Série C - B csoport - Brazília
vasárnap, 06.09.2026
20:00
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Fortaleza |
| Vendég: |
Maringa |
| Távolság: |
2 621.4 km |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
20:00 (16:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.60 |
2.85 |
2.60 |
X |
|
|
|
1.43 |
1.44 |
| 33% |
33% |
34% |
2.85 |
|
|
|
48% |
52% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.46 |
2.50 |
|
|
|
2.50 |
1.47 |
|
|
|
4.80 |
1.15 |
| 62% |
38% |
|
|
|
36% |
64% |
|
|
|
18% |
82% |
Utolsó 2 közvetlen mérkőzések
|
2026-07-28 |
Floresta CE
|
1 - 1 |
Maringa PR
|
|
2025-08-03 |
Maringa PR
|
1 - 1 |
Floresta CE
|
Floresta CE utolsó 12 mérkőzések
|
2026-08-29 |
Floresta CE
|
2 - 0 |
Ituano SP
|
|
2026-08-22 |
Volta Redonda
|
1 - 2 |
Floresta CE
|
|
2026-08-16 |
Floresta CE
|
1 - 0 |
Anapolis GO
|
|
2026-08-09 |
Ypiranga RS
|
4 - 1 |
Floresta CE
|
|
2026-07-28 |
Floresta CE
|
1 - 1 |
Maringa PR
|
|
2026-07-11 |
Caxias RS
|
0 - 0 |
Floresta CE
|
|
2026-07-05 |
Guarani SP
|
0 - 0 |
Floresta CE
|
|
2026-06-27 |
Floresta CE
|
2 - 1 |
Barra SC
|
|
2026-06-21 |
Brusque SC
|
2 - 1 |
Floresta CE
|
|
2026-06-14 |
Floresta CE
|
1 - 2 |
Figueirense
|
|
2026-05-30 |
Floresta CE
|
1 - 0 |
Confianca
|
|
2026-05-26 |
Paysandu
|
2 - 1 |
Floresta CE
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
8 |
6 |
1 |
| 42% |
25% |
33% |
|
67% |
50% |
8% |
Maringa PR utolsó 12 mérkőzések
|
2026-08-29 |
Paysandu
|
0 - 1 |
Maringa PR
|
|
2026-08-23 |
Maringa PR
|
2 - 1 |
Barra SC
|
|
2026-08-16 |
Confianca
|
1 - 1 |
Maringa PR
|
|
2026-08-09 |
Maringa PR
|
0 - 3 |
Amazonas AM
|
|
2026-07-28 |
Floresta CE
|
1 - 1 |
Maringa PR
|
|
2026-07-12 |
Anapolis GO
|
0 - 1 |
Maringa PR
|
|
2026-07-04 |
Maringa PR
|
4 - 0 |
Volta Redonda
|
|
2026-06-27 |
Inter Limeira SP
|
2 - 2 |
Maringa PR
|
|
2026-06-21 |
Caxias RS
|
1 - 1 |
Maringa PR
|
|
2026-06-15 |
Maringa PR
|
0 - 0 |
Maranhao MA
|
|
2026-05-30 |
Botafogo PB
|
2 - 1 |
Maringa PR
|
|
2026-05-23 |
Maringa PR
|
1 - 1 |
Santa Cruz PE
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
6 |
2 |
|
9 |
5 |
2 |
| 33% |
50% |
17% |
|
75% |
42% |
17% |
Tabella Série C - B csoport
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Londrina |
6 |
2 |
4 |
0 |
6 |
4 |
+2 |
10 |
| 2 |
Sao Bernardo SP |
6 |
1 |
4 |
1 |
4 |
4 |
0 |
7 |
|
| 3 |
Floresta CE |
6 |
1 |
4 |
1 |
2 |
2 |
0 |
7 |
| 4 |
Caxias RS |
6 |
0 |
4 |
2 |
2 |
4 |
-2 |
4 |
|
| 1 |
Ponte Preta |
6 |
4 |
1 |
1 |
7 |
3 |
+4 |
13 |
| 2 |
Nautico PE |
6 |
2 |
2 |
2 |
5 |
6 |
-1 |
8 |
| 3 |
Guarani SP |
6 |
2 |
1 |
3 |
6 |
7 |
-1 |
7 |
|
| 4 |
Brusque SC |
6 |
2 |
0 |
4 |
6 |
8 |
-2 |
6 |
Teljes statisztika Série C - B csoport
| Mérkőzések (24) |
| Hazai győzelmek |
29% |
| Döntetlenek |
42% |
| Vendég győzelmek |
29% |
| Lejátszott mérkőzések |
43% |
| Gólok (38) |
| Meccsenkénti gólok |
1.58 |
| Meccsenkénti hazai gólok |
0.79 |
| Meccsenkénti vendég gólok |
0.79 |
| Hazai csapat lőtt gólok |
54% |
| Vendég csapatok lőtt gólok |
67% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
38% |
| Felett 1.5 |
46% |
| Felett 2.5 |
17% |
| Felett 3.5 |
8% |
Floresta CE következő 5 mérkőzések
|
2026-09-12 |
Botafogo PB
|
- |
Floresta CE
|
|
2026-09-20 |
Santa Cruz PE
|
- |
Floresta CE
|
|
2026-09-26 |
Floresta CE
|
- |
Santa Cruz PE
|
|
2026-10-03 |
Floresta CE
|
- |
Botafogo PB
|
|
2026-10-10 |
Maringa PR
|
- |
Floresta CE
|
Maringa PR következő 5 mérkőzések
|
2026-09-12 |
Maringa PR
|
- |
Santa Cruz PE
|
|
2026-09-19 |
Maringa PR
|
- |
Botafogo PB
|
|
2026-09-26 |
Botafogo PB
|
- |
Maringa PR
|
|
2026-10-03 |
Santa Cruz PE
|
- |
Maringa PR
|
|
2026-10-10 |
Maringa PR
|
- |
Floresta CE
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
2.60 |
2.85 |
2.60 |
| Valószínűség |
33% |
33% |
34% |
|
X @ 2.85 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.43 |
1.44 |
| Valószínűség |
48% |
52% |
|
X2 @ 1.44 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.46 |
2.50 |
| Valószínűség |
|
62% |
38% |
|
Felett 1.5 @ 1.46 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.50 |
1.47 |
| Valószínűség |
|
36% |
64% |
|
Alatt 2.5 @ 1.47 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
4.80 |
1.15 |
| Valószínűség |
|
18% |
82% |
|
Alatt 3.5 @ 1.15 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
2.00 |
1.70 |
| Valószínűség |
|
45% |
55% |
|
Nem @ 1.70 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2026-09-05 00:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!