Chilei Kupa

szombat, 26.09.2026
00:00
Colo-Colo

Colo-Colo

Audax Italiano

Audax Italiano

Az első forduló eredménye
Audax Italiano0 - 0Colo-Colo
0 - 0
17'
Információ
Város
Hazai: Macul
Vendég: La Florida
Távolság: 4.4 km
Stadion
Stadion: David Arellano
Befogadóképesség: 47 000
Méretek: 108 x 68 m
Fotók: Google maps (térkép)
Kezdési időpont
Óra: 00:00 (20:00 helyi idő)
Reklám

Oddsok

1 X 2 E/O 1X X2
1.50 4.10 5.00 1 1.14 2.38
42% 34% 24% 1.50 77% 23%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.20 4.33 1.67 2.15 2.63 1.44
76% 24% 54% 46% 34% 66%

Utolsó 12 közvetlen mérkőzések

2026-09-23 Audax Italiano 0 - 0 Colo-Colo
2026-08-30 Colo-Colo 5 - 1 Audax Italiano
2026-03-07 Audax Italiano 0 - 1 Colo-Colo
2025-12-07 Colo-Colo 1 - 2 Audax Italiano
2025-06-22 Audax Italiano 2 - 1 Colo-Colo
2024-10-07 Colo-Colo 2 - 1 Audax Italiano
2024-05-12 Audax Italiano 1 - 4 Colo-Colo
2023-11-26 Audax Italiano 0 - 1 Colo-Colo
2023-05-10 Colo-Colo 2 - 1 Audax Italiano
2022-07-16 Audax Italiano 1 - 2 Colo-Colo
2022-02-19 Colo-Colo 1 - 1 Audax Italiano
2021-10-28 Audax Italiano 2 - 0 Colo-Colo
G D V +1.5 +2.5 +3.5
7 2 3 9 7 2
58% 17% 25% 75% 58% 17%

Colo-Colo utolsó 12 mérkőzések

2026-09-23 Audax Italiano 0 - 0 Colo-Colo
2026-09-13 Colo-Colo 1 - 1 Dep. Concepcion
2026-09-06 Huachipato 0 - 0 Colo-Colo
2026-08-30 Colo-Colo 5 - 1 Audax Italiano
2026-08-27 Colo-Colo 3 - 0 Union Espanola
2026-08-23 U. de Chile 1 - 2 Colo-Colo
2026-08-16 Colo-Colo 2 - 2 O'Higgins
2026-08-09 Union La Calera 1 - 2 Colo-Colo
2026-08-01 Everton VM 3 - 4 Colo-Colo
2026-07-25 Colo-Colo 3 - 1 Dep. Limache
2026-07-19 Millonarios 0 - 1 Colo-Colo
2026-07-03 O'Higgins 4 - 1 Colo-Colo
G D V +1.5 +2.5 +3.5
7 4 1 9 8 5
58% 33% 8% 75% 67% 42%

Audax Italiano utolsó 12 mérkőzések

2026-09-23 Audax Italiano 0 - 0 Colo-Colo
2026-09-14 Audax Italiano 1 - 0 O'Higgins
2026-09-05 Dep. Concepcion 0 - 1 Audax Italiano
2026-08-30 Colo-Colo 5 - 1 Audax Italiano
2026-08-22 Audax Italiano 0 - 0 Union La Calera
2026-08-16 Everton VM 1 - 1 Audax Italiano
2026-08-11 Audax Italiano 2 - 2 Nublense
2026-08-01 U. de Concepcion 0 - 1 Audax Italiano
2026-07-26 Audax Italiano 1 - 2 U. de Chile
2026-07-11 Dep. Magallanes 0 - 1 Audax Italiano
2026-06-30 Audax Italiano 3 - 2 Palestino
2026-06-27 Audax Italiano 2 - 1 Dep. Magallanes
G D V +1.5 +2.5 +3.5
6 4 2 6 5 3
50% 33% 17% 50% 42% 25%
Reklám

Tabella Primera División

H Csapat M G D V SG KG GK P
1 Colo-Colo 23 17 3 3 48 22 +26 54
2 U. Catolica 23 13 3 7 50 33 +17 42
3 U. de Chile 23 12 6 5 35 19 +16 42
4 Everton VM 23 10 6 7 37 25 +12 36
5 Palestino 23 11 3 9 36 33 +3 36
6 Dep. Limache 23 10 3 10 43 35 +8 33
7 Nublense 23 8 8 7 28 31 -3 32
8 Dep. Concepcion 23 9 4 10 25 26 -1 31
9 Dep. La Serena 23 7 9 7 34 38 -4 30
10 Coquimbo Unido 23 8 5 10 31 32 -1 29
11 Audax Italiano 23 7 7 9 26 31 -5 28
12 Huachipato 22 8 4 10 30 39 -9 28
13 O'Higgins 23 8 3 12 28 36 -8 27
14 Cobresal 23 7 3 13 34 44 -10 24
15 U. de Concepcion 22 6 4 12 17 37 -20 22
16 Union La Calera 23 4 5 14 19 40 -21 17

Colo-Colo következő 6 mérkőzések

2026-10-11 Coquimbo Unido - Colo-Colo
2026-10-25 Palestino - Colo-Colo
2026-11-01 Colo-Colo - U. de Concepcion
2026-11-08 Nublense - Colo-Colo
2026-11-22 Colo-Colo - U. Catolica
2026-11-29 Colo-Colo - Dep. La Serena

Audax Italiano következő 6 mérkőzések

2026-10-11 U. Catolica - Audax Italiano
2026-10-25 Audax Italiano - Huachipato
2026-11-01 Dep. Limache - Audax Italiano
2026-11-08 Audax Italiano - Coquimbo Unido
2026-11-22 Cobresal - Audax Italiano
2026-11-29 Audax Italiano - Palestino

Oddsok és valószínűségek

Normál 1X2 1 X 2
Oddsok 1.50 4.10 5.00
Valószínűség 42% 34% 24%
1 @ 1.50
Dupla esély 1X X2
Oddsok 1.14 2.38
Valószínűség 77% 23%
1X @ 1.14
Felett/Alatt 1.5 Flt Alt
Oddsok   1.20 4.33
Valószínűség   76% 24%
Felett 1.5 @ 1.20
Felett/Alatt 2.5 Flt Alt
Oddsok   1.67 2.15
Valószínűség   54% 46%
Felett 2.5 @ 1.67
Felett/Alatt 3.5 Flt Alt
Oddsok   2.63 1.44
Valószínűség   34% 66%
Alatt 3.5 @ 1.44
Mindkét Csapat gólt Szerez Igen Nem
Oddsok   1.80 1.91
Valószínűség   52% 48%
Igen @ 1.80

*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2026-09-25 20:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!