Erste Liga - Ausztria
kedd, 10.03.2020
18:00
18:00

Kapfenberg

Juniors OO
2 - 2
(0 - 2, 2 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Kapfenberg |
| Vendég: | Pasching |
| Távolság: | 121.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Franz-Fekete-Stadion |
| Befogadóképesség: | 12 000 (2 000) |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 18:00 (19:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.20 | 3.50 | 2.15 | X2 | 1.66 | 1.36 | |||
| 24% | 29% | 47% | 1.36 | 33% | 67% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 4.50 | 1.60 | 2.30 | 2.50 | 1.50 | ||||||
| 86% | 14% | 64% | 36% | 40% | 60% |
Utolsó 3 közvetlen mérkőzések
| 2019-08-09 | Juniors OO | 1 - 0 | Kapfenberg |
| 2019-05-24 | Kapfenberg | 1 - 1 | Juniors OO |
| 2018-11-04 | Juniors OO | 4 - 0 | Kapfenberg |
Kapfenberg utolsó 12 mérkőzések
| 2020-02-29 | Lafnitz | 0 - 3 | Kapfenberg |
| 2020-02-21 | Kapfenberg | 1 - 1 | Blau-Weiss Linz |
| 2020-02-08 | TSV Hartberg | 1 - 3 | Kapfenberg |
| 2020-02-05 | Kapfenberg | 0 - 2 | Mattersburg |
| 2020-01-18 | Kapfenberg | 3 - 5 | Wolfsberger AC |
| 2019-11-30 | Vorwarts Steyr | 2 - 0 | Kapfenberg |
| 2019-11-22 | Kapfenberg | 2 - 1 | Vorwarts Steyr |
| 2019-11-08 | Austria Wien II | 4 - 1 | Kapfenberg |
| 2019-11-01 | Kapfenberg | 2 - 1 | FAC Wien |
| 2019-10-29 | Kapfenberg | 0 - 2 | Sturm Graz |
| 2019-10-25 | Austria Lustenau | 3 - 2 | Kapfenberg |
| 2019-10-20 | Kapfenberg | 2 - 0 | Grazer AK |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 12 | 7 | 4 | |
| 42% | 8% | 50% | 100% | 58% | 33% |
Juniors OO utolsó 12 mérkőzések
| 2020-02-28 | Vorwarts Steyr | 0 - 0 | Juniors OO |
| 2020-02-21 | Juniors OO | 1 - 2 | Lafnitz |
| 2020-02-14 | Juniors OO | 1 - 0 | FAC Wien |
| 2020-02-08 | Austria Wien | 4 - 1 | Juniors OO |
| 2020-02-01 | St. Pölten | 1 - 0 | Juniors OO |
| 2019-11-29 | FAC Wien | 0 - 0 | Juniors OO |
| 2019-11-23 | Juniors OO | 2 - 2 | FAC Wien |
| 2019-11-14 | Mattersburg | 4 - 2 | Juniors OO |
| 2019-11-08 | Horn | 1 - 3 | Juniors OO |
| 2019-11-01 | Liefering | 0 - 4 | Juniors OO |
| 2019-10-26 | Juniors OO | 2 - 4 | Austria Wien II |
| 2019-10-19 | Dornbirn 1913 | 2 - 2 | Juniors OO |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 8 | 8 | 7 | |
| 25% | 33% | 42% | 67% | 67% | 58% |
Tabella Erste Liga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | SV Ried | 19 | +22 | 45 |
| 2 | A. Klagenfurt | 19 | +13 | 37 |
| 3 | Wacker Innsbr. | 19 | +1 | 30 |
| 4 | Vorwarts Steyr | 19 | +5 | 27 |
| 5 | Liefering | 19 | +4 | 27 |
| 6 | Lafnitz | 19 | 0 | 27 |
| 7 | Austria Lustenau | 19 | 0 | 26 |
| 8 | Austria Wien II | 19 | +3 | 24 |
| 9 | Juniors OO | 18 | -1 | 23 |
| 10 | Blau-Weiss Linz | 19 | -5 | 23 |
| 11 | Amstetten | 19 | -6 | 22 |
| 12 | Dornbirn 1913 | 19 | -7 | 22 |
| 13 | Horn | 19 | -2 | 21 |
| 14 | FAC Wien | 19 | -7 | 21 |
| 15 | Grazer AK | 19 | -7 | 19 |
| 16 | Kapfenberg | 18 | -13 | 18 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Kapfenberg | |
| Juniors OO | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Kapfenberg | Juniors OO |
|---|---|---|---|
| 1 | SV Ried | 2 - 3 | 3 - 1 |
| 2 | A. Klagenfurt | 1 - 2 | |
| 3 | Wacker Innsbr. | 2 - 1 | |
| 4 | Vorwarts Steyr | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 5 | Liefering | 0 - 2 | 0 - 4 |
| 6 | Lafnitz | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 7 | Austria Lustenau | ||
| 8 | Austria Wien II | ||
| 9 | Juniors OO | - | |
| 10 | Blau-Weiss Linz | 1 - 1 | |
| 11 | Amstetten | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 12 | Dornbirn 1913 | 2 - 2 | |
| 13 | Horn | 1 - 3 | |
| 14 | FAC Wien | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 15 | Grazer AK | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 16 | Kapfenberg | - |
Liga pozíció
| Kapfenberg | Juniors OO | |
| Pozíció | 16 | 9 |
| Pontok | 18 | 23 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 9 | 4 |
| Pontok | 11 | 13 |
Liga forma
| Kapfenberg | Juniors OO | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
3 10 |
6
5 7 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
2 4 |
3
4 3 |
Liga gólok
| Kapfenberg | Juniors OO | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
23
36 |
31
32 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
12
13 |
14
11 |
Teljes statisztika Erste Liga
| Mérkőzések (151) | |
| Hazai győzelmek | 35% |
| Döntetlenek | 27% |
| Vendég győzelmek | 38% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (502) | |
| Meccsenkénti gólok | 3.32 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.65 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.68 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 80% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 81% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 67% |
| Felett 1.5 | 86% |
| Felett 2.5 | 61% |
| Felett 3.5 | 44% |
Kapfenberg következő 6 mérkőzések
| 2020-05-29 | Kapfenberg | - | Lafnitz |
| 2020-06-07 | A. Klagenfurt | - | Kapfenberg |
| 2020-06-10 | Kapfenberg | - | Dornbirn 1913 |
| 2020-06-14 | SV Ried | - | Kapfenberg |
| 2020-06-19 | Kapfenberg | - | Horn |
| 2020-06-24 | Amstetten | - | Kapfenberg |
Juniors OO következő 6 mérkőzések
| 2020-03-13 | Juniors OO | - | Wacker Innsbr. |
| 2020-05-30 | Vorwarts Steyr | - | Juniors OO |
| 2020-06-06 | Juniors OO | - | Wacker Innsbr. |
| 2020-06-10 | Austria Lustenau | - | Juniors OO |
| 2020-06-13 | Juniors OO | - | Grazer AK |
| 2020-06-20 | Blau-Weiss Linz | - | Juniors OO |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.20 | 3.50 | 2.15 |
| Valószínűség | 24% | 29% | 47% |
| X2 @ 1.36 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 1.36 |
| Valószínűség | 33% | 67% |
| X2 @ 1.36 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.16 | 4.50 | |
| Valószínűség | 86% | 14% | |
| Felett 1.5 @ 1.16 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.60 | 2.30 | |
| Valószínűség | 64% | 36% | |
| Felett 2.5 @ 1.60 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.50 | 1.50 | |
| Valószínűség | 40% | 60% | |
| Alatt 3.5 @ 1.50 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.53 | 2.37 | |
| Valószínűség | 66% | 34% | |
| Igen @ 1.53 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2020-03-10 16:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!