FNL - Csehország
péntek, 16.10.2026
16:30
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Karvina |
| Vendég: |
Prága |
| Távolság: |
295.8 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Mestsky stadion Karvina
|
| Befogadóképesség: |
8 000 (904) |
| Méretek: |
105 x 68 m |
| Fotók: |
Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
16:30 (17:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.67 |
3.60 |
4.10 |
1X |
|
|
|
1.20 |
2.00 |
| 43% |
23% |
34% |
1.20 |
|
|
|
55% |
45% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.17 |
5.00 |
|
|
|
1.57 |
2.35 |
|
|
|
2.38 |
1.53 |
| 87% |
13% |
|
|
|
67% |
33% |
|
|
|
47% |
53% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
|
2026-04-18 |
Dukla Praha
|
1 - 2 |
Karvina
|
|
2025-07-19 |
Karvina
|
2 - 0 |
Dukla Praha
|
|
2025-03-12 |
Dukla Praha
|
0 - 0 |
Karvina
|
|
2024-09-01 |
Karvina
|
0 - 0 |
Dukla Praha
|
|
2023-05-13 |
Dukla Praha
|
0 - 3 |
Karvina
|
|
2022-10-22 |
Karvina
|
5 - 0 |
Dukla Praha
|
|
2019-05-14 |
Karvina
|
3 - 0 |
Dukla Praha
|
|
2019-03-15 |
Dukla Praha
|
2 - 1 |
Karvina
|
|
2018-10-07 |
Karvina
|
0 - 2 |
Dukla Praha
|
|
2018-05-05 |
Karvina
|
1 - 3 |
Dukla Praha
|
|
2017-11-04 |
Dukla Praha
|
3 - 2 |
Karvina
|
|
2017-02-25 |
Dukla Praha
|
0 - 0 |
Karvina
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
9 |
7 |
3 |
| 42% |
25% |
33% |
|
75% |
58% |
25% |
Karvina utolsó 12 mérkőzések
|
2026-10-09 |
Taborsko
|
0 - 1 |
Karvina
|
|
2026-10-02 |
Karvina
|
1 - 1 |
Stal Rzeszow
|
|
2026-09-18 |
Karvina
|
3 - 2 |
HS Kromeriz
|
|
2026-09-11 |
Trinec
|
3 - 2 |
Karvina
|
|
2026-09-04 |
Karvina
|
2 - 0 |
SK Kladno
|
|
2026-08-29 |
Pribram
|
2 - 1 |
Karvina
|
|
2026-08-21 |
Karvina
|
3 - 0 |
Viktoria Zizkov
|
|
2026-08-15 |
Arsenal CL
|
2 - 5 |
Karvina
|
|
2026-08-07 |
Prostejov
|
1 - 2 |
Karvina
|
|
2026-07-31 |
Karvina
|
1 - 0 |
Vlasim
|
|
2026-07-27 |
Opava
|
2 - 0 |
Karvina
|
|
2026-07-07 |
Karvina
|
2 - 1 |
Z. Michalovce
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
1 |
3 |
|
10 |
7 |
3 |
| 67% |
8% |
25% |
|
83% |
58% |
25% |
Dukla Praha utolsó 12 mérkőzések
|
2026-10-12 |
Dukla Praha
|
3 - 2 |
Banik Ostrava B
|
|
2026-10-02 |
Dukla Praha
|
0 - 1 |
Jablonec
|
|
2026-09-18 |
Prostejov
|
2 - 2 |
Dukla Praha
|
|
2026-09-11 |
Dukla Praha
|
3 - 1 |
Vlasim
|
|
2026-09-05 |
Opava
|
1 - 2 |
Dukla Praha
|
|
2026-08-28 |
Dukla Praha
|
3 - 1 |
Vys. Jihlava
|
|
2026-08-21 |
Usti nad Labem
|
3 - 1 |
Dukla Praha
|
|
2026-08-14 |
Dukla Praha
|
1 - 3 |
Slavia Prague B
|
|
2026-08-07 |
Dukla Praha
|
2 - 0 |
HS Kromeriz
|
|
2026-07-31 |
Taborsko
|
2 - 2 |
Dukla Praha
|
|
2026-07-24 |
Dukla Praha
|
2 - 0 |
Arsenal CL
|
|
2026-07-11 |
Dukla Praha
|
4 - 2 |
Sparta Prague B
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
2 |
3 |
|
11 |
9 |
8 |
| 58% |
17% |
25% |
|
92% |
75% |
67% |
Tabella FNL
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Karvina |
10 |
7 |
0 |
3 |
20 |
12 |
+8 |
21 |
| 2 |
Dukla Praha |
10 |
6 |
2 |
2 |
21 |
15 |
+6 |
20 |
| 3 |
Usti nad Labem |
10 |
5 |
3 |
2 |
17 |
11 |
+6 |
18 |
| 4 |
Vys. Jihlava |
10 |
5 |
2 |
3 |
16 |
11 |
+5 |
17 |
| 5 |
Pribram |
10 |
4 |
5 |
1 |
18 |
15 |
+3 |
17 |
| 6 |
Vlasim |
10 |
4 |
3 |
3 |
19 |
14 |
+5 |
15 |
| 7 |
Slavia Prague B |
10 |
3 |
4 |
3 |
19 |
17 |
+2 |
13 |
| 8 |
SK Kladno |
10 |
3 |
4 |
3 |
14 |
14 |
0 |
13 |
| 9 |
Taborsko |
10 |
3 |
4 |
3 |
13 |
13 |
0 |
13 |
| 10 |
Opava |
10 |
3 |
4 |
3 |
16 |
17 |
-1 |
13 |
| 11 |
Viktoria Zizkov |
10 |
4 |
1 |
5 |
10 |
17 |
-7 |
13 |
| 12 |
Banik Ostrava B |
10 |
3 |
2 |
5 |
17 |
15 |
+2 |
11 |
| 13 |
Prostejov |
10 |
1 |
6 |
3 |
13 |
14 |
-1 |
9 |
| 14 |
Arsenal CL |
10 |
2 |
3 |
5 |
11 |
18 |
-7 |
9 |
| 15 |
Trinec |
10 |
1 |
4 |
5 |
10 |
18 |
-8 |
7 |
| 16 |
HS Kromeriz |
10 |
1 |
3 |
6 |
9 |
22 |
-13 |
6 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Karvina |
|
| Dukla Praha |
|
| Hazai |
|
| Vendég |
|
Mérkőzések hazai/vendég
| H |
Csapat |
Karvina |
Dukla Praha |
| 1 |
Karvina |
- |
|
| 2 |
Dukla Praha |
|
- |
| 3 |
Usti nad Labem |
|
3 - 1 |
| 4 |
Vys. Jihlava |
|
|
| 5 |
Pribram |
|
|
| 6 |
Vlasim |
1 - 0 |
|
| 7 |
Slavia Prague B |
|
|
| 8 |
SK Kladno |
2 - 0 |
|
| 9 |
Taborsko |
|
2 - 2 |
| 10 |
Opava |
|
1 - 2 |
| 11 |
Viktoria Zizkov |
3 - 0 |
|
| 12 |
Banik Ostrava B |
|
|
| 13 |
Prostejov |
|
2 - 2 |
| 14 |
Arsenal CL |
|
|
| 15 |
Trinec |
|
|
| 16 |
HS Kromeriz |
3 - 2 |
|
Csapat statisztika
| |
Karvina |
Dukla Praha |
| Győzelmek |
7 |
6 |
| Döntetlenek |
0 |
2 |
| Vereségek |
3 |
2 |
| Szerzett gólok |
20 |
21 |
| Kapott gólok |
12 |
15 |
| Átlagos lőtt gólok |
2.00 |
2.10 |
| Átlagos kapott gólok |
1.20 |
1.50 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
90% |
100% |
| Mérkőzések kapott gólok |
60% |
80% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
50% |
80% |
| Felett 1.5 |
80% |
100% |
| Felett 2.5 |
60% |
80% |
| Felett 3.5 |
30% |
70% |
| |
Hazai |
Vendég |
| Győzelmek |
4 |
1 |
| Döntetlenek |
0 |
2 |
| Vereségek |
0 |
1 |
| Szerzett gólok |
9 |
7 |
| Kapott gólok |
2 |
8 |
| Átlagos lőtt gólok |
2.25 |
1.75 |
| Átlagos kapott gólok |
0.50 |
2.00 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
100% |
100% |
| Mérkőzések kapott gólok |
25% |
100% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
25% |
100% |
| Felett 1.5 |
75% |
100% |
| Felett 2.5 |
50% |
100% |
| Felett 3.5 |
25% |
75% |
Teljes statisztika FNL
| Mérkőzések (80) |
| Hazai győzelmek |
40% |
| Döntetlenek |
31% |
| Vendég győzelmek |
29% |
| Lejátszott mérkőzések |
33% |
| Gólok (243) |
| Meccsenkénti gólok |
3.04 |
| Meccsenkénti hazai gólok |
1.62 |
| Meccsenkénti vendég gólok |
1.41 |
| Hazai csapat lőtt gólok |
82% |
| Vendég csapatok lőtt gólok |
78% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
65% |
| Felett 1.5 |
81% |
| Felett 2.5 |
61% |
| Felett 3.5 |
41% |
Karvina következő 6 mérkőzések
|
2026-10-23 |
Usti nad Labem
|
- |
Karvina
|
|
2026-10-30 |
Karvina
|
- |
Slavia Prague B
|
|
2026-11-06 |
Vys. Jihlava
|
- |
Karvina
|
|
2026-11-20 |
Karvina
|
- |
Banik Ostrava B
|
|
2026-11-29 |
Vlasim
|
- |
Karvina
|
|
2027-03-06 |
Karvina
|
- |
Prostejov
|
Dukla Praha következő 6 mérkőzések
|
2026-10-23 |
Dukla Praha
|
- |
SK Kladno
|
|
2026-11-01 |
Viktoria Zizkov
|
- |
Dukla Praha
|
|
2026-11-06 |
Dukla Praha
|
- |
Pribram
|
|
2026-11-21 |
Trinec
|
- |
Dukla Praha
|
|
2026-11-27 |
Dukla Praha
|
- |
Taborsko
|
|
2027-03-06 |
HS Kromeriz
|
- |
Dukla Praha
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
1.67 |
3.60 |
4.10 |
| Valószínűség |
43% |
23% |
34% |
|
1X @ 1.20 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.20 |
2.00 |
| Valószínűség |
55% |
45% |
|
1X @ 1.20 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.17 |
5.00 |
| Valószínűség |
|
87% |
13% |
|
Felett 1.5 @ 1.17 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.57 |
2.35 |
| Valószínűség |
|
67% |
33% |
|
Felett 2.5 @ 1.57 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.38 |
1.53 |
| Valószínűség |
|
47% |
53% |
|
Alatt 3.5 @ 1.53 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.57 |
2.25 |
| Valószínűség |
|
65% |
35% |
|
Igen @ 1.57 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2026-10-14 00:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!