chiangrai Utd |
| 2017-03-05 | Chiangrai Utd | 2 - 0 | Suphanburi |
| 2016-06-25 | Suphanburi | 2 - 0 | Chiangrai Utd |
| 2016-03-05 | Chiangrai Utd | 1 - 0 | Suphanburi |
| 2015-09-20 | Suphanburi | 3 - 1 | Chiangrai Utd |
| 2015-04-29 | Chiangrai Utd | 3 - 2 | Suphanburi |
| 2014-07-19 | Chiangrai Utd | 2 - 0 | Suphanburi |
| 2014-03-26 | Suphanburi | 0 - 2 | Chiangrai Utd |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 0 | 3 | 11 | 6 | 4 | |
| 75% | 0% | 25% | 92% | 50% | 33% |
Chiangrai Utd utolsó 12 mérkőzések
| 2020-02-18 | Chiangrai Utd | 0 - 1 | Beijing Guoan |
| 2020-02-14 | Samut Prakan City | 1 - 1 | Chiangrai Utd |
| 2020-02-11 | Melbourne Vict. | 1 - 0 | Chiangrai Utd |
| 2020-01-30 | Chiangrai Utd | 2 - 2 | Port Bangkok |
| 2020-01-22 | Chiangrai Utd | 1 - 0 | Chainat Hornbill |
| 2019-10-26 | Suphanburi | 2 - 5 | Chiangrai Utd |
| 2019-10-20 | Chiangrai Utd | 4 - 1 | PT Prachuap |
| 2019-10-03 | PTT Rayong | 2 - 2 | Chiangrai Utd |
| 2019-09-21 | Bangkok Utd | 1 - 1 | Chiangrai Utd |
| 2019-09-15 | Chiangrai Utd | 3 - 1 | Trat FC |
| 2019-08-25 | Chonburi | 0 - 2 | Chiangrai Utd |
| 2019-08-17 | Chiangrai Utd | 1 - 1 | Sukhothai |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 9 | 5 | 5 | |
| 42% | 42% | 17% | 75% | 42% | 42% |
Suphanburi utolsó 12 mérkőzések
| 2020-02-15 | Sukhothai | 1 - 0 | Suphanburi |
| 2019-10-26 | Suphanburi | 2 - 5 | Chiangrai Utd |
| 2019-10-20 | Samut Prakan City | 2 - 3 | Suphanburi |
| 2019-10-02 | Suphanburi | 1 - 1 | PT Prachuap |
| 2019-09-21 | Suphanburi | 3 - 0 | Ratchaburi |
| 2019-09-15 | PTT Rayong | 2 - 0 | Suphanburi |
| 2019-08-29 | Chiangmai FC | 0 - 1 | Suphanburi |
| 2019-08-25 | Muangthong Utd | 4 - 1 | Suphanburi |
| 2019-08-18 | Suphanburi | 1 - 3 | Port Bangkok |
| 2019-08-11 | Nakhon Ratch. | 1 - 1 | Suphanburi |
| 2019-08-04 | Suphanburi | 1 - 1 | Bangkok Utd |
| 2019-07-27 | Suphanburi | 1 - 0 | Trat FC |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 9 | 5 | 4 | |
| 33% | 25% | 42% | 75% | 42% | 33% |
Tabella Thai Premier League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Port Bangkok | 1 | +3 | 3 |
| 2 | Bangkok Utd | 1 | +2 | 3 |
| 2 | Ratchaburi | 1 | +2 | 3 |
| 2 | Chonburi | 1 | +2 | 3 |
| 5 | BG Pathum Utd | 1 | +1 | 3 |
| 6 | Police Tero | 1 | +1 | 3 |
| 6 | Sukhothai | 1 | +1 | 3 |
| 8 | Nakhon Ratch. | 2 | -2 | 3 |
| 9 | Samut Prakan City | 1 | 0 | 1 |
| 9 | Chiangrai Utd | 1 | 0 | 1 |
| 11 | Muangthong Utd | 1 | -1 | 0 |
| 12 | Buriram Utd | 1 | -1 | 0 |
| 12 | Suphanburi | 1 | -1 | 0 |
| 14 | PT Prachuap | 1 | -2 | 0 |
| 14 | Trat FC | 1 | -2 | 0 |
| 16 | Rayong | 2 | -3 | 0 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Chiangrai Utd | |
| Suphanburi | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Chiangrai Utd | Suphanburi |
|---|---|---|---|
| 1 | Port Bangkok | ||
| 2 | Bangkok Utd | ||
| 2 | Ratchaburi | ||
| 2 | Chonburi | ||
| 5 | BG Pathum Utd | ||
| 6 | Police Tero | ||
| 6 | Sukhothai | 1 - 0 | |
| 8 | Nakhon Ratch. | ||
| 9 | Samut Prakan City | ||
| 9 | Chiangrai Utd | - | |
| 11 | Muangthong Utd | ||
| 12 | Buriram Utd | ||
| 12 | Suphanburi | - | |
| 14 | PT Prachuap | ||
| 14 | Trat FC | ||
| 16 | Rayong |
Liga pozíció
| Chiangrai Utd | Suphanburi | |
| Pozíció | 9 | 12 |
| Pontok | 1 | 0 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 10 | 4 |
| Pontok | 0 | 0 |
Liga forma
| Chiangrai Utd | Suphanburi | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
1 0 |
0
0 1 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
0 0 |
0
0 1 |
Liga gólok
| Chiangrai Utd | Suphanburi | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
1
1 |
0
1 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
0
0 |
0
1 |
Teljes statisztika Thai Premier League
| Mérkőzések (9) | |
| Hazai győzelmek | 78% |
| Döntetlenek | 11% |
| Vendég győzelmek | 11% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (21) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.33 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.78 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.56 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 100% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 44% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 44% |
| Felett 1.5 | 78% |
| Felett 2.5 | 33% |
| Felett 3.5 | 11% |
Chiangrai Utd következő 6 mérkőzések
| 2020-02-26 | Chiangrai Utd | - | Trat FC |
| 2020-02-29 | Bangkok Utd | - | Chiangrai Utd |
| 2020-03-03 | Seoul | - | Chiangrai Utd |
| 2020-03-07 | Chiangrai Utd | - | PT Prachuap |
| 2020-03-11 | Nakhon Ratch. | - | Chiangrai Utd |
| 2020-09-12 | Chiangrai Utd | - | PT Prachuap |
Suphanburi következő 6 mérkőzések
| 2020-02-26 | Suphanburi | - | PT Prachuap |
| 2020-02-29 | Rayong | - | Suphanburi |
| 2020-03-07 | Suphanburi | - | Nakhon Ratch. |
| 2020-03-11 | Bangkok Utd | - | Suphanburi |
| 2020-09-12 | Suphanburi | - | Nakhon Ratch. |
| 2020-09-19 | Bangkok Utd | - | Suphanburi |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.41 | 4.94 | 6.40 |
| Valószínűség | 44% | 31% | 25% |
| 1 @ 1.41 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.09 | 2.68 |
| Valószínűség | 81% | 19% |
| 1X @ 1.09 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.09 | 6.10 | |
| Valószínűség | 59% | 41% | |
| Felett 1.5 @ 1.09 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.40 | 2.68 | |
| Valószínűség | 11% | 89% | |
| Alatt 2.5 @ 2.68 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.11 | 1.74 | |
| Valószínűség | 15% | 85% | |
| Alatt 3.5 @ 1.74 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.62 | 2.20 | |
| Valószínűség | 48% | 52% | |
| Nem @ 2.20 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2020-02-22 08:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!