Liga I - Románia
vasárnap, 02.02.2020
15:00
15:00

Chindia

Botosani
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Targoviste |
| Vendég: | Botosani |
| Távolság: | 327.6 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (17:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.00 | 3.40 | 1.90 | X2 | 1.80 | 1.22 | |||
| 25% | 39% | 36% | 1.22 | 41% | 59% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.20 | 1.65 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 78% | 22% | 55% | 45% | 32% | 68% |
Utolsó 1 közvetlen mérkőzések
| 2019-09-22 | Botosani | 0 - 3 | Chindia |
Chindia utolsó 12 mérkőzések
| 2020-01-19 | Szocsi | 0 - 0 | Chindia |
| 2019-12-22 | Sepsi OSK | 3 - 1 | Chindia |
| 2019-12-15 | Chindia | 1 - 1 | Hermannstadt |
| 2019-12-07 | Chindia | 2 - 1 | Poli Iasi |
| 2019-12-04 | Din. Bukarest | 4 - 1 | Chindia |
| 2019-12-01 | Chindia | 2 - 5 | Acad. Clinceni |
| 2019-11-22 | CFR Cluj | 4 - 0 | Chindia |
| 2019-11-09 | Chindia | 1 - 1 | U. Craiova |
| 2019-11-01 | Viitorul | 3 - 0 | Chindia |
| 2019-10-26 | Chindia | 1 - 1 | Gaz Metan |
| 2019-10-20 | Chindia | 1 - 2 | FC FCSB |
| 2019-10-07 | Voluntari | 0 - 1 | Chindia |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 10 | 7 | 4 | |
| 17% | 33% | 50% | 83% | 58% | 33% |
Botosani utolsó 12 mérkőzések
| 2020-01-22 | Spartak Trnava | 2 - 1 | Botosani |
| 2020-01-20 | Botosani | 3 - 1 | Akhmat Grozny |
| 2019-12-19 | Botosani | 1 - 0 | Din. Bukarest |
| 2019-12-14 | Acad. Clinceni | 1 - 1 | Botosani |
| 2019-12-08 | Botosani | 2 - 1 | CFR Cluj |
| 2019-12-05 | U. Craiova | 3 - 1 | Botosani |
| 2019-12-02 | Botosani | 1 - 0 | Viitorul |
| 2019-11-24 | Gaz Metan | 0 - 0 | Botosani |
| 2019-11-09 | Botosani | 0 - 2 | FC FCSB |
| 2019-11-03 | Voluntari | 1 - 2 | Botosani |
| 2019-10-30 | Acad. Clinceni | 2 - 0 | Botosani |
| 2019-10-27 | Botosani | 1 - 2 | Astra Giurgiu |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 9 | 6 | 2 | |
| 42% | 17% | 42% | 75% | 50% | 17% |
Tabella Liga I
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CFR Cluj | 22 | +32 | 44 |
| 2 | U. Craiova | 23 | +11 | 40 |
| 3 | Astra Giurgiu | 23 | +10 | 40 |
| 4 | FC FCSB | 21 | +9 | 39 |
| 5 | Gaz Metan | 23 | +2 | 36 |
| 6 | Viitorul | 22 | +15 | 35 |
| 7 | Botosani | 22 | +2 | 33 |
| 8 | Din. Bukarest | 23 | -3 | 31 |
| 9 | Sepsi OSK | 23 | +4 | 29 |
| 10 | Hermannstadt | 23 | -15 | 24 |
| 11 | Poli Iasi | 22 | -8 | 22 |
| 12 | Chindia | 22 | -17 | 21 |
| 13 | Acad. Clinceni | 23 | -16 | 20 |
| 14 | Voluntari | 22 | -26 | 11 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Chindia | |
| Botosani | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Chindia | Botosani |
|---|---|---|---|
| 1 | CFR Cluj | 1 - 4 | 4 - 1 |
| 2 | U. Craiova | 1 - 1 | 3 - 1 |
| 3 | Astra Giurgiu | 1 - 0 | 2 - 2 |
| 4 | FC FCSB | 1 - 2 | 0 - 2 |
| 5 | Gaz Metan | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 6 | Viitorul | 0 - 1 | 2 - 2 |
| 7 | Botosani | - | |
| 8 | Din. Bukarest | 3 - 2 | 1 - 1 |
| 9 | Sepsi OSK | 0 - 0 | |
| 10 | Hermannstadt | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 11 | Poli Iasi | 2 - 1 | 0 - 3 |
| 12 | Chindia | - | |
| 13 | Acad. Clinceni | 2 - 5 | 1 - 1 |
| 14 | Voluntari | 1 - 2 |
Liga pozíció
| Chindia | Botosani | |
| Pozíció | 12 | 7 |
| Pontok | 21 | 33 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 13 | 2 |
| Pontok | 13 | 17 |
Liga forma
| Chindia | Botosani | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
6 11 |
8
9 5 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
4 4 |
4
5 2 |
Liga gólok
| Chindia | Botosani | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
25
42 |
30
28 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
13
18 |
16
14 |
Teljes statisztika Liga I
| Mérkőzések (157) | |
| Hazai győzelmek | 48% |
| Döntetlenek | 27% |
| Vendég győzelmek | 24% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (423) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.69 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.59 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.10 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 80% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 66% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 54% |
| Felett 1.5 | 75% |
| Felett 2.5 | 54% |
| Felett 3.5 | 31% |
Chindia következő 6 mérkőzések
| 2020-02-07 | Astra Giurgiu | - | Chindia |
| 2020-02-14 | Chindia | - | Voluntari |
| 2020-02-22 | FC FCSB | - | Chindia |
| 2020-03-02 | Hermannstadt | - | Chindia |
| 2020-03-08 | Chindia | - | Sepsi OSK |
| 2020-06-06 | Sepsi OSK | - | Chindia |
Botosani következő 6 mérkőzések
| 2020-02-10 | Botosani | - | Hermannstadt |
| 2020-02-16 | Sepsi OSK | - | Botosani |
| 2020-02-24 | Botosani | - | Poli Iasi |
| 2020-02-29 | Botosani | - | FC FCSB |
| 2020-03-06 | Astra Giurgiu | - | Botosani |
| 2020-03-14 | U. Craiova | - | Botosani |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.00 | 3.40 | 1.90 |
| Valószínűség | 25% | 39% | 36% |
| X2 @ 1.22 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 1.22 |
| Valószínűség | 41% | 59% |
| X2 @ 1.22 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 3.00 | |
| Valószínűség | 78% | 22% | |
| Felett 1.5 @ 1.36 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.20 | 1.65 | |
| Valószínűség | 55% | 45% | |
| Felett 2.5 @ 2.20 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.00 | 1.22 | |
| Valószínűség | 32% | 68% | |
| Alatt 3.5 @ 1.22 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 1.80 | |
| Valószínűség | 60% | 40% | |
| Igen @ 1.90 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2020-02-02 12:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!