Bundesliga - Németország
szombat, 29.02.2020
17:30
17:30

Köln

Schalke 04
3 - 0
(2 - 0, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Köln |
| Vendég: | Gelsenkirchen |
| Távolság: | 65.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | RheinEnergieStadion |
| Befogadóképesség: | 49 968 (46 253) |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 17:30 (18:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.25 | 3.40 | 3.25 | 12 | 1.33 | 1.57 | |||
| 40% | 23% | 37% | 1.30 | 51% | 49% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 4.00 | 1.72 | 2.10 | 3.00 | 1.40 | ||||||
| 85% | 15% | 64% | 36% | 40% | 60% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2019-10-05 | Schalke 04 | 1 - 1 | Köln |
| 2018-10-31 | Köln | 1 - 1 | Schalke 04 |
| 2018-04-22 | Köln | 2 - 2 | Schalke 04 |
| 2017-12-19 | Schalke 04 | 1 - 0 | Köln |
| 2017-12-02 | Schalke 04 | 2 - 2 | Köln |
| 2017-02-19 | Köln | 1 - 1 | Schalke 04 |
| 2016-09-21 | Schalke 04 | 1 - 3 | Köln |
| 2016-03-05 | Köln | 1 - 3 | Schalke 04 |
| 2015-10-04 | Schalke 04 | 0 - 3 | Köln |
| 2015-05-10 | Köln | 2 - 0 | Schalke 04 |
| 2014-12-13 | Schalke 04 | 1 - 2 | Köln |
| 2014-01-18 | Köln | 2 - 1 | Schalke 04 |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 11 | 7 | 4 | |
| 42% | 42% | 17% | 92% | 58% | 33% |
Köln utolsó 12 mérkőzések
| 2020-02-22 | Hertha Berlin | 0 - 5 | Köln |
| 2020-02-16 | Köln | 1 - 4 | Bayern München |
| 2020-02-02 | Köln | 4 - 0 | Freiburg |
| 2020-01-24 | B. Dortmund | 5 - 1 | Köln |
| 2020-01-18 | Köln | 3 - 1 | Wolfsburg |
| 2020-01-10 | Köln | 1 - 1 | Genk |
| 2020-01-07 | Köln | 1 - 2 | Charleroi |
| 2019-12-21 | Köln | 1 - 0 | Werder Bremen |
| 2019-12-18 | Eintracht Fr. | 2 - 4 | Köln |
| 2019-12-14 | Köln | 2 - 0 | Bayer 04 Lev. |
| 2019-12-08 | Union Berlin | 2 - 0 | Köln |
| 2019-11-30 | Köln | 1 - 1 | Augsburg |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 11 | 7 | 6 | |
| 50% | 17% | 33% | 92% | 58% | 50% |
Schalke 04 utolsó 12 mérkőzések
| 2020-02-22 | Schalke 04 | 0 - 5 | RB Leipzig |
| 2020-02-16 | Mainz | 0 - 0 | Schalke 04 |
| 2020-02-08 | Schalke 04 | 1 - 1 | Paderborn |
| 2020-02-04 | Schalke 04 | 2 - 2 | Hertha Berlin |
| 2020-01-31 | Hertha Berlin | 0 - 0 | Schalke 04 |
| 2020-01-25 | Bayern München | 5 - 0 | Schalke 04 |
| 2020-01-17 | Schalke 04 | 2 - 0 | Mönchengladbach |
| 2020-01-10 | Hamburger | 0 - 4 | Schalke 04 |
| 2020-01-07 | Schalke 04 | 0 - 1 | St. Truiden |
| 2019-12-21 | Schalke 04 | 2 - 2 | Freiburg |
| 2019-12-18 | Wolfsburg | 1 - 1 | Schalke 04 |
| 2019-12-15 | Schalke 04 | 1 - 0 | Eintracht Fr. |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 8 | 5 | 5 | |
| 25% | 50% | 25% | 67% | 42% | 42% |
Tabella Bundesliga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bayern München | 23 | +39 | 49 |
| 2 | RB Leipzig | 23 | +36 | 48 |
| 3 | B. Dortmund | 23 | +33 | 45 |
| 4 | Mönchengladbach | 22 | +18 | 43 |
| 5 | Bayer 04 Lev. | 23 | +11 | 43 |
| 6 | Schalke 04 | 23 | 0 | 36 |
| 7 | Wolfsburg | 23 | +4 | 34 |
| 8 | Hoffenheim | 23 | -2 | 34 |
| 9 | Freiburg | 23 | -2 | 33 |
| 10 | Union Berlin | 23 | -7 | 29 |
| 11 | Eintracht Fr. | 23 | +1 | 28 |
| 12 | Augsburg | 23 | -13 | 27 |
| 13 | Hertha Berlin | 24 | -16 | 27 |
| 14 | Köln | 22 | -9 | 26 |
| 15 | Mainz | 23 | -21 | 22 |
| 16 | Düsseldorf | 24 | -23 | 21 |
| 17 | Werder Bremen | 23 | -28 | 17 |
| 18 | Paderborn | 23 | -21 | 16 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Köln | |
| Schalke 04 | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Köln | Schalke 04 |
|---|---|---|---|
| 1 | Bayern München | 1 - 4 | 5 - 0 |
| 2 | RB Leipzig | 1 - 3 | |
| 3 | B. Dortmund | 1 - 3 | |
| 4 | Mönchengladbach | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 5 | Bayer 04 Lev. | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 6 | Schalke 04 | - | |
| 7 | Wolfsburg | 3 - 1 | 1 - 1 |
| 8 | Hoffenheim | 1 - 2 | 2 - 0 |
| 9 | Freiburg | 4 - 0 | |
| 10 | Union Berlin | ||
| 11 | Eintracht Fr. | ||
| 12 | Augsburg | 1 - 1 | 2 - 3 |
| 13 | Hertha Berlin | 0 - 4 | 0 - 0 |
| 14 | Köln | - | |
| 15 | Mainz | 0 - 0 | |
| 16 | Düsseldorf | ||
| 17 | Werder Bremen | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 18 | Paderborn | 3 - 0 | 1 - 5 |
Liga pozíció
| Köln | Schalke 04 | |
| Pozíció | 14 | 6 |
| Pontok | 26 | 36 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 12 | 8 |
| Pontok | 16 | 16 |
Liga forma
| Köln | Schalke 04 | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
2 12 |
9
9 5 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
1 5 |
4
4 3 |
Liga gólok
| Köln | Schalke 04 | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
33
42 |
32
32 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
17
16 |
15
15 |
Teljes statisztika Bundesliga
| Mérkőzések (207) | |
| Hazai győzelmek | 43% |
| Döntetlenek | 21% |
| Vendég győzelmek | 36% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (678) | |
| Meccsenkénti gólok | 3.28 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.75 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.52 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 82% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 74% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 59% |
| Felett 1.5 | 87% |
| Felett 2.5 | 68% |
| Felett 3.5 | 42% |
Köln következő 6 mérkőzések
| 2020-03-06 | Paderborn | - | Köln |
| 2020-03-11 | Mönchengladbach | - | Köln |
| 2020-03-14 | Köln | - | Mainz |
| 2020-05-17 | Köln | - | Mainz |
| 2020-05-24 | Köln | - | Düsseldorf |
| 2020-05-27 | Hoffenheim | - | Köln |
Schalke 04 következő 6 mérkőzések
| 2020-03-03 | Schalke 04 | - | Bayern München |
| 2020-03-07 | Schalke 04 | - | Hoffenheim |
| 2020-03-14 | B. Dortmund | - | Schalke 04 |
| 2020-05-16 | B. Dortmund | - | Schalke 04 |
| 2020-05-24 | Schalke 04 | - | Augsburg |
| 2020-05-27 | Düsseldorf | - | Schalke 04 |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.25 | 3.40 | 3.25 |
| Valószínűség | 40% | 23% | 37% |
| 12 @ 1.30 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 1.57 |
| Valószínűség | 51% | 49% |
| 1X @ 1.33 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 4.00 | |
| Valószínűség | 85% | 15% | |
| Felett 1.5 @ 1.25 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.72 | 2.10 | |
| Valószínűség | 64% | 36% | |
| Felett 2.5 @ 1.72 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.00 | 1.40 | |
| Valószínűség | 40% | 60% | |
| Alatt 3.5 @ 1.40 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.61 | 2.20 | |
| Valószínűség | 55% | 45% | |
| Igen @ 1.61 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2020-02-29 16:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!