Superettan - Svédország
szombat, 07.11.2026
14:00
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Varnamo |
| Vendég: |
Norrkoping |
| Távolság: |
201.4 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Finnvedsvallen
|
| Befogadóképesség: |
5 000 (1 200) |
| Méretek: |
105 x 65 m |
| Fotók: |
Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
14:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.60 |
3.80 |
1.80 |
2 |
|
|
|
1.83 |
1.25 |
| 23% |
22% |
55% |
1.80 |
|
|
|
29% |
71% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.13 |
6.00 |
|
|
|
1.44 |
2.70 |
|
|
|
2.10 |
1.67 |
| 76% |
24% |
|
|
|
56% |
44% |
|
|
|
36% |
64% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
|
2026-04-04 |
Norrköping
|
6 - 0 |
Värnamo
|
|
2025-07-21 |
Norrköping
|
3 - 1 |
Värnamo
|
|
2025-04-27 |
Värnamo
|
1 - 3 |
Norrköping
|
|
2025-01-19 |
Norrköping
|
1 - 0 |
Värnamo
|
|
2024-10-27 |
Värnamo
|
1 - 2 |
Norrköping
|
|
2024-05-27 |
Norrköping
|
0 - 4 |
Värnamo
|
|
2024-03-16 |
Norrköping
|
1 - 1 |
Värnamo
|
|
2023-10-08 |
Värnamo
|
2 - 1 |
Norrköping
|
|
2023-04-16 |
Norrköping
|
2 - 1 |
Värnamo
|
|
2022-10-24 |
Värnamo
|
1 - 1 |
Norrköping
|
|
2022-05-02 |
Norrköping
|
2 - 0 |
Värnamo
|
|
2019-02-17 |
Norrköping
|
3 - 1 |
Värnamo
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
2 |
8 |
|
11 |
8 |
5 |
| 17% |
17% |
67% |
|
92% |
67% |
42% |
Värnamo utolsó 12 mérkőzések
|
2026-10-31 |
Norrby
|
0 - 3 |
Värnamo
|
|
2026-10-24 |
Värnamo
|
0 - 1 |
Sandvikens
|
|
2026-10-18 |
Sundsvall
|
0 - 1 |
Värnamo
|
|
2026-10-11 |
Värnamo
|
1 - 2 |
Falkenbergs
|
|
2026-09-19 |
Oddevold
|
1 - 2 |
Värnamo
|
|
2026-09-15 |
Värnamo
|
1 - 3 |
Östers
|
|
2026-09-09 |
Nordic United
|
2 - 4 |
Värnamo
|
|
2026-09-05 |
Värnamo
|
1 - 1 |
Varbergs BoIS
|
|
2026-08-29 |
Ljungskile
|
0 - 1 |
Värnamo
|
|
2026-08-24 |
Värnamo
|
1 - 1 |
Landskrona BoIS
|
|
2026-08-16 |
Värnamo
|
1 - 1 |
Östersunds
|
|
2026-08-11 |
Helsingborgs
|
1 - 2 |
Värnamo
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
9 |
6 |
2 |
| 50% |
25% |
25% |
|
75% |
50% |
17% |
Norrköping utolsó 12 mérkőzések
|
2026-10-31 |
Norrköping
|
3 - 0 |
Östersunds
|
|
2026-10-25 |
Norrby
|
0 - 4 |
Norrköping
|
|
2026-10-20 |
Norrköping
|
2 - 2 |
Örebro
|
|
2026-10-13 |
Norrköping
|
4 - 0 |
Sundsvall
|
|
2026-10-06 |
Norrköping
|
0 - 0 |
Kalmar
|
|
2026-09-19 |
Östers
|
1 - 3 |
Norrköping
|
|
2026-09-13 |
Norrköping
|
0 - 0 |
Oddevold
|
|
2026-09-10 |
Varbergs BoIS
|
0 - 2 |
Norrköping
|
|
2026-09-04 |
Norrköping
|
2 - 2 |
Ljungskile
|
|
2026-08-29 |
Nordic United
|
1 - 3 |
Norrköping
|
|
2026-08-24 |
Norrköping
|
2 - 1 |
Falkenbergs
|
|
2026-08-20 |
Vasalunds
|
1 - 1 |
Norrköping
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
5 |
0 |
|
10 |
8 |
6 |
| 58% |
42% |
0% |
|
83% |
67% |
50% |
Tabella Superettan
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Norrköping |
29 |
20 |
5 |
4 |
61 |
18 |
+43 |
65 |
| 2 |
Falkenbergs |
29 |
16 |
6 |
7 |
54 |
39 |
+15 |
54 |
| 3 |
Varbergs BoIS |
29 |
13 |
9 |
7 |
48 |
37 |
+11 |
48 |
| 4 |
Östersunds |
29 |
12 |
12 |
5 |
38 |
29 |
+9 |
48 |
| 5 |
Landskrona BoIS |
29 |
13 |
8 |
8 |
48 |
34 |
+14 |
47 |
| 6 |
Oddevold |
29 |
12 |
9 |
8 |
50 |
38 |
+12 |
45 |
| 7 |
Östers |
29 |
14 |
3 |
12 |
49 |
45 |
+4 |
45 |
| 8 |
Nordic United |
29 |
11 |
9 |
9 |
45 |
49 |
-4 |
42 |
| 9 |
Sandvikens |
29 |
11 |
8 |
10 |
47 |
38 |
+9 |
41 |
| 10 |
Värnamo |
29 |
10 |
5 |
14 |
38 |
48 |
-10 |
35 |
| 11 |
Helsingborgs |
29 |
8 |
8 |
13 |
37 |
51 |
-14 |
32 |
| 12 |
Ljungskile |
29 |
7 |
10 |
12 |
37 |
42 |
-5 |
31 |
| 13 |
Örebro |
29 |
6 |
11 |
12 |
32 |
44 |
-12 |
29 |
| 14 |
Norrby |
29 |
5 |
12 |
12 |
31 |
44 |
-13 |
27 |
| 15 |
Brage |
29 |
6 |
8 |
15 |
46 |
57 |
-11 |
26 |
| 16 |
Sundsvall |
29 |
6 |
1 |
22 |
21 |
69 |
-48 |
19 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Värnamo |
|
| Norrköping |
|
| Hazai |
|
| Vendég |
|
Mérkőzések hazai/vendég
| H |
Csapat |
Värnamo |
Norrköping |
| 1 |
Norrköping |
|
- |
| 2 |
Falkenbergs |
1 - 2 |
1 - 0 |
| 3 |
Varbergs BoIS |
1 - 1 |
0 - 2 |
| 4 |
Östersunds |
1 - 1 |
0 - 2 |
| 5 |
Landskrona BoIS |
1 - 1 |
0 - 1 |
| 6 |
Oddevold |
3 - 1 |
1 - 2 |
| 7 |
Östers |
1 - 3 |
1 - 3 |
| 8 |
Nordic United |
0 - 2 |
1 - 3 |
| 9 |
Sandvikens |
0 - 1 |
1 - 4 |
| 10 |
Värnamo |
- |
|
| 11 |
Helsingborgs |
0 - 1 |
0 - 2 |
| 12 |
Ljungskile |
2 - 3 |
0 - 1 |
| 13 |
Örebro |
0 - 1 |
2 - 1 |
| 14 |
Norrby |
2 - 2 |
0 - 4 |
| 15 |
Brage |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 16 |
Sundsvall |
3 - 0 |
1 - 3 |
Csapat statisztika
| |
Värnamo |
Norrköping |
| Győzelmek |
10 |
20 |
| Döntetlenek |
5 |
5 |
| Vereségek |
14 |
4 |
| Szerzett gólok |
38 |
61 |
| Kapott gólok |
48 |
18 |
| Átlagos lőtt gólok |
1.31 |
2.10 |
| Átlagos kapott gólok |
1.66 |
0.62 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
72% |
86% |
| Mérkőzések kapott gólok |
79% |
45% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
55% |
38% |
| Felett 1.5 |
72% |
79% |
| Felett 2.5 |
59% |
55% |
| Felett 3.5 |
38% |
34% |
| |
Hazai |
Vendég |
| Győzelmek |
2 |
11 |
| Döntetlenek |
5 |
1 |
| Vereségek |
7 |
2 |
| Szerzett gólok |
15 |
28 |
| Kapott gólok |
19 |
8 |
| Átlagos lőtt gólok |
1.07 |
2.00 |
| Átlagos kapott gólok |
1.36 |
0.57 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
64% |
86% |
| Mérkőzések kapott gólok |
86% |
50% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
57% |
43% |
| Felett 1.5 |
71% |
71% |
| Felett 2.5 |
43% |
50% |
| Felett 3.5 |
29% |
36% |
Teljes statisztika Superettan
| Mérkőzések (232) |
| Hazai győzelmek |
41% |
| Döntetlenek |
27% |
| Vendég győzelmek |
32% |
| Lejátszott mérkőzések |
97% |
| Gólok (682) |
| Meccsenkénti gólok |
2.94 |
| Meccsenkénti hazai gólok |
1.57 |
| Meccsenkénti vendég gólok |
1.37 |
| Hazai csapat lőtt gólok |
78% |
| Vendég csapatok lőtt gólok |
75% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
59% |
| Felett 1.5 |
78% |
| Felett 2.5 |
56% |
| Felett 3.5 |
36% |
Värnamo következő mérkőzések
Nincsenek adatok a rendszerben
Norrköping következő mérkőzések
Nincsenek adatok a rendszerben
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
3.60 |
3.80 |
1.80 |
| Valószínűség |
23% |
22% |
55% |
|
2 @ 1.80 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.83 |
1.25 |
| Valószínűség |
29% |
71% |
|
X2 @ 1.25 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.13 |
6.00 |
| Valószínűség |
|
76% |
24% |
|
Felett 1.5 @ 1.13 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.44 |
2.70 |
| Valószínűség |
|
56% |
44% |
|
Felett 2.5 @ 1.44 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.10 |
1.67 |
| Valószínűség |
|
36% |
64% |
|
Alatt 3.5 @ 1.67 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.44 |
2.63 |
| Valószínűség |
|
50% |
50% |
|
Igen @ 1.44 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2026-11-04 12:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!