Eerste Divisie - Hollandia

szombat, 07.11.2026
15:30
Den Bosch

Den Bosch

Jong Utrecht

Jong Utrecht

Információ
Város
Hazai: Hertogenbosch
Vendég: Utrecht
Távolság: 45.3 km
Stadion
Stadion: De Vliert
Befogadóképesség: 8 500
Fotók: Google maps (térkép)
Kezdési időpont
Óra: 15:30 (16:30 helyi idő)
Reklám

Oddsok

1 X 2 E/O 1X X2
1.53 4.50 4.75 1 1.18 2.30
61% 21% 18% 1.53 77% 23%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.10 7.00 1.33 3.40 1.85 1.95
87% 13% 73% 27% 47% 53%

Utolsó 12 közvetlen mérkőzések

2026-04-20 Den Bosch 1 - 1 Jong Utrecht
2025-11-24 Jong Utrecht 3 - 2 Den Bosch
2025-01-27 Den Bosch 2 - 0 Jong Utrecht
2024-09-16 Jong Utrecht 0 - 3 Den Bosch
2024-04-15 Jong Utrecht 0 - 2 Den Bosch
2023-11-04 Den Bosch 1 - 1 Jong Utrecht
2023-05-08 Jong Utrecht 0 - 0 Den Bosch
2023-01-06 Den Bosch 1 - 4 Jong Utrecht
2022-04-18 Jong Utrecht 0 - 1 Den Bosch
2021-10-29 Den Bosch 2 - 1 Jong Utrecht
2021-02-26 Den Bosch 3 - 0 Jong Utrecht
2021-01-04 Jong Utrecht 3 - 1 Den Bosch
G D V +1.5 +2.5 +3.5
6 3 3 10 6 3
50% 25% 25% 83% 50% 25%

Den Bosch utolsó 12 mérkőzések

2026-11-01 FC Emmen 0 - 5 Den Bosch
2026-10-23 Den Bosch 2 - 2 MVV Maastricht
2026-10-16 Den Bosch 2 - 1 FC Oss
2026-10-09 Jong AZ 0 - 1 Den Bosch
2026-10-03 Den Bosch 1 - 1 Dordrecht
2026-09-27 De Graafschap 1 - 0 Den Bosch
2026-09-18 Den Bosch 2 - 1 Helmond Sport
2026-09-13 Volendam 2 - 0 Den Bosch
2026-09-07 Jong PSV 3 - 1 Den Bosch
2026-08-28 Den Bosch 1 - 4 Vitesse
2026-08-21 Den Bosch 5 - 2 FC Eindhoven
2026-08-14 Heracles 3 - 2 Den Bosch
G D V +1.5 +2.5 +3.5
5 2 5 10 8 6
42% 17% 42% 83% 67% 50%

Jong Utrecht utolsó 12 mérkőzések

2026-11-02 Jong Utrecht 3 - 2 Dordrecht
2026-10-23 Volendam 6 - 2 Jong Utrecht
2026-10-19 Jong Utrecht 1 - 2 Roda
2026-10-09 De Graafschap 2 - 1 Jong Utrecht
2026-09-18 Jong Utrecht 1 - 3 VVV-Venlo
2026-09-14 Jong Utrecht 6 - 1 Jong Ajax
2026-09-11 NAC Breda 2 - 3 Jong Utrecht
2026-09-07 Jong Utrecht 0 - 0 FC Eindhoven
2026-08-31 Jong AZ 2 - 1 Jong Utrecht
2026-08-28 FC Oss 2 - 1 Jong Utrecht
2026-08-24 Jong Utrecht 1 - 6 Heracles
2026-08-17 Jong Utrecht 1 - 3 Vitesse
G D V +1.5 +2.5 +3.5
3 1 8 11 11 7
25% 8% 67% 92% 92% 58%
Reklám

Tabella Eerste Divisie

H Csapat M G D V SG KG GK P
1 Heracles 13 10 2 1 39 14 +25 32
2 VVV-Venlo 13 9 1 3 36 21 +15 28
3 Almere City 13 8 1 4 27 13 +14 25
4 Roda 13 7 4 2 17 12 +5 25
5 FC Emmen 13 8 1 4 26 24 +2 25
6 NAC Breda 13 7 3 3 25 20 +5 24
7 Volendam 13 6 1 6 30 22 +8 19
8 Den Bosch 13 5 3 5 23 21 +2 18
9 Vitesse 13 5 3 5 17 18 -1 18
10 Jong AZ 13 5 2 6 32 28 +4 17
11 MVV Maastricht 13 5 2 6 17 29 -12 17
12 RKC Waalwijk 13 3 7 3 22 19 +3 16
13 Jong PSV 13 4 4 5 17 21 -4 16
14 De Graafschap 13 4 3 6 17 27 -10 15
15 FC Oss 13 4 1 8 19 22 -3 13
16 Jong Ajax 13 3 4 6 19 30 -11 13
17 Helmond Sport 13 3 3 7 23 28 -5 12
18 FC Eindhoven 13 3 2 8 18 28 -10 11
19 Dordrecht 13 3 2 8 18 34 -16 11
20 Jong Utrecht 13 3 1 9 22 33 -11 10

Mérkőzések kronológiája a ligában

Den Bosch              
Jong Utrecht              
Hazai              
Vendég              

Mérkőzések hazai/vendég

H Csapat Den Bosch Jong Utrecht
1 Heracles    
2 VVV-Venlo    
3 Almere City 1 - 1  
4 Roda    
5 FC Emmen    
6 NAC Breda   2 - 3
7 Volendam   6 - 2
8 Den Bosch -  
9 Vitesse 1 - 4  
10 Jong AZ   2 - 1
11 MVV Maastricht 2 - 2 2 - 1
12 RKC Waalwijk    
13 Jong PSV    
14 De Graafschap   2 - 1
15 FC Oss 2 - 1 2 - 1
16 Jong Ajax    
17 Helmond Sport 2 - 1  
18 FC Eindhoven 5 - 2  
19 Dordrecht 1 - 1  
20 Jong Utrecht   -

Csapat statisztika

  Den Bosch Jong Utrecht
Győzelmek 5 3
Döntetlenek 3 1
Vereségek 5 9
Szerzett gólok 23 22
Kapott gólok 21 33
Átlagos lőtt gólok 1.77 1.69
Átlagos kapott gólok 1.62 2.54
Mérkőzések lőtt gólok 85% 92%
Mérkőzések kapott gólok 85% 92%
Mindkét Csapat gólt Szerez 69% 92%
Felett 1.5 85% 92%
Felett 2.5 62% 92%
Felett 3.5 46% 54%
  Hazai Vendég
Győzelmek 3 1
Döntetlenek 3 0
Vereségek 1 5
Szerzett gólok 14 9
Kapott gólok 12 16
Átlagos lőtt gólok 2.00 1.50
Átlagos kapott gólok 1.71 2.67
Mérkőzések lőtt gólok 100% 100%
Mérkőzések kapott gólok 100% 100%
Mindkét Csapat gólt Szerez 100% 100%
Felett 1.5 100% 100%
Felett 2.5 71% 100%
Felett 3.5 43% 33%

Teljes statisztika Eerste Divisie

Mérkőzések   (130)
Hazai győzelmek 50%
Döntetlenek 19%
Vendég győzelmek 31%
Lejátszott mérkőzések 34%
Gólok   (464)
Meccsenkénti gólok 3.57
Meccsenkénti hazai gólok 1.95
Meccsenkénti vendég gólok 1.62
Hazai csapat lőtt gólok 86%
Vendég csapatok lőtt gólok 82%
Mindkét Csapat gólt Szerez 69%
Felett 1.5 87%
Felett 2.5 67%
Felett 3.5 44%

Den Bosch következő 6 mérkőzések

2026-11-14 RKC Waalwijk - Den Bosch
2026-11-20 Den Bosch - VVV-Venlo
2026-11-27 NAC Breda - Den Bosch
2026-12-04 Den Bosch - Jong Ajax
2026-12-11 Roda - Den Bosch
2026-12-18 Dordrecht - Den Bosch

Jong Utrecht következő 6 mérkőzések

2026-11-20 Jong Utrecht - FC Emmen
2026-11-23 Jong PSV - Jong Utrecht
2026-11-27 Jong Utrecht - Almere City
2026-12-04 Helmond Sport - Jong Utrecht
2026-12-11 Jong Utrecht - RKC Waalwijk
2026-12-19 VVV-Venlo - Jong Utrecht

Oddsok és valószínűségek

Normál 1X2 1 X 2
Oddsok 1.53 4.50 4.75
Valószínűség 61% 21% 18%
1 @ 1.53
Dupla esély 1X X2
Oddsok 1.18 2.30
Valószínűség 77% 23%
1X @ 1.18
Felett/Alatt 1.5 Flt Alt
Oddsok   1.10 7.00
Valószínűség   87% 13%
Felett 1.5 @ 1.10
Felett/Alatt 2.5 Flt Alt
Oddsok   1.33 3.40
Valószínűség   73% 27%
Felett 2.5 @ 1.33
Felett/Alatt 3.5 Flt Alt
Oddsok   1.85 1.95
Valószínűség   47% 53%
Alatt 3.5 @ 1.95
Mindkét Csapat gólt Szerez Igen Nem
Oddsok   1.40 2.75
Valószínűség   76% 24%
Igen @ 1.40

*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2026-11-04 12:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!