1. divisjon - Norvégia
szombat, 16.05.2026
15:00
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Haugesund |
| Vendég: |
Asane |
| Távolság: |
116.8 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Haugesund Stadion
|
| Befogadóképesség: |
5 200 |
| Méretek: |
105 x 68 m |
| Fotók: |
Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
15:00 (16:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.33 |
5.00 |
7.00 |
1 |
|
|
|
1.10 |
3.25 |
| 91% |
5% |
3% |
1.33 |
|
|
|
97% |
3% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.11 |
6.50 |
|
|
|
1.40 |
2.88 |
|
|
|
2.00 |
1.80 |
| 89% |
11% |
|
|
|
67% |
33% |
|
|
|
51% |
49% |
Utolsó 7 közvetlen mérkőzések
|
2024-03-14 |
Haugesund
|
2 - 1 |
Åsane
|
|
2023-02-17 |
Haugesund
|
4 - 1 |
Åsane
|
|
2022-01-28 |
Haugesund
|
1 - 1 |
Åsane
|
|
2021-04-25 |
Haugesund
|
1 - 1 |
Åsane
|
|
2020-02-22 |
Haugesund
|
4 - 2 |
Åsane
|
|
2018-03-04 |
Haugesund
|
2 - 2 |
Åsane
|
|
2016-05-04 |
Åsane
|
1 - 4 |
Haugesund
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
0 |
|
7 |
5 |
4 |
| 57% |
43% |
0% |
|
100% |
71% |
57% |
Haugesund utolsó 12 mérkőzések
|
2026-05-10 |
Sogndal
|
5 - 1 |
Haugesund
|
|
2026-05-01 |
Haugesund
|
2 - 0 |
Sandnes Ulf
|
|
2026-04-26 |
Stabaek
|
3 - 2 |
Haugesund
|
|
2026-04-18 |
Hodd
|
0 - 2 |
Haugesund
|
|
2026-04-11 |
Haugesund
|
4 - 2 |
Strömsgodset
|
|
2026-04-06 |
Lyn Oslo
|
2 - 4 |
Haugesund
|
|
2026-03-30 |
Sandnes Ulf
|
2 - 2 |
Haugesund
|
|
2026-03-25 |
Viking
|
3 - 0 |
Haugesund
|
|
2026-03-21 |
Haugesund
|
2 - 0 |
Egersunds
|
|
2026-03-04 |
Haugesund
|
5 - 0 |
Vidar
|
|
2026-02-25 |
Haugesund
|
0 - 2 |
Hamarkameratene
|
|
2026-02-21 |
Haugesund
|
1 - 2 |
Kongsvinger
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
1 |
5 |
|
12 |
8 |
6 |
| 50% |
8% |
42% |
|
100% |
67% |
50% |
Åsane utolsó 12 mérkőzések
|
2026-05-10 |
Åsane
|
0 - 3 |
Strömsgodset
|
|
2026-05-01 |
Hodd
|
1 - 0 |
Åsane
|
|
2026-04-25 |
Sogndal
|
2 - 0 |
Åsane
|
|
2026-04-19 |
Åsane
|
4 - 5 |
Strømmen
|
|
2026-04-12 |
Stabaek
|
4 - 0 |
Åsane
|
|
2026-04-06 |
Åsane
|
2 - 3 |
Moss FK
|
|
2026-03-29 |
Sogndal
|
1 - 1 |
Åsane
|
|
2026-03-21 |
Åsane
|
0 - 1 |
Hodd
|
|
2026-02-26 |
Åsane
|
1 - 3 |
Bjarg
|
|
2026-02-18 |
Åsane
|
3 - 3 |
Lysekloster IL
|
|
2026-02-06 |
Åsane
|
1 - 2 |
Bryne
|
|
2026-01-30 |
Åsane
|
4 - 1 |
IL Sandviken
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
2 |
9 |
|
10 |
8 |
6 |
| 8% |
17% |
75% |
|
83% |
67% |
50% |
Tabella 1. divisjon
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Odds BK |
6 |
5 |
1 |
0 |
13 |
4 |
+9 |
16 |
| 2 |
Kongsvinger |
6 |
4 |
2 |
0 |
13 |
6 |
+7 |
14 |
| 3 |
Stabaek |
6 |
4 |
1 |
1 |
15 |
6 |
+9 |
13 |
| 4 |
Strömsgodset |
6 |
4 |
1 |
1 |
14 |
6 |
+8 |
13 |
| 5 |
Egersunds |
6 |
4 |
0 |
2 |
10 |
4 |
+6 |
12 |
| 6 |
Haugesund |
6 |
4 |
0 |
2 |
15 |
12 |
+3 |
12 |
| 7 |
Ranheim |
5 |
3 |
1 |
1 |
13 |
7 |
+6 |
10 |
| 8 |
Hodd |
6 |
3 |
1 |
2 |
6 |
6 |
0 |
10 |
| 9 |
Moss FK |
6 |
3 |
0 |
3 |
9 |
12 |
-3 |
9 |
| 10 |
Sogndal |
6 |
2 |
1 |
3 |
10 |
14 |
-4 |
7 |
| 11 |
Lyn Oslo |
6 |
2 |
0 |
4 |
7 |
12 |
-5 |
6 |
| 12 |
Sandnes Ulf |
6 |
1 |
1 |
4 |
5 |
9 |
-4 |
4 |
| 13 |
Bryne |
6 |
1 |
1 |
4 |
9 |
14 |
-5 |
4 |
| 14 |
Strømmen |
5 |
1 |
1 |
3 |
8 |
14 |
-6 |
4 |
| 15 |
Raufoss IL |
6 |
0 |
1 |
5 |
4 |
13 |
-9 |
1 |
| 16 |
Åsane |
6 |
0 |
0 |
6 |
6 |
18 |
-12 |
-1 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Haugesund |
|
| Åsane |
|
| Hazai |
|
| Vendég |
|
Mérkőzések hazai/vendég
| H |
Csapat |
Haugesund |
Åsane |
| 1 |
Odds BK |
|
|
| 2 |
Kongsvinger |
|
|
| 3 |
Stabaek |
|
4 - 0 |
| 4 |
Strömsgodset |
4 - 2 |
|
| 5 |
Egersunds |
|
|
| 6 |
Haugesund |
- |
|
| 7 |
Ranheim |
|
|
| 8 |
Hodd |
|
1 - 0 |
| 9 |
Moss FK |
|
|
| 10 |
Sogndal |
|
2 - 0 |
| 11 |
Lyn Oslo |
|
|
| 12 |
Sandnes Ulf |
2 - 0 |
|
| 13 |
Bryne |
|
|
| 14 |
Strømmen |
|
|
| 15 |
Raufoss IL |
|
|
| 16 |
Åsane |
|
- |
Csapat statisztika
| |
Haugesund |
Åsane |
| Győzelmek |
4 |
0 |
| Döntetlenek |
0 |
0 |
| Vereségek |
2 |
6 |
| Szerzett gólok |
15 |
6 |
| Kapott gólok |
12 |
18 |
| Átlagos lőtt gólok |
2.50 |
1.00 |
| Átlagos kapott gólok |
2.00 |
3.00 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
100% |
33% |
| Mérkőzések kapott gólok |
67% |
100% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
67% |
33% |
| Felett 1.5 |
100% |
83% |
| Felett 2.5 |
67% |
67% |
| Felett 3.5 |
67% |
50% |
| |
Hazai |
Vendég |
| Győzelmek |
2 |
0 |
| Döntetlenek |
0 |
0 |
| Vereségek |
0 |
3 |
| Szerzett gólok |
6 |
0 |
| Kapott gólok |
2 |
7 |
| Átlagos lőtt gólok |
3.00 |
0.00 |
| Átlagos kapott gólok |
1.00 |
2.33 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
100% |
0% |
| Mérkőzések kapott gólok |
50% |
100% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
50% |
0% |
| Felett 1.5 |
100% |
67% |
| Felett 2.5 |
50% |
33% |
| Felett 3.5 |
50% |
33% |
Teljes statisztika 1. divisjon
| Mérkőzések (47) |
| Hazai győzelmek |
49% |
| Döntetlenek |
13% |
| Vendég győzelmek |
38% |
| Lejátszott mérkőzések |
20% |
| Gólok (157) |
| Meccsenkénti gólok |
3.34 |
| Meccsenkénti hazai gólok |
1.85 |
| Meccsenkénti vendég gólok |
1.49 |
| Hazai csapat lőtt gólok |
81% |
| Vendég csapatok lőtt gólok |
72% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
53% |
| Felett 1.5 |
85% |
| Felett 2.5 |
70% |
| Felett 3.5 |
38% |
Haugesund következő 6 mérkőzések
|
2026-05-20 |
Strømmen
|
- |
Haugesund
|
|
2026-05-25 |
Haugesund
|
- |
Moss FK
|
|
2026-05-31 |
Raufoss IL
|
- |
Haugesund
|
|
2026-06-14 |
Haugesund
|
- |
Ranheim
|
|
2026-06-21 |
Egersunds
|
- |
Haugesund
|
|
2026-06-28 |
Haugesund
|
- |
Kongsvinger
|
Åsane következő 6 mérkőzések
|
2026-05-20 |
Åsane
|
- |
Sandnes Ulf
|
|
2026-05-25 |
Åsane
|
- |
Raufoss IL
|
|
2026-05-31 |
Kongsvinger
|
- |
Åsane
|
|
2026-06-14 |
Åsane
|
- |
Odds BK
|
|
2026-06-21 |
Bryne
|
- |
Åsane
|
|
2026-06-28 |
Åsane
|
- |
Ranheim
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
1.33 |
5.00 |
7.00 |
| Valószínűség |
91% |
5% |
3% |
|
1 @ 1.33 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.10 |
3.25 |
| Valószínűség |
97% |
3% |
|
1X @ 1.10 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.11 |
6.50 |
| Valószínűség |
|
89% |
11% |
|
Felett 1.5 @ 1.11 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.40 |
2.88 |
| Valószínűség |
|
67% |
33% |
|
Felett 2.5 @ 1.40 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.00 |
1.80 |
| Valószínűség |
|
51% |
49% |
|
Felett 3.5 @ 2.00 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.62 |
2.20 |
| Valószínűség |
|
51% |
49% |
|
Igen @ 1.62 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2026-05-13 08:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!