Finn Kupa - Finnország
szombat, 22.02.2020
12:00
2 - 2
(0 - 1, 2 - 1)
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Ekenas |
| Vendég: |
Pori |
| Távolság: |
190.2 km |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
12:00 (14:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.70 |
3.80 |
4.20 |
1 |
|
|
|
1.22 |
2.10 |
| 40% |
31% |
29% |
1.70 |
|
|
|
69% |
31% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
4.00 |
|
|
|
1.80 |
2.00 |
|
|
|
2.75 |
1.40 |
| 79% |
21% |
|
|
|
58% |
42% |
|
|
|
37% |
63% |
Utolsó 4 közvetlen mérkőzések
|
2019-10-05 |
MuSa Pori
|
1 - 0 |
Ekenas
|
|
2019-08-03 |
Ekenas
|
5 - 1 |
MuSa Pori
|
|
2019-06-09 |
MuSa Pori
|
1 - 3 |
Ekenas
|
|
2015-03-28 |
MuSa Pori
|
1 - 1 |
Ekenas
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
1 |
1 |
|
3 |
2 |
2 |
| 50% |
25% |
25% |
|
75% |
50% |
50% |
Ekenas utolsó 12 mérkőzések
|
2020-02-15 |
MP Mikkeli
|
0 - 2 |
Ekenas
|
|
2020-02-08 |
Ekenas
|
2 - 0 |
MyPa
|
|
2020-02-01 |
KTP Kotka
|
2 - 1 |
Ekenas
|
|
2020-01-25 |
Ekenas
|
0 - 4 |
Gnistan
|
|
2019-10-20 |
Ekenas
|
2 - 2 |
AC Oulu
|
|
2019-10-05 |
MuSa Pori
|
1 - 0 |
Ekenas
|
|
2019-09-28 |
Ekenas
|
2 - 4 |
Haka
|
|
2019-09-21 |
AC Kajaani
|
1 - 2 |
Ekenas
|
|
2019-09-14 |
Ekenas
|
1 - 0 |
TPV Tampere
|
|
2019-09-07 |
Ekenas
|
2 - 3 |
MyPa
|
|
2019-09-02 |
KTP Kotka
|
2 - 1 |
Ekenas
|
|
2019-08-24 |
Ekenas
|
0 - 0 |
TPS Turku
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
9 |
7 |
4 |
| 33% |
17% |
50% |
|
75% |
58% |
33% |
MuSa Pori utolsó 12 mérkőzések
|
2020-02-14 |
MuSa Pori
|
1 - 1 |
Gnistan
|
|
2020-02-07 |
MuSa Pori
|
0 - 3 |
MP Mikkeli
|
|
2020-02-02 |
MyPa
|
1 - 2 |
MuSa Pori
|
|
2020-01-26 |
MuSa Pori
|
1 - 2 |
KTP Kotka
|
|
2019-10-20 |
TPS Turku
|
0 - 0 |
MuSa Pori
|
|
2019-10-05 |
MuSa Pori
|
1 - 0 |
Ekenas
|
|
2019-09-30 |
KTP Kotka
|
1 - 0 |
MuSa Pori
|
|
2019-09-21 |
MuSa Pori
|
0 - 4 |
AC Oulu
|
|
2019-09-14 |
MyPa
|
3 - 2 |
MuSa Pori
|
|
2019-09-06 |
Haka
|
4 - 0 |
MuSa Pori
|
|
2019-08-31 |
MuSa Pori
|
2 - 1 |
FF Jaro
|
|
2019-08-22 |
TPV Tampere
|
2 - 2 |
MuSa Pori
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
6 |
|
9 |
8 |
4 |
| 25% |
25% |
50% |
|
75% |
67% |
33% |
Ekenas következő 6 mérkőzések
|
2020-03-07 |
Ekenas
|
- |
TPS Turku
|
|
2020-06-05 |
Ekenas
|
- |
Inter Turku
|
|
2020-06-12 |
IFK Mariehamn
|
- |
Ekenas
|
|
2020-06-27 |
SJK Akatemia
|
- |
Ekenas
|
|
2020-07-04 |
Ekenas
|
- |
VPS Vaasa
|
|
2020-07-11 |
KPV Kokkola
|
- |
Ekenas
|
MuSa Pori következő 6 mérkőzések
|
2020-06-06 |
MuSa Pori
|
- |
Pallo-Iirot
|
|
2020-06-11 |
Inter Turku
|
- |
MuSa Pori
|
|
2020-07-04 |
MuSa Pori
|
- |
AC Kajaani
|
|
2020-07-11 |
KTP Kotka
|
- |
MuSa Pori
|
|
2020-07-15 |
VPS Vaasa
|
- |
MuSa Pori
|
|
2020-07-18 |
SJK Akatemia
|
- |
MuSa Pori
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
1.70 |
3.80 |
4.20 |
| Valószínűség |
40% |
31% |
29% |
|
1 @ 1.70 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.22 |
2.10 |
| Valószínűség |
69% |
31% |
|
1X @ 1.22 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.22 |
4.00 |
| Valószínűség |
|
79% |
21% |
|
Felett 1.5 @ 1.22 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.80 |
2.00 |
| Valószínűség |
|
58% |
42% |
|
Felett 2.5 @ 1.80 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.75 |
1.40 |
| Valószínűség |
|
37% |
63% |
|
Alatt 3.5 @ 1.40 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.72 |
2.00 |
| Valószínűség |
|
58% |
42% |
|
Igen @ 1.72 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2020-02-22 08:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!