Primera División - Bolívia
szombat, 07.11.2026
23:30
Guabira Montero
SA Bulo Bulo
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Montero |
| Vendég: |
Entre Rios |
| Távolság: |
137.3 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Gilberto Parada
|
| Befogadóképesség: |
13 000 |
| Méretek: |
105 x 68 m |
| Fotók: |
Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
23:30 (19:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.57 |
4.33 |
4.33 |
1 |
|
|
|
1.20 |
2.25 |
| 49% |
22% |
29% |
1.57 |
|
|
|
62% |
38% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.11 |
6.50 |
|
|
|
1.40 |
2.88 |
|
|
|
2.00 |
1.73 |
| 88% |
12% |
|
|
|
68% |
32% |
|
|
|
39% |
61% |
Utolsó 9 közvetlen mérkőzések
|
2026-09-21 |
Guabira Montero
|
2 - 1 |
SA Bulo Bulo
|
|
2026-08-31 |
SA Bulo Bulo
|
5 - 1 |
Guabira Montero
|
|
2026-05-29 |
SA Bulo Bulo
|
1 - 2 |
Guabira Montero
|
|
2026-02-07 |
SA Bulo Bulo
|
0 - 0 |
Guabira Montero
|
|
2026-01-31 |
Guabira Montero
|
2 - 2 |
SA Bulo Bulo
|
|
2025-11-23 |
Guabira Montero
|
1 - 2 |
SA Bulo Bulo
|
|
2025-06-14 |
SA Bulo Bulo
|
1 - 1 |
Guabira Montero
|
|
2024-09-25 |
Guabira Montero
|
1 - 2 |
SA Bulo Bulo
|
|
2024-05-11 |
SA Bulo Bulo
|
3 - 2 |
Guabira Montero
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
3 |
4 |
|
8 |
7 |
3 |
| 22% |
33% |
44% |
|
89% |
78% |
33% |
Guabira Montero utolsó 12 mérkőzések
|
2026-11-01 |
Guabira Montero
|
1 - 2 |
Bolivar La Paz
|
|
2026-10-26 |
Nacional Potosi
|
3 - 0 |
Guabira Montero
|
|
2026-10-19 |
Guabira Montero
|
1 - 1 |
Oriente Petr.
|
|
2026-10-12 |
GV San Jose
|
4 - 1 |
Guabira Montero
|
|
2026-10-08 |
Guabira Montero
|
2 - 1 |
The Strongest
|
|
2026-10-04 |
Guabira Montero
|
2 - 1 |
Oriente Petr.
|
|
2026-09-29 |
U. de Vinto
|
3 - 1 |
Guabira Montero
|
|
2026-09-26 |
The Strongest
|
2 - 1 |
Guabira Montero
|
|
2026-09-21 |
Guabira Montero
|
2 - 1 |
SA Bulo Bulo
|
|
2026-09-16 |
Guabira Montero
|
3 - 1 |
A. Cochabamba
|
|
2026-09-13 |
Always Ready
|
6 - 0 |
Guabira Montero
|
|
2026-09-09 |
Oriente Petr.
|
1 - 0 |
Guabira Montero
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
1 |
7 |
|
11 |
10 |
4 |
| 33% |
8% |
58% |
|
92% |
83% |
33% |
SA Bulo Bulo utolsó 12 mérkőzések
|
2026-10-31 |
ABB La Paz
|
2 - 3 |
SA Bulo Bulo
|
|
2026-10-24 |
SA Bulo Bulo
|
2 - 1 |
Real Potosi
|
|
2026-10-17 |
U. de Vinto
|
2 - 1 |
SA Bulo Bulo
|
|
2026-10-09 |
SA Bulo Bulo
|
0 - 0 |
Real Tomayapo
|
|
2026-10-06 |
Real Potosi
|
4 - 2 |
SA Bulo Bulo
|
|
2026-10-02 |
SA Bulo Bulo
|
0 - 2 |
ABB La Paz
|
|
2026-09-30 |
A. Cochabamba
|
2 - 2 |
SA Bulo Bulo
|
|
2026-09-25 |
SA Bulo Bulo
|
3 - 0 |
Real Potosi
|
|
2026-09-21 |
Guabira Montero
|
2 - 1 |
SA Bulo Bulo
|
|
2026-09-19 |
Ind. Petrolero
|
1 - 3 |
SA Bulo Bulo
|
|
2026-09-11 |
SA Bulo Bulo
|
0 - 2 |
A. Cochabamba
|
|
2026-09-08 |
ABB La Paz
|
0 - 2 |
SA Bulo Bulo
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
11 |
8 |
4 |
| 42% |
17% |
42% |
|
92% |
67% |
33% |
Tabella Primera División
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Bolivar La Paz |
24 |
18 |
3 |
3 |
60 |
24 |
+36 |
57 |
| 2 |
Always Ready |
24 |
16 |
6 |
2 |
58 |
17 |
+41 |
54 |
| 3 |
The Strongest |
24 |
14 |
6 |
4 |
46 |
28 |
+18 |
48 |
| 4 |
Real Potosi |
24 |
10 |
9 |
5 |
31 |
17 |
+14 |
39 |
| 5 |
Oriente Petr. |
24 |
11 |
5 |
8 |
41 |
30 |
+11 |
38 |
| 6 |
A. Cochabamba |
24 |
8 |
11 |
5 |
35 |
31 |
+4 |
35 |
| 7 |
Nacional Potosi |
24 |
9 |
5 |
10 |
36 |
32 |
+4 |
32 |
| 8 |
Blooming |
24 |
7 |
10 |
7 |
33 |
26 |
+7 |
31 |
| 9 |
Ind. Petrolero |
24 |
8 |
6 |
10 |
32 |
40 |
-8 |
30 |
| 10 |
Guabira Montero |
24 |
8 |
6 |
10 |
35 |
49 |
-14 |
30 |
| 11 |
CDT Real Oruro |
24 |
8 |
4 |
12 |
38 |
57 |
-19 |
28 |
| 12 |
SA Bulo Bulo |
24 |
8 |
3 |
13 |
27 |
45 |
-18 |
27 |
| 13 |
U. de Vinto |
24 |
6 |
3 |
15 |
31 |
48 |
-17 |
21 |
| 14 |
GV San Jose |
24 |
4 |
8 |
12 |
29 |
44 |
-15 |
20 |
| 15 |
ABB La Paz |
24 |
6 |
2 |
16 |
35 |
54 |
-19 |
20 |
| 16 |
Real Tomayapo |
24 |
5 |
5 |
14 |
17 |
42 |
-25 |
20 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Guabira Montero |
|
| SA Bulo Bulo |
|
| Hazai |
|
| Vendég |
|
Mérkőzések hazai/vendég
| H |
Csapat |
Guabira Montero |
SA Bulo Bulo |
| 1 |
Bolivar La Paz |
1 - 2 |
4 - 1 |
| 2 |
Always Ready |
1 - 2 |
3 - 1 |
| 3 |
The Strongest |
3 - 1 |
3 - 2 |
| 4 |
Real Potosi |
1 - 1 |
5 - 0 |
| 5 |
Oriente Petr. |
1 - 1 |
4 - 0 |
| 6 |
A. Cochabamba |
3 - 1 |
3 - 1 |
| 7 |
Nacional Potosi |
2 - 1 |
|
| 8 |
Blooming |
1 - 1 |
|
| 9 |
Ind. Petrolero |
2 - 2 |
1 - 3 |
| 10 |
Guabira Montero |
- |
|
| 11 |
CDT Real Oruro |
4 - 1 |
2 - 0 |
| 12 |
SA Bulo Bulo |
|
- |
| 13 |
U. de Vinto |
|
2 - 1 |
| 14 |
GV San Jose |
3 - 0 |
0 - 0 |
| 15 |
ABB La Paz |
|
2 - 3 |
| 16 |
Real Tomayapo |
3 - 0 |
1 - 0 |
Csapat statisztika
| |
Guabira Montero |
SA Bulo Bulo |
| Győzelmek |
8 |
8 |
| Döntetlenek |
6 |
3 |
| Vereségek |
10 |
13 |
| Szerzett gólok |
35 |
27 |
| Kapott gólok |
49 |
45 |
| Átlagos lőtt gólok |
1.46 |
1.12 |
| Átlagos kapott gólok |
2.04 |
1.88 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
79% |
62% |
| Mérkőzések kapott gólok |
88% |
83% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
67% |
54% |
| Felett 1.5 |
96% |
88% |
| Felett 2.5 |
79% |
67% |
| Felett 3.5 |
46% |
38% |
| |
Hazai |
Vendég |
| Győzelmek |
6 |
2 |
| Döntetlenek |
4 |
1 |
| Vereségek |
2 |
9 |
| Szerzett gólok |
25 |
12 |
| Kapott gólok |
13 |
30 |
| Átlagos lőtt gólok |
2.08 |
1.00 |
| Átlagos kapott gólok |
1.08 |
2.50 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
100% |
58% |
| Mérkőzések kapott gólok |
83% |
92% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
83% |
58% |
| Felett 1.5 |
100% |
83% |
| Felett 2.5 |
75% |
75% |
| Felett 3.5 |
33% |
67% |
Teljes statisztika Primera División
| Mérkőzések (192) |
| Hazai győzelmek |
50% |
| Döntetlenek |
24% |
| Vendég győzelmek |
26% |
| Lejátszott mérkőzések |
80% |
| Gólok (584) |
| Meccsenkénti gólok |
3.04 |
| Meccsenkénti hazai gólok |
1.83 |
| Meccsenkénti vendég gólok |
1.21 |
| Hazai csapat lőtt gólok |
83% |
| Vendég csapatok lőtt gólok |
73% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
62% |
| Felett 1.5 |
83% |
| Felett 2.5 |
61% |
| Felett 3.5 |
36% |
Guabira Montero következő 3 mérkőzések
|
2026-11-23 |
CDT Real Oruro
|
- |
Guabira Montero
|
|
2026-11-28 |
Guabira Montero
|
- |
U. de Vinto
|
|
2026-12-01 |
Real Tomayapo
|
- |
Guabira Montero
|
SA Bulo Bulo következő 3 mérkőzések
|
2026-11-22 |
SA Bulo Bulo
|
- |
Always Ready
|
|
2026-11-29 |
Blooming
|
- |
SA Bulo Bulo
|
|
2026-12-03 |
SA Bulo Bulo
|
- |
GV San Jose
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
1.57 |
4.33 |
4.33 |
| Valószínűség |
49% |
22% |
29% |
|
1 @ 1.57 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.20 |
2.25 |
| Valószínűség |
62% |
38% |
|
1X @ 1.20 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.11 |
6.50 |
| Valószínűség |
|
88% |
12% |
|
Felett 1.5 @ 1.11 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.40 |
2.88 |
| Valószínűség |
|
68% |
32% |
|
Felett 2.5 @ 1.40 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.00 |
1.73 |
| Valószínűség |
|
39% |
61% |
|
Alatt 3.5 @ 1.73 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.44 |
2.63 |
| Valószínűség |
|
60% |
40% |
|
Igen @ 1.44 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2026-11-07 08:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!