Championnat National - Algéria
szombat, 17.10.2026
17:00
CS Constantine
JS El Biar
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Constantine |
| Vendég: |
El Biar |
| Távolság: |
323.3 km |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
17:00 (17:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.60 |
3.40 |
5.00 |
1 |
|
|
|
1.14 |
2.15 |
| 57% |
25% |
18% |
1.60 |
|
|
|
75% |
25% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.42 |
2.60 |
|
|
|
2.35 |
1.52 |
|
|
|
4.50 |
1.17 |
| 85% |
15% |
|
|
|
49% |
51% |
|
|
|
40% |
60% |
Közvetlen mérkőzések
Nincsenek adatok a rendszerben
CS Constantine utolsó 12 mérkőzések
|
2026-10-12 |
USM Khenchela
|
2 - 0 |
CS Constantine
|
|
2026-10-07 |
CS Constantine
|
4 - 0 |
Biskra
|
|
2026-09-19 |
ES Setif
|
5 - 1 |
CS Constantine
|
|
2026-09-12 |
CS Constantine
|
3 - 0 |
ASO Chlef
|
|
2026-09-05 |
CR Temouchent
|
1 - 1 |
CS Constantine
|
|
2026-06-05 |
JS Saoura
|
3 - 1 |
CS Constantine
|
|
2026-05-19 |
CS Constantine
|
2 - 2 |
USM Khenchela
|
|
2026-05-07 |
Paradou AC
|
5 - 3 |
CS Constantine
|
|
2026-04-24 |
CS Constantine
|
2 - 3 |
CR Belouizdad
|
|
2026-04-16 |
CS Constantine
|
2 - 0 |
MC Alger
|
|
2026-04-10 |
JS Kabylie
|
2 - 2 |
CS Constantine
|
|
2026-04-03 |
CS Constantine
|
0 - 1 |
MC Oran
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
6 |
|
11 |
8 |
7 |
| 25% |
25% |
50% |
|
92% |
67% |
58% |
JS El Biar utolsó 5 mérkőzések
|
2026-10-12 |
JS El Biar
|
2 - 3 |
CR Belouizdad
|
|
2026-10-07 |
ES Ben Aknoun
|
2 - 2 |
JS El Biar
|
|
2026-09-18 |
JS El Biar
|
4 - 0 |
JS Saoura
|
|
2026-09-10 |
USM Alger
|
2 - 0 |
JS El Biar
|
|
2026-09-03 |
JS El Biar
|
0 - 2 |
Olympique Akbou
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
1 |
3 |
|
5 |
3 |
3 |
| 20% |
20% |
60% |
|
100% |
60% |
60% |
Tabella Championnat National
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
CR Belouizdad |
5 |
4 |
1 |
0 |
9 |
5 |
+4 |
13 |
| 2 |
MC Oran |
4 |
3 |
1 |
0 |
4 |
0 |
+4 |
10 |
| 3 |
USM Alger |
5 |
3 |
1 |
1 |
6 |
3 |
+3 |
10 |
| 4 |
MB Rouissat |
5 |
3 |
0 |
2 |
5 |
3 |
+2 |
9 |
| 5 |
MC Alger |
3 |
2 |
1 |
0 |
4 |
1 |
+3 |
7 |
| 6 |
CS Constantine |
5 |
2 |
1 |
2 |
9 |
8 |
+1 |
7 |
| 7 |
JS Kabylie |
4 |
2 |
1 |
1 |
3 |
2 |
+1 |
7 |
| 8 |
Olympique Akbou |
5 |
2 |
1 |
2 |
6 |
6 |
0 |
7 |
| 9 |
ES Ben Aknoun |
5 |
1 |
3 |
1 |
7 |
7 |
0 |
6 |
| 10 |
ES Setif |
5 |
1 |
2 |
2 |
6 |
4 |
+2 |
5 |
| 11 |
USM Khenchela |
4 |
1 |
2 |
1 |
3 |
2 |
+1 |
5 |
| 12 |
JS El Biar |
5 |
1 |
1 |
3 |
8 |
9 |
-1 |
4 |
| 13 |
CR Temouchent |
5 |
1 |
1 |
3 |
2 |
6 |
-4 |
4 |
| 14 |
ASO Chlef |
5 |
0 |
2 |
3 |
4 |
9 |
-5 |
2 |
| 15 |
JS Saoura |
4 |
0 |
2 |
2 |
0 |
5 |
-5 |
2 |
| 16 |
Biskra |
5 |
0 |
2 |
3 |
2 |
8 |
-6 |
2 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| CS Constantine |
|
| JS El Biar |
|
| Hazai |
|
| Vendég |
|
Mérkőzések hazai/vendég
| H |
Csapat |
CS Constantine |
JS El Biar |
| 1 |
CR Belouizdad |
|
|
| 2 |
MC Oran |
|
|
| 3 |
USM Alger |
|
2 - 0 |
| 4 |
MB Rouissat |
|
|
| 5 |
MC Alger |
|
|
| 6 |
CS Constantine |
- |
|
| 7 |
JS Kabylie |
|
|
| 8 |
Olympique Akbou |
|
|
| 9 |
ES Ben Aknoun |
|
2 - 2 |
| 10 |
ES Setif |
|
|
| 11 |
USM Khenchela |
|
|
| 12 |
JS El Biar |
|
- |
| 13 |
CR Temouchent |
|
|
| 14 |
ASO Chlef |
3 - 0 |
|
| 15 |
JS Saoura |
|
|
| 16 |
Biskra |
4 - 0 |
|
Csapat statisztika
| |
CS Constantine |
JS El Biar |
| Győzelmek |
2 |
1 |
| Döntetlenek |
1 |
1 |
| Vereségek |
2 |
3 |
| Szerzett gólok |
9 |
8 |
| Kapott gólok |
8 |
9 |
| Átlagos lőtt gólok |
1.80 |
1.60 |
| Átlagos kapott gólok |
1.60 |
1.80 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
80% |
60% |
| Mérkőzések kapott gólok |
60% |
80% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
40% |
40% |
| Felett 1.5 |
100% |
100% |
| Felett 2.5 |
60% |
60% |
| Felett 3.5 |
40% |
60% |
| |
Hazai |
Vendég |
| Győzelmek |
2 |
0 |
| Döntetlenek |
0 |
1 |
| Vereségek |
0 |
1 |
| Szerzett gólok |
7 |
2 |
| Kapott gólok |
0 |
4 |
| Átlagos lőtt gólok |
3.50 |
1.00 |
| Átlagos kapott gólok |
0.00 |
2.00 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
100% |
50% |
| Mérkőzések kapott gólok |
0% |
100% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
0% |
50% |
| Felett 1.5 |
100% |
100% |
| Felett 2.5 |
100% |
50% |
| Felett 3.5 |
50% |
50% |
Teljes statisztika Championnat National
| Mérkőzések (37) |
| Hazai győzelmek |
49% |
| Döntetlenek |
30% |
| Vendég győzelmek |
22% |
| Lejátszott mérkőzések |
15% |
| Gólok (78) |
| Meccsenkénti gólok |
2.11 |
| Meccsenkénti hazai gólok |
1.38 |
| Meccsenkénti vendég gólok |
0.73 |
| Hazai csapat lőtt gólok |
73% |
| Vendég csapatok lőtt gólok |
46% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
30% |
| Felett 1.5 |
57% |
| Felett 2.5 |
27% |
| Felett 3.5 |
22% |
CS Constantine következő 6 mérkőzések
|
2026-10-23 |
Olympique Akbou
|
- |
CS Constantine
|
|
2026-10-24 |
JS Saoura
|
- |
CS Constantine
|
|
2026-10-31 |
CS Constantine
|
- |
ES Ben Aknoun
|
|
2026-11-07 |
CR Belouizdad
|
- |
CS Constantine
|
|
2026-11-21 |
MB Rouissat
|
- |
CS Constantine
|
|
2026-11-28 |
CS Constantine
|
- |
MC Oran
|
JS El Biar következő 6 mérkőzések
|
2026-10-23 |
JS El Biar
|
- |
MC Oran
|
|
2026-10-24 |
JS El Biar
|
- |
MC Alger
|
|
2026-10-31 |
CR Temouchent
|
- |
JS El Biar
|
|
2026-11-07 |
JS El Biar
|
- |
ASO Chlef
|
|
2026-11-21 |
ES Setif
|
- |
JS El Biar
|
|
2026-11-28 |
JS El Biar
|
- |
Biskra
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
1.60 |
3.40 |
5.00 |
| Valószínűség |
57% |
25% |
18% |
|
1 @ 1.60 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.14 |
2.15 |
| Valószínűség |
75% |
25% |
|
1X @ 1.14 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.42 |
2.60 |
| Valószínűség |
|
85% |
15% |
|
Felett 1.5 @ 1.42 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.35 |
1.52 |
| Valószínűség |
|
49% |
51% |
|
Alatt 2.5 @ 1.52 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
4.50 |
1.17 |
| Valószínűség |
|
40% |
60% |
|
Alatt 3.5 @ 1.17 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
2.30 |
1.55 |
| Valószínűség |
|
36% |
64% |
|
Nem @ 1.55 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2026-10-17 00:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!