Eredivisie - Hollandia
szombat, 07.11.2026
15:30
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.00 |
3.60 |
3.60 |
1 |
|
|
|
1.29 |
1.80 |
| 56% |
25% |
19% |
2.00 |
|
|
|
74% |
26% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.18 |
4.50 |
|
|
|
1.62 |
2.25 |
|
|
|
2.50 |
1.50 |
| 81% |
19% |
|
|
|
66% |
34% |
|
|
|
59% |
41% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
|
2026-03-08 |
Fortuna Sittard
|
1 - 4 |
Telstar
|
|
2025-09-14 |
Telstar
|
1 - 3 |
Fortuna Sittard
|
|
2018-02-16 |
Fortuna Sittard
|
1 - 1 |
Telstar
|
|
2017-09-29 |
Telstar
|
0 - 6 |
Fortuna Sittard
|
|
2017-01-20 |
Fortuna Sittard
|
1 - 1 |
Telstar
|
|
2016-08-12 |
Telstar
|
1 - 1 |
Fortuna Sittard
|
|
2016-02-15 |
Fortuna Sittard
|
0 - 3 |
Telstar
|
|
2015-09-18 |
Telstar
|
3 - 0 |
Fortuna Sittard
|
|
2015-02-09 |
Telstar
|
3 - 0 |
Fortuna Sittard
|
|
2014-08-25 |
Fortuna Sittard
|
0 - 1 |
Telstar
|
|
2014-02-07 |
Fortuna Sittard
|
5 - 0 |
Telstar
|
|
2013-10-18 |
Telstar
|
0 - 0 |
Fortuna Sittard
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
4 |
5 |
|
10 |
7 |
4 |
| 25% |
33% |
42% |
|
83% |
58% |
33% |
Fortuna Sittard utolsó 12 mérkőzések
|
2026-10-31 |
Feyenoord
|
1 - 1 |
Fortuna Sittard
|
|
2026-10-28 |
Sparta Rotterdam
|
2 - 2 |
Fortuna Sittard
|
|
2026-10-25 |
Fortuna Sittard
|
1 - 0 |
Excelsior
|
|
2026-10-18 |
NEC Nijmegen
|
2 - 2 |
Fortuna Sittard
|
|
2026-10-10 |
Fortuna Sittard
|
1 - 1 |
Twente
|
|
2026-10-03 |
Genk
|
1 - 2 |
Fortuna Sittard
|
|
2026-09-19 |
Willem II
|
0 - 1 |
Fortuna Sittard
|
|
2026-09-12 |
Fortuna Sittard
|
1 - 5 |
Ajax
|
|
2026-09-06 |
ADO Den Haag
|
2 - 3 |
Fortuna Sittard
|
|
2026-08-28 |
Groningen
|
2 - 3 |
Fortuna Sittard
|
|
2026-08-22 |
Fortuna Sittard
|
0 - 2 |
AZ Alkmaar
|
|
2026-08-15 |
Fortuna Sittard
|
3 - 1 |
Cambuur
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
4 |
2 |
|
10 |
7 |
6 |
| 50% |
33% |
17% |
|
83% |
58% |
50% |
Telstar utolsó 12 mérkőzések
|
2026-11-01 |
Telstar
|
4 - 2 |
Utrecht
|
|
2026-10-27 |
Telstar
|
0 - 2 |
Almere City
|
|
2026-10-23 |
Go Ahead Eagles
|
3 - 2 |
Telstar
|
|
2026-10-17 |
Telstar
|
3 - 4 |
Feyenoord
|
|
2026-10-11 |
Telstar
|
2 - 2 |
ADO Den Haag
|
|
2026-09-20 |
AZ Alkmaar
|
1 - 0 |
Telstar
|
|
2026-09-13 |
Heerenveen
|
0 - 0 |
Telstar
|
|
2026-09-09 |
Twente
|
1 - 0 |
Telstar
|
|
2026-09-06 |
Telstar
|
2 - 2 |
Cambuur
|
|
2026-08-30 |
Telstar
|
0 - 4 |
Ajax
|
|
2026-08-14 |
Telstar
|
1 - 3 |
Sparta Rotterdam
|
|
2026-08-08 |
NEC Nijmegen
|
1 - 2 |
Telstar
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
3 |
7 |
|
9 |
8 |
7 |
| 17% |
25% |
58% |
|
75% |
67% |
58% |
Tabella Eredivisie
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Feyenoord |
11 |
7 |
4 |
0 |
33 |
12 |
+21 |
25 |
| 2 |
Ajax |
11 |
7 |
3 |
1 |
30 |
13 |
+17 |
24 |
| 3 |
PSV Eindhoven |
11 |
7 |
2 |
2 |
35 |
13 |
+22 |
23 |
| 4 |
Twente |
11 |
7 |
2 |
2 |
28 |
10 |
+18 |
23 |
| 5 |
AZ Alkmaar |
11 |
6 |
2 |
3 |
20 |
13 |
+7 |
20 |
| 6 |
Fortuna Sittard |
11 |
5 |
4 |
2 |
18 |
18 |
0 |
19 |
| 7 |
Heerenveen |
11 |
5 |
3 |
3 |
19 |
13 |
+6 |
18 |
| 8 |
Groningen |
11 |
4 |
3 |
4 |
26 |
24 |
+2 |
15 |
| 9 |
Cambuur |
11 |
4 |
3 |
4 |
23 |
22 |
+1 |
15 |
| 10 |
Go Ahead Eagles |
11 |
3 |
5 |
3 |
23 |
27 |
-4 |
14 |
| 11 |
Sparta Rotterdam |
11 |
3 |
3 |
5 |
20 |
26 |
-6 |
12 |
| 12 |
Utrecht |
11 |
3 |
3 |
5 |
19 |
31 |
-12 |
12 |
| 13 |
NEC Nijmegen |
11 |
2 |
5 |
4 |
17 |
19 |
-2 |
11 |
| 14 |
Zwolle |
11 |
3 |
2 |
6 |
12 |
23 |
-11 |
11 |
| 15 |
Excelsior |
11 |
3 |
2 |
6 |
16 |
28 |
-12 |
11 |
| 16 |
Telstar |
11 |
2 |
3 |
6 |
16 |
23 |
-7 |
9 |
| 17 |
ADO Den Haag |
11 |
1 |
3 |
7 |
13 |
24 |
-11 |
6 |
| 18 |
Willem II |
11 |
0 |
2 |
9 |
10 |
39 |
-29 |
2 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Fortuna Sittard |
|
| Telstar |
|
| Hazai |
|
| Vendég |
|
Mérkőzések hazai/vendég
| H |
Csapat |
Fortuna Sittard |
Telstar |
| 1 |
Feyenoord |
|
|
| 2 |
Ajax |
1 - 5 |
|
| 3 |
PSV Eindhoven |
|
|
| 4 |
Twente |
1 - 1 |
1 - 0 |
| 5 |
AZ Alkmaar |
0 - 2 |
1 - 0 |
| 6 |
Fortuna Sittard |
- |
|
| 7 |
Heerenveen |
|
0 - 0 |
| 8 |
Groningen |
|
|
| 9 |
Cambuur |
3 - 1 |
|
| 10 |
Go Ahead Eagles |
|
3 - 2 |
| 11 |
Sparta Rotterdam |
|
|
| 12 |
Utrecht |
|
|
| 13 |
NEC Nijmegen |
|
1 - 2 |
| 14 |
Zwolle |
|
|
| 15 |
Excelsior |
1 - 0 |
|
| 16 |
Telstar |
|
- |
| 17 |
ADO Den Haag |
|
|
| 18 |
Willem II |
|
|
Csapat statisztika
| |
Fortuna Sittard |
Telstar |
| Győzelmek |
5 |
2 |
| Döntetlenek |
4 |
3 |
| Vereségek |
2 |
6 |
| Szerzett gólok |
18 |
16 |
| Kapott gólok |
18 |
23 |
| Átlagos lőtt gólok |
1.64 |
1.45 |
| Átlagos kapott gólok |
1.64 |
2.09 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
91% |
64% |
| Mérkőzések kapott gólok |
82% |
91% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
73% |
64% |
| Felett 1.5 |
82% |
73% |
| Felett 2.5 |
55% |
73% |
| Felett 3.5 |
55% |
64% |
| |
Hazai |
Vendég |
| Győzelmek |
2 |
1 |
| Döntetlenek |
1 |
1 |
| Vereségek |
2 |
3 |
| Szerzett gólok |
6 |
4 |
| Kapott gólok |
9 |
6 |
| Átlagos lőtt gólok |
1.20 |
0.80 |
| Átlagos kapott gólok |
1.80 |
1.20 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
80% |
40% |
| Mérkőzések kapott gólok |
80% |
80% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
60% |
40% |
| Felett 1.5 |
80% |
40% |
| Felett 2.5 |
40% |
40% |
| Felett 3.5 |
40% |
20% |
Teljes statisztika Eredivisie
| Mérkőzések (99) |
| Hazai győzelmek |
34% |
| Döntetlenek |
27% |
| Vendég győzelmek |
38% |
| Lejátszott mérkőzések |
32% |
| Gólok (378) |
| Meccsenkénti gólok |
3.82 |
| Meccsenkénti hazai gólok |
1.81 |
| Meccsenkénti vendég gólok |
2.01 |
| Hazai csapat lőtt gólok |
86% |
| Vendég csapatok lőtt gólok |
82% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
69% |
| Felett 1.5 |
89% |
| Felett 2.5 |
72% |
| Felett 3.5 |
61% |
Fortuna Sittard következő 6 mérkőzések
|
2026-11-22 |
Go Ahead Eagles
|
- |
Fortuna Sittard
|
|
2026-11-29 |
Fortuna Sittard
|
- |
Heerenveen
|
|
2026-12-05 |
Fortuna Sittard
|
- |
Zwolle
|
|
2026-12-12 |
Utrecht
|
- |
Fortuna Sittard
|
|
2026-12-19 |
Fortuna Sittard
|
- |
Sparta Rotterdam
|
|
2027-01-08 |
Twente
|
- |
Fortuna Sittard
|
Telstar következő 6 mérkőzések
|
2026-11-21 |
Telstar
|
- |
Zwolle
|
|
2026-11-28 |
Excelsior
|
- |
Telstar
|
|
2026-12-04 |
Telstar
|
- |
Groningen
|
|
2026-12-13 |
PSV Eindhoven
|
- |
Telstar
|
|
2026-12-18 |
Telstar
|
- |
Willem II
|
|
2027-01-10 |
ADO Den Haag
|
- |
Telstar
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
2.00 |
3.60 |
3.60 |
| Valószínűség |
56% |
25% |
19% |
|
1 @ 2.00 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.29 |
1.80 |
| Valószínűség |
74% |
26% |
|
1X @ 1.29 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.18 |
4.50 |
| Valószínűség |
|
81% |
19% |
|
Felett 1.5 @ 1.18 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.62 |
2.25 |
| Valószínűség |
|
66% |
34% |
|
Felett 2.5 @ 1.62 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.50 |
1.50 |
| Valószínűség |
|
59% |
41% |
|
Felett 3.5 @ 2.50 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.53 |
2.38 |
| Valószínűség |
|
68% |
32% |
|
Igen @ 1.53 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2026-11-04 12:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!