Championship - Skócia
szombat, 07.11.2026
15:00
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Inverness |
| Vendég: |
Livingston |
| Távolság: |
182.6 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Caledonian Stadium
|
| Befogadóképesség: |
7 918 |
| Méretek: |
102 x 68 m |
| Fotók: |
Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.50 |
3.25 |
2.60 |
12 |
|
|
|
1.50 |
1.50 |
| 36% |
25% |
39% |
1.33 |
|
|
|
48% |
52% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.29 |
3.50 |
|
|
|
1.93 |
1.88 |
|
|
|
3.25 |
1.33 |
| 75% |
25% |
|
|
|
36% |
64% |
|
|
|
20% |
80% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
|
2026-09-19 |
Livingston
|
2 - 2 |
Inverness
|
|
2024-10-12 |
Livingston
|
2 - 2 |
Inverness
|
|
2023-02-11 |
Livingston
|
0 - 3 |
Inverness
|
|
2022-07-12 |
Livingston
|
1 - 2 |
Inverness
|
|
2020-02-08 |
Inverness
|
1 - 0 |
Livingston
|
|
2018-04-24 |
Livingston
|
0 - 1 |
Inverness
|
|
2018-01-02 |
Inverness
|
1 - 1 |
Livingston
|
|
2017-11-04 |
Livingston
|
0 - 0 |
Inverness
|
|
2017-09-16 |
Inverness
|
1 - 3 |
Livingston
|
|
2015-09-22 |
Livingston
|
0 - 2 |
Inverness
|
|
2011-07-09 |
Livingston
|
1 - 1 |
Inverness
|
|
2006-04-29 |
Livingston
|
0 - 1 |
Inverness
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
5 |
1 |
|
8 |
5 |
3 |
| 50% |
42% |
8% |
|
67% |
42% |
25% |
Inverness utolsó 12 mérkőzések
|
2026-11-03 |
Inverness
|
1 - 0 |
Montrose
|
|
2026-10-31 |
Dunfermline
|
5 - 1 |
Inverness
|
|
2026-10-24 |
Raith Rovers
|
0 - 2 |
Inverness
|
|
2026-10-17 |
Inverness
|
2 - 0 |
Arbroath
|
|
2026-10-13 |
Queen's Park
|
2 - 1 |
Inverness
|
|
2026-10-10 |
Inverness
|
2 - 0 |
Stenhousemuir
|
|
2026-09-25 |
Inverness
|
2 - 0 |
Greenock Morton
|
|
2026-09-19 |
Livingston
|
2 - 2 |
Inverness
|
|
2026-09-12 |
Ayr United
|
1 - 3 |
Inverness
|
|
2026-09-05 |
Inverness
|
0 - 2 |
Raith Rovers
|
|
2026-08-29 |
Stenhousemuir
|
3 - 1 |
Inverness
|
|
2026-08-21 |
Inverness
|
1 - 1 |
Partick Thistle
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
4 |
|
11 |
5 |
4 |
| 50% |
17% |
33% |
|
92% |
42% |
33% |
Livingston utolsó 12 mérkőzések
|
2026-11-03 |
The Spartans
|
0 - 2 |
Livingston
|
|
2026-10-30 |
Stenhousemuir
|
0 - 3 |
Livingston
|
|
2026-10-24 |
Livingston
|
1 - 0 |
Arbroath
|
|
2026-10-17 |
Dunfermline
|
0 - 0 |
Livingston
|
|
2026-10-10 |
Livingston
|
1 - 2 |
Partick Thistle
|
|
2026-10-03 |
Livingston
|
1 - 2 |
Ayr United
|
|
2026-09-25 |
Raith Rovers
|
0 - 2 |
Livingston
|
|
2026-09-19 |
Livingston
|
2 - 2 |
Inverness
|
|
2026-09-11 |
Greenock Morton
|
1 - 4 |
Livingston
|
|
2026-09-04 |
Livingston
|
0 - 1 |
Stenhousemuir
|
|
2026-08-29 |
Arbroath
|
1 - 0 |
Livingston
|
|
2026-08-22 |
Livingston
|
2 - 0 |
Dunfermline
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
4 |
|
8 |
5 |
2 |
| 50% |
17% |
33% |
|
67% |
42% |
17% |
Tabella Championship
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Partick Thistle |
13 |
7 |
4 |
2 |
17 |
7 |
+10 |
25 |
| 2 |
Raith Rovers |
13 |
7 |
3 |
3 |
20 |
9 |
+11 |
24 |
| 3 |
Dunfermline |
13 |
6 |
6 |
1 |
15 |
7 |
+8 |
24 |
| 4 |
Stenhousemuir |
13 |
7 |
2 |
4 |
13 |
12 |
+1 |
23 |
| 5 |
Livingston |
13 |
6 |
2 |
5 |
18 |
11 |
+7 |
20 |
| 6 |
Inverness |
13 |
5 |
4 |
4 |
17 |
16 |
+1 |
19 |
| 7 |
Ayr United |
12 |
4 |
3 |
5 |
13 |
14 |
-1 |
15 |
| 8 |
Arbroath |
13 |
3 |
2 |
8 |
7 |
22 |
-15 |
11 |
| 9 |
Greenock Morton |
12 |
3 |
1 |
8 |
12 |
20 |
-8 |
10 |
| 10 |
Queen's Park |
13 |
2 |
1 |
10 |
8 |
22 |
-14 |
7 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Inverness |
|
| Livingston |
|
| Hazai |
|
| Vendég |
|
Mérkőzések hazai/vendég
| H |
Csapat |
Inverness |
Livingston |
| 1 |
Partick Thistle |
1 - 1 |
2 - 0 |
| 2 |
Raith Rovers |
0 - 2 |
0 - 2 |
| 3 |
Dunfermline |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 4 |
Stenhousemuir |
2 - 0 |
0 - 3 |
| 5 |
Livingston |
|
- |
| 6 |
Inverness |
- |
|
| 7 |
Ayr United |
|
|
| 8 |
Arbroath |
2 - 0 |
1 - 0 |
| 9 |
Greenock Morton |
2 - 0 |
1 - 4 |
| 10 |
Queen's Park |
|
|
Csapat statisztika
| |
Inverness |
Livingston |
| Győzelmek |
5 |
6 |
| Döntetlenek |
4 |
2 |
| Vereségek |
4 |
5 |
| Szerzett gólok |
17 |
18 |
| Kapott gólok |
16 |
11 |
| Átlagos lőtt gólok |
1.31 |
1.38 |
| Átlagos kapott gólok |
1.23 |
0.85 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
77% |
69% |
| Mérkőzések kapott gólok |
54% |
54% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
46% |
31% |
| Felett 1.5 |
85% |
69% |
| Felett 2.5 |
38% |
38% |
| Felett 3.5 |
31% |
15% |
| |
Hazai |
Vendég |
| Győzelmek |
3 |
3 |
| Döntetlenek |
2 |
1 |
| Vereségek |
1 |
2 |
| Szerzett gólok |
7 |
9 |
| Kapott gólok |
3 |
4 |
| Átlagos lőtt gólok |
1.17 |
1.50 |
| Átlagos kapott gólok |
0.50 |
0.67 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
67% |
50% |
| Mérkőzések kapott gólok |
33% |
50% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
17% |
17% |
| Felett 1.5 |
83% |
67% |
| Felett 2.5 |
0% |
33% |
| Felett 3.5 |
0% |
17% |
Teljes statisztika Championship
| Mérkőzések (64) |
| Hazai győzelmek |
42% |
| Döntetlenek |
22% |
| Vendég győzelmek |
36% |
| Lejátszott mérkőzések |
36% |
| Gólok (140) |
| Meccsenkénti gólok |
2.19 |
| Meccsenkénti hazai gólok |
1.20 |
| Meccsenkénti vendég gólok |
0.98 |
| Hazai csapat lőtt gólok |
70% |
| Vendég csapatok lőtt gólok |
59% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
38% |
| Felett 1.5 |
72% |
| Felett 2.5 |
33% |
| Felett 3.5 |
14% |
Inverness következő 6 mérkőzések
|
2026-11-14 |
Partick Thistle
|
- |
Inverness
|
|
2026-11-21 |
Inverness
|
- |
Ayr United
|
|
2026-12-05 |
Greenock Morton
|
- |
Inverness
|
|
2026-12-12 |
Inverness
|
- |
Queen's Park
|
|
2026-12-19 |
Stenhousemuir
|
- |
Inverness
|
|
2026-12-26 |
Arbroath
|
- |
Inverness
|
Livingston következő 6 mérkőzések
|
2026-11-14 |
Livingston
|
- |
Greenock Morton
|
|
2026-11-21 |
Queen's Park
|
- |
Livingston
|
|
2026-12-05 |
Livingston
|
- |
Raith Rovers
|
|
2026-12-12 |
Ayr United
|
- |
Livingston
|
|
2026-12-19 |
Livingston
|
- |
Dunfermline
|
|
2026-12-26 |
Livingston
|
- |
Stenhousemuir
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
2.50 |
3.25 |
2.60 |
| Valószínűség |
36% |
25% |
39% |
|
12 @ 1.33 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.50 |
1.50 |
| Valószínűség |
48% |
52% |
|
X2 @ 1.50 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.29 |
3.50 |
| Valószínűség |
|
75% |
25% |
|
Felett 1.5 @ 1.29 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.93 |
1.88 |
| Valószínűség |
|
36% |
64% |
|
Alatt 2.5 @ 1.88 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
3.25 |
1.33 |
| Valószínűség |
|
20% |
80% |
|
Alatt 3.5 @ 1.33 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.73 |
2.00 |
| Valószínűség |
|
38% |
62% |
|
Nem @ 2.00 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2026-11-04 12:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!