Serie C - B. csoport - Olaszország
vasárnap, 18.10.2026
13:30
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Gubbio |
| Vendég: |
Bergamo |
| Távolság: |
347.6 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Pietro Barbetti
|
| Befogadóképesség: |
5 300 (1 000) |
| Méretek: |
110 x 68 m |
| Fotók: |
Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
13:30 (14:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.45 |
3.10 |
2.55 |
2 |
|
|
|
1.44 |
1.49 |
| 46% |
5% |
49% |
2.55 |
|
|
|
48% |
52% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.30 |
3.20 |
|
|
|
1.95 |
1.75 |
|
|
|
3.40 |
1.27 |
| 87% |
13% |
|
|
|
50% |
50% |
|
|
|
23% |
77% |
Közvetlen mérkőzések
Nincsenek adatok a rendszerben
Gubbio utolsó 12 mérkőzések
|
2026-10-10 |
Spezia
|
2 - 0 |
Gubbio
|
|
2026-10-03 |
Gubbio
|
1 - 3 |
Perugia
|
|
2026-09-27 |
Ravenna
|
2 - 0 |
Gubbio
|
|
2026-09-20 |
Gubbio
|
0 - 2 |
Ostia Mare Lido
|
|
2026-09-16 |
Pescara
|
1 - 1 |
Gubbio
|
|
2026-09-12 |
Gubbio
|
3 - 1 |
Latina
|
|
2026-09-05 |
Campobasso
|
2 - 4 |
Gubbio
|
|
2026-09-02 |
Gubbio
|
5 - 0 |
Vis Pesaro 1898
|
|
2026-08-30 |
Gubbio
|
1 - 2 |
Reggiana 1919
|
|
2026-08-22 |
Guidonia
|
3 - 0 |
Gubbio
|
|
2026-08-14 |
Pineto
|
1 - 2 |
Gubbio
|
|
2026-07-22 |
Fiorentina
|
1 - 0 |
Gubbio
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
1 |
7 |
|
11 |
7 |
4 |
| 33% |
8% |
58% |
|
92% |
58% |
33% |
Atalanta U23 utolsó 12 mérkőzések
|
2026-10-14 |
Latina
|
2 - 0 |
Atalanta U23
|
|
2026-10-11 |
Torres
|
2 - 1 |
Atalanta U23
|
|
2026-09-20 |
Atalanta U23
|
0 - 2 |
Ravenna
|
|
2026-09-16 |
Sambenedettese
|
2 - 3 |
Atalanta U23
|
|
2026-09-12 |
Atalanta U23
|
2 - 1 |
Pescara
|
|
2026-09-06 |
Livorno
|
1 - 0 |
Atalanta U23
|
|
2026-08-30 |
Atalanta U23
|
2 - 1 |
Guidonia
|
|
2026-08-21 |
Vado
|
2 - 0 |
Atalanta U23
|
|
2026-08-15 |
Cittadella
|
2 - 2 |
Atalanta U23
|
|
2026-08-08 |
Lecco
|
2 - 3 |
Atalanta U23
|
|
2026-05-03 |
Casertana
|
1 - 0 |
Atalanta U23
|
|
2026-04-26 |
Atalanta U23
|
1 - 1 |
Catania
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
10 |
6 |
3 |
| 33% |
17% |
50% |
|
83% |
50% |
25% |
Tabella Serie C - B. csoport
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Spezia |
9 |
8 |
1 |
0 |
17 |
4 |
+13 |
25 |
| 2 |
Ravenna |
9 |
6 |
2 |
1 |
16 |
5 |
+11 |
20 |
| 3 |
Grosseto |
10 |
5 |
4 |
1 |
21 |
13 |
+8 |
19 |
| 4 |
Livorno |
10 |
4 |
4 |
2 |
15 |
14 |
+1 |
16 |
| 5 |
Torres |
9 |
4 |
3 |
2 |
11 |
10 |
+1 |
15 |
| 6 |
Reggiana 1919 |
8 |
4 |
2 |
2 |
12 |
7 |
+5 |
14 |
| 7 |
Guidonia |
9 |
3 |
4 |
2 |
11 |
8 |
+3 |
13 |
| 8 |
Perugia |
9 |
4 |
1 |
4 |
9 |
14 |
-5 |
13 |
| 9 |
Campobasso |
9 |
3 |
3 |
3 |
13 |
14 |
-1 |
12 |
| 10 |
Pescara |
9 |
3 |
3 |
3 |
11 |
12 |
-1 |
12 |
| 11 |
Forli |
9 |
2 |
5 |
2 |
14 |
13 |
+1 |
11 |
| 12 |
Vado |
9 |
3 |
2 |
4 |
8 |
8 |
0 |
11 |
| 13 |
Latina |
9 |
2 |
4 |
3 |
9 |
10 |
-1 |
10 |
| 14 |
Ostia Mare Lido |
9 |
2 |
3 |
4 |
9 |
10 |
-1 |
9 |
| 15 |
Atalanta U23 |
8 |
3 |
0 |
5 |
8 |
13 |
-5 |
9 |
| 16 |
Pianese |
9 |
1 |
4 |
4 |
6 |
10 |
-4 |
7 |
| 17 |
Pineto |
8 |
1 |
4 |
3 |
6 |
11 |
-5 |
7 |
| 18 |
Gubbio |
9 |
2 |
1 |
6 |
10 |
18 |
-8 |
7 |
| 19 |
Sambenedettese |
9 |
1 |
3 |
5 |
12 |
15 |
-3 |
6 |
| 20 |
Vis Pesaro 1898 |
8 |
1 |
1 |
6 |
10 |
19 |
-9 |
4 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Gubbio |
|
| Atalanta U23 |
|
| Hazai |
|
| Vendég |
|
Mérkőzések hazai/vendég
| H |
Csapat |
Gubbio |
Atalanta U23 |
| 1 |
Spezia |
|
|
| 2 |
Ravenna |
|
|
| 3 |
Grosseto |
|
|
| 4 |
Livorno |
|
1 - 0 |
| 5 |
Torres |
|
2 - 1 |
| 6 |
Reggiana 1919 |
1 - 2 |
|
| 7 |
Guidonia |
|
|
| 8 |
Perugia |
1 - 3 |
|
| 9 |
Campobasso |
|
|
| 10 |
Pescara |
|
|
| 11 |
Forli |
|
|
| 12 |
Vado |
|
2 - 0 |
| 13 |
Latina |
3 - 1 |
2 - 0 |
| 14 |
Ostia Mare Lido |
0 - 2 |
|
| 15 |
Atalanta U23 |
|
- |
| 16 |
Pianese |
|
|
| 17 |
Pineto |
|
|
| 18 |
Gubbio |
- |
|
| 19 |
Sambenedettese |
|
2 - 3 |
| 20 |
Vis Pesaro 1898 |
|
|
Csapat statisztika
| |
Gubbio |
Atalanta U23 |
| Győzelmek |
2 |
3 |
| Döntetlenek |
1 |
0 |
| Vereségek |
6 |
5 |
| Szerzett gólok |
10 |
8 |
| Kapott gólok |
18 |
13 |
| Átlagos lőtt gólok |
1.11 |
1.00 |
| Átlagos kapott gólok |
2.00 |
1.62 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
56% |
50% |
| Mérkőzések kapott gólok |
100% |
100% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
56% |
50% |
| Felett 1.5 |
100% |
88% |
| Felett 2.5 |
56% |
50% |
| Felett 3.5 |
33% |
12% |
| |
Hazai |
Vendég |
| Győzelmek |
1 |
1 |
| Döntetlenek |
0 |
0 |
| Vereségek |
3 |
4 |
| Szerzett gólok |
5 |
4 |
| Kapott gólok |
8 |
9 |
| Átlagos lőtt gólok |
1.25 |
0.80 |
| Átlagos kapott gólok |
2.00 |
1.80 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
75% |
40% |
| Mérkőzések kapott gólok |
100% |
100% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
75% |
40% |
| Felett 1.5 |
100% |
80% |
| Felett 2.5 |
75% |
40% |
| Felett 3.5 |
50% |
20% |
Teljes statisztika Serie C - B. csoport
| Mérkőzések (89) |
| Hazai győzelmek |
45% |
| Döntetlenek |
30% |
| Vendég győzelmek |
25% |
| Lejátszott mérkőzések |
23% |
| Gólok (228) |
| Meccsenkénti gólok |
2.56 |
| Meccsenkénti hazai gólok |
1.43 |
| Meccsenkénti vendég gólok |
1.13 |
| Hazai csapat lőtt gólok |
81% |
| Vendég csapatok lőtt gólok |
69% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
57% |
| Felett 1.5 |
76% |
| Felett 2.5 |
45% |
| Felett 3.5 |
24% |
Gubbio következő 6 mérkőzések
|
2026-10-23 |
Pineto
|
- |
Gubbio
|
|
2026-11-01 |
Gubbio
|
- |
Vis Pesaro 1898
|
|
2026-11-07 |
Forli
|
- |
Gubbio
|
|
2026-11-14 |
Gubbio
|
- |
Grosseto
|
|
2026-11-22 |
Pianese
|
- |
Gubbio
|
|
2026-11-28 |
Gubbio
|
- |
Vado
|
Atalanta U23 következő 6 mérkőzések
|
2026-10-24 |
Atalanta U23
|
- |
Campobasso
|
|
2026-10-28 |
Atalanta U23
|
- |
Vis Pesaro 1898
|
|
2026-11-01 |
Spezia
|
- |
Atalanta U23
|
|
2026-11-07 |
Atalanta U23
|
- |
Reggiana 1919
|
|
2026-11-14 |
Atalanta U23
|
- |
Pineto
|
|
2026-11-21 |
Ostia Mare Lido
|
- |
Atalanta U23
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
2.45 |
3.10 |
2.55 |
| Valószínűség |
46% |
5% |
49% |
|
2 @ 2.55 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.44 |
1.49 |
| Valószínűség |
48% |
52% |
|
X2 @ 1.49 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.30 |
3.20 |
| Valószínűség |
|
87% |
13% |
|
Felett 1.5 @ 1.30 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.95 |
1.75 |
| Valószínűség |
|
50% |
50% |
|
Alatt 2.5 @ 1.75 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
3.40 |
1.27 |
| Valószínűség |
|
23% |
77% |
|
Alatt 3.5 @ 1.27 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.72 |
1.98 |
| Valószínűség |
|
54% |
46% |
|
Igen @ 1.72 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2026-10-17 00:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!