Super Liga - Szerbia
szombat, 17.10.2026
14:00
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.40 |
4.60 |
6.50 |
1 |
|
|
|
1.10 |
2.75 |
| 61% |
27% |
12% |
1.40 |
|
|
|
83% |
17% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.20 |
4.33 |
|
|
|
1.67 |
2.15 |
|
|
|
2.63 |
1.44 |
| 78% |
22% |
|
|
|
56% |
44% |
|
|
|
34% |
66% |
Utolsó 4 közvetlen mérkőzések
|
2018-11-10 |
Zemun
|
0 - 3 |
Cukaricki
|
|
2018-07-21 |
Cukaricki
|
1 - 1 |
Zemun
|
|
2017-12-04 |
Cukaricki
|
4 - 1 |
Zemun
|
|
2017-08-13 |
Zemun
|
2 - 0 |
Cukaricki
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
1 |
1 |
|
4 |
2 |
1 |
| 50% |
25% |
25% |
|
100% |
50% |
25% |
Cukaricki utolsó 12 mérkőzések
|
2026-10-10 |
Cukaricki
|
2 - 2 |
Macva Sabac
|
|
2026-09-20 |
Zelezn. Pancevo
|
2 - 1 |
Cukaricki
|
|
2026-09-12 |
Cukaricki
|
1 - 1 |
Novi Pazar
|
|
2026-09-05 |
Radnik
|
3 - 1 |
Cukaricki
|
|
2026-08-29 |
Cukaricki
|
0 - 5 |
Vojvodina
|
|
2026-08-23 |
Crvena Zvezda
|
4 - 0 |
Cukaricki
|
|
2026-08-15 |
Cukaricki
|
2 - 0 |
OFK Belgrade
|
|
2026-08-09 |
Mladost Lucani
|
2 - 2 |
Cukaricki
|
|
2026-08-01 |
Cukaricki
|
3 - 0 |
Radnicki 1923
|
|
2026-07-25 |
Radnicki Nis
|
0 - 2 |
Cukaricki
|
|
2026-07-19 |
Cukaricki
|
0 - 1 |
IMT New Belgrade
|
|
2026-06-28 |
Ol. Ljubljana
|
0 - 3 |
Cukaricki
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
11 |
8 |
5 |
| 33% |
25% |
42% |
|
92% |
67% |
42% |
Zemun utolsó 12 mérkőzések
|
2026-10-11 |
Zemun
|
0 - 3 |
Zelezn. Pancevo
|
|
2026-09-19 |
Novi Pazar
|
2 - 2 |
Zemun
|
|
2026-09-14 |
Zemun
|
1 - 1 |
Radnik
|
|
2026-09-06 |
Vojvodina
|
2 - 1 |
Zemun
|
|
2026-08-30 |
Zemun
|
0 - 2 |
Crvena Zvezda
|
|
2026-08-22 |
OFK Belgrade
|
1 - 0 |
Zemun
|
|
2026-08-16 |
Zemun
|
0 - 1 |
Mladost Lucani
|
|
2026-08-08 |
Radnicki 1923
|
3 - 0 |
Zemun
|
|
2026-08-02 |
Zemun
|
0 - 1 |
Radnicki Nis
|
|
2026-07-25 |
IMT New Belgrade
|
4 - 0 |
Zemun
|
|
2026-07-18 |
Zemun
|
2 - 2 |
Partizan
|
|
2026-07-08 |
Zemun
|
1 - 0 |
Radnik Bijeljina
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
3 |
8 |
|
8 |
6 |
3 |
| 8% |
25% |
67% |
|
67% |
50% |
25% |
Tabella Super Liga
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Crvena Zvezda |
11 |
10 |
1 |
0 |
27 |
3 |
+24 |
31 |
| 2 |
Vojvodina |
11 |
8 |
1 |
2 |
25 |
11 |
+14 |
25 |
| 3 |
IMT New Belgrade |
11 |
5 |
3 |
3 |
13 |
7 |
+6 |
18 |
| 4 |
Zelezn. Pancevo |
10 |
5 |
2 |
3 |
17 |
10 |
+7 |
17 |
| 5 |
Radnicki 1923 |
10 |
5 |
2 |
3 |
17 |
12 |
+5 |
17 |
| 6 |
Mladost Lucani |
11 |
4 |
5 |
2 |
10 |
12 |
-2 |
17 |
| 7 |
Radnik |
11 |
3 |
5 |
3 |
14 |
16 |
-2 |
14 |
| 8 |
Novi Pazar |
11 |
3 |
4 |
4 |
10 |
12 |
-2 |
13 |
| 9 |
Cukaricki |
11 |
3 |
3 |
5 |
14 |
20 |
-6 |
12 |
| 10 |
Partizan |
10 |
3 |
2 |
5 |
18 |
19 |
-1 |
11 |
| 11 |
OFK Belgrade |
11 |
2 |
4 |
5 |
13 |
21 |
-8 |
10 |
| 12 |
Macva Sabac |
11 |
2 |
3 |
6 |
8 |
19 |
-11 |
9 |
| 13 |
Radnicki Nis |
10 |
2 |
2 |
6 |
7 |
15 |
-8 |
8 |
| 14 |
Zemun |
11 |
0 |
3 |
8 |
6 |
22 |
-16 |
3 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Cukaricki |
|
| Zemun |
|
| Hazai |
|
| Vendég |
|
Mérkőzések hazai/vendég
| H |
Csapat |
Cukaricki |
Zemun |
| 1 |
Crvena Zvezda |
|
|
| 2 |
Vojvodina |
0 - 5 |
2 - 1 |
| 3 |
IMT New Belgrade |
0 - 1 |
4 - 0 |
| 4 |
Zelezn. Pancevo |
|
|
| 5 |
Radnicki 1923 |
3 - 0 |
3 - 0 |
| 6 |
Mladost Lucani |
|
|
| 7 |
Radnik |
|
|
| 8 |
Novi Pazar |
1 - 1 |
2 - 2 |
| 9 |
Cukaricki |
- |
|
| 10 |
Partizan |
|
|
| 11 |
OFK Belgrade |
2 - 0 |
1 - 0 |
| 12 |
Macva Sabac |
2 - 2 |
|
| 13 |
Radnicki Nis |
|
|
| 14 |
Zemun |
|
- |
Csapat statisztika
| |
Cukaricki |
Zemun |
| Győzelmek |
3 |
0 |
| Döntetlenek |
3 |
3 |
| Vereségek |
5 |
8 |
| Szerzett gólok |
14 |
6 |
| Kapott gólok |
20 |
22 |
| Átlagos lőtt gólok |
1.27 |
0.55 |
| Átlagos kapott gólok |
1.82 |
2.00 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
73% |
36% |
| Mérkőzések kapott gólok |
73% |
100% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
45% |
36% |
| Felett 1.5 |
91% |
73% |
| Felett 2.5 |
64% |
55% |
| Felett 3.5 |
45% |
27% |
| |
Hazai |
Vendég |
| Győzelmek |
2 |
0 |
| Döntetlenek |
2 |
1 |
| Vereségek |
2 |
4 |
| Szerzett gólok |
8 |
3 |
| Kapott gólok |
9 |
12 |
| Átlagos lőtt gólok |
1.33 |
0.60 |
| Átlagos kapott gólok |
1.50 |
2.40 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
67% |
40% |
| Mérkőzések kapott gólok |
67% |
100% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
33% |
40% |
| Felett 1.5 |
83% |
80% |
| Felett 2.5 |
50% |
80% |
| Felett 3.5 |
33% |
40% |
Teljes statisztika Super Liga
| Mérkőzések (75) |
| Hazai győzelmek |
49% |
| Döntetlenek |
27% |
| Vendég győzelmek |
24% |
| Lejátszott mérkőzések |
41% |
| Gólok (199) |
| Meccsenkénti gólok |
2.65 |
| Meccsenkénti hazai gólok |
1.60 |
| Meccsenkénti vendég gólok |
1.05 |
| Hazai csapat lőtt gólok |
77% |
| Vendég csapatok lőtt gólok |
59% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
45% |
| Felett 1.5 |
72% |
| Felett 2.5 |
51% |
| Felett 3.5 |
31% |
Cukaricki következő 6 mérkőzések
|
2026-10-24 |
Partizan
|
- |
Cukaricki
|
|
2026-11-01 |
IMT New Belgrade
|
- |
Cukaricki
|
|
2026-11-07 |
Cukaricki
|
- |
Radnicki Nis
|
|
2026-11-21 |
Radnicki 1923
|
- |
Cukaricki
|
|
2026-11-28 |
Cukaricki
|
- |
Mladost Lucani
|
|
2026-12-06 |
OFK Belgrade
|
- |
Cukaricki
|
Zemun következő 6 mérkőzések
|
2026-10-24 |
Zemun
|
- |
Macva Sabac
|
|
2026-11-01 |
Partizan
|
- |
Zemun
|
|
2026-11-07 |
Zemun
|
- |
IMT New Belgrade
|
|
2026-11-21 |
Radnicki Nis
|
- |
Zemun
|
|
2026-11-28 |
Zemun
|
- |
Radnicki 1923
|
|
2026-12-06 |
Mladost Lucani
|
- |
Zemun
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
1.40 |
4.60 |
6.50 |
| Valószínűség |
61% |
27% |
12% |
|
1 @ 1.40 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.10 |
2.75 |
| Valószínűség |
83% |
17% |
|
1X @ 1.10 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.20 |
4.33 |
| Valószínűség |
|
78% |
22% |
|
Felett 1.5 @ 1.20 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.67 |
2.15 |
| Valószínűség |
|
56% |
44% |
|
Felett 2.5 @ 1.67 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.63 |
1.44 |
| Valószínűség |
|
34% |
66% |
|
Alatt 3.5 @ 1.44 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.91 |
1.80 |
| Valószínűség |
|
42% |
58% |
|
Nem @ 1.80 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2026-10-14 04:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!