Division 1 - Észak - Svédország
péntek, 16.10.2026
18:30
IFK Stocksund
Enkopings SK
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Stocksund |
| Vendég: |
Enkoping |
| Távolság: |
62.5 km |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
18:30 (19:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.35 |
4.07 |
1.76 |
2 |
|
|
|
1.86 |
1.25 |
| 16% |
22% |
62% |
1.76 |
|
|
|
20% |
80% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.06 |
7.00 |
|
|
|
1.29 |
3.20 |
|
|
|
1.76 |
1.92 |
| 83% |
17% |
|
|
|
66% |
34% |
|
|
|
40% |
60% |
Utolsó 4 közvetlen mérkőzések
|
2026-04-04 |
Enkopings SK
|
3 - 2 |
IFK Stocksund
|
|
2026-01-31 |
Enkopings SK
|
1 - 2 |
IFK Stocksund
|
|
2025-10-25 |
IFK Stocksund
|
2 - 3 |
Enkopings SK
|
|
2025-05-28 |
Enkopings SK
|
5 - 1 |
IFK Stocksund
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
0 |
3 |
|
4 |
4 |
3 |
| 25% |
0% |
75% |
|
100% |
100% |
75% |
IFK Stocksund utolsó 12 mérkőzések
|
2026-10-09 |
Sollentuna
|
3 - 0 |
IFK Stocksund
|
|
2026-10-03 |
IFK Stocksund
|
1 - 1 |
Jarfalla
|
|
2026-09-25 |
Hammarby TFF
|
2 - 1 |
IFK Stocksund
|
|
2026-09-20 |
IFK Stocksund
|
0 - 3 |
Umeå
|
|
2026-09-17 |
Stockholm Inter.
|
5 - 2 |
IFK Stocksund
|
|
2026-09-12 |
IFK Stocksund
|
2 - 1 |
Karlstad Fotboll
|
|
2026-09-04 |
Assyriska FF
|
2 - 1 |
IFK Stocksund
|
|
2026-08-29 |
IFK Stocksund
|
2 - 3 |
Arlanda
|
|
2026-08-23 |
Vasalunds
|
4 - 3 |
IFK Stocksund
|
|
2026-08-15 |
Karlbergs BK
|
2 - 0 |
IFK Stocksund
|
|
2026-08-08 |
IFK Stocksund
|
5 - 0 |
Gefle
|
|
2026-08-01 |
IFK Stocksund
|
0 - 2 |
Karlbergs BK
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
1 |
9 |
|
12 |
9 |
4 |
| 17% |
8% |
75% |
|
100% |
75% |
33% |
Enkopings SK utolsó 12 mérkőzések
|
2026-10-11 |
Hammarby TFF
|
0 - 1 |
Enkopings SK
|
|
2026-10-03 |
Enkopings SK
|
1 - 0 |
Gefle
|
|
2026-09-27 |
Arlanda
|
2 - 0 |
Enkopings SK
|
|
2026-09-19 |
Enkopings SK
|
2 - 2 |
Karlstad Fotboll
|
|
2026-09-16 |
Sollentuna
|
2 - 3 |
Enkopings SK
|
|
2026-09-10 |
Enkopings SK
|
2 - 1 |
Assyriska FF
|
|
2026-09-06 |
Vasalunds
|
2 - 3 |
Enkopings SK
|
|
2026-08-30 |
Enkopings SK
|
0 - 3 |
Stockholm Inter.
|
|
2026-08-23 |
Umeå
|
0 - 0 |
Enkopings SK
|
|
2026-08-19 |
Enkopings SK
|
1 - 2 |
Västerås SK
|
|
2026-08-16 |
FBK Karlstad
|
2 - 0 |
Enkopings SK
|
|
2026-08-07 |
Enkopings SK
|
2 - 1 |
Karlbergs BK
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
4 |
|
9 |
7 |
3 |
| 50% |
17% |
33% |
|
75% |
58% |
25% |
Tabella Division 1 - Észak
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Stockholm Inter. |
26 |
19 |
3 |
4 |
63 |
21 |
+42 |
60 |
| 2 |
Arlanda |
26 |
14 |
6 |
6 |
46 |
31 |
+15 |
48 |
| 3 |
AFC Eskilstuna |
26 |
14 |
5 |
7 |
48 |
37 |
+11 |
47 |
| 4 |
Hammarby TFF |
26 |
13 |
6 |
7 |
51 |
26 |
+25 |
45 |
| 5 |
Enkopings SK |
26 |
14 |
3 |
9 |
39 |
40 |
-1 |
45 |
| 6 |
Karlstad Fotboll |
26 |
12 |
8 |
6 |
40 |
25 |
+15 |
44 |
| 7 |
FBK Karlstad |
26 |
12 |
7 |
7 |
41 |
36 |
+5 |
43 |
| 8 |
Assyriska FF |
26 |
10 |
5 |
11 |
44 |
45 |
-1 |
35 |
| 9 |
Umeå |
26 |
10 |
5 |
11 |
36 |
42 |
-6 |
35 |
| 10 |
Karlbergs BK |
26 |
9 |
6 |
11 |
36 |
44 |
-8 |
33 |
| 11 |
Gefle |
26 |
9 |
4 |
13 |
32 |
46 |
-14 |
31 |
| 12 |
Vasalunds |
26 |
7 |
7 |
12 |
39 |
55 |
-16 |
28 |
| 13 |
Sollentuna |
26 |
6 |
9 |
11 |
27 |
36 |
-9 |
27 |
| 14 |
Pitea IF |
26 |
5 |
8 |
13 |
33 |
49 |
-16 |
23 |
| 15 |
Jarfalla |
26 |
5 |
4 |
17 |
34 |
57 |
-23 |
19 |
| 16 |
IFK Stocksund |
26 |
3 |
6 |
17 |
45 |
64 |
-19 |
15 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| IFK Stocksund |
|
| Enkopings SK |
|
| Hazai |
|
| Vendég |
|
Mérkőzések hazai/vendég
| H |
Csapat |
IFK Stocksund |
Enkopings SK |
| 1 |
Stockholm Inter. |
1 - 6 |
2 - 0 |
| 2 |
Arlanda |
2 - 3 |
2 - 0 |
| 3 |
AFC Eskilstuna |
4 - 4 |
|
| 4 |
Hammarby TFF |
2 - 4 |
0 - 1 |
| 5 |
Enkopings SK |
|
- |
| 6 |
Karlstad Fotboll |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 7 |
FBK Karlstad |
|
2 - 0 |
| 8 |
Assyriska FF |
3 - 3 |
4 - 2 |
| 9 |
Umeå |
0 - 3 |
0 - 0 |
| 10 |
Karlbergs BK |
0 - 2 |
1 - 3 |
| 11 |
Gefle |
5 - 0 |
2 - 1 |
| 12 |
Vasalunds |
2 - 2 |
2 - 3 |
| 13 |
Sollentuna |
3 - 3 |
2 - 3 |
| 14 |
Pitea IF |
2 - 3 |
0 - 2 |
| 15 |
Jarfalla |
1 - 1 |
0 - 3 |
| 16 |
IFK Stocksund |
- |
|
Csapat statisztika
| |
IFK Stocksund |
Enkopings SK |
| Győzelmek |
3 |
14 |
| Döntetlenek |
6 |
3 |
| Vereségek |
17 |
9 |
| Szerzett gólok |
45 |
39 |
| Kapott gólok |
64 |
40 |
| Átlagos lőtt gólok |
1.73 |
1.50 |
| Átlagos kapott gólok |
2.46 |
1.54 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
73% |
77% |
| Mérkőzések kapott gólok |
96% |
77% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
69% |
58% |
| Felett 1.5 |
88% |
81% |
| Felett 2.5 |
77% |
62% |
| Felett 3.5 |
54% |
31% |
| |
Hazai |
Vendég |
| Győzelmek |
2 |
6 |
| Döntetlenek |
5 |
1 |
| Vereségek |
6 |
6 |
| Szerzett gólok |
27 |
19 |
| Kapott gólok |
35 |
19 |
| Átlagos lőtt gólok |
2.08 |
1.46 |
| Átlagos kapott gólok |
2.69 |
1.46 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
85% |
69% |
| Mérkőzések kapott gólok |
92% |
69% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
77% |
46% |
| Felett 1.5 |
100% |
85% |
| Felett 2.5 |
85% |
54% |
| Felett 3.5 |
69% |
31% |
Teljes statisztika Division 1 - Észak
| Mérkőzések (208) |
| Hazai győzelmek |
40% |
| Döntetlenek |
22% |
| Vendég győzelmek |
38% |
| Lejátszott mérkőzések |
87% |
| Gólok (654) |
| Meccsenkénti gólok |
3.14 |
| Meccsenkénti hazai gólok |
1.53 |
| Meccsenkénti vendég gólok |
1.62 |
| Hazai csapat lőtt gólok |
75% |
| Vendég csapatok lőtt gólok |
75% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
57% |
| Felett 1.5 |
82% |
| Felett 2.5 |
60% |
| Felett 3.5 |
38% |
IFK Stocksund következő 3 mérkőzések
|
2026-10-25 |
AFC Eskilstuna
|
- |
IFK Stocksund
|
|
2026-11-01 |
Pitea IF
|
- |
IFK Stocksund
|
|
2026-11-08 |
IFK Stocksund
|
- |
FBK Karlstad
|
Enkopings SK következő 3 mérkőzések
|
2026-10-25 |
Enkopings SK
|
- |
Pitea IF
|
|
2026-10-31 |
Enkopings SK
|
- |
Jarfalla
|
|
2026-11-08 |
AFC Eskilstuna
|
- |
Enkopings SK
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
3.35 |
4.07 |
1.76 |
| Valószínűség |
16% |
22% |
62% |
|
2 @ 1.76 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.86 |
1.25 |
| Valószínűség |
20% |
80% |
|
X2 @ 1.25 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.06 |
7.00 |
| Valószínűség |
|
83% |
17% |
|
Felett 1.5 @ 1.06 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.29 |
3.20 |
| Valószínűség |
|
66% |
34% |
|
Felett 2.5 @ 1.29 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.76 |
1.92 |
| Valószínűség |
|
40% |
60% |
|
Alatt 3.5 @ 1.92 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.32 |
3.14 |
| Valószínűség |
|
61% |
39% |
|
Igen @ 1.32 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2026-10-14 00:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!