Ekstraklasa - Lengyelország
péntek, 15.05.2026
19:30
Korona Kielce
Widzew Lodz
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Kielce |
| Vendég: |
Lodz |
| Távolság: |
126.8 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Stadion Miejski Kielce
|
| Befogadóképesség: |
15 500 |
| Méretek: |
105 x 68 m |
| Fotók: |
Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
19:30 (20:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.38 |
3.20 |
2.75 |
1X |
|
|
|
1.36 |
1.50 |
| 43% |
24% |
33% |
1.36 |
|
|
|
56% |
44% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.33 |
3.25 |
|
|
|
2.05 |
1.75 |
|
|
|
3.75 |
1.25 |
| 75% |
25% |
|
|
|
46% |
54% |
|
|
|
22% |
78% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
|
2025-11-23 |
Widzew Lodz
|
1 - 3 |
Korona Kielce
|
|
2025-04-11 |
Korona Kielce
|
2 - 1 |
Widzew Lodz
|
|
2024-12-04 |
Korona Kielce
|
1 - 0 |
Widzew Lodz
|
|
2024-10-04 |
Widzew Lodz
|
0 - 1 |
Korona Kielce
|
|
2024-04-01 |
Widzew Lodz
|
3 - 1 |
Korona Kielce
|
|
2023-09-22 |
Korona Kielce
|
1 - 1 |
Widzew Lodz
|
|
2023-05-27 |
Widzew Lodz
|
0 - 3 |
Korona Kielce
|
|
2022-11-12 |
Korona Kielce
|
0 - 1 |
Widzew Lodz
|
|
2022-04-26 |
Widzew Lodz
|
1 - 2 |
Korona Kielce
|
|
2021-10-15 |
Korona Kielce
|
0 - 1 |
Widzew Lodz
|
|
2021-07-10 |
Korona Kielce
|
2 - 0 |
Widzew Lodz
|
|
2021-06-04 |
Korona Kielce
|
1 - 1 |
Widzew Lodz
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
2 |
3 |
|
8 |
5 |
2 |
| 58% |
17% |
25% |
|
67% |
42% |
17% |
Korona Kielce utolsó 12 mérkőzések
|
2026-05-08 |
Rakow Czest.
|
2 - 0 |
Korona Kielce
|
|
2026-05-01 |
Korona Kielce
|
1 - 1 |
Piast Gliwice
|
|
2026-04-25 |
Korona Kielce
|
1 - 1 |
GKS Katowice
|
|
2026-04-18 |
Gornik Zabrze
|
1 - 0 |
Korona Kielce
|
|
2026-04-10 |
Korona Kielce
|
1 - 1 |
Jagiellonia
|
|
2026-04-06 |
Lechia Gdansk
|
4 - 2 |
Korona Kielce
|
|
2026-03-22 |
Korona Kielce
|
3 - 0 |
Arka Gdynia
|
|
2026-03-16 |
Pogon Szczecin
|
2 - 1 |
Korona Kielce
|
|
2026-03-07 |
Korona Kielce
|
2 - 1 |
LKS Nieciecza
|
|
2026-02-28 |
Motor Lublin
|
2 - 0 |
Korona Kielce
|
|
2026-02-22 |
Korona Kielce
|
1 - 2 |
Lech Poznan
|
|
2026-02-13 |
Radomiak Radom
|
0 - 2 |
Korona Kielce
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
6 |
|
11 |
5 |
1 |
| 25% |
25% |
50% |
|
92% |
42% |
8% |
Widzew Lodz utolsó 12 mérkőzések
|
2026-05-09 |
Widzew Lodz
|
3 - 1 |
Lechia Gdansk
|
|
2026-05-01 |
Legia Warszawa
|
1 - 0 |
Widzew Lodz
|
|
2026-04-26 |
Widzew Lodz
|
2 - 0 |
Motor Lublin
|
|
2026-04-18 |
Radomiak Radom
|
2 - 1 |
Widzew Lodz
|
|
2026-04-11 |
Widzew Lodz
|
1 - 0 |
LKS Nieciecza
|
|
2026-04-04 |
Rakow Czest.
|
1 - 1 |
Widzew Lodz
|
|
2026-03-22 |
Widzew Lodz
|
0 - 0 |
Gornik Zabrze
|
|
2026-03-15 |
Arka Gdynia
|
0 - 0 |
Widzew Lodz
|
|
2026-03-07 |
Widzew Lodz
|
2 - 1 |
Lech Poznan
|
|
2026-03-03 |
GKS Katowice
|
1 - 1 |
Widzew Lodz
|
|
2026-02-28 |
Pogon Szczecin
|
1 - 0 |
Widzew Lodz
|
|
2026-02-20 |
Widzew Lodz
|
0 - 0 |
Cracovia Krakow
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
5 |
3 |
|
6 |
3 |
1 |
| 33% |
42% |
25% |
|
50% |
25% |
8% |
Tabella Ekstraklasa
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Lech Poznan |
32 |
15 |
11 |
6 |
57 |
42 |
+15 |
56 |
| 2 |
Jagiellonia |
31 |
13 |
10 |
8 |
51 |
39 |
+12 |
49 |
| 3 |
Rakow Czest. |
31 |
14 |
7 |
10 |
45 |
37 |
+8 |
49 |
| 4 |
Gornik Zabrze |
31 |
14 |
7 |
10 |
43 |
36 |
+7 |
49 |
| 5 |
GKS Katowice |
32 |
14 |
6 |
12 |
48 |
42 |
+6 |
48 |
| 6 |
Zaglebie Lubin |
32 |
13 |
9 |
10 |
45 |
36 |
+9 |
48 |
| 7 |
Wisla Plock |
32 |
12 |
9 |
11 |
32 |
35 |
-3 |
45 |
| 8 |
Radomiak Radom |
32 |
11 |
11 |
10 |
49 |
44 |
+5 |
44 |
| 9 |
Legia Warszawa |
32 |
10 |
13 |
9 |
36 |
36 |
0 |
43 |
| 10 |
Motor Lublin |
32 |
10 |
12 |
10 |
43 |
46 |
-3 |
42 |
| 11 |
Pogon Szczecin |
32 |
12 |
5 |
15 |
45 |
48 |
-3 |
41 |
| 12 |
Piast Gliwice |
32 |
11 |
8 |
13 |
40 |
41 |
-1 |
41 |
| 13 |
Cracovia Krakow |
32 |
9 |
13 |
10 |
35 |
38 |
-3 |
40 |
| 14 |
Widzew Lodz |
32 |
11 |
6 |
15 |
39 |
39 |
0 |
39 |
| 15 |
Korona Kielce |
32 |
10 |
9 |
13 |
38 |
39 |
-1 |
39 |
| 16 |
Lechia Gdansk |
32 |
12 |
7 |
13 |
59 |
60 |
-1 |
38 |
| 17 |
Arka Gdynia |
31 |
9 |
8 |
14 |
32 |
55 |
-23 |
35 |
| 18 |
LKS Nieciecza |
32 |
7 |
7 |
18 |
37 |
61 |
-24 |
28 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Korona Kielce |
|
| Widzew Lodz |
|
| Hazai |
|
| Vendég |
|
Mérkőzések hazai/vendég
| H |
Csapat |
Korona Kielce |
Widzew Lodz |
| 1 |
Lech Poznan |
1 - 2 |
2 - 1 |
| 2 |
Jagiellonia |
1 - 1 |
3 - 2 |
| 3 |
Rakow Czest. |
1 - 4 |
1 - 1 |
| 4 |
Gornik Zabrze |
1 - 1 |
3 - 2 |
| 5 |
GKS Katowice |
1 - 1 |
1 - 0 |
| 6 |
Zaglebie Lubin |
1 - 2 |
2 - 1 |
| 7 |
Wisla Plock |
1 - 1 |
0 - 2 |
| 8 |
Radomiak Radom |
3 - 0 |
2 - 1 |
| 9 |
Legia Warszawa |
0 - 2 |
1 - 0 |
| 10 |
Motor Lublin |
2 - 0 |
3 - 0 |
| 11 |
Pogon Szczecin |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 12 |
Piast Gliwice |
1 - 1 |
0 - 2 |
| 13 |
Cracovia Krakow |
0 - 1 |
1 - 0 |
| 14 |
Widzew Lodz |
|
- |
| 15 |
Korona Kielce |
- |
|
| 16 |
Lechia Gdansk |
3 - 0 |
2 - 1 |
| 17 |
Arka Gdynia |
3 - 0 |
0 - 0 |
| 18 |
LKS Nieciecza |
2 - 1 |
2 - 4 |
Csapat statisztika
| |
Korona Kielce |
Widzew Lodz |
| Győzelmek |
10 |
11 |
| Döntetlenek |
9 |
6 |
| Vereségek |
13 |
15 |
| Szerzett gólok |
38 |
39 |
| Kapott gólok |
39 |
39 |
| Átlagos lőtt gólok |
1.19 |
1.22 |
| Átlagos kapott gólok |
1.22 |
1.22 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
72% |
72% |
| Mérkőzések kapott gólok |
75% |
69% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
53% |
50% |
| Felett 1.5 |
81% |
69% |
| Felett 2.5 |
41% |
47% |
| Felett 3.5 |
16% |
22% |
| |
Hazai |
Vendég |
| Győzelmek |
6 |
3 |
| Döntetlenek |
5 |
2 |
| Vereségek |
5 |
11 |
| Szerzett gólok |
22 |
17 |
| Kapott gólok |
17 |
24 |
| Átlagos lőtt gólok |
1.38 |
1.06 |
| Átlagos kapott gólok |
1.06 |
1.50 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
88% |
62% |
| Mérkőzések kapott gólok |
69% |
81% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
56% |
50% |
| Felett 1.5 |
88% |
69% |
| Felett 2.5 |
44% |
50% |
| Felett 3.5 |
6% |
19% |
Teljes statisztika Ekstraklasa
| Mérkőzések (286) |
| Hazai győzelmek |
46% |
| Döntetlenek |
28% |
| Vendég győzelmek |
27% |
| Lejátszott mérkőzések |
93% |
| Gólok (774) |
| Meccsenkénti gólok |
2.71 |
| Meccsenkénti hazai gólok |
1.57 |
| Meccsenkénti vendég gólok |
1.14 |
| Hazai csapat lőtt gólok |
80% |
| Vendég csapatok lőtt gólok |
70% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
57% |
| Felett 1.5 |
76% |
| Felett 2.5 |
51% |
| Felett 3.5 |
29% |
Korona Kielce következő 1 mérkőzések
|
2026-05-23 |
Cracovia Krakow
|
- |
Korona Kielce
|
Widzew Lodz következő 1 mérkőzések
|
2026-05-23 |
Widzew Lodz
|
- |
Piast Gliwice
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
2.38 |
3.20 |
2.75 |
| Valószínűség |
43% |
24% |
33% |
|
1X @ 1.36 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.36 |
1.50 |
| Valószínűség |
56% |
44% |
|
1X @ 1.36 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.33 |
3.25 |
| Valószínűség |
|
75% |
25% |
|
Felett 1.5 @ 1.33 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.05 |
1.75 |
| Valószínűség |
|
46% |
54% |
|
Alatt 2.5 @ 1.75 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
3.75 |
1.25 |
| Valószínűség |
|
22% |
78% |
|
Alatt 3.5 @ 1.25 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.80 |
1.95 |
| Valószínűség |
|
53% |
47% |
|
Igen @ 1.80 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2026-05-13 04:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!