Pro League - Belgium
szombat, 29.02.2020
19:00
19:00

Eupen

RE Mouscron
2 - 1
(1 - 1, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Eupen |
| Vendég: | Mouscron |
| Távolság: | 199.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Kehrweg Stadion |
| Befogadóképesség: | 8 000 (4 000) |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:00 (20:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.05 | 3.60 | 3.40 | 12 | 1.30 | 1.72 | |||
| 29% | 29% | 42% | 1.28 | 40% | 60% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.15 | 1.66 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 74% | 26% | 53% | 47% | 31% | 69% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2019-08-25 | RE Mouscron | 2 - 0 | Eupen |
| 2018-12-15 | Eupen | 1 - 0 | RE Mouscron |
| 2018-08-25 | RE Mouscron | 0 - 1 | Eupen |
| 2018-03-11 | Eupen | 4 - 0 | RE Mouscron |
| 2017-09-23 | RE Mouscron | 3 - 2 | Eupen |
| 2017-05-17 | Eupen | 2 - 0 | RE Mouscron |
| 2017-04-08 | RE Mouscron | 0 - 2 | Eupen |
| 2017-01-29 | RE Mouscron | 3 - 0 | Eupen |
| 2016-10-01 | Eupen | 1 - 4 | RE Mouscron |
| 2014-05-15 | Eupen | 2 - 2 | RE Mouscron |
| 2014-05-11 | RE Mouscron | 0 - 1 | Eupen |
| 2014-02-14 | Eupen | 0 - 1 | RE Mouscron |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 8 | 5 | 4 | |
| 50% | 8% | 42% | 67% | 42% | 33% |
Eupen utolsó 12 mérkőzések
| 2020-02-23 | Anderlecht | 6 - 1 | Eupen |
| 2020-02-14 | Eupen | 2 - 3 | KAA Gent |
| 2020-02-08 | St. Truiden | 5 - 2 | Eupen |
| 2020-02-01 | Eupen | 1 - 0 | Cercle Brugge |
| 2020-01-25 | Beveren | 0 - 1 | Eupen |
| 2020-01-18 | Eupen | 1 - 1 | Charleroi |
| 2020-01-11 | PSV Eindhoven | 1 - 2 | Eupen |
| 2020-01-09 | Ajax | 2 - 0 | Eupen |
| 2019-12-26 | Genk | 2 - 1 | Eupen |
| 2019-12-21 | Eupen | 1 - 2 | Kortrijk |
| 2019-12-14 | Royal Antwerp | 1 - 0 | Eupen |
| 2019-12-08 | Eupen | 1 - 0 | Oostende |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 8 | 6 | 3 | |
| 33% | 8% | 58% | 67% | 50% | 25% |
RE Mouscron utolsó 12 mérkőzések
| 2020-02-22 | RE Mouscron | 0 - 1 | Cercle Brugge |
| 2020-02-16 | Zulte Waregem | 1 - 2 | RE Mouscron |
| 2020-02-08 | RE Mouscron | 3 - 1 | Oostende |
| 2020-02-02 | Anderlecht | 1 - 0 | RE Mouscron |
| 2020-01-25 | RE Mouscron | 1 - 3 | St. Truiden |
| 2020-01-18 | KAA Gent | 3 - 1 | RE Mouscron |
| 2020-01-09 | Twente | 1 - 0 | RE Mouscron |
| 2020-01-06 | Magdeburg | 1 - 2 | RE Mouscron |
| 2019-12-26 | RE Mouscron | 1 - 2 | Mechelen |
| 2019-12-21 | RE Mouscron | 1 - 1 | Charleroi |
| 2019-12-13 | Kortrijk | 1 - 2 | RE Mouscron |
| 2019-12-08 | RE Mouscron | 2 - 2 | Standard Liege |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 9 | 8 | 4 | |
| 33% | 17% | 50% | 75% | 67% | 33% |
Tabella Pro League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Club Brugge | 27 | +42 | 64 |
| 2 | KAA Gent | 27 | +29 | 55 |
| 3 | Charleroi | 27 | +21 | 48 |
| 4 | Standard Liege | 27 | +17 | 48 |
| 5 | Royal Antwerp | 27 | +14 | 47 |
| 6 | Mechelen | 28 | +3 | 43 |
| 7 | Genk | 27 | +2 | 41 |
| 8 | Anderlecht | 27 | +6 | 37 |
| 9 | Zulte Waregem | 27 | -1 | 35 |
| 10 | RE Mouscron | 27 | -2 | 33 |
| 11 | Kortrijk | 27 | -3 | 32 |
| 12 | St. Truiden | 28 | -17 | 32 |
| 13 | Eupen | 27 | -24 | 26 |
| 14 | Oostende | 27 | -25 | 22 |
| 15 | Cercle Brugge | 27 | -27 | 20 |
| 16 | Beveren | 27 | -35 | 20 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Eupen | |
| RE Mouscron | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Eupen | RE Mouscron |
|---|---|---|---|
| 1 | Club Brugge | 1 - 0 | |
| 2 | KAA Gent | 2 - 3 | 3 - 1 |
| 3 | Charleroi | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 4 | Standard Liege | 1 - 2 | 4 - 1 |
| 5 | Royal Antwerp | 1 - 4 | |
| 6 | Mechelen | 0 - 2 | 2 - 2 |
| 7 | Genk | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 8 | Anderlecht | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 9 | Zulte Waregem | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 10 | RE Mouscron | - | |
| 11 | Kortrijk | 1 - 2 | 1 - 2 |
| 12 | St. Truiden | 0 - 2 | 0 - 1 |
| 13 | Eupen | - | |
| 14 | Oostende | 1 - 0 | 2 - 2 |
| 15 | Cercle Brugge | 1 - 0 | 2 - 2 |
| 16 | Beveren | 1 - 1 | 1 - 1 |
Liga pozíció
| Eupen | RE Mouscron | |
| Pozíció | 13 | 10 |
| Pontok | 26 | 33 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 14 | 11 |
| Pontok | 13 | 13 |
Liga forma
| Eupen | RE Mouscron | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
5 15 |
8
9 10 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
4 6 |
3
4 6 |
Liga gólok
| Eupen | RE Mouscron | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
25
49 |
36
38 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
12
18 |
15
21 |
Teljes statisztika Pro League
| Mérkőzések (217) | |
| Hazai győzelmek | 48% |
| Döntetlenek | 22% |
| Vendég győzelmek | 29% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (610) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.81 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.63 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.18 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 81% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 69% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 55% |
| Felett 1.5 | 80% |
| Felett 2.5 | 56% |
| Felett 3.5 | 32% |
Eupen következő 6 mérkőzések
| 2020-03-07 | Mechelen | - | Eupen |
| 2020-03-15 | Eupen | - | Club Brugge |
| 2020-07-18 | Eupen | - | Saint-Gilloise |
| 2020-07-31 | Eupen | - | St. Truiden |
| 2020-08-10 | OH Leuven | - | Eupen |
| 2020-08-16 | Eupen | - | Club Brugge |
RE Mouscron következő 6 mérkőzések
| 2020-03-07 | RE Mouscron | - | Beveren |
| 2020-03-15 | Royal Antwerp | - | RE Mouscron |
| 2020-07-18 | RE Mouscron | - | Lille |
| 2020-08-01 | RE Mouscron | - | Saint-Gilloise |
| 2020-08-08 | Royal Antwerp | - | RE Mouscron |
| 2020-08-14 | RE Mouscron | - | Mechelen |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.05 | 3.60 | 3.40 |
| Valószínűség | 29% | 29% | 42% |
| 12 @ 1.28 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.30 | 1.72 |
| Valószínűség | 40% | 60% |
| X2 @ 1.72 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 3.00 | |
| Valószínűség | 74% | 26% | |
| Felett 1.5 @ 1.36 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.15 | 1.66 | |
| Valószínűség | 53% | 47% | |
| Felett 2.5 @ 2.15 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.00 | 1.22 | |
| Valószínűség | 31% | 69% | |
| Alatt 3.5 @ 1.22 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.95 | 1.80 | |
| Valószínűség | 57% | 43% | |
| Igen @ 1.95 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2020-02-29 16:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!