IFA Premiership - Észak-Írország
szombat, 05.09.2026
15:00
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Belfast |
| Vendég: |
Carrickfergus |
| Távolság: |
16.9 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Windsor Park
|
| Befogadóképesség: |
18 500 |
| Méretek: |
101 x 69 m |
| Fotók: |
Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.65 |
3.67 |
4.35 |
1 |
|
|
|
1.16 |
2.06 |
| 41% |
32% |
27% |
1.65 |
|
|
|
72% |
28% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.21 |
3.87 |
|
|
|
1.69 |
2.03 |
|
|
|
2.72 |
1.39 |
| 76% |
24% |
|
|
|
50% |
50% |
|
|
|
15% |
85% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
|
2026-03-20 |
Carrick Rangers
|
2 - 0 |
Linfield
|
|
2026-01-13 |
Carrick Rangers
|
0 - 0 |
Linfield
|
|
2025-11-29 |
Linfield
|
3 - 1 |
Carrick Rangers
|
|
2025-01-11 |
Linfield
|
3 - 0 |
Carrick Rangers
|
|
2024-11-03 |
Carrick Rangers
|
1 - 3 |
Linfield
|
|
2024-09-21 |
Linfield
|
1 - 0 |
Carrick Rangers
|
|
2024-04-02 |
Carrick Rangers
|
2 - 3 |
Linfield
|
|
2023-10-13 |
Carrick Rangers
|
1 - 2 |
Linfield
|
|
2023-08-26 |
Linfield
|
3 - 3 |
Carrick Rangers
|
|
2023-02-18 |
Linfield
|
2 - 0 |
Carrick Rangers
|
|
2022-12-03 |
Linfield
|
3 - 1 |
Carrick Rangers
|
|
2022-08-28 |
Carrick Rangers
|
2 - 1 |
Linfield
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
2 |
2 |
|
10 |
8 |
5 |
| 67% |
17% |
17% |
|
83% |
67% |
42% |
Linfield utolsó 12 mérkőzések
|
2026-08-29 |
Limavady Utd
|
0 - 2 |
Linfield
|
|
2026-08-21 |
Linfield
|
1 - 0 |
Cliftonville
|
|
2026-08-15 |
Linfield
|
2 - 1 |
Glentoran
|
|
2026-08-08 |
Linfield
|
0 - 3 |
Ballymena Utd
|
|
2026-07-16 |
Linfield
|
2 - 2 |
Nomme Kalju
|
|
2026-07-11 |
Linfield
|
0 - 2 |
Aberdeen
|
|
2026-07-09 |
Nomme Kalju
|
1 - 0 |
Linfield
|
|
2026-07-04 |
Linfield
|
2 - 3 |
Kilmarnock
|
|
2026-05-12 |
Linfield
|
3 - 1 |
Dungannon
|
|
2026-04-25 |
Linfield
|
1 - 2 |
Cliftonville
|
|
2026-04-18 |
Linfield
|
0 - 3 |
Coleraine
|
|
2026-04-11 |
Linfield
|
0 - 2 |
Larne
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
1 |
7 |
|
10 |
7 |
3 |
| 33% |
8% |
58% |
|
83% |
58% |
25% |
Carrick Rangers utolsó 12 mérkőzések
|
2026-08-29 |
Bangor
|
0 - 4 |
Carrick Rangers
|
|
2026-08-22 |
Carrick Rangers
|
0 - 2 |
Coleraine
|
|
2026-08-15 |
Limavady Utd
|
1 - 2 |
Carrick Rangers
|
|
2026-08-08 |
Carrick Rangers
|
1 - 0 |
Portadown
|
|
2026-08-01 |
Carrick Rangers
|
8 - 1 |
Ballyclare Comrades
|
|
2026-07-28 |
Carrick Rangers
|
1 - 0 |
Ards
|
|
2026-07-24 |
Carrick Rangers
|
0 - 3 |
Ballymena Utd
|
|
2026-05-06 |
Dungannon
|
3 - 1 |
Carrick Rangers
|
|
2026-04-25 |
Glenavon
|
2 - 3 |
Carrick Rangers
|
|
2026-04-18 |
Bangor
|
0 - 3 |
Carrick Rangers
|
|
2026-04-11 |
Carrick Rangers
|
2 - 3 |
Ballymena Utd
|
|
2026-04-07 |
Portadown
|
1 - 1 |
Carrick Rangers
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
1 |
4 |
|
10 |
8 |
5 |
| 58% |
8% |
33% |
|
83% |
67% |
42% |
Tabella IFA Premiership
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Coleraine |
4 |
3 |
1 |
0 |
8 |
1 |
+7 |
10 |
| 2 |
Carrick Rangers |
4 |
3 |
0 |
1 |
7 |
3 |
+4 |
9 |
| 3 |
Dungannon |
4 |
3 |
0 |
1 |
6 |
3 |
+3 |
9 |
| 4 |
Crusaders |
4 |
3 |
0 |
1 |
8 |
6 |
+2 |
9 |
| 5 |
Linfield |
4 |
3 |
0 |
1 |
5 |
4 |
+1 |
9 |
| 6 |
Glentoran |
4 |
2 |
0 |
2 |
6 |
4 |
+2 |
6 |
| 7 |
Cliftonville |
4 |
2 |
0 |
2 |
5 |
4 |
+1 |
6 |
| 8 |
Ballymena Utd |
3 |
1 |
0 |
2 |
4 |
4 |
0 |
3 |
| 9 |
Larne |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 10 |
Limavady Utd |
3 |
0 |
0 |
3 |
1 |
6 |
-5 |
0 |
| 11 |
Portadown |
4 |
0 |
0 |
4 |
2 |
8 |
-6 |
0 |
| 12 |
Bangor |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
9 |
-9 |
0 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Linfield |
|
| Carrick Rangers |
|
| Hazai |
|
| Vendég |
|
Mérkőzések hazai/vendég
| H |
Csapat |
Linfield |
Carrick Rangers |
| 1 |
Coleraine |
|
|
| 2 |
Carrick Rangers |
|
- |
| 3 |
Dungannon |
|
|
| 4 |
Crusaders |
|
|
| 5 |
Linfield |
- |
|
| 6 |
Glentoran |
2 - 1 |
|
| 7 |
Cliftonville |
1 - 0 |
|
| 8 |
Ballymena Utd |
0 - 3 |
|
| 9 |
Larne |
|
|
| 10 |
Limavady Utd |
|
1 - 2 |
| 11 |
Portadown |
|
|
| 12 |
Bangor |
|
0 - 4 |
Csapat statisztika
| |
Linfield |
Carrick Rangers |
| Győzelmek |
3 |
3 |
| Döntetlenek |
0 |
0 |
| Vereségek |
1 |
1 |
| Szerzett gólok |
5 |
7 |
| Kapott gólok |
4 |
3 |
| Átlagos lőtt gólok |
1.25 |
1.75 |
| Átlagos kapott gólok |
1.00 |
0.75 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
75% |
75% |
| Mérkőzések kapott gólok |
50% |
50% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
25% |
25% |
| Felett 1.5 |
75% |
75% |
| Felett 2.5 |
50% |
50% |
| Felett 3.5 |
0% |
25% |
| |
Hazai |
Vendég |
| Győzelmek |
2 |
2 |
| Döntetlenek |
0 |
0 |
| Vereségek |
1 |
0 |
| Szerzett gólok |
3 |
6 |
| Kapott gólok |
4 |
1 |
| Átlagos lőtt gólok |
1.00 |
3.00 |
| Átlagos kapott gólok |
1.33 |
0.50 |
| Mérkőzések lőtt gólok |
67% |
100% |
| Mérkőzések kapott gólok |
67% |
50% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
33% |
50% |
| Felett 1.5 |
67% |
100% |
| Felett 2.5 |
67% |
100% |
| Felett 3.5 |
0% |
50% |
Teljes statisztika IFA Premiership
| Mérkőzések (21) |
| Hazai győzelmek |
38% |
| Döntetlenek |
5% |
| Vendég győzelmek |
57% |
| Lejátszott mérkőzések |
11% |
| Gólok (52) |
| Meccsenkénti gólok |
2.48 |
| Meccsenkénti hazai gólok |
0.86 |
| Meccsenkénti vendég gólok |
1.62 |
| Hazai csapat lőtt gólok |
52% |
| Vendég csapatok lőtt gólok |
76% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
33% |
| Felett 1.5 |
81% |
| Felett 2.5 |
52% |
| Felett 3.5 |
14% |
Linfield következő 6 mérkőzések
|
2026-09-12 |
Dungannon
|
- |
Linfield
|
|
2026-09-15 |
Portadown
|
- |
Linfield
|
|
2026-09-19 |
Linfield
|
- |
Crusaders
|
|
2026-09-26 |
Coleraine
|
- |
Linfield
|
|
2026-10-03 |
Larne
|
- |
Linfield
|
|
2026-10-10 |
Linfield
|
- |
Bangor
|
Carrick Rangers következő 6 mérkőzések
|
2026-09-12 |
Carrick Rangers
|
- |
Cliftonville
|
|
2026-09-15 |
Ballymena Utd
|
- |
Carrick Rangers
|
|
2026-09-19 |
Carrick Rangers
|
- |
Larne
|
|
2026-09-26 |
Glentoran
|
- |
Carrick Rangers
|
|
2026-10-03 |
Carrick Rangers
|
- |
Crusaders
|
|
2026-10-10 |
Dungannon
|
- |
Carrick Rangers
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
1.65 |
3.67 |
4.35 |
| Valószínűség |
41% |
32% |
27% |
|
1 @ 1.65 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.16 |
2.06 |
| Valószínűség |
72% |
28% |
|
1X @ 1.16 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.21 |
3.87 |
| Valószínűség |
|
76% |
24% |
|
Felett 1.5 @ 1.21 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.69 |
2.03 |
| Valószínűség |
|
50% |
50% |
|
Felett 2.5 @ 1.69 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.72 |
1.39 |
| Valószínűség |
|
15% |
85% |
|
Alatt 3.5 @ 1.39 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.69 |
2.03 |
| Valószínűség |
|
27% |
73% |
|
Nem @ 2.03 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2026-09-02 04:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!