Primera División - Costa Rica
péntek, 06.11.2026
02:00
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Heredia |
| Vendég: |
San Jose |
| Távolság: |
8.5 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Eladio Rosabal Cordero
|
| Befogadóképesség: |
10 000 |
| Méretek: |
105 x 68 m |
| Fotók: |
Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
02:00 (20:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.50 |
3.40 |
2.63 |
2 |
|
|
|
1.44 |
1.50 |
| 37% |
5% |
58% |
2.63 |
|
|
|
38% |
62% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.30 |
3.40 |
|
|
|
2.00 |
1.80 |
|
|
|
3.50 |
1.29 |
| 72% |
28% |
|
|
|
47% |
53% |
|
|
|
23% |
77% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
|
2026-09-20 |
Dep. Saprissa
|
2 - 0 |
Herediano
|
|
2026-07-18 |
Herediano
|
1 - 0 |
Dep. Saprissa
|
|
2026-05-17 |
Herediano
|
2 - 0 |
Dep. Saprissa
|
|
2026-05-14 |
Dep. Saprissa
|
2 - 1 |
Herediano
|
|
2026-03-08 |
Dep. Saprissa
|
2 - 1 |
Herediano
|
|
2026-01-18 |
Herediano
|
2 - 0 |
Dep. Saprissa
|
|
2025-11-23 |
Dep. Saprissa
|
1 - 1 |
Herediano
|
|
2025-09-18 |
Herediano
|
3 - 3 |
Dep. Saprissa
|
|
2025-05-15 |
Herediano
|
2 - 0 |
Dep. Saprissa
|
|
2025-05-11 |
Dep. Saprissa
|
4 - 0 |
Herediano
|
|
2025-03-30 |
Dep. Saprissa
|
1 - 0 |
Herediano
|
|
2025-01-26 |
Herediano
|
3 - 1 |
Dep. Saprissa
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
10 |
5 |
3 |
| 42% |
17% |
42% |
|
83% |
42% |
25% |
Herediano utolsó 12 mérkőzések
|
2026-11-01 |
Sp. San Jose
|
1 - 0 |
Herediano
|
|
2026-10-25 |
Herediano
|
3 - 1 |
Cartagines
|
|
2026-10-18 |
Perez Zeledon
|
0 - 3 |
Herediano
|
|
2026-10-15 |
LD Alajuelense
|
1 - 1 |
Herediano
|
|
2026-10-11 |
Herediano
|
0 - 1 |
San Carlos
|
|
2026-09-20 |
Dep. Saprissa
|
2 - 0 |
Herediano
|
|
2026-09-13 |
Escorpiones Belen
|
0 - 2 |
Herediano
|
|
2026-09-06 |
Herediano
|
2 - 3 |
Perez Zeledon
|
|
2026-08-30 |
Cartagines
|
1 - 0 |
Herediano
|
|
2026-08-27 |
Herediano
|
2 - 1 |
Antigua GFC
|
|
2026-08-23 |
Herediano
|
0 - 3 |
Sp. San Jose
|
|
2026-08-19 |
Real Esteli
|
0 - 2 |
Herediano
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
1 |
6 |
|
9 |
5 |
2 |
| 42% |
8% |
50% |
|
75% |
42% |
17% |
Dep. Saprissa utolsó 12 mérkőzések
|
2026-11-01 |
Dep. Saprissa
|
0 - 0 |
LD Alajuelense
|
|
2026-10-29 |
Dep. Saprissa
|
2 - 1 |
Luis Angel Firpo
|
|
2026-10-25 |
San Carlos
|
2 - 1 |
Dep. Saprissa
|
|
2026-10-22 |
Luis Angel Firpo
|
0 - 0 |
Dep. Saprissa
|
|
2026-10-18 |
Cartagines
|
1 - 0 |
Dep. Saprissa
|
|
2026-10-16 |
Dep. Saprissa
|
6 - 0 |
Sp. San Jose
|
|
2026-10-12 |
Escorpiones Belen
|
1 - 0 |
Dep. Saprissa
|
|
2026-09-20 |
Dep. Saprissa
|
2 - 0 |
Herediano
|
|
2026-09-17 |
Cartagines
|
3 - 2 |
Dep. Saprissa
|
|
2026-09-13 |
Sp. San Jose
|
4 - 2 |
Dep. Saprissa
|
|
2026-09-10 |
Dep. Saprissa
|
2 - 2 |
Cartagines
|
|
2026-09-06 |
LD Alajuelense
|
0 - 2 |
Dep. Saprissa
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
8 |
6 |
4 |
| 33% |
25% |
42% |
|
67% |
50% |
33% |
Tabella Primera División
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Cartagines |
14 |
9 |
0 |
5 |
27 |
17 |
+10 |
27 |
| 2 |
Sp. San Jose |
14 |
8 |
3 |
3 |
27 |
20 |
+7 |
27 |
| 3 |
Dep. Saprissa |
14 |
8 |
1 |
5 |
27 |
14 |
+13 |
25 |
| 4 |
LD Alajuelense |
14 |
6 |
5 |
3 |
21 |
14 |
+7 |
23 |
| 5 |
San Carlos |
14 |
7 |
1 |
6 |
15 |
18 |
-3 |
22 |
| 6 |
Puntarenas |
14 |
5 |
4 |
5 |
16 |
20 |
-4 |
19 |
| 7 |
Inter San Carlos |
14 |
5 |
3 |
6 |
17 |
23 |
-6 |
18 |
| 8 |
Herediano |
14 |
4 |
2 |
8 |
15 |
18 |
-3 |
14 |
| 9 |
Escorpiones Belen |
14 |
4 |
1 |
9 |
17 |
24 |
-7 |
13 |
| 10 |
Perez Zeledon |
14 |
2 |
4 |
8 |
10 |
24 |
-14 |
10 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Herediano |
|
| Dep. Saprissa |
|
| Hazai |
|
| Vendég |
|
Mérkőzések hazai/vendég
| H |
Csapat |
Herediano |
Dep. Saprissa |
| 1 |
Cartagines |
3 - 1 |
1 - 0 |
| 2 |
Sp. San Jose |
0 - 3 |
4 - 2 |
| 3 |
Dep. Saprissa |
|
- |
| 4 |
LD Alajuelense |
0 - 3 |
0 - 2 |
| 5 |
San Carlos |
0 - 1 |
2 - 1 |
| 6 |
Puntarenas |
3 - 0* |
0 - 2 |
| 7 |
Inter San Carlos |
|
1 - 0 |
| 8 |
Herediano |
- |
|
| 9 |
Escorpiones Belen |
|
1 - 0 |
| 10 |
Perez Zeledon |
2 - 3 |
|
Csapat statisztika
| |
Herediano |
Dep. Saprissa |
| Győzelmek |
4 |
8 |
| Döntetlenek |
2 |
1 |
| Vereségek |
8 |
5 |
| Szerzett gólok |
15 |
27 |
| Kapott gólok |
18 |
14 |
| Átlagos lőtt gólok |
1.07 |
1.93 |
| Átlagos kapott gólok |
1.29 |
1.00 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
50% |
71% |
| Mérkőzések kapott gólok |
79% |
64% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
29% |
43% |
| Felett 1.5 |
71% |
71% |
| Felett 2.5 |
43% |
50% |
| Felett 3.5 |
14% |
29% |
| |
Hazai |
Vendég |
| Győzelmek |
2 |
2 |
| Döntetlenek |
0 |
0 |
| Vereségek |
4 |
5 |
| Szerzett gólok |
8 |
7 |
| Kapott gólok |
11 |
9 |
| Átlagos lőtt gólok |
1.33 |
1.00 |
| Átlagos kapott gólok |
1.83 |
1.29 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
50% |
57% |
| Mérkőzések kapott gólok |
83% |
71% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
33% |
29% |
| Felett 1.5 |
83% |
57% |
| Felett 2.5 |
83% |
29% |
| Felett 3.5 |
33% |
14% |
Teljes statisztika Primera División
| Mérkőzések (70) |
| Hazai győzelmek |
50% |
| Döntetlenek |
17% |
| Vendég győzelmek |
33% |
| Lejátszott mérkőzések |
78% |
| Gólok (192) |
| Meccsenkénti gólok |
2.74 |
| Meccsenkénti hazai gólok |
1.51 |
| Meccsenkénti vendég gólok |
1.23 |
| Hazai csapat lőtt gólok |
80% |
| Vendég csapatok lőtt gólok |
69% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
51% |
| Felett 1.5 |
76% |
| Felett 2.5 |
50% |
| Felett 3.5 |
27% |
Herediano következő 3 mérkőzések
|
2026-11-09 |
Herediano
|
- |
Inter San Carlos
|
|
2026-11-21 |
Puntarenas
|
- |
Herediano
|
|
2026-11-29 |
Herediano
|
- |
Escorpiones Belen
|
Dep. Saprissa következő 3 mérkőzések
|
2026-11-08 |
Dep. Saprissa
|
- |
Puntarenas
|
|
2026-11-22 |
Perez Zeledon
|
- |
Dep. Saprissa
|
|
2026-11-29 |
Dep. Saprissa
|
- |
Inter San Carlos
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
2.50 |
3.40 |
2.63 |
| Valószínűség |
37% |
5% |
58% |
|
2 @ 2.63 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.44 |
1.50 |
| Valószínűség |
38% |
62% |
|
X2 @ 1.50 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.30 |
3.40 |
| Valószínűség |
|
72% |
28% |
|
Felett 1.5 @ 1.30 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.00 |
1.80 |
| Valószínűség |
|
47% |
53% |
|
Alatt 2.5 @ 1.80 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
3.50 |
1.29 |
| Valószínűség |
|
23% |
77% |
|
Alatt 3.5 @ 1.29 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.80 |
1.91 |
| Valószínűség |
|
40% |
60% |
|
Nem @ 1.91 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2026-11-03 08:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!