Visejsaja Liha - Fehéroroszország
szerda, 02.09.2026
18:30
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Minsk |
| Vendég: |
Novopolotsk |
| Távolság: |
193.2 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Dinamo Stadion
|
| Befogadóképesség: |
41 000 |
| Méretek: |
108 x 70 m |
| Fotók: |
Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
18:30 (20:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.15 |
6.75 |
12.50 |
1 |
|
|
|
1.03 |
5.00 |
| 69% |
21% |
10% |
1.15 |
|
|
|
86% |
14% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.12 |
5.50 |
|
|
|
1.42 |
2.65 |
|
|
|
2.00 |
1.70 |
| 73% |
27% |
|
|
|
49% |
51% |
|
|
|
31% |
69% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
|
2026-02-18 |
Dinamo Minszk
|
1 - 1 |
Naftan
|
|
2025-11-16 |
Dinamo Minszk
|
2 - 0 |
Naftan
|
|
2025-10-25 |
Naftan
|
1 - 3 |
Dinamo Minszk
|
|
2025-05-31 |
Dinamo Minszk
|
1 - 0 |
Naftan
|
|
2024-10-13 |
Naftan
|
1 - 2 |
Dinamo Minszk
|
|
2024-04-07 |
Dinamo Minszk
|
2 - 2 |
Naftan
|
|
2023-09-02 |
Naftan
|
0 - 3 |
Dinamo Minszk
|
|
2023-04-22 |
Dinamo Minszk
|
3 - 1 |
Naftan
|
|
2023-02-28 |
Dinamo Minszk
|
2 - 0 |
Naftan
|
|
2017-08-07 |
Naftan
|
0 - 4 |
Dinamo Minszk
|
|
2017-04-09 |
Dinamo Minszk
|
1 - 0 |
Naftan
|
|
2016-09-10 |
Dinamo Minszk
|
3 - 1 |
Naftan
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 10 |
2 |
0 |
|
10 |
7 |
5 |
| 83% |
17% |
0% |
|
83% |
58% |
42% |
Dinamo Minszk utolsó 12 mérkőzések
|
2026-08-29 |
Dinamo Minszk
|
0 - 1 |
FC Baranovichi
|
|
2026-08-24 |
Isloch Minsk
|
1 - 0 |
Dinamo Minszk
|
|
2026-08-20 |
Dinamo Minszk
|
4 - 0 |
Zogyino
|
|
2026-08-13 |
Dinamo Minszk
|
0 - 0 |
SC Braga
|
|
2026-08-06 |
SC Braga
|
1 - 0 |
Dinamo Minszk
|
|
2026-07-30 |
Dinamo Minszk
|
0 - 1 |
Neftci Baku
|
|
2026-07-22 |
Neftci Baku
|
2 - 4 |
Dinamo Minszk
|
|
2026-07-16 |
Sileks
|
0 - 1 |
Dinamo Minszk
|
|
2026-07-09 |
Dinamo Minszk
|
0 - 1 |
Sileks
|
|
2026-07-02 |
FC Minszk
|
0 - 3 |
Dinamo Minszk
|
|
2026-06-27 |
Dinamo Minszk
|
1 - 1 |
Vityebszk
|
|
2026-06-21 |
Nyeman
|
1 - 3 |
Dinamo Minszk
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
5 |
4 |
3 |
| 42% |
17% |
42% |
|
42% |
33% |
25% |
Naftan utolsó 12 mérkőzések
|
2026-08-28 |
Vityebszk
|
2 - 0 |
Naftan
|
|
2026-08-22 |
Naftan
|
0 - 2 |
Nyeman
|
|
2026-08-15 |
Gomel
|
6 - 0 |
Naftan
|
|
2026-08-07 |
Naftan
|
3 - 0 |
Arsenal Dzerzh.
|
|
2026-07-31 |
Dnyepr Mogiljev
|
3 - 3 |
Naftan
|
|
2026-07-19 |
Orsha
|
2 - 2 |
Naftan
|
|
2026-07-03 |
Naftan
|
2 - 4 |
Dinamo Breszt
|
|
2026-06-27 |
ML Vitebsk
|
2 - 1 |
Naftan
|
|
2026-06-19 |
Naftan
|
1 - 0 |
FC Baranovichi
|
|
2026-06-12 |
Isloch Minsk
|
3 - 1 |
Naftan
|
|
2026-05-29 |
Naftan
|
0 - 4 |
Zogyino
|
|
2026-05-23 |
Belshina
|
5 - 1 |
Naftan
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
2 |
8 |
|
11 |
9 |
7 |
| 17% |
17% |
67% |
|
92% |
75% |
58% |
Tabella Visejsaja Liha
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
ML Vitebsk |
17 |
11 |
5 |
1 |
35 |
14 |
+21 |
38 |
| 2 |
Isloch Minsk |
18 |
11 |
5 |
2 |
31 |
14 |
+17 |
38 |
| 3 |
Dinamo Minszk |
17 |
11 |
3 |
3 |
30 |
14 |
+16 |
36 |
| 4 |
Gomel |
20 |
9 |
6 |
5 |
28 |
15 |
+13 |
33 |
| 5 |
Vityebszk |
20 |
9 |
5 |
6 |
21 |
17 |
+4 |
32 |
| 6 |
Dinamo Breszt |
20 |
9 |
4 |
7 |
32 |
21 |
+11 |
31 |
| 7 |
Nyeman |
19 |
9 |
3 |
7 |
21 |
17 |
+4 |
30 |
| 8 |
FC Minszk |
20 |
8 |
4 |
8 |
26 |
26 |
0 |
28 |
| 9 |
Zogyino |
19 |
7 |
6 |
6 |
27 |
20 |
+7 |
27 |
| 10 |
Slavia Mozyr |
19 |
5 |
7 |
7 |
20 |
24 |
-4 |
22 |
| 11 |
Arsenal Dzerzh. |
20 |
5 |
6 |
9 |
22 |
35 |
-13 |
21 |
| 11 |
FC Baranovichi |
20 |
5 |
6 |
9 |
22 |
35 |
-13 |
21 |
| 13 |
BATE Borisov |
18 |
3 |
8 |
7 |
14 |
20 |
-6 |
17 |
| 14 |
Dnyepr Mogiljev |
20 |
2 |
9 |
9 |
16 |
29 |
-13 |
15 |
| 15 |
Belshina |
18 |
4 |
3 |
11 |
16 |
32 |
-16 |
15 |
| 16 |
Naftan |
19 |
2 |
4 |
13 |
16 |
44 |
-28 |
10 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Dinamo Minszk |
|
| Naftan |
|
| Hazai |
|
| Vendég |
|
Mérkőzések hazai/vendég
| H |
Csapat |
Dinamo Minszk |
Naftan |
| 1 |
ML Vitebsk |
2 - 3 |
2 - 1 |
| 2 |
Isloch Minsk |
1 - 1 |
3 - 1 |
| 3 |
Dinamo Minszk |
- |
|
| 4 |
Gomel |
2 - 1 |
6 - 0 |
| 5 |
Vityebszk |
1 - 1 |
2 - 0 |
| 6 |
Dinamo Breszt |
|
|
| 7 |
Nyeman |
|
3 - 1 |
| 8 |
FC Minszk |
|
4 - 2 |
| 9 |
Zogyino |
4 - 0 |
|
| 10 |
Slavia Mozyr |
|
|
| 11 |
Arsenal Dzerzh. |
|
2 - 0 |
| 11 |
FC Baranovichi |
0 - 1 |
|
| 13 |
BATE Borisov |
|
|
| 14 |
Dnyepr Mogiljev |
3 - 1 |
3 - 3 |
| 15 |
Belshina |
2 - 0 |
5 - 1 |
| 16 |
Naftan |
|
- |
Csapat statisztika
| |
Dinamo Minszk |
Naftan |
| Győzelmek |
11 |
2 |
| Döntetlenek |
3 |
4 |
| Vereségek |
3 |
13 |
| Szerzett gólok |
30 |
16 |
| Kapott gólok |
14 |
44 |
| Átlagos lőtt gólok |
1.76 |
0.84 |
| Átlagos kapott gólok |
0.82 |
2.32 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
82% |
53% |
| Mérkőzések kapott gólok |
65% |
79% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
53% |
42% |
| Felett 1.5 |
71% |
79% |
| Felett 2.5 |
53% |
53% |
| Felett 3.5 |
29% |
42% |
| |
Hazai |
Vendég |
| Győzelmek |
4 |
0 |
| Döntetlenek |
2 |
1 |
| Vereségek |
2 |
8 |
| Szerzett gólok |
15 |
9 |
| Kapott gólok |
8 |
30 |
| Átlagos lőtt gólok |
1.88 |
1.00 |
| Átlagos kapott gólok |
1.00 |
3.33 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
88% |
67% |
| Mérkőzések kapott gólok |
75% |
100% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
62% |
67% |
| Felett 1.5 |
88% |
100% |
| Felett 2.5 |
50% |
78% |
| Felett 3.5 |
38% |
67% |
Teljes statisztika Visejsaja Liha
| Mérkőzések (152) |
| Hazai győzelmek |
37% |
| Döntetlenek |
28% |
| Vendég győzelmek |
36% |
| Lejátszott mérkőzések |
63% |
| Gólok (377) |
| Meccsenkénti gólok |
2.48 |
| Meccsenkénti hazai gólok |
1.35 |
| Meccsenkénti vendég gólok |
1.13 |
| Hazai csapat lőtt gólok |
72% |
| Vendég csapatok lőtt gólok |
66% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
47% |
| Felett 1.5 |
72% |
| Felett 2.5 |
44% |
| Felett 3.5 |
22% |
Dinamo Minszk következő 6 mérkőzések
|
2026-09-06 |
ML Vitebsk
|
- |
Dinamo Minszk
|
|
2026-09-13 |
Dinamo Minszk
|
- |
Dinamo Breszt
|
|
2026-09-19 |
Dinamo Minszk
|
- |
BATE Borisov
|
|
2026-10-10 |
Dnyepr Mogiljev
|
- |
Dinamo Minszk
|
|
2026-10-17 |
Dinamo Minszk
|
- |
Arsenal Dzerzh.
|
|
2026-10-24 |
Gomel
|
- |
Dinamo Minszk
|
Naftan következő 6 mérkőzések
|
2026-09-06 |
Naftan
|
- |
FC Minszk
|
|
2026-09-13 |
BATE Borisov
|
- |
Naftan
|
|
2026-09-19 |
Slavia Mozyr
|
- |
Naftan
|
|
2026-10-10 |
Naftan
|
- |
Belshina
|
|
2026-10-17 |
Zogyino
|
- |
Naftan
|
|
2026-10-24 |
Naftan
|
- |
Isloch Minsk
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
1.15 |
6.75 |
12.50 |
| Valószínűség |
69% |
21% |
10% |
|
1 @ 1.15 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.03 |
5.00 |
| Valószínűség |
86% |
14% |
|
1X @ 1.03 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.12 |
5.50 |
| Valószínűség |
|
73% |
27% |
|
Felett 1.5 @ 1.12 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.42 |
2.65 |
| Valószínűség |
|
49% |
51% |
|
Alatt 2.5 @ 2.65 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.00 |
1.70 |
| Valószínűség |
|
31% |
69% |
|
Alatt 3.5 @ 1.70 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
2.20 |
1.60 |
| Valószínűség |
|
47% |
53% |
|
Nem @ 1.60 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2026-09-02 00:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!