League Two - Anglia
szombat, 15.02.2020
15:00
15:00

Grimsby

Morecambe
2 - 1
(0 - 0, 2 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Cleethorpes |
| Vendég: | Morecambe |
| Távolság: | 194.1 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Blundell Park |
| Befogadóképesség: | 9 546 |
| Méretek: | 101 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.15 | 3.40 | 3.40 | 1 | 1.30 | 1.66 | |||
| 46% | 27% | 27% | 2.15 | 62% | 38% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.20 | 1.65 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 70% | 30% | 45% | 55% | 28% | 72% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2019-08-03 | Morecambe | 0 - 2 | Grimsby |
| 2019-04-13 | Morecambe | 1 - 1 | Grimsby |
| 2018-09-29 | Grimsby | 1 - 2 | Morecambe |
| 2018-01-06 | Grimsby | 0 - 2 | Morecambe |
| 2017-10-21 | Morecambe | 0 - 0 | Grimsby |
| 2017-02-25 | Morecambe | 1 - 0 | Grimsby |
| 2016-08-06 | Grimsby | 2 - 0 | Morecambe |
| 2009-12-18 | Grimsby | 1 - 1 | Morecambe |
| 2009-02-24 | Grimsby | 2 - 3 | Morecambe |
| 2008-11-08 | Morecambe | 2 - 1 | Grimsby |
| 2008-09-20 | Morecambe | 1 - 1 | Grimsby |
| 2008-03-01 | Morecambe | 0 - 4 | Grimsby |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 10 | 4 | 2 | |
| 25% | 33% | 42% | 83% | 33% | 17% |
Grimsby utolsó 12 mérkőzések
| 2020-02-11 | Colchester | 2 - 3 | Grimsby |
| 2020-02-08 | Bradford | 1 - 1 | Grimsby |
| 2020-02-01 | Grimsby | 2 - 2 | Forest Green |
| 2020-01-28 | Grimsby | 3 - 1 | Stevenage |
| 2020-01-25 | Crawley | 3 - 2 | Grimsby |
| 2020-01-18 | Grimsby | 0 - 1 | Exeter |
| 2020-01-11 | Leyton Orient | 1 - 1 | Grimsby |
| 2020-01-04 | Mansfield | 0 - 1 | Grimsby |
| 2020-01-01 | Grimsby | 1 - 0 | Salford City |
| 2019-12-29 | Grimsby | 1 - 1 | Crawley |
| 2019-12-26 | Macclesfield | 1 - 1 | Grimsby |
| 2019-12-21 | Grimsby | 0 - 1 | Scunthorpe |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 8 | 4 | 4 | |
| 33% | 42% | 25% | 67% | 33% | 33% |
Morecambe utolsó 12 mérkőzések
| 2020-02-11 | Morecambe | 2 - 0 | Macclesfield |
| 2020-02-08 | Morecambe | 1 - 1 | Mansfield |
| 2020-02-01 | Cheltenham | 2 - 1 | Morecambe |
| 2020-01-28 | Walsall | 0 - 2 | Morecambe |
| 2020-01-25 | Morecambe | 1 - 1 | Cambridge Utd |
| 2020-01-18 | Northampton | 4 - 1 | Morecambe |
| 2020-01-14 | Morecambe | 2 - 1 | Port Vale |
| 2020-01-11 | Morecambe | 1 - 1 | Colchester |
| 2020-01-01 | Bradford | 1 - 0 | Morecambe |
| 2019-12-29 | Cambridge Utd | 1 - 0 | Morecambe |
| 2019-12-26 | Morecambe | 1 - 2 | Oldham |
| 2019-12-21 | Morecambe | 2 - 1 | Newport County |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 10 | 5 | 1 | |
| 33% | 25% | 42% | 83% | 42% | 8% |
Tabella League Two
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Swindon | 33 | +21 | 63 |
| 2 | Crewe | 32 | +21 | 61 |
| 3 | Exeter | 32 | +13 | 60 |
| 4 | Plymouth | 31 | +16 | 57 |
| 5 | Colchester | 33 | +16 | 52 |
| 6 | Northampton | 32 | +12 | 52 |
| 7 | Cheltenham | 31 | +20 | 51 |
| 8 | Bradford | 33 | +7 | 51 |
| 9 | Port Vale | 33 | +3 | 51 |
| 10 | Forest Green | 33 | +2 | 45 |
| 11 | Salford City | 33 | -1 | 41 |
| 12 | Cambridge Utd | 33 | -7 | 41 |
| 13 | Newport County | 30 | +1 | 40 |
| 14 | Crawley | 33 | -1 | 40 |
| 15 | Walsall | 33 | -12 | 40 |
| 16 | Grimsby | 31 | -3 | 38 |
| 17 | Leyton Orient | 33 | -8 | 38 |
| 18 | Scunthorpe | 33 | -9 | 36 |
| 19 | Oldham | 33 | -15 | 36 |
| 20 | Carlisle | 32 | -17 | 34 |
| 21 | Mansfield | 33 | -8 | 32 |
| 22 | Morecambe | 33 | -23 | 30 |
| 23 | Stevenage | 33 | -21 | 22 |
| 24 | Macclesfield | 32 | -7 | 18 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Grimsby | |
| Morecambe | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Grimsby | Morecambe |
|---|---|---|---|
| 1 | Swindon | 0 - 3 | 3 - 1 |
| 2 | Crewe | 0 - 2 | 5 - 0 |
| 3 | Exeter | 0 - 1 | |
| 4 | Plymouth | 3 - 0 | |
| 5 | Colchester | 2 - 2 | 0 - 1 |
| 6 | Northampton | 4 - 1 | |
| 7 | Cheltenham | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 8 | Bradford | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 9 | Port Vale | 5 - 2 | 3 - 1 |
| 10 | Forest Green | 2 - 2 | |
| 11 | Salford City | 1 - 0 | |
| 12 | Cambridge Utd | 1 - 0 | |
| 13 | Newport County | ||
| 14 | Crawley | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 15 | Walsall | 0 - 2 | |
| 16 | Grimsby | - | |
| 17 | Leyton Orient | 0 - 4 | |
| 18 | Scunthorpe | 0 - 1 | 3 - 0 |
| 19 | Oldham | 3 - 1 | |
| 20 | Carlisle | ||
| 21 | Mansfield | 0 - 1 | 2 - 2 |
| 22 | Morecambe | - | |
| 23 | Stevenage | 3 - 1 | 1 - 0 |
| 24 | Macclesfield | 1 - 0 | 0 - 1 |
Liga pozíció
| Grimsby | Morecambe | |
| Pozíció | 16 | 22 |
| Pontok | 38 | 30 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 21 | 23 |
| Pontok | 17 | 11 |
Liga forma
| Grimsby | Morecambe | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
9
11 11 |
7
9 17 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
5 6 |
3
2 11 |
Liga gólok
| Grimsby | Morecambe | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
36
39 |
31
54 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
16
21 |
12
32 |
Teljes statisztika League Two
| Mérkőzések (389) | |
| Hazai győzelmek | 40% |
| Döntetlenek | 31% |
| Vendég győzelmek | 29% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (973) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.50 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.37 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.13 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 75% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 70% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 53% |
| Felett 1.5 | 71% |
| Felett 2.5 | 48% |
| Felett 3.5 | 27% |
Grimsby következő 6 mérkőzések
| 2020-02-22 | Swindon | - | Grimsby |
| 2020-02-25 | Grimsby | - | Newport County |
| 2020-02-29 | Grimsby | - | Northampton |
| 2020-03-03 | Plymouth | - | Grimsby |
| 2020-03-07 | Scunthorpe | - | Grimsby |
| 2020-03-14 | Grimsby | - | Carlisle |
Morecambe következő 6 mérkőzések
| 2020-02-22 | Carlisle | - | Morecambe |
| 2020-02-29 | Morecambe | - | Crewe |
| 2020-03-07 | Newport County | - | Morecambe |
| 2020-03-14 | Morecambe | - | Plymouth |
| 2020-09-05 | Grimsby | - | Morecambe |
| 2020-09-08 | Morecambe | - | Rochdale |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.15 | 3.40 | 3.40 |
| Valószínűség | 46% | 27% | 27% |
| 1 @ 2.15 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.30 | 1.66 |
| Valószínűség | 62% | 38% |
| 1X @ 1.30 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 3.00 | |
| Valószínűség | 70% | 30% | |
| Felett 1.5 @ 1.36 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.20 | 1.65 | |
| Valószínűség | 45% | 55% | |
| Alatt 2.5 @ 1.65 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.00 | 1.22 | |
| Valószínűség | 28% | 72% | |
| Alatt 3.5 @ 1.22 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 1.80 | |
| Valószínűség | 52% | 48% | |
| Igen @ 1.90 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2020-02-15 12:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!