Finn Kupa - Finnország
szombat, 01.02.2020
13:30
2 - 1
(0 - 0, 2 - 1)
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Kotka |
| Vendég: |
Ekenas |
| Távolság: |
200.0 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Arto Tolsa Areena
|
| Befogadóképesség: |
4 280 (2 000) |
| Méretek: |
105 x 65 m |
| Fotók: |
Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
13:30 (15:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.44 |
4.33 |
6.00 |
1 |
|
|
|
1.11 |
2.62 |
| 43% |
32% |
25% |
1.44 |
|
|
|
78% |
22% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.14 |
5.00 |
|
|
|
1.47 |
2.60 |
|
|
|
2.20 |
1.61 |
| 84% |
16% |
|
|
|
65% |
35% |
|
|
|
45% |
55% |
Utolsó 10 közvetlen mérkőzések
|
2019-09-02 |
KTP Kotka
|
2 - 1 |
Ekenas
|
|
2019-07-02 |
Ekenas
|
1 - 4 |
KTP Kotka
|
|
2019-05-13 |
KTP Kotka
|
3 - 1 |
Ekenas
|
|
2019-02-16 |
Ekenas
|
1 - 0 |
KTP Kotka
|
|
2018-08-27 |
KTP Kotka
|
1 - 1 |
Ekenas
|
|
2018-06-26 |
Ekenas
|
3 - 2 |
KTP Kotka
|
|
2018-04-28 |
Ekenas
|
1 - 0 |
KTP Kotka
|
|
2016-09-11 |
KTP Kotka
|
0 - 1 |
Ekenas
|
|
2016-07-11 |
Ekenas
|
3 - 2 |
KTP Kotka
|
|
2016-05-08 |
KTP Kotka
|
1 - 2 |
Ekenas
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
1 |
6 |
|
7 |
6 |
4 |
| 30% |
10% |
60% |
|
70% |
60% |
40% |
KTP Kotka utolsó 12 mérkőzések
|
2020-01-26 |
MuSa Pori
|
1 - 2 |
KTP Kotka
|
|
2019-10-20 |
TPV Tampere
|
1 - 0 |
KTP Kotka
|
|
2019-10-07 |
KTP Kotka
|
1 - 1 |
TPS Turku
|
|
2019-09-30 |
KTP Kotka
|
1 - 0 |
MuSa Pori
|
|
2019-09-21 |
MyPa
|
2 - 3 |
KTP Kotka
|
|
2019-09-14 |
AC Kajaani
|
4 - 5 |
KTP Kotka
|
|
2019-09-09 |
KTP Kotka
|
3 - 1 |
FF Jaro
|
|
2019-09-02 |
KTP Kotka
|
2 - 1 |
Ekenas
|
|
2019-08-23 |
Haka
|
5 - 0 |
KTP Kotka
|
|
2019-08-16 |
AC Oulu
|
0 - 1 |
KTP Kotka
|
|
2019-08-12 |
KTP Kotka
|
6 - 1 |
TPV Tampere
|
|
2019-08-02 |
TPS Turku
|
2 - 0 |
KTP Kotka
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
1 |
3 |
|
9 |
7 |
5 |
| 67% |
8% |
25% |
|
75% |
58% |
42% |
Ekenas utolsó 12 mérkőzések
|
2020-01-25 |
Ekenas
|
0 - 4 |
Gnistan
|
|
2019-10-20 |
Ekenas
|
2 - 2 |
AC Oulu
|
|
2019-10-05 |
MuSa Pori
|
1 - 0 |
Ekenas
|
|
2019-09-28 |
Ekenas
|
2 - 4 |
Haka
|
|
2019-09-21 |
AC Kajaani
|
1 - 2 |
Ekenas
|
|
2019-09-14 |
Ekenas
|
1 - 0 |
TPV Tampere
|
|
2019-09-07 |
Ekenas
|
2 - 3 |
MyPa
|
|
2019-09-02 |
KTP Kotka
|
2 - 1 |
Ekenas
|
|
2019-08-24 |
Ekenas
|
0 - 0 |
TPS Turku
|
|
2019-08-17 |
FF Jaro
|
4 - 1 |
Ekenas
|
|
2019-08-10 |
AC Oulu
|
1 - 2 |
Ekenas
|
|
2019-08-03 |
Ekenas
|
5 - 1 |
MuSa Pori
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
9 |
9 |
6 |
| 33% |
17% |
50% |
|
75% |
75% |
50% |
KTP Kotka következő 6 mérkőzések
|
2020-02-08 |
KTP Kotka
|
- |
Gnistan
|
|
2020-02-15 |
MyPa
|
- |
KTP Kotka
|
|
2020-02-22 |
KTP Kotka
|
- |
MP Mikkeli
|
|
2020-03-14 |
KTP Kotka
|
- |
Ilves
|
|
2020-03-27 |
Levadia Tallinn
|
- |
KTP Kotka
|
|
2020-06-05 |
KTP Kotka
|
- |
PEPO
|
Ekenas következő 6 mérkőzések
|
2020-02-08 |
Ekenas
|
- |
MyPa
|
|
2020-02-15 |
MP Mikkeli
|
- |
Ekenas
|
|
2020-02-22 |
Ekenas
|
- |
MuSa Pori
|
|
2020-03-07 |
Ekenas
|
- |
TPS Turku
|
|
2020-06-05 |
Ekenas
|
- |
Inter Turku
|
|
2020-06-12 |
IFK Mariehamn
|
- |
Ekenas
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
1.44 |
4.33 |
6.00 |
| Valószínűség |
43% |
32% |
25% |
|
1 @ 1.44 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.11 |
2.62 |
| Valószínűség |
78% |
22% |
|
1X @ 1.11 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.14 |
5.00 |
| Valószínűség |
|
84% |
16% |
|
Felett 1.5 @ 1.14 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.47 |
2.60 |
| Valószínűség |
|
65% |
35% |
|
Felett 2.5 @ 1.47 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.20 |
1.61 |
| Valószínűség |
|
45% |
55% |
|
Alatt 3.5 @ 1.61 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.61 |
2.20 |
| Valószínűség |
|
61% |
39% |
|
Igen @ 1.61 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2020-02-01 12:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!