Ligue 2 - Franciaország

péntek, 16.10.2026
19:00
Grenoble Foot

Grenoble Foot

Boulogne

Boulogne

Információ
Város
Hazai: Grenoble
Vendég: Boulogne
Távolság: 688.3 km
Stadion
Stadion: Stade des Alpes
Befogadóképesség: 20 068
Fotók: Google maps (térkép)
Kezdési időpont
Óra: 19:00 (20:00 helyi idő)
Reklám

Oddsok

1 X 2 E/O 1X X2
2.55 2.90 2.60 1X 1.44 1.44
23% 63% 14% 1.44 61% 39%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.40 2.75 2.25 1.62 4.00 1.22
64% 36% 35% 65% 18% 82%

Utolsó 11 közvetlen mérkőzések

2026-02-27 Grenoble Foot 0 - 0 Boulogne
2025-11-21 Boulogne 3 - 1 Grenoble Foot
2018-01-19 Grenoble Foot 1 - 2 Boulogne
2017-08-18 Boulogne 0 - 1 Grenoble Foot
2015-01-21 Boulogne 1 - 0 Grenoble Foot
2011-05-10 Grenoble Foot 2 - 2 Boulogne
2010-12-03 Boulogne 2 - 0 Grenoble Foot
2010-05-08 Grenoble Foot 2 - 0 Boulogne
2009-08-16 Boulogne 2 - 1 Grenoble Foot
2008-05-05 Boulogne 0 - 1 Grenoble Foot
2007-12-07 Grenoble Foot 1 - 2 Boulogne
G D V +1.5 +2.5 +3.5
3 2 6 7 5 2
27% 18% 55% 64% 45% 18%

Grenoble Foot utolsó 12 mérkőzések

2026-10-09 Montpellier 2 - 0 Grenoble Foot
2026-10-02 Grenoble Foot 0 - 0 Lausanne-Ouchy
2026-09-18 Grenoble Foot 1 - 1 Clermont Foot
2026-09-11 Rodez AF 0 - 1 Grenoble Foot
2026-09-04 Grenoble Foot 1 - 2 Annecy
2026-08-28 Laval 0 - 3 Grenoble Foot
2026-08-22 St. Etienne 4 - 0 Grenoble Foot
2026-08-14 Grenoble Foot 0 - 0 Metz
2026-08-08 Dunkerque 4 - 2 Grenoble Foot
2026-08-01 Clermont Foot 1 - 1 Grenoble Foot
2026-07-25 Grenoble Foot 0 - 3 Troyes
2026-07-11 Grenoble Foot 0 - 0 Bourg Peronnas
G D V +1.5 +2.5 +3.5
2 5 5 8 5 2
17% 42% 42% 67% 42% 17%

Boulogne utolsó 12 mérkőzések

2026-10-09 Sochaux 1 - 1 Boulogne
2026-10-02 Le Havre 6 - 1 Boulogne
2026-09-19 Boulogne 1 - 2 Nantes
2026-09-11 Clermont Foot 0 - 0 Boulogne
2026-09-04 Boulogne 1 - 1 Dijon
2026-08-28 Montpellier 0 - 0 Boulogne
2026-08-21 Boulogne 1 - 1 Red Star Paris
2026-08-14 Guingamp 1 - 0 Boulogne
2026-08-08 Boulogne 0 - 0 Nancy
2026-07-31 Valenciennes 1 - 1 Boulogne
2026-07-18 Lens 4 - 1 Boulogne
2026-07-15 Fleury 91 0 - 2 Boulogne
G D V +1.5 +2.5 +3.5
1 7 4 8 3 2
8% 58% 33% 67% 25% 17%
Reklám

Tabella Ligue 2

H Csapat M G D V SG KG GK P
1 St. Etienne 8 6 1 1 21 8 +13 19
2 Red Star Paris 8 5 2 1 12 9 +3 17
3 Montpellier 8 4 3 1 8 5 +3 15
4 Reims 8 3 5 0 15 9 +6 14
5 Nancy 8 4 1 3 9 7 +2 13
6 Annecy 8 4 1 3 10 9 +1 13
7 Dijon 8 3 3 2 14 12 +2 12
8 Pau 8 3 2 3 9 8 +1 11
9 Sochaux 8 2 5 1 5 6 -1 11
10 Metz 8 2 4 2 12 11 +1 10
11 Guingamp 8 2 2 4 10 13 -3 8
11 Dunkerque 8 2 2 4 10 13 -3 8
13 Nantes 8 2 2 4 9 13 -4 8
14 Grenoble Foot 8 2 2 4 8 13 -5 8
15 Rodez AF 8 2 1 5 14 18 -4 7
16 Boulogne 8 0 6 2 4 6 -2 6
17 Clermont Foot 8 0 6 2 6 9 -3 6
18 Laval 8 1 2 5 10 17 -7 5

Mérkőzések kronológiája a ligában

Grenoble Foot         
Boulogne         
Hazai         
Vendég         

Mérkőzések hazai/vendég

H Csapat Grenoble Foot Boulogne
1 St. Etienne    
2 Red Star Paris    
3 Montpellier   0 - 0
4 Reims    
5 Nancy    
6 Annecy 1 - 2  
7 Dijon    
8 Pau    
9 Sochaux   1 - 1
10 Metz 0 - 0  
11 Guingamp   1 - 0
11 Dunkerque    
13 Nantes    
14 Grenoble Foot -  
15 Rodez AF    
16 Boulogne   -
17 Clermont Foot 1 - 1 0 - 0
18 Laval    

Csapat statisztika

  Grenoble Foot Boulogne
Győzelmek 2 0
Döntetlenek 2 6
Vereségek 4 2
Szerzett gólok 8 4
Kapott gólok 13 6
Átlagos lőtt gólok 1.00 0.50
Átlagos kapott gólok 1.62 0.75
Mérkőzések lőtt gólok 62% 50%
Mérkőzések kapott gólok 62% 62%
Mindkét Csapat gólt Szerez 38% 50%
Felett 1.5 75% 50%
Felett 2.5 50% 12%
Felett 3.5 25% 0%
  Hazai Vendég
Győzelmek 0 0
Döntetlenek 2 3
Vereségek 1 1
Szerzett gólok 2 1
Kapott gólok 3 2
Átlagos lőtt gólok 0.67 0.25
Átlagos kapott gólok 1.00 0.50
Mérkőzések lőtt gólok 67% 25%
Mérkőzések kapott gólok 67% 50%
Mindkét Csapat gólt Szerez 67% 25%
Felett 1.5 67% 25%
Felett 2.5 33% 0%
Felett 3.5 0% 0%

Teljes statisztika Ligue 2

Mérkőzések   (72)
Hazai győzelmek 36%
Döntetlenek 35%
Vendég győzelmek 29%
Lejátszott mérkőzések 24%
Gólok   (186)
Meccsenkénti gólok 2.58
Meccsenkénti hazai gólok 1.38
Meccsenkénti vendég gólok 1.21
Hazai csapat lőtt gólok 75%
Vendég csapatok lőtt gólok 71%
Mindkét Csapat gólt Szerez 57%
Felett 1.5 68%
Felett 2.5 44%
Felett 3.5 29%

Grenoble Foot következő 6 mérkőzések

2026-10-23 Pau - Grenoble Foot
2026-10-30 Grenoble Foot - Dijon
2026-11-06 Grenoble Foot - Reims
2026-11-20 Nantes - Grenoble Foot
2026-12-04 Grenoble Foot - Guingamp
2026-12-11 Red Star Paris - Grenoble Foot

Boulogne következő 6 mérkőzések

2026-10-26 Boulogne - Reims
2026-10-30 Laval - Boulogne
2026-11-06 Boulogne - Annecy
2026-11-20 Metz - Boulogne
2026-12-04 Boulogne - Pau
2026-12-11 Boulogne - Rodez AF

Oddsok és valószínűségek

Normál 1X2 1 X 2
Oddsok 2.55 2.90 2.60
Valószínűség 23% 63% 14%
1X @ 1.44
Dupla esély 1X X2
Oddsok 1.44 1.44
Valószínűség 61% 39%
1X @ 1.44
Felett/Alatt 1.5 Flt Alt
Oddsok   1.40 2.75
Valószínűség   64% 36%
Felett 1.5 @ 1.40
Felett/Alatt 2.5 Flt Alt
Oddsok   2.25 1.62
Valószínűség   35% 65%
Alatt 2.5 @ 1.62
Felett/Alatt 3.5 Flt Alt
Oddsok   4.00 1.22
Valószínűség   18% 82%
Alatt 3.5 @ 1.22
Mindkét Csapat gólt Szerez Igen Nem
Oddsok   1.91 1.80
Valószínűség   48% 52%
Nem @ 1.80

*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2026-10-14 00:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!