Ekstraklasa - Lengyelország
vasárnap, 18.10.2026
16:30
Lech Poznan
Korona Kielce
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Poznan |
| Vendég: |
Kielce |
| Távolság: |
307.0 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Stadion Miejski Poznan
|
| Befogadóképesség: |
43 269 |
| Méretek: |
105 x 68 m |
| Fotók: |
Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
16:30 (17:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.44 |
4.33 |
6.25 |
1 |
|
|
|
1.13 |
2.63 |
| 57% |
14% |
29% |
1.44 |
|
|
|
66% |
34% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.17 |
5.00 |
|
|
|
1.53 |
2.40 |
|
|
|
2.25 |
1.57 |
| 84% |
16% |
|
|
|
56% |
44% |
|
|
|
24% |
76% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
|
2026-02-22 |
Korona Kielce
|
1 - 2 |
Lech Poznan
|
|
2025-08-16 |
Lech Poznan
|
1 - 1 |
Korona Kielce
|
|
2025-04-05 |
Lech Poznan
|
2 - 0 |
Korona Kielce
|
|
2024-09-29 |
Korona Kielce
|
2 - 3 |
Lech Poznan
|
|
2024-05-25 |
Lech Poznan
|
1 - 2 |
Korona Kielce
|
|
2023-12-02 |
Korona Kielce
|
0 - 1 |
Lech Poznan
|
|
2023-05-19 |
Korona Kielce
|
0 - 3 |
Lech Poznan
|
|
2022-11-06 |
Lech Poznan
|
3 - 2 |
Korona Kielce
|
|
2020-06-14 |
Korona Kielce
|
0 - 3 |
Lech Poznan
|
|
2019-11-10 |
Lech Poznan
|
0 - 0 |
Korona Kielce
|
|
2019-03-30 |
Korona Kielce
|
0 - 0 |
Lech Poznan
|
|
2018-10-20 |
Lech Poznan
|
2 - 1 |
Korona Kielce
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
3 |
1 |
|
9 |
7 |
2 |
| 67% |
25% |
8% |
|
75% |
58% |
17% |
Lech Poznan utolsó 12 mérkőzések
|
2026-10-15 |
Lech Poznan
|
0 - 4 |
Bayer 04 Lev.
|
|
2026-10-10 |
Slask Wroclaw
|
1 - 4 |
Lech Poznan
|
|
2026-09-20 |
Lech Poznan
|
5 - 1 |
Radomiak Radom
|
|
2026-09-17 |
Crystal Palace
|
4 - 0 |
Lech Poznan
|
|
2026-09-12 |
Gornik Zabrze
|
2 - 1 |
Lech Poznan
|
|
2026-09-06 |
Lech Poznan
|
1 - 0 |
Rakow Czest.
|
|
2026-09-03 |
Lech Poznan
|
2 - 1 |
Jagiellonia
|
|
2026-08-30 |
Widzew Lodz
|
2 - 3 |
Lech Poznan
|
|
2026-08-27 |
Thun
|
2 - 2 |
Lech Poznan
|
|
2026-08-20 |
Lech Poznan
|
7 - 0 |
Thun
|
|
2026-08-14 |
Klaksvik
|
0 - 5 |
Lech Poznan
|
|
2026-08-09 |
Lech Poznan
|
3 - 0 |
Piast Gliwice
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
1 |
3 |
|
11 |
11 |
8 |
| 67% |
8% |
25% |
|
92% |
92% |
67% |
Korona Kielce utolsó 12 mérkőzések
|
2026-10-11 |
Pogon Szczecin
|
2 - 0 |
Korona Kielce
|
|
2026-09-19 |
Korona Kielce
|
3 - 2 |
Rakow Czest.
|
|
2026-09-15 |
Korona Kielce
|
0 - 2 |
Gornik Zabrze
|
|
2026-09-12 |
Slask Wroclaw
|
1 - 2 |
Korona Kielce
|
|
2026-09-05 |
Korona Kielce
|
1 - 1 |
Wisla Krakow
|
|
2026-09-02 |
Widzew Lodz
|
0 - 1 |
Korona Kielce
|
|
2026-08-28 |
Wisla Plock
|
0 - 2 |
Korona Kielce
|
|
2026-08-22 |
Korona Kielce
|
1 - 1 |
Motor Lublin
|
|
2026-08-15 |
Widzew Lodz
|
1 - 2 |
Korona Kielce
|
|
2026-08-08 |
Korona Kielce
|
1 - 1 |
Legia Warszawa
|
|
2026-07-25 |
Jagiellonia
|
1 - 0 |
Korona Kielce
|
|
2026-07-17 |
Korona Kielce
|
0 - 2 |
LKS Nieciecza
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
10 |
3 |
1 |
| 42% |
25% |
33% |
|
83% |
25% |
8% |
Tabella Ekstraklasa
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Gornik Zabrze |
10 |
8 |
1 |
1 |
19 |
9 |
+10 |
25 |
| 2 |
Legia Warszawa |
10 |
6 |
4 |
0 |
21 |
8 |
+13 |
22 |
| 2 |
Lech Poznan |
9 |
7 |
1 |
1 |
21 |
8 |
+13 |
22 |
| 4 |
Pogon Szczecin |
9 |
5 |
3 |
1 |
14 |
6 |
+8 |
18 |
| 5 |
GKS Katowice |
10 |
6 |
0 |
4 |
22 |
15 |
+7 |
18 |
| 6 |
Wisla Krakow |
11 |
5 |
3 |
3 |
17 |
14 |
+3 |
18 |
| 7 |
Piast Gliwice |
10 |
5 |
1 |
4 |
18 |
16 |
+2 |
16 |
| 8 |
Korona Kielce |
10 |
4 |
3 |
3 |
12 |
12 |
0 |
15 |
| 9 |
Zaglebie Lubin |
10 |
4 |
3 |
3 |
12 |
13 |
-1 |
15 |
| 10 |
Jagiellonia |
9 |
4 |
0 |
5 |
13 |
16 |
-3 |
12 |
| 11 |
Cracovia Krakow |
10 |
3 |
2 |
5 |
12 |
15 |
-3 |
11 |
| 12 |
Wisla Plock |
9 |
3 |
2 |
4 |
9 |
15 |
-6 |
11 |
| 13 |
Widzew Lodz |
11 |
1 |
7 |
3 |
14 |
15 |
-1 |
10 |
| 14 |
Motor Lublin |
10 |
2 |
3 |
5 |
12 |
17 |
-5 |
9 |
| 15 |
Wieczysta Krakow |
11 |
2 |
2 |
7 |
16 |
21 |
-5 |
8 |
| 16 |
Radomiak Radom |
10 |
2 |
2 |
6 |
9 |
23 |
-14 |
8 |
| 17 |
Slask Wroclaw |
10 |
1 |
3 |
6 |
12 |
19 |
-7 |
6 |
| 18 |
Rakow Czest. |
11 |
2 |
0 |
9 |
15 |
26 |
-11 |
6 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Lech Poznan |
|
| Korona Kielce |
|
| Hazai |
|
| Vendég |
|
Mérkőzések hazai/vendég
| H |
Csapat |
Lech Poznan |
Korona Kielce |
| 1 |
Gornik Zabrze |
|
|
| 2 |
Legia Warszawa |
|
|
| 2 |
Lech Poznan |
- |
|
| 4 |
Pogon Szczecin |
|
2 - 0 |
| 5 |
GKS Katowice |
|
|
| 6 |
Wisla Krakow |
|
|
| 7 |
Piast Gliwice |
3 - 0 |
|
| 8 |
Korona Kielce |
|
- |
| 9 |
Zaglebie Lubin |
|
|
| 10 |
Jagiellonia |
2 - 1 |
1 - 0 |
| 11 |
Cracovia Krakow |
0 - 0 |
|
| 12 |
Wisla Plock |
|
0 - 2 |
| 13 |
Widzew Lodz |
|
1 - 2 |
| 14 |
Motor Lublin |
|
|
| 15 |
Wieczysta Krakow |
|
|
| 16 |
Radomiak Radom |
5 - 1 |
|
| 17 |
Slask Wroclaw |
|
1 - 2 |
| 18 |
Rakow Czest. |
1 - 0 |
|
Csapat statisztika
| |
Lech Poznan |
Korona Kielce |
| Győzelmek |
7 |
4 |
| Döntetlenek |
1 |
3 |
| Vereségek |
1 |
3 |
| Szerzett gólok |
21 |
12 |
| Kapott gólok |
8 |
12 |
| Átlagos lőtt gólok |
2.33 |
1.20 |
| Átlagos kapott gólok |
0.89 |
1.20 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
89% |
70% |
| Mérkőzések kapott gólok |
67% |
90% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
67% |
60% |
| Felett 1.5 |
78% |
90% |
| Felett 2.5 |
78% |
30% |
| Felett 3.5 |
33% |
10% |
| |
Hazai |
Vendég |
| Győzelmek |
4 |
3 |
| Döntetlenek |
1 |
0 |
| Vereségek |
0 |
2 |
| Szerzett gólok |
11 |
6 |
| Kapott gólok |
2 |
5 |
| Átlagos lőtt gólok |
2.20 |
1.20 |
| Átlagos kapott gólok |
0.40 |
1.00 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
80% |
60% |
| Mérkőzések kapott gólok |
40% |
80% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
40% |
40% |
| Felett 1.5 |
60% |
80% |
| Felett 2.5 |
60% |
40% |
| Felett 3.5 |
20% |
0% |
Teljes statisztika Ekstraklasa
| Mérkőzések (90) |
| Hazai győzelmek |
46% |
| Döntetlenek |
22% |
| Vendég győzelmek |
32% |
| Lejátszott mérkőzések |
29% |
| Gólok (268) |
| Meccsenkénti gólok |
2.98 |
| Meccsenkénti hazai gólok |
1.62 |
| Meccsenkénti vendég gólok |
1.36 |
| Hazai csapat lőtt gólok |
81% |
| Vendég csapatok lőtt gólok |
76% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
66% |
| Felett 1.5 |
86% |
| Felett 2.5 |
62% |
| Felett 3.5 |
31% |
Lech Poznan következő 6 mérkőzések
|
2026-10-22 |
Lech Poznan
|
- |
Sunderland
|
|
2026-10-25 |
Legia Warszawa
|
- |
Lech Poznan
|
|
2026-10-31 |
Lech Poznan
|
- |
Wisla Krakow
|
|
2026-11-05 |
Benfica
|
- |
Lech Poznan
|
|
2026-11-07 |
Lech Poznan
|
- |
Zaglebie Lubin
|
|
2026-11-21 |
GKS Katowice
|
- |
Lech Poznan
|
Korona Kielce következő 6 mérkőzések
|
2026-10-24 |
Korona Kielce
|
- |
GKS Katowice
|
|
2026-11-02 |
Zaglebie Lubin
|
- |
Korona Kielce
|
|
2026-11-07 |
Korona Kielce
|
- |
Radomiak Radom
|
|
2026-11-21 |
Piast Gliwice
|
- |
Korona Kielce
|
|
2026-11-28 |
Korona Kielce
|
- |
Cracovia Krakow
|
|
2026-12-05 |
Wieczysta Krakow
|
- |
Korona Kielce
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
1.44 |
4.33 |
6.25 |
| Valószínűség |
57% |
14% |
29% |
|
1 @ 1.44 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.13 |
2.63 |
| Valószínűség |
66% |
34% |
|
1X @ 1.13 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.17 |
5.00 |
| Valószínűség |
|
84% |
16% |
|
Felett 1.5 @ 1.17 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.53 |
2.40 |
| Valószínűség |
|
56% |
44% |
|
Felett 2.5 @ 1.53 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.25 |
1.57 |
| Valószínűség |
|
24% |
76% |
|
Alatt 3.5 @ 1.57 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.70 |
2.05 |
| Valószínűség |
|
64% |
36% |
|
Igen @ 1.70 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2026-10-17 00:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!