Süper Lig - Törökország
péntek, 14.02.2020
17:00
17:00

Ist. Basaksehir

Besiktas
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Isztambul |
| Vendég: | Isztambul |
| Stadion | |
| Stadion: | Başakşehir Fatih Terim Stadion |
| Befogadóképesség: | 17 801 |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 17:00 (20:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.15 | 3.50 | 3.20 | 1 | 1.36 | 1.66 | |||
| 48% | 22% | 30% | 2.15 | 61% | 39% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.33 | 1.61 | 2.25 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 83% | 17% | 58% | 42% | 29% | 71% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2019-09-23 | Besiktas | 1 - 1 | Ist. Basaksehir |
| 2019-04-13 | Besiktas | 2 - 1 | Ist. Basaksehir |
| 2018-11-03 | Ist. Basaksehir | 1 - 0 | Besiktas |
| 2018-03-18 | Ist. Basaksehir | 1 - 0 | Besiktas |
| 2017-10-23 | Besiktas | 1 - 1 | Ist. Basaksehir |
| 2017-04-30 | Ist. Basaksehir | 3 - 1 | Besiktas |
| 2016-11-26 | Besiktas | 1 - 1 | Ist. Basaksehir |
| 2016-10-09 | Besiktas | 2 - 1 | Ist. Basaksehir |
| 2016-02-14 | Ist. Basaksehir | 2 - 2 | Besiktas |
| 2015-11-14 | Besiktas | 1 - 1 | Ist. Basaksehir |
| 2015-09-13 | Besiktas | 2 - 0 | Ist. Basaksehir |
| 2015-04-06 | Besiktas | 0 - 0 | Ist. Basaksehir |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 9 | 4 | 2 | |
| 25% | 50% | 25% | 75% | 33% | 17% |
Ist. Basaksehir utolsó 12 mérkőzések
| 2020-02-09 | Sivasspor | 1 - 1 | Ist. Basaksehir |
| 2020-01-31 | Ist. Basaksehir | 3 - 1 | Genclerbirligi |
| 2020-01-25 | Fenerbahce | 2 - 0 | Ist. Basaksehir |
| 2020-01-18 | Ist. Basaksehir | 4 - 1 | Yeni Malatyaspor |
| 2020-01-11 | Young Boys | 1 - 3 | Ist. Basaksehir |
| 2020-01-09 | Ist. Basaksehir | 0 - 3 | Fortuna Sittard |
| 2019-12-28 | Ist. Basaksehir | 5 - 1 | Kasimpasa |
| 2019-12-22 | Kayserispor | 1 - 4 | Ist. Basaksehir |
| 2019-12-16 | Ist. Basaksehir | 1 - 1 | Konyaspor |
| 2019-12-12 | Mönchengladbach | 1 - 2 | Ist. Basaksehir |
| 2019-12-08 | Denizlispor | 1 - 1 | Ist. Basaksehir |
| 2019-12-01 | Ist. Basaksehir | 2 - 0 | Antalyaspor |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 12 | 7 | 5 | |
| 58% | 25% | 17% | 100% | 58% | 42% |
Besiktas utolsó 12 mérkőzések
| 2020-02-08 | Besiktas | 3 - 0 | Gaziantep FK |
| 2020-02-01 | Caykur Rizespor | 1 - 2 | Besiktas |
| 2020-01-26 | Göztepe | 2 - 1 | Besiktas |
| 2020-01-22 | Besiktas | 2 - 3 | Erzurumspor |
| 2020-01-19 | Besiktas | 1 - 2 | Sivasspor |
| 2020-01-15 | Erzurumspor | 3 - 2 | Besiktas |
| 2020-01-10 | Besiktas | 2 - 2 | Altinordu |
| 2020-01-08 | Besiktas | 2 - 0 | Mezőkövesd |
| 2019-12-27 | Besiktas | 4 - 1 | Genclerbirligi |
| 2019-12-22 | Fenerbahce | 3 - 1 | Besiktas |
| 2019-12-15 | Besiktas | 0 - 2 | Yeni Malatyaspor |
| 2019-12-12 | Wolverhampton | 4 - 0 | Besiktas |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 12 | 10 | 6 | |
| 33% | 8% | 58% | 100% | 83% | 50% |
Tabella Süper Lig
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sivasspor | 21 | +16 | 42 |
| 2 | Trabzonspor | 20 | +25 | 41 |
| 3 | Ist. Basaksehir | 21 | +18 | 40 |
| 4 | Alanyaspor | 21 | +21 | 39 |
| 5 | Galatasaray | 21 | +18 | 39 |
| 6 | Fenerbahce | 21 | +16 | 38 |
| 7 | Besiktas | 21 | +7 | 36 |
| 8 | Göztepe | 20 | +3 | 30 |
| 9 | Gaziantep FK | 21 | -4 | 27 |
| 10 | Yeni Malatyaspor | 20 | +5 | 24 |
| 11 | Denizlispor | 21 | -8 | 24 |
| 12 | Caykur Rizespor | 20 | -9 | 24 |
| 13 | Genclerbirligi | 21 | -9 | 21 |
| 14 | Konyaspor | 21 | -11 | 20 |
| 15 | Antalyaspor | 21 | -18 | 19 |
| 16 | Ankaragücü | 21 | -19 | 17 |
| 17 | Kasimpasa | 21 | -18 | 16 |
| 18 | Kayserispor | 21 | -33 | 12 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Ist. Basaksehir | |
| Besiktas | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Ist. Basaksehir | Besiktas |
|---|---|---|---|
| 1 | Sivasspor | 1 - 1 | 3 - 0 |
| 2 | Trabzonspor | 2 - 2 | 4 - 1 |
| 3 | Ist. Basaksehir | - | |
| 4 | Alanyaspor | ||
| 5 | Galatasaray | ||
| 6 | Fenerbahce | 1 - 2 | 3 - 1 |
| 7 | Besiktas | - | |
| 8 | Göztepe | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 9 | Gaziantep FK | 3 - 2 | |
| 10 | Yeni Malatyaspor | 4 - 1 | |
| 11 | Denizlispor | ||
| 12 | Caykur Rizespor | 5 - 0 | 1 - 2 |
| 13 | Genclerbirligi | 3 - 1 | |
| 14 | Konyaspor | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 15 | Antalyaspor | 2 - 0 | 1 - 2 |
| 16 | Ankaragücü | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 17 | Kasimpasa | 5 - 1 | 2 - 3 |
| 18 | Kayserispor |
Liga pozíció
| Ist. Basaksehir | Besiktas | |
| Pozíció | 3 | 7 |
| Pontok | 40 | 36 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 3 | 10 |
| Pontok | 24 | 13 |
Liga forma
| Ist. Basaksehir | Besiktas | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
11
7 3 |
11
3 7 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
3 1 |
4
1 5 |
Liga gólok
| Ist. Basaksehir | Besiktas | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
40
22 |
34
27 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
28
11 |
13
19 |
Teljes statisztika Süper Lig
| Mérkőzések (187) | |
| Hazai győzelmek | 41% |
| Döntetlenek | 28% |
| Vendég győzelmek | 31% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (540) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.89 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.64 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.25 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 77% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 75% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 58% |
| Felett 1.5 | 80% |
| Felett 2.5 | 55% |
| Felett 3.5 | 32% |
Ist. Basaksehir következő 6 mérkőzések
| 2020-02-20 | Sporting CP | - | Ist. Basaksehir |
| 2020-02-24 | Caykur Rizespor | - | Ist. Basaksehir |
| 2020-02-27 | Ist. Basaksehir | - | Sporting CP |
| 2020-03-02 | Ist. Basaksehir | - | Gaziantep FK |
| 2020-03-07 | Göztepe | - | Ist. Basaksehir |
| 2020-03-12 | Ist. Basaksehir | - | Köbenhavn |
Besiktas következő 6 mérkőzések
| 2020-02-22 | Besiktas | - | Trabzonspor |
| 2020-02-28 | Alanyaspor | - | Besiktas |
| 2020-03-06 | Besiktas | - | Ankaragücü |
| 2020-03-15 | Galatasaray | - | Besiktas |
| 2020-03-21 | Besiktas | - | Antalyaspor |
| 2020-06-13 | Besiktas | - | Antalyaspor |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.15 | 3.50 | 3.20 |
| Valószínűség | 48% | 22% | 30% |
| 1 @ 2.15 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 1.66 |
| Valószínűség | 61% | 39% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.20 | 4.33 | |
| Valószínűség | 83% | 17% | |
| Felett 1.5 @ 1.20 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.61 | 2.25 | |
| Valószínűség | 58% | 42% | |
| Felett 2.5 @ 1.61 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.62 | 1.44 | |
| Valószínűség | 29% | 71% | |
| Alatt 3.5 @ 1.44 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.57 | 2.25 | |
| Valószínűség | 62% | 38% | |
| Igen @ 1.57 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2020-02-14 16:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!