Osztályozó csoport - Skócia
vasárnap, 17.05.2026
14:00
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Dundee |
| Vendég: |
Aberdeen |
| Távolság: |
89.0 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Dens Park
|
| Befogadóképesség: |
12 085 |
| Fotók: |
Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
14:00 (14:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.30 |
3.40 |
2.85 |
12 |
|
|
|
1.40 |
1.57 |
| 36% |
31% |
33% |
1.30 |
|
|
|
54% |
46% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.25 |
4.00 |
|
|
|
1.83 |
2.03 |
|
|
|
3.00 |
1.40 |
| 75% |
25% |
|
|
|
53% |
47% |
|
|
|
32% |
68% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
|
2026-02-21 |
Aberdeen
|
2 - 3 |
Dundee FC
|
|
2025-12-06 |
Dundee FC
|
1 - 3 |
Aberdeen
|
|
2025-10-05 |
Aberdeen
|
4 - 0 |
Dundee FC
|
|
2025-02-15 |
Dundee FC
|
1 - 2 |
Aberdeen
|
|
2024-11-09 |
Aberdeen
|
4 - 1 |
Dundee FC
|
|
2024-09-28 |
Dundee FC
|
1 - 2 |
Aberdeen
|
|
2024-04-13 |
Aberdeen
|
0 - 0 |
Dundee FC
|
|
2024-03-13 |
Dundee FC
|
1 - 0 |
Aberdeen
|
|
2024-01-30 |
Aberdeen
|
1 - 1 |
Dundee FC
|
|
2022-04-30 |
Aberdeen
|
1 - 0 |
Dundee FC
|
|
2022-04-02 |
Dundee FC
|
2 - 2 |
Aberdeen
|
|
2021-12-26 |
Aberdeen
|
2 - 1 |
Dundee FC
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
3 |
7 |
|
9 |
8 |
5 |
| 17% |
25% |
58% |
|
75% |
67% |
42% |
Dundee FC utolsó 12 mérkőzések
|
2026-05-12 |
Kilmarnock
|
3 - 1 |
Dundee FC
|
|
2026-05-09 |
Dundee FC
|
3 - 0 |
Livingston
|
|
2026-05-02 |
Dundee FC
|
1 - 0 |
St. Mirren
|
|
2026-04-26 |
Dundee United
|
3 - 0 |
Dundee FC
|
|
2026-04-11 |
Kilmarnock
|
2 - 2 |
Dundee FC
|
|
2026-04-05 |
Dundee FC
|
1 - 2 |
Celtic
|
|
2026-03-21 |
Hearts
|
1 - 0 |
Dundee FC
|
|
2026-03-15 |
Dundee FC
|
2 - 2 |
Dundee United
|
|
2026-03-07 |
Dundee FC
|
2 - 1 |
Motherwell
|
|
2026-02-28 |
Dundee FC
|
3 - 3 |
Hibernian
|
|
2026-02-21 |
Aberdeen
|
2 - 3 |
Dundee FC
|
|
2026-02-14 |
Dundee FC
|
2 - 2 |
Livingston
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
10 |
10 |
6 |
| 33% |
33% |
33% |
|
83% |
83% |
50% |
Aberdeen utolsó 12 mérkőzések
|
2026-05-12 |
Aberdeen
|
0 - 2 |
St. Mirren
|
|
2026-05-09 |
Aberdeen
|
2 - 0 |
Dundee United
|
|
2026-05-01 |
Livingston
|
2 - 2 |
Aberdeen
|
|
2026-04-25 |
Aberdeen
|
1 - 0 |
Kilmarnock
|
|
2026-04-11 |
Aberdeen
|
2 - 0 |
Hibernian
|
|
2026-04-04 |
St. Mirren
|
2 - 0 |
Aberdeen
|
|
2026-03-21 |
Rangers
|
4 - 1 |
Aberdeen
|
|
2026-03-14 |
Aberdeen
|
1 - 1 |
Falkirk
|
|
2026-03-07 |
Dunfermline
|
3 - 0 |
Aberdeen
|
|
2026-03-04 |
Aberdeen
|
1 - 2 |
Celtic
|
|
2026-02-28 |
Hearts
|
1 - 0 |
Aberdeen
|
|
2026-02-24 |
Dundee United
|
0 - 0 |
Aberdeen
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
6 |
|
9 |
4 |
2 |
| 25% |
25% |
50% |
|
75% |
33% |
17% |
Tabella Osztályozó csoport
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Dundee United |
37 |
10 |
14 |
13 |
48 |
59 |
-11 |
44 |
| 2 |
Aberdeen |
37 |
11 |
7 |
19 |
38 |
52 |
-14 |
40 |
| 3 |
Dundee FC |
37 |
10 |
9 |
18 |
39 |
59 |
-20 |
39 |
| 4 |
Kilmarnock |
37 |
9 |
10 |
18 |
46 |
67 |
-21 |
37 |
| 5 |
St. Mirren |
37 |
8 |
9 |
20 |
29 |
54 |
-25 |
33 |
| 6 |
Livingston |
37 |
2 |
15 |
20 |
39 |
71 |
-32 |
21 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Dundee FC |
|
| Aberdeen |
|
| Hazai |
|
| Vendég |
|
Mérkőzések hazai/vendég
| H |
Csapat |
Dundee FC |
Aberdeen |
| 1 |
Dundee United |
|
|
| 2 |
Aberdeen |
|
- |
| 3 |
Dundee FC |
- |
|
| 4 |
Kilmarnock |
|
|
| 5 |
St. Mirren |
1 - 0 |
|
| 6 |
Livingston |
3 - 0 |
2 - 2 |
Csapat statisztika
| |
Dundee FC |
Aberdeen |
| Győzelmek |
10 |
11 |
| Döntetlenek |
9 |
7 |
| Vereségek |
18 |
19 |
| Szerzett gólok |
39 |
38 |
| Kapott gólok |
59 |
52 |
| Átlagos lőtt gólok |
1.05 |
1.03 |
| Átlagos kapott gólok |
1.59 |
1.41 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
59% |
57% |
| Mérkőzések kapott gólok |
81% |
73% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
46% |
35% |
| Felett 1.5 |
70% |
73% |
| Felett 2.5 |
57% |
32% |
| Felett 3.5 |
32% |
22% |
| |
Hazai |
Vendég |
| Győzelmek |
8 |
4 |
| Döntetlenek |
4 |
2 |
| Vereségek |
6 |
12 |
| Szerzett gólok |
28 |
10 |
| Kapott gólok |
26 |
29 |
| Átlagos lőtt gólok |
1.56 |
0.56 |
| Átlagos kapott gólok |
1.44 |
1.61 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
83% |
39% |
| Mérkőzések kapott gólok |
78% |
78% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
61% |
22% |
| Felett 1.5 |
83% |
67% |
| Felett 2.5 |
67% |
28% |
| Felett 3.5 |
33% |
22% |
Teljes statisztika Osztályozó csoport
| Mérkőzések (12) |
| Hazai győzelmek |
58% |
| Döntetlenek |
17% |
| Vendég győzelmek |
25% |
| Lejátszott mérkőzések |
80% |
| Gólok (28) |
| Meccsenkénti gólok |
2.33 |
| Meccsenkénti hazai gólok |
1.50 |
| Meccsenkénti vendég gólok |
0.83 |
| Hazai csapat lőtt gólok |
67% |
| Vendég csapatok lőtt gólok |
42% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
17% |
| Felett 1.5 |
75% |
| Felett 2.5 |
50% |
| Felett 3.5 |
17% |
Dundee FC következő mérkőzések
Nincsenek adatok a rendszerben
Aberdeen következő mérkőzések
Nincsenek adatok a rendszerben
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
2.30 |
3.40 |
2.85 |
| Valószínűség |
36% |
31% |
33% |
|
12 @ 1.30 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.40 |
1.57 |
| Valószínűség |
54% |
46% |
|
1X @ 1.40 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.25 |
4.00 |
| Valószínűség |
|
75% |
25% |
|
Felett 1.5 @ 1.25 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.83 |
2.03 |
| Valószínűség |
|
53% |
47% |
|
Felett 2.5 @ 1.83 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
3.00 |
1.40 |
| Valószínűség |
|
32% |
68% |
|
Alatt 3.5 @ 1.40 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.62 |
2.20 |
| Valószínűség |
|
57% |
43% |
|
Igen @ 1.62 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2026-05-16 08:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!