Barátságos mérkőzés
szombat, 08.02.2020
13:00
Zilina
(Szlovákia)
GKS Tychy
(Lengyelország)
6 - 2
(3 - 1, 3 - 1)
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Zsolna (Svk) |
| Vendég: |
Tychy (Len) |
| Távolság: |
102.9 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Pod Dubnom
(Zsolna / Svk)
|
| Befogadóképesség: |
10 770 |
| Méretek: |
105 x 68 m |
| Fotók: |
Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
13:00 (14:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.57 |
3.75 |
4.75 |
1 |
|
|
|
1.14 |
2.20 |
| 42% |
32% |
26% |
1.57 |
|
|
|
74% |
26% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.16 |
4.52 |
|
|
|
1.62 |
2.25 |
|
|
|
2.45 |
1.49 |
| 78% |
22% |
|
|
|
58% |
42% |
|
|
|
37% |
63% |
Közvetlen mérkőzések
Nincsenek adatok a rendszerben
Zilina utolsó 12 mérkőzések
|
2020-01-14 |
Zilina
|
6 - 0 |
Z. Podbrezova
|
|
2019-12-08 |
Senica
|
1 - 2 |
Zilina
|
|
2019-12-04 |
Slovan Brat.
|
2 - 0 |
Zilina
|
|
2019-12-01 |
Zilina
|
0 - 0 |
Slovan Brat.
|
|
2019-11-23 |
Nitra
|
0 - 0 |
Zilina
|
|
2019-11-09 |
Zilina
|
1 - 2 |
Ruzomberok
|
|
2019-11-03 |
Trencin
|
3 - 0 |
Zilina
|
|
2019-10-27 |
Spartak Trnava
|
0 - 1 |
Zilina
|
|
2019-10-19 |
Zilina
|
1 - 1 |
Z. Michalovce
|
|
2019-10-05 |
Zilina
|
1 - 0 |
Sered
|
|
2019-09-29 |
Dunajska Streda
|
1 - 0 |
Zilina
|
|
2019-09-25 |
Nove Mesto
|
0 - 4 |
Zilina
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
7 |
5 |
2 |
| 42% |
25% |
33% |
|
58% |
42% |
17% |
GKS Tychy utolsó 12 mérkőzések
|
2020-02-05 |
GKS Tychy
|
4 - 1 |
Ruch Chorzow
|
|
2020-02-01 |
Podbeskidzie
|
1 - 0 |
GKS Tychy
|
|
2020-01-29 |
GKS Belchatow
|
1 - 1 |
GKS Tychy
|
|
2019-12-04 |
GKS Tychy
|
2 - 0 |
LKS Lodz
|
|
2019-12-01 |
Odra Opole
|
0 - 0 |
GKS Tychy
|
|
2019-11-23 |
GKS Tychy
|
2 - 2 |
GKS Jastrzebie
|
|
2019-11-16 |
GKS Tychy
|
2 - 2 |
Radomiak Radom
|
|
2019-11-09 |
GKS Belchatow
|
1 - 4 |
GKS Tychy
|
|
2019-11-03 |
GKS Tychy
|
1 - 0 |
Stomil Olsztyn
|
|
2019-10-29 |
Radomiak Radom
|
1 - 2 |
GKS Tychy
|
|
2019-10-26 |
GKS Tychy
|
1 - 1 |
Warta Poznan
|
|
2019-10-22 |
GKS Tychy
|
4 - 1 |
Miedz Legnica
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
5 |
1 |
|
9 |
6 |
5 |
| 50% |
42% |
8% |
|
75% |
50% |
42% |
Zilina következő 6 mérkőzések
|
2020-02-16 |
Zilina
|
- |
Zlate Moravce
|
|
2020-02-22 |
Pohronie
|
- |
Zilina
|
|
2020-03-01 |
Zilina
|
- |
Dunajska Streda
|
|
2020-03-07 |
Sered
|
- |
Zilina
|
|
2020-06-14 |
Zilina
|
- |
Spartak Trnava
|
|
2020-06-20 |
Zilina
|
- |
Slovan Brat.
|
GKS Tychy következő 6 mérkőzések
|
2020-02-29 |
GKS Tychy
|
- |
Sandecja
|
|
2020-03-07 |
Chrobry Glogow
|
- |
GKS Tychy
|
|
2020-03-10 |
GKS Tychy
|
- |
Cracovia Krakow
|
|
2020-03-15 |
GKS Tychy
|
- |
Zaglebie Sosn.
|
|
2020-06-04 |
GKS Tychy
|
- |
Zaglebie Sosn.
|
|
2020-06-07 |
GKS Tychy
|
- |
Chojniczanka
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
1.57 |
3.75 |
4.75 |
| Valószínűség |
42% |
32% |
26% |
|
1 @ 1.57 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.14 |
2.20 |
| Valószínűség |
74% |
26% |
|
1X @ 1.14 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.16 |
4.52 |
| Valószínűség |
|
78% |
22% |
|
Felett 1.5 @ 1.16 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.62 |
2.25 |
| Valószínűség |
|
58% |
42% |
|
Felett 2.5 @ 1.62 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.45 |
1.49 |
| Valószínűség |
|
37% |
63% |
|
Alatt 3.5 @ 1.49 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.64 |
2.12 |
| Valószínűség |
|
56% |
44% |
|
Igen @ 1.64 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2020-02-08 12:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!