Ekstraklasa - Lengyelország
vasárnap, 08.11.2026
19:15
Lech Poznan
Zaglebie Lubin
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Poznan |
| Vendég: |
Lubin |
| Távolság: |
122.5 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Stadion Miejski Poznan
|
| Befogadóképesség: |
43 269 |
| Méretek: |
105 x 68 m |
| Fotók: |
Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
19:15 (20:15 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.55 |
3.90 |
5.00 |
1 |
|
|
|
1.14 |
2.25 |
| 45% |
29% |
26% |
1.55 |
|
|
|
63% |
37% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.14 |
5.50 |
|
|
|
1.53 |
2.40 |
|
|
|
2.25 |
1.57 |
| 78% |
22% |
|
|
|
63% |
37% |
|
|
|
35% |
65% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
|
2026-03-15 |
Zaglebie Lubin
|
0 - 1 |
Lech Poznan
|
|
2025-09-12 |
Lech Poznan
|
1 - 2 |
Zaglebie Lubin
|
|
2025-02-23 |
Lech Poznan
|
3 - 1 |
Zaglebie Lubin
|
|
2024-08-17 |
Zaglebie Lubin
|
0 - 1 |
Lech Poznan
|
|
2024-02-10 |
Lech Poznan
|
2 - 0 |
Zaglebie Lubin
|
|
2023-08-06 |
Zaglebie Lubin
|
1 - 1 |
Lech Poznan
|
|
2023-02-19 |
Lech Poznan
|
1 - 2 |
Zaglebie Lubin
|
|
2022-08-07 |
Zaglebie Lubin
|
1 - 1 |
Lech Poznan
|
|
2022-05-21 |
Lech Poznan
|
2 - 1 |
Zaglebie Lubin
|
|
2021-12-05 |
Zaglebie Lubin
|
2 - 3 |
Lech Poznan
|
|
2021-09-04 |
Zaglebie Lubin
|
1 - 2 |
Lech Poznan
|
|
2021-06-30 |
Lech Poznan
|
3 - 1 |
Zaglebie Lubin
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
2 |
2 |
|
10 |
7 |
3 |
| 67% |
17% |
17% |
|
83% |
58% |
25% |
Lech Poznan utolsó 12 mérkőzések
|
2026-11-05 |
Benfica
|
3 - 1 |
Lech Poznan
|
|
2026-10-31 |
Lech Poznan
|
3 - 1 |
Wisla Krakow
|
|
2026-10-25 |
Legia Warszawa
|
1 - 2 |
Lech Poznan
|
|
2026-10-22 |
Lech Poznan
|
1 - 1 |
Sunderland
|
|
2026-10-18 |
Lech Poznan
|
6 - 1 |
Korona Kielce
|
|
2026-10-15 |
Lech Poznan
|
0 - 4 |
Bayer 04 Lev.
|
|
2026-10-10 |
Slask Wroclaw
|
1 - 4 |
Lech Poznan
|
|
2026-09-20 |
Lech Poznan
|
5 - 1 |
Radomiak Radom
|
|
2026-09-17 |
Crystal Palace
|
4 - 0 |
Lech Poznan
|
|
2026-09-12 |
Gornik Zabrze
|
2 - 1 |
Lech Poznan
|
|
2026-09-06 |
Lech Poznan
|
1 - 0 |
Rakow Czest.
|
|
2026-09-03 |
Lech Poznan
|
2 - 1 |
Jagiellonia
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
1 |
4 |
|
11 |
10 |
7 |
| 58% |
8% |
33% |
|
92% |
83% |
58% |
Zaglebie Lubin utolsó 12 mérkőzések
|
2026-11-02 |
Zaglebie Lubin
|
1 - 0 |
Korona Kielce
|
|
2026-10-23 |
Motor Lublin
|
2 - 2 |
Zaglebie Lubin
|
|
2026-10-18 |
Zaglebie Lubin
|
1 - 0 |
Jagiellonia
|
|
2026-10-10 |
Cracovia Krakow
|
3 - 1 |
Zaglebie Lubin
|
|
2026-10-03 |
Zaglebie Lubin
|
1 - 0 |
Miedz Legnica
|
|
2026-09-20 |
Zaglebie Lubin
|
0 - 2 |
Wisla Plock
|
|
2026-09-15 |
Rakow Czest.
|
2 - 3 |
Zaglebie Lubin
|
|
2026-09-12 |
Zaglebie Lubin
|
2 - 1 |
GKS Katowice
|
|
2026-09-07 |
Wieczysta Krakow
|
1 - 1 |
Zaglebie Lubin
|
|
2026-08-29 |
Zaglebie Lubin
|
0 - 0 |
Pogon Szczecin
|
|
2026-08-23 |
Radomiak Radom
|
0 - 0 |
Zaglebie Lubin
|
|
2026-08-15 |
Zaglebie Lubin
|
2 - 1 |
Slask Wroclaw
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
4 |
2 |
|
7 |
5 |
3 |
| 50% |
33% |
17% |
|
58% |
42% |
25% |
Tabella Ekstraklasa
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Lech Poznan |
12 |
10 |
1 |
1 |
32 |
11 |
+21 |
31 |
| 2 |
Gornik Zabrze |
13 |
8 |
4 |
1 |
21 |
11 |
+10 |
28 |
| 3 |
Legia Warszawa |
13 |
6 |
6 |
1 |
23 |
11 |
+12 |
24 |
| 4 |
Pogon Szczecin |
12 |
7 |
3 |
2 |
20 |
12 |
+8 |
24 |
| 5 |
Wisla Krakow |
14 |
7 |
3 |
4 |
22 |
19 |
+3 |
24 |
| 6 |
Zaglebie Lubin |
13 |
6 |
4 |
3 |
16 |
15 |
+1 |
22 |
| 7 |
GKS Katowice |
13 |
7 |
0 |
6 |
25 |
19 |
+6 |
21 |
| 8 |
Piast Gliwice |
13 |
6 |
3 |
4 |
24 |
20 |
+4 |
21 |
| 9 |
Motor Lublin |
14 |
5 |
4 |
5 |
22 |
24 |
-2 |
19 |
| 10 |
Jagiellonia |
12 |
6 |
0 |
6 |
17 |
18 |
-1 |
18 |
| 11 |
Korona Kielce |
13 |
5 |
3 |
5 |
14 |
19 |
-5 |
18 |
| 12 |
Wisla Plock |
13 |
4 |
3 |
6 |
14 |
21 |
-7 |
15 |
| 13 |
Cracovia Krakow |
14 |
3 |
3 |
8 |
16 |
23 |
-7 |
12 |
| 14 |
Widzew Lodz |
13 |
1 |
8 |
4 |
17 |
19 |
-2 |
11 |
| 15 |
Radomiak Radom |
13 |
3 |
2 |
8 |
15 |
29 |
-14 |
11 |
| 16 |
Slask Wroclaw |
13 |
2 |
3 |
8 |
17 |
25 |
-8 |
9 |
| 17 |
Rakow Czest. |
13 |
3 |
0 |
10 |
19 |
29 |
-10 |
9 |
| 18 |
Wieczysta Krakow |
13 |
2 |
2 |
9 |
17 |
26 |
-9 |
8 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Lech Poznan |
|
| Zaglebie Lubin |
|
| Hazai |
|
| Vendég |
|
Mérkőzések hazai/vendég
| H |
Csapat |
Lech Poznan |
Zaglebie Lubin |
| 1 |
Lech Poznan |
- |
|
| 2 |
Gornik Zabrze |
|
|
| 3 |
Legia Warszawa |
|
3 - 1 |
| 4 |
Pogon Szczecin |
|
|
| 5 |
Wisla Krakow |
3 - 1 |
|
| 6 |
Zaglebie Lubin |
|
- |
| 7 |
GKS Katowice |
|
|
| 8 |
Piast Gliwice |
3 - 0 |
|
| 9 |
Motor Lublin |
|
2 - 2 |
| 10 |
Jagiellonia |
2 - 1 |
|
| 11 |
Korona Kielce |
6 - 1 |
|
| 12 |
Wisla Plock |
|
|
| 13 |
Cracovia Krakow |
0 - 0 |
3 - 1 |
| 14 |
Widzew Lodz |
|
|
| 15 |
Radomiak Radom |
5 - 1 |
0 - 0 |
| 16 |
Slask Wroclaw |
|
|
| 17 |
Rakow Czest. |
1 - 0 |
2 - 3 |
| 18 |
Wieczysta Krakow |
|
1 - 1 |
Csapat statisztika
| |
Lech Poznan |
Zaglebie Lubin |
| Győzelmek |
10 |
6 |
| Döntetlenek |
1 |
4 |
| Vereségek |
1 |
3 |
| Szerzett gólok |
32 |
16 |
| Kapott gólok |
11 |
15 |
| Átlagos lőtt gólok |
2.67 |
1.23 |
| Átlagos kapott gólok |
0.92 |
1.15 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
92% |
77% |
| Mérkőzések kapott gólok |
75% |
62% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
75% |
54% |
| Felett 1.5 |
83% |
69% |
| Felett 2.5 |
83% |
46% |
| Felett 3.5 |
42% |
31% |
| |
Hazai |
Vendég |
| Győzelmek |
6 |
1 |
| Döntetlenek |
1 |
3 |
| Vereségek |
0 |
2 |
| Szerzett gólok |
20 |
8 |
| Kapott gólok |
4 |
11 |
| Átlagos lőtt gólok |
2.86 |
1.33 |
| Átlagos kapott gólok |
0.57 |
1.83 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
86% |
83% |
| Mérkőzések kapott gólok |
57% |
83% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
57% |
83% |
| Felett 1.5 |
71% |
83% |
| Felett 2.5 |
71% |
67% |
| Felett 3.5 |
43% |
67% |
Teljes statisztika Ekstraklasa
| Mérkőzések (117) |
| Hazai győzelmek |
50% |
| Döntetlenek |
22% |
| Vendég győzelmek |
28% |
| Lejátszott mérkőzések |
38% |
| Gólok (351) |
| Meccsenkénti gólok |
3.00 |
| Meccsenkénti hazai gólok |
1.69 |
| Meccsenkénti vendég gólok |
1.31 |
| Hazai csapat lőtt gólok |
84% |
| Vendég csapatok lőtt gólok |
75% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
67% |
| Felett 1.5 |
83% |
| Felett 2.5 |
62% |
| Felett 3.5 |
34% |
Lech Poznan következő 6 mérkőzések
|
2026-11-22 |
GKS Katowice
|
- |
Lech Poznan
|
|
2026-11-26 |
Saint-Gilloise
|
- |
Lech Poznan
|
|
2026-11-29 |
Lech Poznan
|
- |
Pogon Szczecin
|
|
2026-12-05 |
Motor Lublin
|
- |
Lech Poznan
|
|
2026-12-10 |
Lech Poznan
|
- |
Ferencvárosi TC
|
|
2026-12-12 |
Cracovia Krakow
|
- |
Lech Poznan
|
Zaglebie Lubin következő 6 mérkőzések
|
2026-11-21 |
Zaglebie Lubin
|
- |
Gornik Zabrze
|
|
2026-11-28 |
Widzew Lodz
|
- |
Zaglebie Lubin
|
|
2026-12-05 |
Zaglebie Lubin
|
- |
Wisla Krakow
|
|
2026-12-12 |
Piast Gliwice
|
- |
Zaglebie Lubin
|
|
2027-01-30 |
Zaglebie Lubin
|
- |
Legia Warszawa
|
|
2027-02-06 |
Zaglebie Lubin
|
- |
Rakow Czest.
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
1.55 |
3.90 |
5.00 |
| Valószínűség |
45% |
29% |
26% |
|
1 @ 1.55 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.14 |
2.25 |
| Valószínűség |
63% |
37% |
|
1X @ 1.14 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.14 |
5.50 |
| Valószínűség |
|
78% |
22% |
|
Felett 1.5 @ 1.14 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.53 |
2.40 |
| Valószínűség |
|
63% |
37% |
|
Felett 2.5 @ 1.53 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.25 |
1.57 |
| Valószínűség |
|
35% |
65% |
|
Alatt 3.5 @ 1.57 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.62 |
2.20 |
| Valószínűség |
|
65% |
35% |
|
Igen @ 1.62 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2026-11-07 08:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!