Liga MX - Mexikó
vasárnap, 18.10.2026
02:00
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Leon |
| Vendég: |
Mexico City |
| Távolság: |
325.0 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Leon
|
| Befogadóképesség: |
339 431 |
| Méretek: |
105 x 68 m |
| Fotók: |
Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
02:00 (19:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.30 |
3.50 |
2.10 |
X2 |
|
|
|
1.67 |
1.33 |
| 38% |
17% |
45% |
1.33 |
|
|
|
45% |
55% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.20 |
4.33 |
|
|
|
1.70 |
2.10 |
|
|
|
2.63 |
1.44 |
| 84% |
16% |
|
|
|
49% |
51% |
|
|
|
27% |
73% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
|
2026-09-06 |
Leon
|
1 - 0 |
Club America
|
|
2026-04-22 |
Leon
|
2 - 3 |
Club America
|
|
2025-11-02 |
Club America
|
2 - 0 |
Leon
|
|
2025-02-20 |
Club America
|
1 - 1 |
Leon
|
|
2024-10-06 |
Leon
|
1 - 1 |
Club America
|
|
2024-02-11 |
Leon
|
0 - 1 |
Club America
|
|
2023-12-03 |
Club America
|
2 - 0 |
Leon
|
|
2023-11-30 |
Leon
|
2 - 2 |
Club America
|
|
2023-08-27 |
Club America
|
1 - 1 |
Leon
|
|
2023-04-02 |
Club America
|
2 - 2 |
Leon
|
|
2022-08-01 |
Leon
|
3 - 2 |
Club America
|
|
2022-06-23 |
Club America
|
5 - 2 |
Leon
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
5 |
5 |
|
10 |
5 |
5 |
| 17% |
42% |
42% |
|
83% |
42% |
42% |
Leon utolsó 12 mérkőzések
|
2026-10-10 |
Puebla
|
1 - 1 |
Leon
|
|
2026-09-28 |
Leon
|
2 - 1 |
Juarez
|
|
2026-09-21 |
Queretaro
|
1 - 1 |
Leon
|
|
2026-09-15 |
Leon
|
2 - 0 |
Atl. San Luis
|
|
2026-09-11 |
Pumas UNAM
|
3 - 1 |
Leon
|
|
2026-09-06 |
Leon
|
1 - 0 |
Club America
|
|
2026-09-03 |
Dep. Toluca
|
2 - 0 |
Leon
|
|
2026-08-29 |
Atlante
|
1 - 1 |
Leon
|
|
2026-08-26 |
Leon
|
3 - 0 |
Real Salt Lake
|
|
2026-08-22 |
Leon
|
2 - 0 |
Monterrey
|
|
2026-08-18 |
Necaxa
|
1 - 2 |
Leon
|
|
2026-08-13 |
Inter Miami
|
2 - 3 |
Leon
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
3 |
2 |
|
11 |
5 |
2 |
| 58% |
25% |
17% |
|
92% |
42% |
17% |
Club America utolsó 12 mérkőzések
|
2026-10-11 |
Club America
|
1 - 1 |
Monterrey
|
|
2026-10-05 |
Guadalajara
|
2 - 0 |
Club America
|
|
2026-10-02 |
Club America
|
0 - 0 |
Cruz Azul
|
|
2026-09-28 |
Necaxa
|
2 - 4 |
Club America
|
|
2026-09-20 |
Club America
|
2 - 2 |
Guadalajara
|
|
2026-09-13 |
Cruz Azul
|
4 - 3 |
Club America
|
|
2026-09-06 |
Leon
|
1 - 0 |
Club America
|
|
2026-09-03 |
Club America
|
2 - 2 |
Monterrey
|
|
2026-08-30 |
Club America
|
2 - 0 |
Puebla
|
|
2026-08-27 |
Club America
|
2 - 0 |
Columbus Crew
|
|
2026-08-22 |
Juarez
|
1 - 2 |
Club America
|
|
2026-08-17 |
Club America
|
3 - 0 |
Atl. San Luis
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
10 |
6 |
4 |
| 42% |
33% |
25% |
|
83% |
50% |
33% |
Tabella Liga MX
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Club America |
10 |
6 |
3 |
1 |
22 |
11 |
+11 |
21 |
| 2 |
Dep. Toluca |
11 |
6 |
2 |
3 |
25 |
15 |
+10 |
20 |
| 3 |
Queretaro |
10 |
6 |
2 |
2 |
15 |
8 |
+7 |
20 |
| 4 |
Guadalajara |
11 |
5 |
4 |
2 |
18 |
11 |
+7 |
19 |
| 5 |
Leon |
11 |
5 |
3 |
3 |
15 |
12 |
+3 |
18 |
| 6 |
Atlas |
11 |
5 |
3 |
3 |
17 |
18 |
-1 |
18 |
| 7 |
Cruz Azul |
11 |
5 |
2 |
4 |
22 |
21 |
+1 |
17 |
| 8 |
Club Tijuana |
10 |
4 |
3 |
3 |
15 |
14 |
+1 |
15 |
| 9 |
Puebla |
11 |
4 |
3 |
4 |
12 |
13 |
-1 |
15 |
| 10 |
Monterrey |
10 |
4 |
2 |
4 |
17 |
15 |
+2 |
14 |
| 11 |
Pachuca |
11 |
3 |
4 |
4 |
18 |
14 |
+4 |
13 |
| 12 |
Pumas UNAM |
11 |
3 |
4 |
4 |
17 |
19 |
-2 |
13 |
| 13 |
Tigres UANL |
11 |
3 |
4 |
4 |
13 |
15 |
-2 |
13 |
| 14 |
Santos Laguna |
11 |
4 |
1 |
6 |
12 |
16 |
-4 |
13 |
| 15 |
Atl. San Luis |
11 |
3 |
3 |
5 |
15 |
20 |
-5 |
12 |
| 16 |
Atlante |
11 |
2 |
5 |
4 |
12 |
17 |
-5 |
11 |
| 17 |
Necaxa |
11 |
2 |
3 |
6 |
15 |
23 |
-8 |
9 |
| 18 |
Juarez |
11 |
1 |
1 |
9 |
8 |
26 |
-18 |
4 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Leon |
|
| Club America |
|
| Hazai |
|
| Vendég |
|
Mérkőzések hazai/vendég
| H |
Csapat |
Leon |
Club America |
| 1 |
Club America |
|
- |
| 2 |
Dep. Toluca |
|
|
| 3 |
Queretaro |
|
0 - 1 |
| 4 |
Guadalajara |
|
|
| 5 |
Leon |
- |
|
| 6 |
Atlas |
2 - 3 |
|
| 7 |
Cruz Azul |
|
4 - 3 |
| 8 |
Club Tijuana |
|
|
| 9 |
Puebla |
|
|
| 10 |
Monterrey |
2 - 0 |
|
| 11 |
Pachuca |
1 - 0 |
|
| 12 |
Pumas UNAM |
|
|
| 13 |
Tigres UANL |
|
|
| 14 |
Santos Laguna |
|
|
| 15 |
Atl. San Luis |
2 - 0 |
|
| 16 |
Atlante |
|
1 - 1 |
| 17 |
Necaxa |
|
2 - 4 |
| 18 |
Juarez |
2 - 1 |
1 - 2 |
Csapat statisztika
| |
Leon |
Club America |
| Győzelmek |
5 |
6 |
| Döntetlenek |
3 |
3 |
| Vereségek |
3 |
1 |
| Szerzett gólok |
15 |
22 |
| Kapott gólok |
12 |
11 |
| Átlagos lőtt gólok |
1.36 |
2.20 |
| Átlagos kapott gólok |
1.09 |
1.10 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
91% |
100% |
| Mérkőzések kapott gólok |
73% |
60% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
64% |
60% |
| Felett 1.5 |
82% |
90% |
| Felett 2.5 |
36% |
60% |
| Felett 3.5 |
18% |
30% |
| |
Hazai |
Vendég |
| Győzelmek |
4 |
3 |
| Döntetlenek |
0 |
1 |
| Vereségek |
1 |
1 |
| Szerzett gólok |
9 |
11 |
| Kapott gólok |
4 |
8 |
| Átlagos lőtt gólok |
1.80 |
2.20 |
| Átlagos kapott gólok |
0.80 |
1.60 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
100% |
100% |
| Mérkőzések kapott gólok |
40% |
80% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
40% |
80% |
| Felett 1.5 |
80% |
80% |
| Felett 2.5 |
40% |
60% |
| Felett 3.5 |
20% |
40% |
Teljes statisztika Liga MX
| Mérkőzések (97) |
| Hazai győzelmek |
39% |
| Döntetlenek |
27% |
| Vendég győzelmek |
34% |
| Lejátszott mérkőzések |
63% |
| Gólok (288) |
| Meccsenkénti gólok |
2.97 |
| Meccsenkénti hazai gólok |
1.57 |
| Meccsenkénti vendég gólok |
1.40 |
| Hazai csapat lőtt gólok |
79% |
| Vendég csapatok lőtt gólok |
76% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
61% |
| Felett 1.5 |
80% |
| Felett 2.5 |
53% |
| Felett 3.5 |
33% |
Leon következő 5 mérkőzések
|
2026-10-21 |
Tigres UANL
|
- |
Leon
|
|
2026-10-25 |
Leon
|
- |
Dep. Toluca
|
|
2026-11-02 |
Cruz Azul
|
- |
Leon
|
|
2026-11-09 |
Leon
|
- |
Guadalajara
|
|
2026-11-21 |
Santos Laguna
|
- |
Leon
|
Club America következő 5 mérkőzések
|
2026-10-22 |
Atlas
|
- |
Club America
|
|
2026-10-25 |
Club America
|
- |
Pachuca
|
|
2026-10-29 |
Club America
|
- |
Club Tijuana
|
|
2026-11-01 |
Club America
|
- |
Dep. Toluca
|
|
2026-11-08 |
Pumas UNAM
|
- |
Club America
|
|
2026-11-22 |
Tigres UANL
|
- |
Club America
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
3.30 |
3.50 |
2.10 |
| Valószínűség |
38% |
17% |
45% |
|
X2 @ 1.33 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.67 |
1.33 |
| Valószínűség |
45% |
55% |
|
X2 @ 1.33 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.20 |
4.33 |
| Valószínűség |
|
84% |
16% |
|
Felett 1.5 @ 1.20 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.70 |
2.10 |
| Valószínűség |
|
49% |
51% |
|
Alatt 2.5 @ 2.10 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.63 |
1.44 |
| Valószínűség |
|
27% |
73% |
|
Alatt 3.5 @ 1.44 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.57 |
2.25 |
| Valószínűség |
|
61% |
39% |
|
Igen @ 1.57 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2026-10-17 00:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!