Európa-liga - Alapszakasz
csütörtök, 05.11.2026
20:00
20:00

H. Beer Sheva
(Izrael)

OFI Kréta
(Görögország)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Beer Sheva (Isr) |
| Vendég: | Heraklion (Gor) |
| Távolság: | 1 006.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Rapid (Bukarest / Rom) |
| Befogadóképesség: | 14 047 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 20:00 (22:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.75 | 3.50 | X | 1.29 | 1.80 | |||
| 38% | 31% | 31% | 3.75 | 61% | 39% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.50 | 1.67 | 2.20 | 2.63 | 1.50 | ||||||
| 78% | 22% | 57% | 43% | 36% | 64% |
Közvetlen mérkőzések
Nincsenek adatok a rendszerben
H. Beer Sheva utolsó 12 mérkőzések
| 2026-11-01 | M. Petah Tikva | 2 - 5 | H. Beer Sheva |
| 2026-10-26 | Maccabi Haifa | 2 - 5 | H. Beer Sheva |
| 2026-10-22 | Saint-Gilloise | 4 - 0 | H. Beer Sheva |
| 2026-10-18 | H. Beer Sheva | 2 - 1 | Hapoel Jerusalem |
| 2026-10-15 | AZ Alkmaar | 2 - 1 | H. Beer Sheva |
| 2026-10-10 | Ironi Tiberias | 0 - 2 | H. Beer Sheva |
| 2026-09-19 | H. Beer Sheva | 1 - 0 | Kiryat Shmona |
| 2026-09-16 | H. Beer Sheva | 0 - 0 | Dinamo Zagreb |
| 2026-09-13 | H. Petah Tikva | 0 - 2 | H. Beer Sheva |
| 2026-09-07 | H. Beer Sheva | 1 - 4 | Maccabi Tel Aviv |
| 2026-09-02 | H. Beer Sheva | 2 - 2 | Hapoel Haifa |
| 2026-08-29 | H. Ramat Gan | 1 - 2 | H. Beer Sheva |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 10 | 8 | 5 | |
| 58% | 17% | 25% | 83% | 67% | 42% |
OFI Kréta utolsó 12 mérkőzések
| 2026-11-01 | Panetolikos | 0 - 1 | OFI Kréta |
| 2026-10-28 | Larissa | 1 - 0 | OFI Kréta |
| 2026-10-25 | OFI Kréta | 2 - 1 | PAOK |
| 2026-10-22 | OFI Kréta | 0 - 2 | Bayer 04 Lev. |
| 2026-10-18 | Kalamata | 4 - 3 | OFI Kréta |
| 2026-10-15 | Rennes | 2 - 1 | OFI Kréta |
| 2026-10-10 | AEK Athén | 3 - 0 | OFI Kréta |
| 2026-09-20 | OFI Kréta | 2 - 2 | Aszterasz Tr. |
| 2026-09-17 | OFI Kréta | 2 - 0 | Hoffenheim |
| 2026-09-12 | Olympiakosz | 0 - 1 | OFI Kréta |
| 2026-09-09 | OFI Kréta | 3 - 0 | Nestos Chrysoupoli |
| 2026-09-06 | OFI Kréta | 2 - 0 | Kifisia |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 9 | 6 | 2 | |
| 50% | 8% | 42% | 75% | 50% | 17% |
Tabella Európa-liga - Alapszakasz
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Benfica | 3 | +8 | 9 |
| 2 | Bayer 04 Lev. | 3 | +8 | 9 |
| 3 | Bournemouth | 3 | +7 | 9 |
| 4 | Ferencvárosi TC | 3 | +6 | 9 |
| 5 | Olympiakosz | 3 | +3 | 9 |
| 6 | Saint-Gilloise | 3 | +7 | 7 |
| 7 | Juventus | 3 | +6 | 7 |
| 8 | Besiktas | 3 | +4 | 7 |
| 9 | Sunderland | 3 | +2 | 7 |
| 10 | AZ Alkmaar | 3 | +4 | 6 |
| 11 | Omonia Nicosia | 3 | +1 | 6 |
| 12 | Lyon | 3 | -1 | 6 |
| 13 | Rennes | 3 | +1 | 5 |
| 14 | Real Sociedad | 3 | +5 | 4 |
| 15 | Crystal Palace | 3 | +3 | 4 |
| 16 | Sparta Praha | 3 | +2 | 4 |
| 17 | Levszki Szófia | 3 | 0 | 4 |
| 18 | Dinamo Zagreb | 3 | -1 | 4 |
| 19 | Sturm Graz | 3 | -2 | 4 |
| 20 | NEC Nijmegen | 3 | -3 | 4 |
| 21 | RB Salzburg | 3 | -3 | 4 |
| 22 | Anderlecht | 3 | +1 | 3 |
| 23 | Hoffenheim | 3 | 0 | 3 |
| 24 | Milan | 3 | -1 | 3 |
| 25 | OFI Kréta | 3 | -1 | 3 |
| 25 | Celta Vigo | 3 | -1 | 3 |
| 27 | Jagiellonia | 3 | -2 | 3 |
| 28 | Torreense | 3 | -3 | 3 |
| 29 | Celje | 3 | -5 | 1 |
| 30 | H. Beer Sheva | 3 | -5 | 1 |
| 31 | Lilleström | 3 | -7 | 1 |
| 32 | Lech Poznan | 3 | -8 | 1 |
| 33 | Viktoria Plzen | 3 | -5 | 0 |
| 34 | Marseille | 3 | -5 | 0 |
| 35 | Celtic | 3 | -6 | 0 |
| 36 | Ararat-Armenia | 3 | -9 | 0 |
Mérkőzések kronológiája a csoportban
| H. Beer Sheva | |
| OFI Kréta | |
| Hazai | |
| Vendég |
Csoport pozíció
| H. Beer Sheva | OFI Kréta | |
| Pozíció | 30 | 25 |
| Pontok | 1 | 3 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 22 | 26 |
| Pontok | 1 | 0 |
Csoport forma
| H. Beer Sheva | OFI Kréta | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
1 2 |
1
0 2 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
1 0 |
0
0 1 |
Csoport gólok
| H. Beer Sheva | OFI Kréta | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
1
6 |
3
4 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
0
0 |
1
2 |
H. Beer Sheva következő 6 mérkőzések
| 2026-11-08 | H. Beer Sheva | - | Hapoel Tel Aviv |
| 2026-11-26 | Besiktas | - | H. Beer Sheva |
| 2026-11-28 | Maccabi Netanya | - | H. Beer Sheva |
| 2026-12-01 | H. Beer Sheva | - | Bnei Sakhnin |
| 2026-12-05 | Beit. Jeruzsálem | - | H. Beer Sheva |
| 2026-12-10 | H. Beer Sheva | - | Juventus |
OFI Kréta következő 6 mérkőzések
| 2026-11-08 | OFI Kréta | - | Atromitosz |
| 2026-11-22 | Panathinaikosz | - | OFI Kréta |
| 2026-11-26 | OFI Kréta | - | Anderlecht |
| 2026-11-29 | OFI Kréta | - | Levadiakosz |
| 2026-12-06 | OFI Kréta | - | Iraklis |
| 2026-12-10 | Benfica | - | OFI Kréta |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 3.75 | 3.50 |
| Valószínűség | 38% | 31% | 31% |
| X @ 3.75 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.29 | 1.80 |
| Valószínűség | 61% | 39% |
| 1X @ 1.29 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.20 | 4.50 | |
| Valószínűség | 78% | 22% | |
| Felett 1.5 @ 1.20 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.67 | 2.20 | |
| Valószínűség | 57% | 43% | |
| Felett 2.5 @ 1.67 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.63 | 1.50 | |
| Valószínűség | 36% | 64% | |
| Alatt 3.5 @ 1.50 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.57 | 2.25 | |
| Valószínűség | 60% | 40% | |
| Igen @ 1.57 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2026-11-04 04:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!