3. Liga - Németország
szombat, 08.02.2020
13:00
13:00

Kaiserslautern

Pr. Münster
1 - 1
(1 - 1, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Kaiserslautern |
| Vendég: | Munster |
| Távolság: | 280.3 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Fritz Walter Stadion |
| Befogadóképesség: | 49 780 (46 000) |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 13:00 (14:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 4.33 | 6.00 | 1X | 1.12 | 2.50 | |||
| 40% | 38% | 22% | 1.12 | 64% | 36% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 5.00 | 1.53 | 2.40 | 2.25 | 1.57 | ||||||
| 86% | 14% | 61% | 39% | 47% | 53% |
Utolsó 3 közvetlen mérkőzések
| 2019-08-03 | Pr. Münster | 3 - 2 | Kaiserslautern |
| 2019-02-01 | Pr. Münster | 2 - 0 | Kaiserslautern |
| 2018-08-07 | Kaiserslautern | 1 - 2 | Pr. Münster |
Kaiserslautern utolsó 12 mérkőzések
| 2020-02-04 | Kaiserslautern | 2 - 5 | Düsseldorf |
| 2020-02-01 | Ingolstadt | 2 - 1 | Kaiserslautern |
| 2020-01-27 | Kaiserslautern | 0 - 0 | Sonnenhof |
| 2020-01-17 | Kaiserslautern | 5 - 0 | MTK Budapest |
| 2019-12-21 | Unterhaching | 1 - 1 | Kaiserslautern |
| 2019-12-14 | Bayern M. II | 1 - 3 | Kaiserslautern |
| 2019-12-07 | Kaiserslautern | 1 - 0 | Hallescher |
| 2019-11-30 | Viktoria Koln | 2 - 4 | Kaiserslautern |
| 2019-11-24 | Kaiserslautern | 2 - 0 | Hansa Rostock |
| 2019-11-09 | Uerdingen 05 | 0 - 3 | Kaiserslautern |
| 2019-11-02 | Kaiserslautern | 2 - 3 | Würzburger |
| 2019-10-30 | Kaiserslautern | 2 - 2 | Nürnberg |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 10 | 8 | 6 | |
| 50% | 25% | 25% | 83% | 67% | 50% |
Pr. Münster utolsó 12 mérkőzések
| 2020-02-01 | Pr. Münster | 1 - 4 | Duisburg |
| 2020-01-25 | Carl Zeiss Jena | 1 - 2 | Pr. Münster |
| 2019-12-21 | Pr. Münster | 0 - 1 | Munchen 1860 |
| 2019-12-13 | Pr. Münster | 2 - 0 | Magdeburg |
| 2019-12-09 | Meppen | 3 - 1 | Pr. Münster |
| 2019-11-30 | Pr. Münster | 1 - 3 | Waldhof Mannheim |
| 2019-11-23 | Zwickau | 4 - 2 | Pr. Münster |
| 2019-11-11 | Pr. Münster | 1 - 1 | E. Braunschweig |
| 2019-11-02 | Pr. Münster | 3 - 3 | Chemnitz |
| 2019-10-26 | Ingolstadt | 3 - 2 | Pr. Münster |
| 2019-10-19 | Pr. Münster | 1 - 1 | Sonnenhof |
| 2019-10-05 | Unterhaching | 2 - 2 | Pr. Münster |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 11 | 8 | 7 | |
| 17% | 33% | 50% | 92% | 67% | 58% |
Tabella 3. Liga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Duisburg | 23 | +17 | 44 |
| 2 | Ingolstadt | 22 | +20 | 41 |
| 3 | Unterhaching | 22 | +9 | 39 |
| 4 | Waldhof Mannheim | 22 | +9 | 37 |
| 5 | E. Braunschweig | 23 | +4 | 35 |
| 6 | Munchen 1860 | 22 | +3 | 33 |
| 7 | Hallescher | 22 | +11 | 32 |
| 8 | Meppen | 22 | +9 | 31 |
| 9 | Hansa Rostock | 22 | -1 | 31 |
| 10 | Kaiserslautern | 22 | -1 | 30 |
| 11 | Würzburger | 22 | -2 | 30 |
| 12 | Uerdingen 05 | 22 | -6 | 30 |
| 13 | Bayern M. II | 22 | -3 | 29 |
| 14 | Magdeburg | 22 | +5 | 28 |
| 15 | Zwickau | 22 | +2 | 28 |
| 16 | Viktoria Koln | 22 | -8 | 25 |
| 17 | Chemnitz | 22 | -4 | 24 |
| 18 | Pr. Münster | 22 | -13 | 19 |
| 19 | Sonnenhof | 22 | -25 | 18 |
| 20 | Carl Zeiss Jena | 22 | -26 | 13 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Kaiserslautern | |
| Pr. Münster | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Kaiserslautern | Pr. Münster |
|---|---|---|---|
| 1 | Duisburg | 2 - 0 | |
| 2 | Ingolstadt | 0 - 0 | 3 - 2 |
| 3 | Unterhaching | 1 - 1 | 2 - 2 |
| 4 | Waldhof Mannheim | 1 - 1 | |
| 5 | E. Braunschweig | 0 - 3 | |
| 6 | Munchen 1860 | 1 - 1 | |
| 7 | Hallescher | 1 - 0 | 2 - 2 |
| 8 | Meppen | 3 - 1 | |
| 9 | Hansa Rostock | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 10 | Kaiserslautern | - | |
| 11 | Würzburger | 2 - 3 | 3 - 2 |
| 12 | Uerdingen 05 | ||
| 13 | Bayern M. II | ||
| 14 | Magdeburg | 1 - 1 | |
| 15 | Zwickau | 4 - 2 | |
| 16 | Viktoria Koln | ||
| 17 | Chemnitz | ||
| 18 | Pr. Münster | - | |
| 19 | Sonnenhof | 0 - 0 | |
| 20 | Carl Zeiss Jena | 3 - 1 | 1 - 2 |
Liga pozíció
| Kaiserslautern | Pr. Münster | |
| Pozíció | 10 | 18 |
| Pontok | 30 | 19 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 14 | 20 |
| Pontok | 14 | 6 |
Liga forma
| Kaiserslautern | Pr. Münster | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
6 8 |
4
7 11 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
5 2 |
1
3 6 |
Liga gólok
| Kaiserslautern | Pr. Münster | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
37
38 |
32
45 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
11
10 |
14
22 |
Teljes statisztika 3. Liga
| Mérkőzések (221) | |
| Hazai győzelmek | 36% |
| Döntetlenek | 30% |
| Vendég győzelmek | 34% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (690) | |
| Meccsenkénti gólok | 3.12 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.57 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.55 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 78% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 79% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 64% |
| Felett 1.5 | 84% |
| Felett 2.5 | 62% |
| Felett 3.5 | 37% |
Kaiserslautern következő 6 mérkőzések
| 2020-02-15 | E. Braunschweig | - | Kaiserslautern |
| 2020-02-22 | Kaiserslautern | - | Zwickau |
| 2020-02-29 | Waldhof Mannheim | - | Kaiserslautern |
| 2020-03-07 | Kaiserslautern | - | Meppen |
| 2020-03-14 | Magdeburg | - | Kaiserslautern |
| 2020-05-30 | Magdeburg | - | Kaiserslautern |
Pr. Münster következő 6 mérkőzések
| 2020-02-14 | Pr. Münster | - | Würzburger |
| 2020-02-22 | Uerdingen 05 | - | Pr. Münster |
| 2020-03-02 | Pr. Münster | - | Hansa Rostock |
| 2020-03-07 | Viktoria Koln | - | Pr. Münster |
| 2020-03-14 | Pr. Münster | - | Hallescher |
| 2020-05-31 | Pr. Münster | - | Hallescher |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.50 | 4.33 | 6.00 |
| Valószínűség | 40% | 38% | 22% |
| 1X @ 1.12 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.12 | 2.50 |
| Valószínűség | 64% | 36% |
| 1X @ 1.12 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.16 | 5.00 | |
| Valószínűség | 86% | 14% | |
| Felett 1.5 @ 1.16 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.53 | 2.40 | |
| Valószínűség | 61% | 39% | |
| Felett 2.5 @ 1.53 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.25 | 1.57 | |
| Valószínűség | 47% | 53% | |
| Alatt 3.5 @ 1.57 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.61 | 2.20 | |
| Valószínűség | 71% | 29% | |
| Igen @ 1.61 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2020-02-08 12:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!